121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #5551
    Pénzköltési kényszer, illetve paradox-árhatással magyarázható, mint a nyáj-hatás. Ha másoknak van nekem is kell dolog.
  • n000rbi
    #5550
    Ez egy jó kérdés :)

    ------

    Nekem visszaküldte az összeg felét a kínai kupakos ember, közös megegyezéssel. Nem várok másik 5 db szarra, úgyse használnám.
  • Moby
    #5549
    Akkor mifasznak neked ps4?
    És ezek után itt balfaszozol? Nemtudtad mik lesznek a nyitócímek? Ha igen, és egyik sem érdkel, akkor minek vetted? Hátlolbazmeg....
  • Kongy
    #5548
    +1

    KZ-t azért végigvittem, mégis csak egy cseppnyi nextgen, akármennyire is untam magam sokszor a grafika kárpótolt.
  • n000rbi
    #5547
    >Knack nem érdekel, meg semmilyen multi, így KZ is kuka

    Itt nem értem a kapcsolatot a tagmondatok között. (vagy nincs is? :)) KZ-nek van szingli módja is, azt se próbáltad? Egyébként ahogy írtam, én sem vagyok nagy multi-játékos (sőt leginkább semennyire nem vagyok az)
  • Kongy
    #5546
    A Monolith mondjuk nem csinált szar játékokat eddig, mondjuk a FEAR 2 annyira nem jött be, de attól ez még lehet jó.
  • Kongy
    #5545
    Az előzetes engem is meggyőzött, nagyon királynak tűnik, csak ugye nem egyszer megesett már, hogy videón király volt egy játék, aztán mikor belekezdtem én magam, akkor kiderült, hogy egy kalap szart se ér.
  • SlickAdam
    #5544
    ugye marciusra van belöve az Infamous es a MGS5 "demo" (LOL) is. Driveclub-rol nincs biztos info. de ha mondjuk mindharom jatek megjelenne igy marcius kornyeken... lehet tudni mi jön utanuk komolyabb jatek? vagy ismet egy nagyobb szunet?
  • Ulthane
    #5543
    Resogun egy perc után törölve, 2014-et írunk, nem 1985-öt. Knack nem érdekel, meg semmilyen multi, így KZ is kuka. AC4 a tavalyi év általam játszott legszarabbika.
  • Ulthane
    #5542
    Nem tudom, de ez az előzetes minden, csak nem egysíkú.

    Nagyon várós ez a játék, remélem nem cseszik el.
  • TDC Geronimo
    #5541
    Az az előzetes az nem render volt kezdjük ott :D
  • n000rbi
    #5540
    Resogun platina, Knack platina, Contrast lenyomva, ja meg abban a szemét AC4-ben van kb. 20 órám, de meguntam, KZ-t még csak megszagolgattam...nagyjából ennyi :D
  • Kongy
    #5539
    Nem erre képes a két nextgen konzol, CSAK A FEJLESZTŐK.

    Én kínomban PS3-on God of War-ozok, amíg nem jön valami értelmes PS4-re.. :)

    Amúgy meg Don't Starve-ozzatok! Mindenki meg volt érte őrülve, érdekes lecsillapodtak a kedélyek... :D
  • SlickAdam
    #5538
    hat basszus akkor tenyleg nem tudom mi az, amit ket honap alatt nem nyomtal meg ki. tudtommal meg nincsenek epik erpidzsik a gepre.

    VAGY

    vegtelen repeat-be vagtad magad

    VAGY (ez a legrosszabb)

    trofea ribanc vagy! :D
  • n000rbi
    #5537
    Nem igazán multyzok, hanem only single, szemetekkel :D
  • SlickAdam
    #5536
    nem. te valoszinuleg sokat nyomod online.:)
  • The Protector
    #5535
    Jó nagy szégyen,hogy csak erre képes a két nextgenkonzol,de várjuk ki a végét,lesznek itt azért még csodák.
  • The Protector
    #5534
    Soha nem hiszek a képeknek,majd ha gameplay lesz akkor elhiszem milyen szép.Mellesleg ezek a képek teljesen olyanok mintha a render előzetesből vették volna ki őket.
  • n000rbi
    #5533
    Ja, hogy szerinted én szeméttel játszom, nem kvalitivel?
  • TDC Geronimo
    #5532
    Hogy ebből mikor mutatnak már gameplayt... Ez is el lesz tolva 2015re van egy olyan érzésem :(





    Állítólag azóta még szebb a játék, mert ezek régi képek már... Talán meg kéne már mutatni... -.-
  • Kongy
    #5531
    Ez a LOTR Shadow of Mordor elég érdekesnek tűnik, remélem jó játék lesz, és nem a szokásos gagyi, egysíkú LOTR hack n slashek újabb darabja.
  • TDC Geronimo
    #5530
    Hát nem tudom nekem majdnem minden nap megy a ps. BFet mi toljuk majdnem mindig, néha kis KZ, AC4 meg knack. Akinek nincs fogára való játék az meg vár. Február/márciusba már jön egy pár.
  • SlickAdam
    #5529
    nem izelünk, nyilvan nem erint mindenkit. de akik csak a kvaliti jatekokat szeretik, s online se nagyon mennek, azok mara mar valszeg tenyleg csak a port gyujtik a geppel.
  • n000rbi
    #5528
    Nem tudom mit izéltek, én használom eleget :)
  • Kongy
    #5527
    Mindegy, most már megvan, majd ha lesz játék, akkor játszok vele.
  • SlickAdam
    #5526
    igy utolag en is inkabb ÖRÜLÖK, hogy nem jött össze a PS4 dolog november vegen. csak a gari fogyna naprol-napra.
    pedig lehetett tudni, hogy ez lesz. de hat uj techno-kütyü, arra a hozzank hasonlo agyamentek raizgulnak.:)
  • Ulthane
    #5525
    Van némi szánalom abban, hogy a sok balfasz, magamat is beleértve, megvette a konzolt, és most ott porosodik, az enyém például a polcon a PS3 ALATT van! S a PS3-mal játsszom, mert még csomó játék van PS Plus-ról, ami ott figyel, hozzá se nyúltam.

    A PS4-et meg hetek óta be sem kapcsoltam. :(
  • LeventeV
    #5524
  • TasManXT
    #5523
    Na pont erről beszéltem tegnap. Inkább élvezem a játékot és leszarom a platinát, mert csak felbasz. :D
  • vortel
    #5522
    Szerintem is teljesen jó a Killzone multija, nem hibátlan persze, de ha elkapja az ember a fonalat kurvára lehet élvezni. Én eddig a COD és BF multit tudtam csak ennyire élvezni, ami viszont furcsa, hogy a BF hiányzik, a COD nem, pedig MW3-ba 56 játéknapot raktam anno...
  • deep
    #5521
    Szerintem mocskos élvezetes, a BF3-nál 10x jobban élvezNÉM, ha nem akarnám kiszedni a platinát, amit irreálisan nehézzé tettek. Ma is többször első lettem a csapatban és majdnem minden meccset megnyertünk.
  • Moby
    #5520
    Úristen
    Soha a büdős életbe. Annyira vacak az egész, hogy utólag minden percet bánok, amit eltöltök vele. Gondolom a tucat középszar játékoknak lehet ennyire ostoba a multija, csak azokat én eddig kerültem. Most tolam megint egy órát, de ott tartok, hogy a falat bámulni is ésszerűbb tevékenység lett volna. Pont úgy vagyok vele, mint a vitás single killzone-al, próbálok valami jót találni benne, de ez nem rossz...inkább csak vacak. Indokolatlan időelbaszás. Nihil. Nyomor. Blöe.
  • deep
    #5519
    Most unlockoltam a 35 órás challenge-et. Úgy éreztem már benne van vagy 70-80 óra :D A Support összes fegyvere és a turret kimaxolva. Supply box 2-es, air drone 4-es szinten. KURVASOKAT kell grindfesztelni, de már csak azért is kiplatinázom.
  • Kongy
    #5518
    Erre csak azt tudom mondani: én megmondtam :D Nincs rá game, és csak porosodik... MÉG.
  • Moby
    #5517
    Jöhetne má valami gém, mer ettől az idegesítő fosgeci kz multitól lassan agyfaszt kapok.
  • arty
    #5516
    naa! annál azért egy ps4 többet érdemel!
  • Árpitallica
    #5515
    Köszönöm az üdvözlést, jó érzés PS4 tulajnak lenni! :) Mostantól megvan az öröm! Úgy fogok rá vigyázni, mint a szemem fényére, mintha a barátnőm lenne! :D
  • vortel
    #5514
    Üdv a klubban ;) használd egészséggel a masinát és vigyázz rá!
  • Árpitallica
    #5513
    Rendben akkor kicsit kezdek már megnyugodni, köszi a megnyugtató válaszokat! :) Made in China, remélhetőleg működni fog, de páralecsapódás miatt várok a beüzemeléssel, sajna erőműbe megyek gyakorlatra nemsoká, aztán este 8 felé tudom beüzemelni, addig aztán megy az izgulás hogy ugye műkszik e majd a drágaszág! :D
  • Kongy
    #5512
    Mindenkinek billeg ha mozgatja.. :)