121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #5753
    en meg egy VITA belecsusztathatos tokban szallitom a ... 3DS-em!!! :D pont passzol bele, annyi hogy rovidebb.:)
  • The Protector
    #5752
    Nekem semmi ilyesmim nincsen sajnos.Se tokom se ilyesmi.Egy PICK szendvicstartóban szállítom a vitat,meg be is lehet kötni tépőzárral,hogy ne mozogjon:)
  • TasManXT
    #5751
    ebay duri rulez
  • Moby
    #5750
    Megmondom a frankót:imádok az ebayen turizni :DD mint régen, ha kimentünk az ecserire :). És valszeg nem csak én vagyok ezzel így :)
  • n000rbi
    #5749
    Egy rakás bizbaszom, fölös tokom is van vita-hoz. Legközelebb kérdezz, mielőtt rendelsz :D
  • Moby
    #5748
    Ja nem játékot. Azt nem veszek. Minek? Ami megjelenik rá, az előbb-utóbb megy a psnplusra IGC-be. Meghát az első vitán jóformán mindent végigtoltam, ami addig érdekelt. Ez már "csak" remoteplayre kellett.
    Tokottartótfóliátilyenolyanbiszbaszt.
  • The Protector
    #5747
    Miket rendeltél VITA-ra.Az a baj,hogy közel s távol semmi értelmes nem jön rá.Na de 1 valami Border2.
  • Moby
    #5746
    Köszkösz, de még várok. Kb egy tonna cuccom van megrendelve, a vitához egy halom szar, szóval meg KELL jönnie mindennek :) Olyannincshogynem. Széjjelvágokmindenkit!
  • n000rbi
    #5745
    Ejj, pont ma reggel rendeltem még 2 pakkot belőle, de már van gazdájuk :/

    Ha gondolod átpasszolhatom a dobozos ORB-okat (bár ugye fel van bontva, de nem használtam)
  • Moby
    #5744
    Akinek pulse-a van, az most viruálisan elvágta a torkodat :)

    Viszont ma sem jött meg az ORB-om. Kezdek aggódni...
  • Kongy
    #5743
    Ilyenkor utálom, hogy igazam van :D Igazán kijavíthatnák már, felesleges időpazarlás így ez a 300mb-os update...
  • Moby
    #5742
    Csak telefonos van.
  • Moby
    #5741
    Nem naívság, teljesen jogos elvárás, amit viszont nem teljesít.
  • SlickAdam
    #5740
    a német appstore szar, vagy tenyleg csak telefonos verzioja letezik a Playstation App-nek? :S
  • Kongy
    #5739
    Gondolom naivság azt gondolni, hogy a system update megjavítja a share gombot, vagy bármi más értelmes dolgot csinál :)
  • Kongy
    #5738
    Na rendeltem egy ilyen PS4-es matricát.. :) Ha tényleg olyan jól néz ki élőben is, mint a képeken akkor fasza lesz, mert nagyon badass a kinézete :D
  • shaddam
    #5737
    Van egy turtle beach px5-öm. A gyári ps4 átalakító árát sokallom, főleg mire ideér. Ha lesz bt support akkor szerencsére értelmetlenné válik ez a gányolás
  • Moby
    #5736
    Ezt nem értem. Mibe?
  • Kongy
    #5735
    Ja bocs vagy vagyok. Ha már valami nem kék akkor az nem is link nekem :D
  • shaddam
    #5734
    Klikk a linkre a posztban. Adapterből ezt rendeltem, ha méltóztatna megjönni majd írok róla működik-e
  • Moby
    #5733
    Ott a link a posztomban.
  • n000rbi
    #5732
    Jaja, olyat én is pont most rendeltem poénból :D
  • Kongy
    #5731
    Olyat honnan lehet rendelni? :D Nekem is baromira tetszik.
  • shaddam
    #5730
    Bluetooth mikor lesz belegányolva? Mondjuk lassan megjön ebayről az adapterem
  • Moby
    #5729
    Totál elvették a kedvem a pulse-tól. Rengeteg rosszat olvasok róla. Törik, kényelmetlen, laggol a BassImpact... A hangját mindenhol elismerik, de 40-ért az a minimum, hogy tartos IS legyen. Arról nem beszélve, hogy batterytimera az újnak a sony is a dupláját mondja. És a vitám miatt nem elhanyagolható, hogy hordozhatóbb.
  • Moby
    #5728
    Én má az új fülest rendelném :) Jó lenne tudni, mikortól lesz elérhető nálunk
    Faszér nincs nekünk amazon?
  • shaddam
    #5727
    Instantget a PS logós :D Meg is rendelem
  • Moby
    #5726
    Én is. Viszont ez nem olyan problémának tűnik, mint a gomba. ebből annyi azért biztosan nem fogy, ehhez mérten döbbenetesen sok törésről olvasok.
  • n000rbi
    #5725
    Ja vagy úgy ... én azt hittem, hogy az ott fém.
  • Moby
    #5724
    Nah, picit utánanéztem. Érdemes megvárni a Gold-ot, a pulse-ok törnek mint a kurvaélet, rengeteg usernél:
  • Moby
    #5723
    Nehéz ügy. Tetszik a Gold is, valszeg jóval könnyebb mint a Pulse. Viszont ha a BassImpact szar is, maximum kikapcsolom, de ha jó, akkor a Gold-ban meg nem tudom bekapcsolni, ergo ki sem derül, hogy jó-e :)
    Meg kéne hallgatni mindkettőt, amire nem sok esély van. VAGY megvárni, amíg cloud mond róla valamit :D
  • Moby
    #5722
    Dehogynem, de hát az tovább meríti az amúgy sem túl fickós akkut. Másrészt most is wireless fülest használok, szeretem, nem kell vezetékes (van egy egész jó sennheiser vezetékesem, de útálom játék közben a vezetéket rakosgatni).

    Viszont most olvasom, hogy az újban(Gold) már nincs BassImpact, ami fogalmam sincs milyen, meg hogy mennyire zabálja az akksit, szóval ha valakinek van Pulse-a, posztoljon már okosságot :)
  • n000rbi
    #5721
    Engem is megkavartak ezzel az újonnan bejelentett headsettel, már nem tudom mit kéne venni. (anno valaki óvott a wireless headsettől, már ott tartottam, hogy egy "sima" vezetékes Beyerdinamic fejhallgatót veszek - de arról meg hiányoznának a ps-funkciók)
  • TasManXT
    #5720
    A controllerre dugott headset megoldást nem tesztelted még?
  • Moby
    #5719
    Bocsi... /kurvamotor az...
  • Moby
    #5718
    A múltkor valaki picsogott a lightbar-on. No itt az ultimate megoldás, amiből rögtön rendelek is, mer gecijól néz ki :D

    Közben olvasom, hogy végre megkapta az új fw-el a Pulse támogatást a cucc! Szóval most azonnal rohannék venni egyet, csakhogy...
    bejelentették az újat, ami nem néz ki olyan jól, mint a régi, de rohadt kényelmesnek tűnik, viszont olcsóbb, ami nekem azt vetíti előre, hogy gyengébb is. Fogalmam sincs mit csináljak

  • Kongy
    #5717
    Abszolút folyamatosan fut a legnagyobb akcióban is. Érezhető azért, hogy olyankor nem 60 fps, de nem szaggat egyáltalán.
  • ModernT
    #5716
    Szevasztok!

    Akinek megvan a Tomb Raider, mondja már meg, hogy laggol-e (néha van-e FPS akadás) vagy nincs.
    30 vagy 60 fps?
  • LeventeV
    #5715
    Hát a jó értékelésért manapság fizetni kell. :P
  • n000rbi
    #5714
    Mert a szakma majd megmondja, hogy szar, vagy nem szar. Ahogy a Knack esetében is tették.