121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5593
    Elmondhatatlanul irigyellek, hogy a rossz döntéseid csúcsa egy videojáték megvásárlásához kapcsolódik. És az igazán meglepő momentum, amitől bennmarad a levegő, hogy a SZTORI NEM FOLYTATÓDIK!
    LOÁL


    én ettől bukfenceltem több nagyságrenddel nagyobbakat is :D
  • Kongy
    #5592
    És a HDMI hibáról hallottál már? Amikor abszolút nem ad képet a PS4?
  • TasManXT
    #5591
    Hoztam már pár rossz döntést az életemben. A szoftver megvásárlása PC-n prémiummal ... na ez volt a rossz döntések Royce Roycea a részemről.
  • deep
    #5590
    Én speciel nem.
  • gergou
    #5589
    Sziasztok. Ps4 tulajokhoz lenne egy olyan kérdésem, hogy találkoztatok hasonló hibával, amitől hangos a sajtó? Konkrétan lefagyások, elvesző mentett játékállások. Gép vétel előtt állok én is, de kicsit elbizonytalanodtam... :S
  • Moby
    #5588
    ROFL.
    Ilyen az, amikor a tehetség párosul a szorgalommal
    Kik is csinálják ezt? Hogy hívják őket? Csak hogy rögzüljön a név, akinek a játékait kerülni kell!
  • TDC Geronimo
    #5587
    Na fasza olvasom PCs patchbe már nem csak kör elején nincs hang, mint PSnél, hanem van hogy egész kör alatt. Alakul ez! :D
  • TDC Geronimo
    #5586
    Mitől nagyobb, mint a többi? Láttam méretbe kétszerese eddigieknek, de lehet csak azért, mert benne lesznek már DLC részek. Remélem a fos fpst is kijavítják pl hainan resorton, mert mikor összedől a ház annál az 1 fpsnél úgy féltem a gépet, hogy fel ne gyulladjon :D
  • Moby
    #5585
    Ellentételezésül pedig ott a knack, ami amellett, hogy kurvajó játék nem is néz ki jól, jó szarul is fut, és exkluzív :)
  • Moby
    #5584
    Marhaság. AC4. A pécét is megfekteti, és bár egy fejlődésképtelen foshalmaz, de gyönyörű, és kurvajól néz ki még xboxon is, meg jól is fut.
    Az exkluzivitás az más. Ott már van rendes optimalizáció is (néha). De azokat is ki lehetne adni akár prevgenre, megfelelő butítás mellett.
  • Kongy
    #5583
    Nyilván ha megjelenik prevgenre akkor aztán ütős nextgen élményt nyújt.. :D Még mindig a prevgen fogja vissza a multiplatform címeket, mert arra is ki kell adni, mivel sok ember még csak most vesz X360-at meg PS3-at... De amíg ez így van, addig multiplatform címektől nagy fejlődést nem várhatunk. Maximum szebb kicsit, meg szebben fut, de a különbség elenyésző. Inkább az exkluzívoktól kell azt várni, hogy jóval szebbek legyenek.
  • Moby
    #5582
    Izgulok, hogy jól fusson a srácnál, akinek eladtam [fingerscrossed] ^.^
  • Tatyla
    #5581
    Elméletileg ez egy nagy patch,reméljük a legjobbakat...
  • Moby
    #5580
    Nem fut stabilan. Nem tudjuk hogy fut. Frémlimiter van. Meghát piszkosul nem ugyazanon a setupon fut, ergo semmi köze az egyik futásteljesítményének a másikhoz.
  • Moby
    #5579
    Semmit nem portolnak prevgenRŐL. PrengenRE portolnak. Egyébként meg semmi köze hozzá, hogy megjelenik-e prevgenre vagy nem. Jórészt azt ma má' eleve outsorceolják.
  • TDC Geronimo
    #5578
    Na BF patch jön 1kor ma. Mit basznak el most vajon :D
  • Kongy
    #5577
    Mert nem épp arra tervezték, hanem sokkal gyengébb gépekre. Ennek megfelelően pl míg AC4 szaggat PS3-on, a PS4-es stabilan fut...
  • SlickAdam
    #5576
    miert ne izzasztana? detektalja a masina, hogy regi a jatek, es akkor csak 4 magot hasznal, a gpu-nak meg küld egy margarita-t egy cetlivel, amin az all, hogy "ték it ízi bics!" ? :D
  • Kongy
    #5575
    Szerinted a prevgenről portolt cuccok megizzasztják a PS4-et?
  • TomStorm
    #5574
    Ha így lesz akkor nekem megfelel.Ha minden '14-15 játék szépen fog menni az már jó.Hogy mi lesz több év múlva az nem érdekel de minden idáig+a jövő évre szóló E3-as bejelentések legyenek rendben:)
  • TasManXT
    #5573
    Profilképedre katt, neved alatt kis mappa ikon, all, options, select all, delete
  • Moby
    #5572
    he?
  • Kongy
    #5571
    Witcher 3 tudtommal nem jön PS3-ra és X360-ra, na az akkor PC színvonal lesz PS4-en (remélem)
  • Kongy
    #5570
    Valahogy a Watch Dogs-ról nem hiszem, hogy meg fogja izzasztani a vasat, de még a Witcher 3 sem. Majd 2-3 éven belül ami jön, na az majd igen, de ezek a cuccok, amik prevgenen is elérhetőek, meg nextgenen is... ezek aztán nem fognak hatalmas nextgen élményt nyújtani..
  • Árpitallica
    #5569
    PS4en hogyan lehet kitörölni a screenshotokat vagy videóklippeket? Mert csak a videóklippek amiket véletlen vettem fel mert próbáltam nyomkodni a share gombot 2GB-t foglalnak és le szeretném törölni de ha options-ra rámegyek nincs delete opció! :( Még későbbiekben is lesz kérdésem ha nem gond, egyenlőre ez szúrt szemet!
  • Moby
    #5568
    Teljesen mindegy mit tud. Nem ez a lényeg. X360-ra, ps3-ra, és wiiu-ra is lehet 60fps-es, normális játékot csinálni. 1-2 év múlva már megindul a loholás az akkori pc szint után, ami magával fogja rántani az fps-t, és mindent. Ahogy történt ez eddig is.
  • TomStorm
    #5567
    Majd egy TW3,Watch Dogs vagy valamelyik Sandbox-nál kiderül mit tud PS4/X1:)
  • Moby
    #5566
    Semmi egyéb nem történt, mint a szükségesnél, és pláne az indokoltnál sokkal tovább voltak piacon csúcskonzolként. Ez abszolút nem erény, inkább csak szerencsétlen állapot. Szégyenkezni valója nem a prevgennek volt, hanem a két töketlen céégnek, akik szerint 2013-ig megfelelt a 720p(se), a recefice, a szarfps meg a hasonlók. A gépek jók voltak, igen. 7 éve. Mára leginkább csak a szaggatós túlvállalások maradtak, és mivel kurvára elhúzták a generációváltás, a currgen jóformán ugyanitt folytatja, csak jelenleg még magasabb frémen. Sokáig itt sem lesz, pikk-pakk jönni fognak a húszonfrémen szaggatós gémek. 1-2 év.
  • heady
    #5565
    De miert kellett megvaltoztatni Lara vonasait? Sokkal szebb volt az alapban szvsz.
  • vortel
    #5564
    Természetesen "reggelig" folytathatnám :D hisz most épp este van :D
  • Kongy
    #5563
    És a kínálat még mindig bővül. Pl a Thief új része, meg a Shadow of Mordor is jön PS3-ra is.
  • vortel
    #5562
    Szerintem ezekből a képekből is az jön le, hogy a PS3 és X360 messze messze túlszárnyalta önmagát, szerintem egy fantasztikus generáción vagyunk túl, kurva sokat játszottam ebben a generációban leginkább a kedvenc játékaimmal: FIFA, COD, BF, Assassins Creed, Mass Effect, de a következő sorban jön a God of War, Halo, Uncharted, Killzone, Gears of War, NFS, Dragon Age, és sok más sorozat, a listát estig folytathatnám... Szerintem nagyon tartalmas volt ez a generáció, ha csak ilyen lesz a következő én elégedett leszek. Ahhoz képest, hogy nem mai csirke a PS3 és a X360, semmi szégyenkezni valójuk sincs.
  • TDC Geronimo
    #5561
    PlayStation Europe ‏@PlayStationEU 4m
    NEWS | We've sold 2.1 million units of the #PS4 exclusive Killzone Shadow Fall globally! Thank you for your support! #4ThePlayers
  • The Protector
    #5560
    Pc-vel kéne hasonéítgatni,nem egy 7éves konzolhoz.Mellesleg ps3-on és boxon is a gépet önmagát meghazudtolva szép volt.
  • The Protector
    #5559
    Én hónapokkal ezelőttig azt hittem h az tényleg second sun,mint második nap:)Azt realizáltam,hogy nagy tévedésben vagyok.
  • Kongy
    #5558
    *Second Son.. valamiért mindig Sun-t írok :D
  • TDC Geronimo
    #5557
    Én se igazából. Idén már rengeteg játék fog jönni a gépre és nagy AAA címek is dögivel és ezek csak a bejelentett játékok. Itt lesz még GDC/E3 is, ahol szintén lesznek még új címek.
  • Kongy
    #5556
    Én speciel nem a startcímek miatt vettem meg, így számoltam is a porosodással. KZ-t, Knack-et végigvittem, NFS Rivals-szal elbaromkodtam, AC4-et, demókat kipróbáltam, oszt ennyi. Most meg várom a TR Definitive Edition, az inFamous Second Sun-t, meg az Uncharted 4-et. :D
  • Evoluti0N
    #5555
  • vortel
    #5554
    Nem értem ezt a "porosodik a gép" dolgot komolyan... Nekem speciel egy játékom van rá és majdnem minden nap játszok vele már egy hónapja lassan(hétköznap 2-3 órát, hétvégente 6-8 órát naponta). De ha jól rémlik kb 12 játékkal startolt el a gép, szóval azért van mivel játszani. Természetesen ízlés kérdése a dolog, de ezt a listát nem utolsó nap jelentették be, hanem jó előre lehetett tudni. Ennek fényében nem értem hogy akinél "porosodik" a gép az mire számított?