121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #5471
    jaja korát meghazudtoló. :D
    de volt ps2-re egy Heavy Rain/Beyond játék

    Úgy hívták hogy The Bouncer...nekem máig megvan az eredeti DVD! :D
  • Kongy
    #5470
    Amúgy a napokban vittem végig a GoW 2 PS3-as HD portját, és az a játék látványvilág terén a PS2 képességeihez képest még mindig embertelen... :D Félelmetes, hogy egy akkor is már ősréginek számító gépre hogy voltak képesek olyan alkotni, ami még most a PS4 hajnalán is megállja a helyét nagyjából.
  • Kongy
    #5469
    Igen kellett, de a fejlesztése nem 2008-9 tájékán kezdődött.. Szerintem. Már csak azért sem, mert akkor a Heavy Rain-en dolgoztak. QTE-nél valamivel több, ez tény, ez csak durva megfogalmazás volt. :D
  • DarkSector
    #5468
    Oks de render. :D
  • DarkSector
    #5467
    azaz
  • Evoluti0N
    #5466
    Azért több is van ott, mint QTE. :)

    @DarkSector Valós időben fut. Szóval ott is kellett optimalizálni.
  • Kongy
    #5465
    Egy hosszúra nyúlt QTE.
  • DarkSector
    #5464
    Jah oké de az egy film, bárki bármit mond.
  • Kongy
    #5463
    Tény, hogy jól néz ki, de azért nincs benne egyszerre annyi dolog jelen, mint egy God of War 3-ban.. :D Hogy hátul ott rombol a scriptelt titán, de közben 20-an esnek neked, plusz még kardozol, varázsolsz, meg minden, mindezt reccenés nélkül 2010-ben... :)
  • DarkSector
    #5462
    Uh én bárcsak szarrá gyalázhatnám nekem elég ha lecserélnk az ellenfelekt pályákat, ezt a játékot nem tudom megunni. :D
  • deep
    #5461
    A Beyond se kutya ám!
  • Kongy
    #5460
    Ez lenne a logikus lépés. Nem kellene meggyalázni a trilógiát. Vagyis úgy mondom, nem kéne tovább gyalázni a trilógiát. Már az Ascension is elég erőltetettre sikeredett, hát még egy újabb GoW-rész... Már nem tudnak mit mutatni, a 3 minden puskaport ellőtt.
  • DarkSector
    #5459
    én azt mondom amit te a GOW most 1-2 évig megélne abból ha csak egy HD portot kiadnának új történettel. :D
  • Kongy
    #5458
    +1

    GoW 3-nál szebb PS3-as játék nincs. Ez tény. Fasza lenne egy PS4-FullHD port is, ami 1080p-ben fut, 60 fps-sel. A vas simán vinné, mert már a PS3-nak sem kottyant meg 30 fps körüli értékekkel vinni a folyamatos akciót.
  • Kongy
    #5457
    Csak aztán el ne csesszék.. :D Ne csak szép legyen, hanem tartalmas is. Amúgy biztos vétel. /hülyevagy?hátazilyenekértvettemps4et/
  • arty
    #5456
    ezekután kissé nehéz lesz nekiülni az elsőnek :D
  • DarkSector
    #5455
    Egye bassza veszek minnyá 2 példányt belőle. :D
  • warass
    #5454
    Ez már megérdemli a joelbanderasgifet is :'D
  • deep
    #5453
    Egye fene, megveszem :D
  • TDC Geronimo
    #5452
    banderasgif
  • warass
    #5451
  • DarkSector
    #5450
    Amúgy a Killzone 2 kibaszott jó játék volt biztos kihasználta a ps3 erejét régen, de dizájn miatt egy unalmas foslövölde szerintem, ezt sok tesztben olvastam nem csak én mondom ezt, kevésbé változatos pályák sok hasonló szürkésbarnás monoton helyszín...amit a 3.részben mintha kijavítottam volna, az valahogy már érdekesebb lett.
  • DarkSector
    #5449
    persze ez mindig is így volt, ezért nekem a GoW3 a legszebb előző genes játék, mert dizájn és grafika terén is akkora összmunka van ott hogy beszarás.

    Itt is.
    de egyszer volt egy grafikusokkal való beszélgetés...vagyis nem grafikusok hanem amolyan fejlesztőkkel.

    És ott hangzott el először a legszebb mondat vagy beszélgetés:

    "Nem számít ha valami nem szép csak ha trükkök árán is HITESSÉK el a játékosokkal hogy az!"

    Nem lényeg hogy hogy oldják meg azt hogy én a vizet viznek lássam, ha egyszer annyira természetesnek hat fotorealisztikusnak hogy leszarod hány poligon vagy pixel az egész...vagy bármi más...

    HÁNY ocsmány fosszar játék van ami amúgy technoba kibaszottul megmozgatja a gépeket?
    Sok....:D
  • Kongy
    #5448
    Azért ez nemcsak a grafikus motor, hanem a dizájnerek érdeme is részben :)
  • DarkSector
    #5447
    Igen ez a döbbenet. :)

    ebből az látszik, hogy a nyitócímek mind2 platformon szépek, csak hogy azok még mindig csak azé vannak hogy elinditsanak valamit, ami 1-2 éven bellül vagy 3-4 mutatja meg hogy valójában mire képes.

    És mi már tudjuk évek óta hogy ezek a KONZOLOK! A kifejezés pedig egyet jelent az optimalizált játékok fogalmával.

    Ez mellett a majd megjelenő watchdogs pl eltörpül szerintem. Pedig az is mekkora nagy szám az elmúlt időszakhoz képest.
  • TDC Geronimo
    #5446
    Mindez egy launch window címtől, ami open world. Továbbá sucker punch sose tartozott azok közé, akik kimagaslóan jó grafikájú játékokat csináltak volna. SSM/ND...én már belegondolni se merek azokba... :D
  • DarkSector
    #5445
    jöhet itt pc - xbox one - ps4....lényegtelen, grafikában ez a játék egyszerűen NEM IGAZ! Bármikor belenézek egy gameplay-be, egyszerűen nem jut eszembe játék, ami akár a bokáig érne látványban. (szigorúan szubjektív vélemény)

    Killzone is vérbeli Nextgen cím, de valahol nekem az is gyerekcipő ehhez képest.
  • TDC Geronimo
    #5444
  • TDC Geronimo
    #5443
    Atyaég...mikor lesz már március

    Figyelem, FAP material! :D


  • n000rbi
    #5442
    Valószínűleg kevesen rendelhették elő a definitív TR-t, mert a zavvi máris megemelte 35-ről 39 fontra az árat, valamint az eddigi 10%-os preorder kedvezmény sem él már. :P
  • n000rbi
    #5441
    Oké, 1-2 hét és kiderül.
  • LoSA
    #5440
    Ha valaki nyomná az NBA-t, vagy csak fel akar venni ismerősnek, akkor a; LoSA_HUN néven megtalál!
  • Moby
    #5439
    Na akkor én már nem rendelek orbot is, megvárom mire jutsz vele :)
  • warass
    #5438
    Én is lehet rendelek mindkettőből, összehasonlítás végett is, de ez ezzel a mennyiséggel már kihúzzuk a gen végéig :)
  • n000rbi
    #5437
    Már úton van egy ORB is. :D Legalább össze tudom majd hasonlítani őket :)
  • Moby
    #5436
    Elvileg ez az eredeti. Viszont amit mi rendeltünk, az a hirdetés szerint nem ez, csak pont így néz ki.
  • n000rbi
    #5435
    Az előző képet nem akartam beszúrni, de:



    Eddig csak ilen csomagolású ORB-ot láttam.
  • Moby
    #5434
    Igen, és azt mondják mindenhol, hogy pont ettől jó. Meglátjuk. Mondjuk ez nem eredeti ORB, de ahogy nézem annak koppintása.
  • n000rbi
    #5433
    Ez az ORB-féle. Nem kicsi...

  • n000rbi
    #5432
    Ennyire rossz biztos nem lesz :D