121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • cloud.strife
    #5633
    Semmi.
  • TDC Geronimo
    #5632
    új vita lesz idehaza is van róla valami hír?
  • TDC Geronimo
    #5631
    Na most dicséret illeti a DICEt. Első patch amiben nagyon komoly javulásokat látok. Szerverekkel nem tudom mit csináltak, de úgy adja találatokat, hogy az hihetetlen. Járművek nem lagolnak, nem ugrál kamera össze vissza. Akkorát irtottunk mint a picsa :D Mintha teljesen más játék lenne... VÉGRE berakták azt is, hogy a járművezetésnél nem számít hogy merre nézel a turrettel, mindig előre megy, ha előre nyomod azt a kurva gombot. Spotolásnál dorito háromszögek jóval kisebbek lettek, ha távolba van az ellenfél, spawnolásnál NINCS fekete képernyő, instant a spawn végre, van chat ablak konzolon (ez is egy plusz pont), Hainan Resorton se akad már házledőlésnél 1 fpsel a játék csak 1 másodpercig :D

    Belépett a játék a beta állapotba kb, de mondom mintha új game lenne hihetetlen... Ja meg a kurva tank végre felmegy a 30 fokos emelkedőn!!
  • cloud.strife
    #5630
    Sima és KZ-vel csomagolt is van készleten. Plusz a KZ játék ára lement 13 990-re.
  • LeventeV
    #5629
    A román Emag-on ma volt akció, 120 000 Ft volt a Killzone bundle és 108 000 Ft a sima. Ha lett volna pénzem tuti beruháztam volna egyre. Mondjuk kicsit kitolás volt ez a részükről, mert itt tegnap volt a hivatalos megjelenés és aki megvette tőlük tegnap az gondolom nem kicsit volt bosszús.
  • Kongy
    #5628
    Az nem rossz ár, mert 130 az alapgép is +5k azért mégis jobban megéri egy KZ-ért mint +10k :D 18-at meg önmagában végképp nem ér az a játék.
  • Evoluti0N
    #5627
    Köszi a tippet. :) Igen, ott.
  • LeventeV
    #5626
    Szerbiában élsz? Csak mert nálunk Erdélyben olcsóbb a PS4, ha esetleg közelebb lakik Temesvárhoz akkor érdemes oda elnézzen. Killzone bundle átszámítva durván 135 ezer Ft.
  • Evoluti0N
    #5625
    Eh. Még egy halomnyi játék vár rám 3-on. Az öcsém egyik kollégája akar átmenni és venni egyet. :)
  • TDC Geronimo
    #5624
    Sony UK MD Fergal Gara has mentioned The Order 1886 as “coming later in the year” matching a previous Autumn release date suggested by tweets between Sony Santa Monica and Ready At Dawn.

    The previous Autumn release date was inferred from tweets between Sony Santa Monica‘s director of technology Tim Moss and Ready At Dawn‘s founder Andrea Pessino.

    At this morning’s PS Vita Slim announcement event Gara stated “we have The Order 1886 coming later in the year”, matching that Fall/Autumn date. He also mentions Driveclub sandwiched in-between the upcoming Infamous Second Son and Ready At Dawn’s shooter

    Hát a DC-t jól eltolták. Nem tudom mit csinálnak vele, de már örülök, hogy nem adták ki megjelenésre, ha még ennyi munka van vele.
  • Kongy
    #5623
    tán csak nem venni akarsz? :D
  • Evoluti0N
    #5622
    Köszi.
  • Kongy
    #5621
    KZ Bundle is volt asszem. Vagy csak KZ Bundle, de nincs túlárazva, 140k ott is, szóval megéri szerintem.
  • Kongy
    #5620
    Árkádban Media Marktban tegnap 3 vagy 4 db sima PS4-et is láttam :D
  • Evoluti0N
    #5619
    Fiúk egy kérdés. Most ebben a pillanatban lehet-e kapni PS4-et, üzletben, Szegeden? Vagy meg kell rendelni, vagy mit lehet csinálni?
  • Moby
    #5618
    Ők örüljenek, hogy megússzák ennyivel! :)
  • arty
    #5617
    és aki szinglire vette a béefnégyet?! he? ő smafu?
  • TDC Geronimo
    #5616
    Már van patch. Bekerült chatbox is PS4 verzióba oO

  • Hentes75
    #5615
    Kösz.
  • TasManXT
    #5614
    Játék ikonján options, delete
  • Hentes75
    #5613
    Egy feltelepített játékot ,hogy legyet törölni?
  • deep
    #5612
    Adjunk nekik! :)
  • Tatyla
    #5611
    hát ma 1-kor nem érkezett meg a BF4 patch,kapcsolom be a gépet ahogy hazaértem most és semmi...
  • Moby
    #5610
    Valamelyik nap deep mondta ezt a support kiplatinázását. Azóta ráfeküdtem én is, azóta 1.-2. vagyok feszt. Ez akkora unbalacing okozta cheat mint a kurvaélet A két "fő"assaultom ötvenszer fejlettebb, de a faszba sem vagyok azokkal, hagytam is őket a búsba.
  • TasManXT
    #5609
    Este egy akkoriskiszedemaplatinátgecigerillagémz?
  • SlickAdam
    #5608
    konfirmed
  • Moby
    #5607
    A topik mintavételezése alapján a hdmi hibát is meglepően egyszerű kikerülni: TILOS banderas gifeket/képeket otthon a kijelzőre tenni, MIELŐTT kipróbálnád a gépet!
  • Moby
    #5606
    A save-elveszés hibát a topik nem tudta értelmezni. Mivel a géped mellett fentvan a felhőben is minden mentés, ha psn plus tag vagy. Márpedig psn plus tag vagy, különben nincs multi. Tehát a kérdés a cikk megjelenése óta megfejtésre vár :)
  • n000rbi
    #5605
    Elvesztés? Minden a felhőben van.
  • TDC Geronimo
    #5604
    Mentés elvesztés BFnél fordult elő egyedül embereknél, de az meg nem a PS hibája, hanem az alpha szoftveré, amit BF4 néven kiadtak. Itt szerintem senkinek nem volt semmiféle hibája a géppel.
  • gergou
    #5603
    Én azért szándékozom még februárban venni egyet, csak gondoltam rákérdezek, hátha nálatok is jelentkeztek ezek a saveelveszős hibák :) Egyébként a hdmi-s hibáról is hallottam, de az nagyon nem hat meg. Az azonnal kibukik, első bekapcsoláskor.
  • Moby
    #5602
    Én látom benne a lehetőséget! ^.^
    Te sem vagy már a régi, meg a nintendo is elviszi az időd. Kell egy helyettes, aki a frászt hozza a topikra, és láthatóan otthon van a bulvárban.
  • Moby
    #5601
    Meg ha így ütik a forintot tovább, mire megvenném 40 dodóért drágább lenne, mintha besétálnék a konzolboltba forinttal :(
  • SlickAdam
    #5600
    kitanitom, ha szeretne.:)
  • Kongy
    #5599
    PS Plus 14 napos próba kód: NTPT-7NNK-K8N8

    Én már voltam Plus előfizető, úgyhogy nekem haszontalan. Aki meg még nem próbálta, az próbálja ki.. :D (ha van ilyen)
  • Moby
    #5598
    SlickAdam a te embered! Ő a topik fő aggódógépe, minden hibáról napi statisztikája van, és valszeg sosem vesz majd gépet emiatt. Viszont szerintem lehetsz a padawanja, ha szeretnél! :D
  • SlickAdam
    #5597
    igen
  • Moby
    #5596
    Ja hogy a digitális ps4 miatt mondod? Az meg így bukó :(
  • Moby
    #5595
    Uk. De mindegy is, mert összevissz 2 game az, ami nincs meg/nem volt meg, és kéne: virtua tennis4 + tearaway. Illetve talán-talán egy lpb, de nemtudom, hogy kell-e abból nekem ennyi (bár az eddigieket is élveztem).
    De köszi!
  • SlickAdam
    #5594
    Moby!!!
    milyen PSN accod van? Flash Sale vanik:
    Klikk!