121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #5713
    emiatt is remélem, hogy a "ps3as" kormányokat IS támogatják majdan....
  • TDC Geronimo
    #5712
    "Press Are Getting a 40-Minute Gameplay Demo of "The Order: 1886" Tomorrow"

    MIÉRT? Miért a kurva "újságírók" már megint. Már vagy 3* látták mi megy még egyszer se...
  • Moby
    #5711
    Nájsz.
    Remélem nekem is megjön holnap.


    Mármint a kupak
  • n000rbi
    #5710
    Hova tűnt a kép??

    Akkor még egyszer:
  • n000rbi
    #5709
    Én igen, nem volt gond. (de készülj fel egy hosszabb várakozásra)

    Megnéztem a régi e-maileket, kereken egy hónapot vártam egy vita keménytokra.
  • shaddam
    #5708
    Play asiáról rendelt már valaki?
  • n000rbi
    #5707
    Egy stabil wi-finek, esetenként nem meghülyülő hangnak is örülnék.
  • TDC Geronimo
    #5706
    #PS4 firmware update tomorrow (v1.60) bringing Pulse Headset support, general stability improvements and ability to mute camera.

    Egyelőre ennyi. Reméljük lesz pár "undocumented change" is. Örülnék pl egy letöltés szüneteltetés opciónak meg, hogy lássam mikor ki megy online meg offline.
  • n000rbi
    #5705
    Most nézem, ez dupla lett? Barom sg, már nem csak mobilon szar? :P
  • n000rbi
    #5704
    Azért remélem ettől fontosabb javításokat is eszközöltek
  • TDC Geronimo
    #5703
    Ma US idő szerint este (azaz nálunk holnap) jön az új 1.6os FW update. Egyelőre annyit tudni róla, hogy bekerült a pulse headset támogatás.
  • n000rbi
    #5702


    A középső az ORB-féle. Kopp ugyanaz.
  • n000rbi
    #5701


    A középső az ORB féle. Kopp ugyanaz.
  • n000rbi
    #5700
    Moby, ma megjöttek a kupakok. Szerintem az égvilágon semmi különbség nincs az ORB és a "noname" között, amit mindketten rendeltünk. A régihez képest viszont ég és föld, puha, kényelmes, jó cucc.
    Képet majd később teszek be.
  • Kongy
    #5699
    Megvettem a TR-t egyrészt mert nem fut a gépemen másrészt meg mert jó game, és még nem volt meg.. :) Nagyon király kiadást szereztem, az egész borító egy artbook, aminek a végén ott a bluray lemez :) Majd mindjárt beizzítom magát a játékot :D
  • n000rbi
    #5698
    Már én is majdnem rányomtam a buy-ra...február 25-ig kellene kibírni, elvileg akkor érkezik a Thief.
  • Moby
    #5697
    Mindhülyevót, akármelyiketvette (ha van pécéje).
  • TDC Geronimo
    #5696
    Nagy részük a valódi definitive editiont vette úgy néz ki :p
  • SlickAdam
    #5695
    "Tomb Raider: Definitive Edition sold over twice as many copies on PlayStation 4 than Xbox One during its first week on sale, according to figures released by Chart-Track.

    69 per cent of copies were sold on PS4, with Xbox One sales accounting for just 31 per cent."
  • n000rbi
    #5694
    Úgy tűnik volt valami Playstation App-update:
    - Stand by-ban lévő ps4-et már nem ébreszt fel automatikusan, ha elindítotd a ps appot - ez szvsz jó
    - eddig ki is lehetett kapcsolni a gépet az app-pal, most már csak stand by lehetséges - ezt miért kellett? :P
    - immáron a Live at PS is elérhető mobileszközökön

    A géphez február 22-re pletykálnak egy 1.6-os update-et, a japó láncshoz igazodva. Meglátjuk.
  • Kongy
    #5693
    Na ne is mondd... :D Az a repülő szutyok jó pár játék főellenfelénél nehezebb...
  • The Protector
    #5692
    Én anno a KZ2-ben mentem mediumból easyre:)A legjobb az volt benne h a repülő szart 2nap volt legyőzni,míg a főfőfőellenfelet sosem tudtam leverni:)Annyira felidegesített a sok csalás,hogy mikor kivettem a lemezt a gépből,fél órára rá már egy másik ember tulajdonát képezte.
  • n000rbi
    #5691
    Így 5 fejezet után azt kell mondjam, hogy a Knackkel mérföldekkel jobban szórakoztam. Ebből nem lesz platina, az már biztos.
  • deep
    #5690
    Hivatalos?
  • LeventeV
    #5689
    Én az irányításra vagyok kiváncsi. Meg arra, hogy milyen versenymódok lesznek, illetve, hogy lesz-e valami single része is a játéknak.
  • TDC Geronimo
    #5688
    DC nem lesz 60 fps. Cserébe viszont bitang szép lesz.
  • Totti5
    #5687
    Akkor fix 60 fps?
  • arty
    #5686
    mivel nincs ps4em, én is amellett vagyok, hogy mindegy mikor jön, csak jó legyen :D

    moby: sőőőt, ha valami nagyon csúszik, az esélyesen lesz fosch, hiszen "gondok" vannak... példázhatnék egy másik ótós széria ötödik részével, de ez ps4 topik :))
  • Moby
    #5685
    Minőségi munkát csak 6 hónapos csúszással lehet csinalni?
    Bocs, de én ebben nem hiszek.
  • TDC Geronimo
    #5684
    Majd jönnek. Inkább legyen kész normálisan, mint egy félkész fos ala BF4.
  • Moby
    #5683
    Jah-jah, csodálatos ez a fasszopkodás, de valami release date kéne már, vagy méginkább release.
  • n000rbi
    #5682
    Elkezdtem a KZ-t. Hardon. Hiba volt:D Back to Normal :)
  • arty
    #5681
    Visszanyeltem. :D
  • TDC Geronimo
    #5680
    Egyik insider hintelget twitteren

    "Nothing on Drive Club. Most of the Sony leaks are sealed, but the optimism inside first party teams is at a fever pitch."

    "I’ve been told there has never been a better time to be a dev at Sony. The power, the tech, the funds- its all there."

    Maygarul Greatness Awaits! :D
  • kirol
    #5679
    Tényleg el! :D
  • Moby
    #5678
    Szerintem eltévedtél :)
  • Kongy
    #5677
    Izé, ez PS4 topik. :D
  • kirol
    #5676
    Végigvittem a Beyond -ot. Szerintem zseniális volt.
    Persze van amit én is fel tudnék róni, pl.:
    - semmi jelentősége nincs a választásainknak
    - korábban mondták, ha meghal Jodie akkor is megy tovább a játék. Na jelentkezzen már valaki, akinek sikerült meghalnia és ment volna tovább a játék.

    Viszont megvettem az Advanced Experiments -t, felraktam, de nem tudom elindítani. A fejezetek között nincs ott, a bónuszban meg mindig a PSN-re megy fel, ahelyett, hogy indítaná.

    Hogy lehet elindítani?
  • Kongy
    #5675
    Igen, igazad van, de szerintem a KZ nem csak kizárólag a multira készült. A single amolyan techdemó inkább, mint egy nagy sztorimesélő valami. Van sztori, de minek... Utoljára a Knights of the Old Republic első részének a sztoriától esett le az állam, azóta sem volt akkora csavar egy általam játszott játékban sem. :) Igen, ez is egy RPG..
  • deep
    #5674
    Olyan mint az xbox-é. illetve a kontrolleren levő fényt is használhatja.