121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #5511
    Szerintem csak a serial-t nézték meg a garanciához. Amikor személyesen vettem át, akkor is kibontottuk együtt az eladókkal. Ha bekapcsolod és működik, akkor örülj neki :)
    A billegés pedig kiküszöbölhető, ha nem nyúlsz hozzá :)
  • Árpitallica
    #5510
    Sziasztok! Most jött meg a PS4 sima killzone bundle és amikor a kartondobozból kivettem a ps4 dobozát, az a látvány fogadott hogy ami rajta van cellux az fel van vágva, a foganytú nem volt sehol ugyanis a belső fehér dobozka fordítva volt belerakva a külső killzone-s borítású dobozban :S Nálatok is volt ilyen? Szerintetek átvágtak és nem gyári újat kaptam hanem használtat? :(( Meg az asztalra ráhelyezve a ps4 billeg, mivel lehetne kiküszöbölni azt a jelenséget?
  • Ulthane
    #5509
    A Beyonding én is azt mondtam, hogy a GoW 3 bizonyos jeleneteinél szebb PS3-as játék nincs. Most azt mondom, hogy a Beyond néhány jelenete egy hajszálnyit azért rátett erre.
  • SlickAdam
    #5508
    jááájjjj de sájni!!!
  • DarkSector
    #5507
    tudod csináldmagad. :D
  • Evoluti0N
    #5506
    Jej! Az első két részben az zavart, hogy nem volt semmilyen kimondottan gyors haladási forma. Még a másodikban csak-csak azok a bizonyos új képességek után.
  • Moby
    #5505
    Nah látom gyön a kontent a infémüszölőből :)
    Eddig szép is, meg jól is fut pc-n, remélem hasonlóan fogjuk megkapni ps4-re is
  • Kongy
    #5504
    Nem volt kisebb... :/
  • DarkSector
    #5503
    ja értem. :D
    de ekkora boritot betenni. :D
  • TDC Geronimo
    #5502
  • Kongy
    #5501
    Ez csak egy Xbone degradáló PS-fanboy poén, na.
  • DarkSector
    #5500
    ja bocs nem figyeltem a fehér szót, de akkor is? ez mire jó?

    értem hallottam 2 külön csapat lett megbizva és? :D
  • DarkSector
    #5499
    ezt értem de és? :D
  • Evoluti0N
    #5498
    Jól van. Egy szóval se írtam, hogy a PS4 verzió folyamatosan 60. :P
  • Kongy
    #5497
    Xbone-on meg nem 30, hanem átlag 29.
  • Kongy
    #5496
    Jó, úgy korrekt, hogy VAN, HOGY 60 FPS, na.
  • arty
    #5495
    nagyon ritkán nem 30fps vs. szinte sose 60fps, 35-60ig van minden edisün - ha korrekt akarsz lenni ;)
  • Totti5
    #5494
    PS4en nem 60 fps.
  • Evoluti0N
    #5493
    Áj, te! :D A ONE verzió csak 30 FPS-sel fut, azzal se mindig. Ezért valaki csinált egy olyan borítót hozzá, aminek Acceptable Edition (Elfogadható Kiadás) a neve. Kell még magyarázni? :D
  • Kongy
    #5492
    Mert csak 30 fps a PS4 60 fps-ével szemben. Magyarul a PS4-es verza unlockolva van, az Xbone-os meg le van lockolva 30-ra.
  • DarkSector
    #5491
    még mindig nem vágom...:D

    miért kellett ekkorába beszúrni az Xbónos tokot, és miért azt? :D
  • Totti5
    #5490
    Külsös fejlesztők vitatható portjai. Kíváncsi lettem volna a Crystal mit hoz ki ebből, bár ők csinálják a következtőt.
  • Evoluti0N
    #5489
  • Kongy
    #5488
    A magyarázatot itt találod
  • DarkSector
    #5487
    Oks ezt kicsit megmagyaráznám a helyedben. :D
  • Kongy
    #5486
  • DarkSector
    #5485
    Nem csak neked, de nem kell gépet fejleszteni, kompromiszummnak maradhat egy átlag pc, hiszen egy átlag pc-n is szebben futnak a játékok állítólag sokak szerint...szóval nem kell gépet fejlesztened. :D
  • Evoluti0N
    #5484
    Még mindig játszom PC-n is. Csak 3 hónapja rendelkezem PS3-mal (előtte konzolom a sárga kazettás "NES" volt). Konzol exkluzív és PS exkluzív játékokat pótolom most rajta, a többit PC-n játszom most is. Ha mindent végigvittem PS3-on, ami érdekel, akkor jöhet a PS4 és erősen gondolkodom azon, hogy teljesen áttérek rá, mert a gépfejlesztésből már elegem van.
  • n000rbi
    #5483
    Ez is elképesztő...LOLBone.
  • n000rbi
    #5482
    Elképesztő.
  • TDC Geronimo
    #5481


    Amúgy most hogy már "csak" 2 hónap van a megjelenésig, nem is bánom, hogy 2 helyszínen kívül szinte semmit se mutattak a játékból. Marad bőven meglepetés a fullra.
  • DarkSector
    #5480
    wtf? :D háde ja...most nem a pízre értem...egy normális nekem tetsző ex miatt.
  • Kongy
    #5479
    Hát nem vagyok egy nagy stratégia, MMO, se egy nagy indie-játék fan, és tudom, hogy a PC-s piacon ezek vannak jelen nagy számban. És van rengeteg kiadó, aki abszolút leszarja, hogy mi van a PC-vel, vagy minimálisan érdekli csak, és akkor jön a PC-s port egy évre a konzolos verziókhoz képest... Én ezt untam meg, és nekem nem hiányzik a PC-gaming... A különböző driver-hibákról, fagyásokról nem is beszélve...
  • arty
    #5478
    tizennyócezerér.... :)

    (tudom, hogy eladható, de a kis piac miatt gondolom egyelőre nehézkes, az értékvesztés is tán nagyobb, ha vennél választék nincs, stb)
  • DarkSector
    #5477
    Na ezaz a sok exclusive, a multiplatformokat meg ugyanúgy most ps4-en már ugyanabban ha nem szebb stabilabb minőségben tudod játszani.
    :)

    Nekem is a PC igazából nem hiányozna, csak mivel itt hallgatok zenét, filmezek meg ezt azt. néha belenézek ebbe abba, de ha nem lenne nem hiányozna játék téren...mamx a CoH miatt.
  • arty
    #5476
    kezdeti lelkesedés :))

    (persze attól függ mikkel játszol, ha pécéexklu egy sincs, ami miatt pécét tarts fenn, akkor megértelek - mondhatni irigyellek, hiszen egy platformot egyszerűbb etetni, nem gyűlik a backlog se, stb)
  • Kongy
    #5475
    És így konzol után szívesen visszamennél PC-re? Csak azért kérdezem, mert én kb 1 éve váltottam PC-ról PS-re, és azóta kb 1 év alatt 1 órát ha játszottam PC-n... és most, hogy van PS4-em szerintem ez így is marad. :)
  • Evoluti0N
    #5474
    Jah. Azt még pécén játszottam.
  • DarkSector
    #5473
    Hát technikailag az nem volt annyira ez a szint, hogy majdnem CG film. :D

    Most nem a QTE dolog a lényeg a Bouncer nem QTE játék. :D
  • Kongy
    #5472
    Meg ugye a Fahrenheit. Asszem multiplatform volt.