121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #5877
    azert remelem nem varsz zupperdupper 7.1-es kvaliti száundot, wireless atvitelt es heccetfunkciokat szaros kb. 90 euroert! :D en sztereo fülest se vennek magamnak only zenere ennyiert.:D
  • Moby
    #5876
    Nyami. Úgy várom mint a nextgent :)
  • n000rbi
    #5875
    További képek itt
  • n000rbi
    #5874
  • cloud.strife
    #5873
    PlayStation HU forgalmazásban még nincs ez a füles. És egy darabig még nem is lesz ahogy nézem. (már fentlenne a kódja, de még az sincs neki)
  • n000rbi
    #5872
    +1
  • Moby
    #5871
    Dobtam is gyorsan egy előrendelést rá.
    Óoóó remélem a huszadika valós
  • Moby
    #5870
    Pont most akartam linkelni :D
    02.20 nagyon jól hangzik! :)
  • n000rbi
    #5869


    KSZ-nél is előrendelhető
  • Kongy
    #5867
    Ezt én sem értem. Egy idő után annyira egysíkú lövöldözős játékká fajul, amit már a varázslatok sem mentenek meg, mert nagy részüket láttuk a Bio 1-2-ben, de véleményem szerint a látvány taglózott le mindenkit, és az elénk táruló dolgok mélysége, vagyis gyakorlatilag a játék univerzuma maga. Ha legalább ennyire jó lenne a játékmenet is, akkor nem is merem elképzelni hová magasztalták volna, de az tény, hogy így ebben a formájában erősen túlértékelt szerintem, még ha a sztori jó is.
  • Totti5
    #5866
    Mármint a játék nem jó, mert az shúternek mélyen átlagon aluli, ezért is érthetetlen hogy simán ingore van a hulladék dolgai felett, bezzeg más játékokban meg MINDEN téren belerúgnak egyet més minden egyes elemit megszakértik... Boinál miért nem tették????
  • Kongy
    #5865
    Bioshock Infinite-ben a kis, apró részletekre kell figyelni, minden szobrot megnézni tüzetesen, és minden feliratot elolvasni, plusz felszedni a kis magnókat, és azokat is meghallgatni, és így igazán összeáll már a kép, a játék pont erre épít, hogy ezeket megfigyeld, és ezért is olyan baromi jó.
  • arty
    #5864
    jól értem, sztoriban tehát a BioInf kellett volna a díjat kapja?

    (ezt akkor tudnám megítélni, ha értettem volna játék közben és nem csak magyarázatot utánaolvasva ... így ugye esetemben semekkorát sem "ütött". nemtudom arányaiban mennyien értették a játékon belül, de talán pont ez is a probléma vele. sajna oscarokkal is az van: ha valami jó, az kap minden téren díjat :/ )
  • Moby
    #5863
    Powered by ORB

    LOL
  • Mr Manson
    #5862
    Kérdés:
    Magyar Acc-om van PS+!
    Ha csinálok egy UK accot, tudok letölteni és használni alkalmazásokat? Léteznek már?
  • Evoluti0N
    #5861
    Már csak egy hét.
  • SlickAdam
    #5860
    na meg ez lesz az egyetlen single dlc. ki kell faccccsarni!!!
  • shaddam
    #5859
    Jópofák hogy nem teljes áron adják mint kodzsima a fizetős demót
  • TDC Geronimo
    #5858
    DLCbe se tudnak hibázni. Ezek már csak ilyenek :D

    2 óra nekem lesz 4 legalább, ahogy a fullt is játszottam, kb gyalogoltam végig és bámultam a tájat :D
  • SlickAdam
    #5857
    "You've likely waited over six months for a fresh hit of The Last of Us's story - so the last thing I'm going to do, with less than a week to go, is spoil for you what makes Left Behind, a prequel of sorts that explores some of Ellie's backstory, so special. I'll share a few numbers with you, though: Left Behind takes some two hours from beginning to end, and in that time I welled up once, while thinking to myself that Naughty Dog has done it again a couple times more. It's an expansion as brave and thoughtful as the original, retaining the quality of Joel and Ellie's story and enhancing it in subtle, moving ways."
  • Árpitallica
    #5856
    Sziasztok ma ilyen problémába ütköztem ps4-en miközben az internet browserban voltam egy oldalon ahol a leveleimet akartam megnézni és ez fogadott: "not enough system memory" Ami érdekes az egyik az hogy korábban ugyanezen az oldalon nem csinált ilyet és minden klappul ment, meg nehogymár ne legyen elég 8GB RAM a konzolnak! :D Valaki futott bele hasonló problémába? Esetleg később ezt tudják orvosolni egy újabb rendszerfrissítéssel?
  • Ulthane
    #5855
    Ha meg tényleg karakterdrámaként tekintünk rá, akkor a Heavy Rain százszor jobb ennél! :)
  • Kongy
    #5854
    Hát ez az, hogy a TLOU-tól ez nem várható el, mert maga a téma nem olyan. Ez egy karakterdráma, és annak pedig piszok jó. Most az, hogy nekem mi jön be az más kérdés :D
  • Moby
    #5853
    Az emberi kapcsolatokról vagy emóciókról szóló művekre annyira nem jellemző a csavaros történet, vagy a katartikus végkifejlet. Ha mindenben ezt keresed, a videojátékoknak is csak egy (jelesül ugyan nagyobb) szelete lesz élvezhető.
  • Moby
    #5852
    >Azért, mert én nem nyelek le minden szart, és nem élvezem tele a gatyám a ratyadéknál ratyadékabb játékoktól, nem biztos, hogy bennem van a hiba.

    Te egy rendkívül különleges és kivételese egyede vagy az emberi fajnak. Nekem tennél szívességet, ha nem is vegyülnél a pórnéppel.
    Magyarán: geciunalmas az állandó rinyád meg a fikád. Személy szerint végtelenül szarok a véleményedre BÁRMILYEN játékról legyen szó. Stimt?
  • Kongy
    #5851
    Hát lehet már korábban mondtam, de nekem videojátékok közül a legjobb történetet a Knights of The Old Republic nyújtotta, mert volt benne egy olyan fordulat, amire nem számíthatott a játékos. Nem volt bonyolult a történet, csupán izgalmas, és fordulatokkal teli. Nekem az az igazán jó történet.
  • n000rbi
    #5850
    Én kérek elnézést.
  • Moby
    #5849
    >Részben igaza van, tényleg elég egyszerű a történet maga

    A történet bonyolultsága ebben a kontextusban szóba sem került. Minthogy nyilvánvalóan nem attól lesz jó vagy rossz valami.
  • Ulthane
    #5848
    Úgy látom vannak rajtam kívül itt még gondolkodó gémerek! ;)
  • Ulthane
    #5847
    A karakter nem egyenlő a történettel. A jó karakter szükséges, de nem elégséges feltétele a jó történetnek. A dialógusok dettó. Ellenben a dinamika, a változatosság, a váratlan fordulatok, a csavarok, az izgalom, a meglepetés mind olyan elem, ami egy történetet jóvá, ezek hiánya átlagosság, netalán silánnyá tesz.

    Ami a TLU-ban nagyon jó volt, az a karakterfejlődés és a két főhős viszonyának alakulása. Ez azonban még mindig nem a jó történetet jelenti, s továbbra sem értem, hogy ebben mi outstanding achievement. Egyetlen eleme nem volt a játéknak, amit korábban nem láttunk már volna videojátékban, ellenben sokszor unalmas volt, repetitív. Voltak jó részei a sztorinak, de nem volt meg az a fokozatosan emelkedő, és a végén klimaxban csúcsosodó dinamika, mint ami például a BioShock: Infinite-ben.

    Azért, mert 1000 ember szajkóz valamit, még nem biztos, hogy igaz. A szar sem lesz attól finom, hogy 1000 légy dong körülötte. Hadd legyenek egy játékról saját benyomásaim, véleményem, amit ha valaki nem tud befogadni azért, mert az övével nem egyezik, az nem az én szegénységi bizonyítványom.

    Mindig is mondtam, hogy a videojáték és a suttyóság erősen korrelál egymással, némelyetek valóban erősíti ezt a tézisemet. A kivételnek természetesen tisztelet.

    Azért, mert én nem nyelek le minden szart, és nem élvezem tele a gatyám a ratyadéknál ratyadékabb játékoktól, nem biztos, hogy bennem van a hiba.

    Az pedig már pláne ne legyen, hogy gondolkodom, vagy adott esetben megkérdőjelezem a többség véleményét. Evlvégre cogito ergo sum, vagy mifene.

  • SlickAdam
    #5846
    5 in 1
    KATT!
  • Kongy
    #5845
    Részben igaza van, tényleg elég egyszerű a történet maga, de mind a dialógusok, mind a karakterek remekül megírtak, így jogos a díj. A színészi játék is kiemelkedő. Szóval ja, megérdemelte. Más kérdés, hogy én személy szerint jobban szeretem az Uncharted-et, de a TLOU is több, mint rendben volt :)
  • Ulthane
    #5844
    Bármikor szívesen várlak egy angol diskurzusra (angol nyelvtanár vagyok).
  • heady
    #5843
    Es ha jol emlekszem, mar nem eloszor hangzik el ez a velemeny vele kapcsolatban.
  • Moby
    #5842
    >Mi ebben az outstanding achievement, de őszintén?

    Ez egy olyan kérdés, amire ha nem tudod a válasz önállóan, az mindössze annyit jelent, hogy minden bizonnyal nem a videójáték az a műfaj, amire célszerű hobbidként tekinteni.
  • TDC Geronimo
    #5841
    A történet, a történetvezetés, a megírt dialógusok és karakterek is mind elsőosztályúak a játékban. Ezen kár vitatkozni.
  • n000rbi
    #5840
    Gondolom gondja van az angollal, előfordul :D
  • TDC Geronimo
    #5839
    "gyakorlatilag azt sem tudod, miért, s közben nyírj ki mindenkit, aki az életedre tör. "

    LOL legalább ne égetnéd magad ilyen beszólásokkal.
  • Ulthane
    #5838
    "Outstanding Achievement in Story: The Last of Us"

    Ez számomra kis magyarázatra szorulna, ugyanis én ilyen ék egyszerű történetet, mint ami a TLU-ban volt, ritkán láttam. Menj A városból B városba (gyakorlatilag azt sem tudod, miért, s közben nyírj ki mindenkit, aki az életedre tör.

    Mi ebben az outstanding achievement, de őszintén?
  • n000rbi
    #5837
    Ezeknél a nyelv german-only, vagy angol is van?