121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #5833
    akko 900p, na... 60 fremet akarok vegre a Nótitól!
  • TDC Geronimo
    #5832
    én meg 1080p 30fpsessel :p

    720p...ne vicceljünk már.
  • SlickAdam
    #5831
    en asszondom lehet nem sikerulne nekik 1080p-ben megutni a 60-at (elso nekifutasra), szoval en megelegednek egy 720p + sok AA + 60 fremes verzaval PS4-re.
  • SlickAdam
    #5830
    nem kell hülye szmájli, postazok szivesen, ha kell. csak a postat hozza kell meg szamolnod, ugy kb 15 euro (ajanlott küldemenykent) lenne összesen.
  • shaddam
    #5829
    Play asiráról tervezem, onnan 13 kiló.
  • The Protector
    #5828
    Szellemileg sérültek,vagy reptilianok,vagy földönkívüliek a Naughty-s arcok,annyira jól csinálják amit sinálnak.Vérprofik.

    Van a történet mikor hírdettek állást a Naughty-hoz.Nem tudom milyen posztra hírdettek de a srácnak az volt a belépő feladata,hogy írja meg a vizet a hasjós részhez az UC3-hoz.Pár napa rá mentek megnézni mit alkotott és a gyerek addigra konkrét tengeranimációt hozott össze,valós fizikával a hajóra.Így lett az,hogy az UC3-ban a hajós résznél a víz az eredeti tengeri szimuláció,semmi sem szkript alapján megy és a tereptárgyak is eszerint mozognak.
  • TDC Geronimo
    #5827
    Kis érdekesség, hogy az elmúlt 9 D.I.C.E. GOTY díjból 5öt Sony ex nyert meg. Talán ez valamit elmond a Sony 1st party stúdiók munkájának minőségéről.
  • Moby
    #5826
    Jó, hogy mondod. Le kéne már adni.
  • DarkSector
    #5825
    meg is érdemli.
  • TDC Geronimo
    #5824
    Tegnap volt D.I.C.E awards. Last of Us 10 díjat söpört be...

    Adventure Game of the Year: The Last of Us
    Outstanding Achievement in Animation: The Last of Us
    Outstanding Achievement in Art Direction: The Last of Us
    Outstanding Achievement in Visual Engineering: The Last of Us
    Outstanding Innovation in Gaming: The Last of Us
    Outstanding Achievement in Sound Design: The Last of Us
    Outstanding Achievement in Story: The Last of Us
    Outstanding Achievement of Game Direction: The Last of Us
    Game of the Year: The Last of Us

    Ezek után jöhetne az a GOTY kiadás PS4re a nyáron mondjuk :)
  • n000rbi
    #5823
    Előrendeltétek az Infémüszt? Fosok ettől a jó magyar forinttól, hogy mire megjelenik, kerül majd átszámítva 18-ba :D
  • Moby
    #5822
    Több ügynökünk dolgozik a témán jelenleg :) Egyelőre nincs információ.
  • Moby
    #5821
    Bizony, én is így tudom. De ez nem is baj, sok helyen olvasom, hogy a BI nem jó, mer zavaróan nagy a latencyje. Ráadásul 4(elite) óra vs. 8(GWH) óra üzemidő.
  • TDC Geronimo
    #5820
    Hm most utánanéztem és a ps blogon azt írja a tag, hogy csak a pulse elite bassimpactos. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy ez is az .
  • Moby
    #5819
    "Ez a füles is bassimpactos"
    Én úgy tudom, hogy nem Nem is látok rajta semmi erre vonatkozó gombot, vagy szabályzót.
    Van erről valami biztos infód?
  • Angyisz
    #5818
    Kb. mikor lesz elérhető ez a fejhallgató itthon ?
  • TDC Geronimo
    #5817
    Nem onnan másolták. Ez a füles is bassimpactos és ott a companion appos dolog is úgyhogy ez az új füles tulajdonságai.
  • Moby
    #5816
    (Talán) befizetik utána a záfát, talán vámolták is, nemhiszem, hogy giftként elküdtek nekik Xszáz darabot. Valamennyi hasznot is tettek rá, és az ORB dobozos valami 2k körül volt. Annyira szerintem nem gáz. Ezt legalább nem lopja el a postás
  • n000rbi
    #5815
    ORB a konzolvilágnál. Lazán rádupláztak az árra
  • n000rbi
    #5814
    Utcabált hiányolsz, vagy mi? :D
  • Moby
    #5813
    Nem, sőt jó eséllyel még chatre sem fogod tudni használni.
  • Angyisz
    #5812
    Lehet f@szságot fogok kérdezni.
    Anno a PS3-hoz használtam egy telefonhoz való Bluetooth headsettet amin ugye a játék hangja nem volt hallható csak a chat.
    Amennyiben most a PS4-hez veszek egy Bluetooth-os fejhallgatót azon a játék hangja is hallható lesz (a 7.1-ből következtetve igen) ? Illetve bármilyen bluetooth-al rendelkező fejhallgató alkalmas erre vagy csak a SONY sajátja?

    köszi a válaszokat...
  • Kandurex
    #5811
    kicsit elszomorító az üresség
  • Moby
    #5810
    Elvileg ugye tizedike a kinti megjelenés, bár ez sem hivatalos. Ahhoz képest 1 hetet még hajlandó vagyok várni
  • n000rbi
    #5809
    Cloud is válaszolhatna igazán, legalább valamelyikünknek :) (nagyon eltűnt, remélem csak nyakig van a melóban/játékban)
  • n000rbi
    #5808
    Jatekaim-ból indultam ki, ott 12 körül mennek használtan, szóval 10-11-ért vinnék szerintem. A psn akcióban is megkapod a plusos kedvezménnyel kb. annyiért. (na jó, lehet egy ezrest buksz)
    Nem erőltetem én, csak te mondtad, hogy rimóton nyomnád lemez nélkül :D
  • Moby
    #5807
    Gondolod?

    Mennyiért megy most el egy használt knack? 10? 9?
    Má ha van még egyáltalán, aki nem vett még.
  • n000rbi
    #5806
    Mondjuk a dobozos Knack-edet így még kicserélhetnéd digitálisra, bukta nélkül.
  • Moby
    #5805
    Hopp!
    Platinumshopba már előrendelhető a GWH!
    Bár szerintem csak blöff az egész, mert a szöveget egy-az-egyben a Pulse-ból másolták át (BassImpact...)
  • Moby
    #5804
    Jöhetne már, ide befele Mobyapu gépébe odanekibele :)
    Meg egy GWH :)
  • Moby
    #5803
    Nem postáznál nekem egyet?
  • Moby
    #5802
    Kösziek, de ez még mindig vérlázítóan drága :(
    A jó kurva anyját a sonynak az elmebeteg módon árazott digitdisztribért...Nem akarom én játszania fillérbaszót, meg nekem hülyén is állna ez, de ez elvi kérdés. Egyszerűen vicc, hogy az az akció, hogy euroban annyi fizetek a játékLETÖLTÉSÉÉRT, amennyiből megveszem itt is a kiskonzolboltban a dobozost, forintban
  • arty
    #5801
    aztamocskos
  • SlickAdam
    #5800
    a tearaway-rol beszelek term.
  • SlickAdam
    #5799
    17 euro az "sok". jelenleg itt fritzlandiaban a müller drogeriaban 10!!! euro a dobozos. na jo, a 10 euro igazabol mar sertö.:)
  • TDC Geronimo
    #5798






  • n000rbi
    #5797
    Moby!

    [URL=http://blog.eu.playstation.com/2014/02/05/february-playstation-store-sale-kicks-off-today-save-on-gt6-knack-tearaway-more/]Február 19-26 között akciós lesz a Knack és a Tearaway
  • TasManXT
    #5796
  • TDC Geronimo
    #5795
  • TDC Geronimo
    #5794
    The Order 1886 runs 4xMSAA; 1920x800 vs 1920x1080 "not set in stone yet"

    4xMSAA :O