121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5673
    Marhaság.
    A kz-nak amellett, hogy elég közepes sorozat, eléggé felépített az univerzuma. Vagy hogy ettől sokkal mélyebbt mondjak,mott a halo széria, az utolsó csavarig, kis sztoriig felépített világával.
    Attól, hogy valami sikeres mp fps, még lehet okés más szempontokból is, nem csak ez a nyomor cod-bf vonal létezik.
    A kz szériának az a legnagyobb baja, hogy van egy nagyonjó alap, de alig élnek a lehetőséggel. És ez hiba, nem evidencia,
  • kirol
    #5672
    A PS4 esetében a kamera hogyan működik? Olyan mint az Xbox -é, hogy nem kell hozzá +eszköz, vagy itt továbbra is kell mindenféle move cuccot venni és a kamera csak azt látja?
  • Tatyla
    #5671
    azért a multitól se ültem seggre...
    ha meg már multi és ami miatt PS4-et vettem az pedig a Destiny
  • vortel
    #5670
    Ilyen játékoktól, mint COD, BF, Killzone, ne várjatok már ME szerű sztorit meg kampányt... Raknak bele egy pár órás cső lövölde jellegű dolgot, mert kötelező (Ugyanis egy MP only játékot mégis csak nehezebb eladni) de igaziból ezek a játékok évről évre a multi miatt kerülnek ki a boltok piacaira srácok... Ha egyjátékos tartalomra vágytok, akkor ott vannak az RPG-k, de a mai top lövöldéket leginkább a multiplayer miatt veszik.
  • Kongy
    #5669
    Nem a Killzone 2-vel kezdtem a KZ sorozatot, hanem a 3-mal, aztán a 2-t akartam végigvinni.. Így alakult. Mivel a 3 addigra már megvolt, így volt mihez viszonyítani, és azt kell, hogy mondjam, hogy egy halom idegesítő dolgot kivettek a 3-ból, és egy hajszálnyival könnyebb is lett. De nem is a nehézség volt a bajom, egyszerűen nem tartottam fairnek amit az ellenfél művelt. Azt rühellem egy játékban, ha újraspawnolnak az ellenfelek, vagy nincs vége az ellenséges hordának. Mivel ezt nem bírtam elviselni több ízben, így abbahagytam. Amennyit játszottam, annyi elég is volt, hogy nagyjából körvonalazódjon, hogy kb mennyire tetszik ez nekem. Nem játszottam amúgy sem az 1-el, sem a Mercenary-vel. A 2-t eladtam, a 3 amennyiért vettem megérte, Shadow Fall-t meg géphez adták. El lehet velük baromkodni, de nem kifejezetten jó játékok SZVSZ.

    Ha arra érted, hogy az FPS témában nem vagyok elég járatos, akkor igazad van, mert én nem játszottam a klasszikusnak mondható FPS-ekkel, lévén, hogy 2006-ban kezdtem el videojátékokkal komolyabban foglalkozni. Így nekem a legrégebbi FPS, amivel játszottam a CoD 2. A CoD-ról is az a véleményem, hogy eleinte még baromi jónak tűnt az egész, aztán évről-évre, ahogy rágták le az egészről a csontot, úgy vált egyre érdektelenebbé számomra a széria. KZ-hoz hasonlóan, elbohóckodok én a single-lel, de maradandó élményt nem tud nyújtani.
  • Moby
    #5668
    >Mástól elvárod, hogy egy KZ2 lövöldébe meg mélyedjen bele, holott az AC4-ben sokkal több tartalom van, amiben el lehet... :)

    Szerintem totál félreértesz. Én senkitől semmit nem várok el. Pusztán azt jeleztem, hogy olyan témákban, amikben nincs meg a kompetenciád, felületes véleményt alkotsz. Ezt tartom most is.
    Meg persze biztosan van olyan szempont, ameky szerint AC4 ügyekben az enyém is megkérdőjelezhető, pusztán azt vegyük figyelembe, hogy az összes eddigi nagygépes+vitás részén túlvagyok, a 2. részt minden nagygépen letoltam, szóval nem kellett vele kilométereket fussak, hogy tudjam: nekem ez már nem oké.
  • Moby
    #5667
    Fogalmam sincs honnan szeded ezt az ac4 dolgot. Végigvittem az ac4-et, bár a mellékküldiket nem. Semmiféle kukázás nem volt. Nem tetszett, de végigvittem, már csak azért is, mett az addigi 6 részt is letoltam.
    Egyetlen játékot kukáztam, a bf4-et, mert HIBÁS. Ott a profilom, minden megnézhető.
  • Kongy
    #5666
    Amúgy én is túl akartam adni az AC4-en, mert láttam, hogy órákig kell majd nyersanyagokat gyűjteni hajóval, azért, hogy tovább tudjam vinni a sztorit. Rászántam magam, rákattantam, mert igen addiktív ez a része a programnak, és végigvittem. Bár a sztori kb semmi kiemelkedőt nem tudott felmutatni, mégsem bántam meg, mert a hajózás, hajócsaták, erődfoglalás, búvárkodás, szigonyozás mind mind annyira lekötött, hogy szemet hunytam az unalmas, és helyenként frusztráló sztori küldetések felett.
  • Kongy
    #5665
    Hát tudod, legalább 60%-ig vittem a kampányt a KZ2-ben, és azalatt már úgy nagyjából átjött miről szól ez az egész, és videókat néztem, és be kellett látnom, ez nem lesz más a játék egészében sem.

    De amit te is mondassz, hogy nem mélyülök bele, te tán belemélyültél a BF4-be, amit kb 2-3 nap alatt kukáztál? Én megértem, mert én is játszottam vele, tudom milyen, de te sem merültél bele, miért várod el mástól, hogy ő mégis ezt tegye? Plusz ott az AC4 is, amit szintén kukáztál mert nem akartál hajózgatni. Az AC4 egyetlen jól sikerült része a kalózkodás, hajózás, de csak akkor jön át ha BELEMÉLYÜLSZ, de te ezt nem tetted. Mástól elvárod, hogy egy KZ2 lövöldébe meg mélyedjen bele, holott az AC4-ben sokkal több tartalom van, amiben el lehet... :) Az a legnagyobb gond, hogy hiába jó egy játék, valamivel mindig elrontják, valami kis idegesítő dolog mindig van, nem tudok olyat mondani, hogy ne lenne, mégis vannak kifejezetten jó játékok ennek ellenére is.
  • Tatyla
    #5664
    na ma értem végére a KZ storymódnak,örülök hogy csak kölcsön kaptam és nem vettem meg....
  • Moby
    #5663
    Tehát nem toltad le, mer felbaszott, de mégis ráhúzható (mint minden killzonera) hogy nincs benne sztori meg karakter? Mert felbaszott? Azért nincs?
    Nem a szívem a csücske a killzone széria, nem vagyok oda érte, de folyamatosan minden játékra/stílusra tolod ezt a semmirőlsem szóló, felületes divatfikázást. Mint az indiejátékokra, aztán 1 hét múlva meg itt promózod a brotherst.
    Szóval, tételesen, melyik killzonera húzható rá amit a mercenaryról írtam, amit ráadásul nem is ismersz?
    Mégegyszer mondom, nem a véleménnyel van bajom. Ráadásul ha megalapozott, meg is lehet védeni. Te viszont egy kalap alá veszel egy 5 részből álló sorozatot, amiből jó ha 2-3-at ismersz úgy-ahogy. De én még egyetlen játéknál sem láttam, hogy megpróbáltál volna belemélyülni, mégis kötelességednek érzed véleményezni.
  • Kongy
    #5662
    Ma direkt leültem amúgy a Crysis Warhead elé, hogy kicsit nosztalgiázzak, hogy mivel játszottam durván fél évtizede. És azt kell mondanom, sokkal, de sokkal jobban szórakoztam, mint egy Shadow Fall közben. Oké, nem annyira szép a grafika, mint egy Shadow Fall-ban, de azért elég jól néz ki még mindig, és még mindig bele tudom élni magam maximálisan. Az ellenfeleket többféle módon is meg lehet ölni, lehet funolni, pl, hogy belevágod az egyik házba az ellent, és rádől az egész, égő terepjárókkal lehet felrobbantani komplett házakat, ha az utolsó pillanatban kiugrassz belőlük, meg ilyenek. Ez jó móka volt. Nem volt mögötte nagy sztori, alig néhány bejátszás, de mégis, a játék a kezedbe adott egy-két dolgot, és jólvan fiam, játsszál. Ezzel szemben a mai csőlövölde, agyatlan, egysíkú unalmas single kampányok... hát...
  • Kongy
    #5661
    Mit nem toltam le? A 2-t nem toltam le, mert felbaszott, hogy végtelenségig nyomja rám az ellenségeket. Egy játék ne szopasson már ilyen kis alattomos húzásokkal. 3-at meg a Shadow Fall-t végigvittem. Jaigen, Knack-et ízin vittem, mert tudod, ha játszok, akkor nem szeretek anyázni. Én nem azért játszok, hogy egy pályaszakaszt 20-szor megcsináljak, hanem azért, hogy szórakozzak, és kikapcsoljon, és engem az szórakoztat, ha én ölök le mindenkit, és nekem sikerül elsőre minden. Ennyi. Ésigen #swag vagyok, és hallottam, hogy ez a PS4 most menő, és hogy sokan megvették, meg jó drága, hát akkor én miért ne venném? Apuci anyuci kifizeti, én meg csak játszok egésznap. Naja. Az ilyen hozzászólások aztán fel bírnak baszni rendesen. Amikor semmit sem tudsz rólam, és elkezdesz személyeskedni. Inkább a témánál kellene maradni, és nem a másikat basztatni azért, mert nem tetszik a hőn szeretett isteni, legendás Killzone. Attyaisen........
  • Kongy
    #5660
    Így igaz. Csak azért mert nekem rohadtul nem jön be egyik Killzone se már fingom sincsen róla milyen egy jó játék. Ez a te logikád. El kell fogadni, hogy van, akinek nem tetszik csak azért mert jó a grafikája.
  • SlickAdam
    #5659
  • vortel
    #5658
    Nekem az első Killzone 2 is nagyon bejött single és multi terén is, bár nem sokat multiztam vele. A Single viszont szerintem nagyon hangulatos volt, plont ez adta az igazi Killzone hangulatot: a sötét, kietlen környezet. Nekem átjött nagyon a játék hangulata, a játékmechanika is. Első PS3 játékom volt a KZ 2 egyébként, milyen vicces hogy az első PS4 játékom meg a KZ SF :D. Aztán jött a 3, azzal nem multiztam, viszont a Single szerintme durva lett, a grafika alázós volt rendesen, a játékmenet viszont inkább átment egyfajta COD játékba KZ skinekkel. A pályák színesek lettek, engedve a kritikáknak miszerint az egész játék szürke. Nem rontotta mondjuk el a játékot, hogy színesebbek lettek a pályák, és én a kodosabb játékmenetet se bántam. A KZ SF viszont teljesen új irányból közelíti meg a sorozatot, ami be is jött meg nem is. Tetszett, mert kicsit szabadabb a játékmenet, de nekem ilyen téren a Crysis az örök favorit, így mindig olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam valahol...Nekem a KZ SF egyértelműen a multija miatt tetszikk inkább, engem nagyon leköt a multija, mivel csapatban játsszuk, pont tegnap kaptam meg a klán meghívót a DEFEATERS nevű klánba :) Egymás támogatása és segítése pedig az egyik legfőbb eleme szerintem a multinak, egyedül max 2 meccsig köt le, csapatban meg órákig...
  • Moby
    #5657
    A kz-kat le sem toltad, mer "nehéz". A knackel easyn valamit elbénáztal állítólag, a többi meg elmondásod sterint úgy szar, ahogy van.
    Biztos, hogy ez a hobbi neked valö?
  • Moby
    #5656
    Egy ideje erősödik bennem a gyanú, mostanra biztossá vált, hogy neked az égvilágon semmi közöd a videójátékokhoz, csak beleugrottál ebbe a next(curr)genbe is mer menő, meg trendi.
  • Kongy
    #5655
    *De már a Shadow Fall-ból is csak a főgonoszra emlékszem mondjuk :D
  • Kongy
    #5654
    Igen, ez az. A 3 nem rossz játékmenetileg, de SEMMI motivációd nincs. Jaj, a gonosz űrnácikat meg kell állítani, húha, hát ezért aztán van értelme puffogtatni... :D Karakterekből is kb egyre nem emlékszem. :D
  • deep
    #5653
    Én a KZ2-t elvittem a végéig (hardon szenvedtem végig) és mivel 3 óra alatt nem tudtam megölni (egyszer volt, hogy 1 találat hiányzott) feladtam. Azóta sem és azelőtt sem volt ilyen játék, amit a végén adtam volna fel.

    A KZ3-at nem tudom meddig vihettem el, de több, mint a feléig aztán elvesztettem a motivációt a folytatásra, nem is fejeztem be.

    A Shadow Fall viszont nálam minden tekintetben az eddigi legjobb KZ játék, 3x toltam végig. Jók a fegyók, a játékmechanika is kiemelkedik a többi rész közül, a sztori is talán itt volt a legemlítésreméltóbb.
  • Kongy
    #5652
    Hát engem az a néhány hely felcseszett, épp annyira, hogy abbahagyjam.
  • arty
    #5651
    kz2 - igaz, de csak NÉHÁNY helyen. ott sajnos menni kell előre :/

    kz3 - igen, a sztoriban nagyobb a potenciál, mint amit kiaknáztak, de a játékmenet és a változatosság szvsz kárpótolja az _fps kedvelőket_. hardon pedig kihívás is van :)
  • Kongy
    #5650
    Lássuk csak:

    KZ2 - felénél kb abbahagytam, mert jellegtelen, sötét, és újraspawnolnak az ellenfelek, sőt, van, hogy végtelenségig jönnek. Undorító, ha egy játék ezt csinálja véleményem szerint.

    KZ3 - Korrekt játék, elég változatos, de a sztori itt sem valami nagy szám, kb végig untam a bejátszásokat, de magát a játékmenetet élveztem.

    Shadow Fall - A grafika igazából az egyetlen valamit érő része, meg talán a drón használata, de amúgy elég felejtős alkotás, akárcsak a 3. Egyszer végigviszed, és viszlát

    De mondom, ez csak az én véleményem a KZ-ról.
  • SlickAdam
    #5649
    nem tuti nem ilyen? tehat ilyen? :D
  • arty
    #5648
    én csak a 2-3-al játszottam, az nem tuti nem ilyen :)
  • Kongy
    #5647
    Tökéletesen elemezted a Killzone-szériát :D
  • Moby
    #5646
    Egyedûl a graf van benne.
    Nincsenek karakterek. Én is egy utolsó senki vagyok.
    Nincs sztori. Valami van, de inkább nincs.
    Nincs hangulat. Egy killzonenoobnak az "űrnáci" univerzumból egy deka nem jön le ebből a részből.
    Elbaszott a kamera. Az enemynek a derekáig érek. Látványban.
    Üres az egész, mint a kurvaélet.

    Jó, hogy nem adtam pénzt érte.
  • deep
    #5645
    Én azért egyszer végig tudtam puttyogtatni, nem volt az olyan szar. Jó se mondjuk, de a grafika lekötött :D
  • Moby
    #5644
    Jah, már én is örülök, hogy ezt vettem. Ahogy nézem a teszteket, az lcd-s nemhogy fényerőben nem jobb, de mindenben szarabb.
    Közben próbálom ezt a kilozone mercenaryt végigjátszani, de annyira rossz ez a játék, hogy az már fizikailag fáj. Mi az istent pontoztak ebben? :( Megvan má őrülve mindenki?
  • shaddam
    #5643
    A helyedben a régit venném. Árban előrébb vagy, igényesebb formára +OLED
  • davids014
    #5642
    Ma letöröltem a gépet szépen hát a lakk az nagyon karcolódik...

  • LoSA
    #5641
    Azért ez kicsit idegesítő, hogy most is játszani akarok az NBA-vel, de a PS szerver nem megy, ezért nem is tudom nyomni a Career-emet...
  • Kongy
    #5640
    Egyetértek :D
  • Moby
    #5639
    Az engem nem érint :)
    Próbálom időnként elcsípni a játékotok végét, de képtelenség bejutni hozzátok. Meg kb. akkor hagyjátok abba, amikor én kezdem.
  • TasManXT
    #5638
    Én csak a coop pályákat várom.
  • Moby
    #5637
    Ez a KZ multi nagyon kész van. Azzal a kicseszett purgerrel meg egy mk.IV turrettel mindenhol 1., néha második voltam, de a KDR sehol nem volt 3 alatt, még vesztes csapatban sem (valami 28/4 volt a legjobb talán). Horror mennyire unbalanced az egész. Az assault konkrétan meghalni van benne. A HE launcheres rumbleremmel tudok valamit lőni - néha, de azzal is csak hozzájárulok valakinek a KDR-jához. Egy darabig jó ezzel kacsavadászni, de ha maradnak ezek a fing mapok, akkor ez is kurvahamar lesz unalmas.
  • Ulthane
    #5636
    Még ez is négyszer annyi, mint amit az a játék ér. :)
  • Ulthane
    #5635
    Én igen. A BF4 kampányát négyszer kezdtem újra, az ötödiket már nem vállaltam.

    Le viszont még nem fagyott soha a konzol.
  • Kongy
    #5634
    Az a játék változatlanul egy foshalmaz, foltozhatják akármennyit.