121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5957
    Mind1, lesz amikor lesz. Legrosszabb esetben rendelem én is kanadából.
  • n000rbi
    #5956
    Gaf-on betettek egy mailt a GAME-től, ahol 14-i uk megjelenést mondtak. Az app mai feltűnése is passzol a képbe.

    A kanadai GWHS-em tegnap shipped lett, kérdeztem mire számítsak HU szállításnál: 4-21 business days... :P
  • Moby
    #5955
    Jah. Már semmitsem tudok. A 10-i release hoaxnak bizonyult, még ma sem jelent meg hivatalosan. Gondolom a huszadik is kamu.
  • n000rbi
    #5954
    A headset companion-app már elérhető uk storeban. (app-ra keressetek)
    A Pulse (elite), és az új GW (EU-ban Wireless Stereo Headset 2.0) támogatott.

    Már csak a headset kéne :)
  • Kongy
    #5953
    Szerintem a L4D-es Tank-ölésekből indult ki az egész ötlet. Nagyon hasonló az egész. Bár a tankkal csak random emberek mehettek versusban bizonyos időközönként.
  • Kongy
    #5952
    Na, ebben van potenciál azt mondom! Frissítő újdonság lehet belőle, ha nem cseszik el, bár ezek az arcok még nagyon nem lőttek bakot.... eddig :)
  • TDC Geronimo
    #5951




    Left 4 Dead készítőitől.
  • Moby
    #5950
    >Tumor?

    Nem.

    LOL
  • gazgoblin
    #5949
    Tumor?

    Ha extra GPU van benn akkor nem zavar :D
  • n000rbi
    #5948
    Már nem tudom szerkeszteni: másnak = sonynak.
  • n000rbi
    #5947
    Nemrég megtaláltam én is, de nem volt gusztusom betenni :D
    Most komolyan, ha nekik megy, másnak miért nem?
  • Moby
    #5946
    Figyelem, a nyugalom megzavarására alkalmas képi tartalom következik

  • n000rbi
    #5945
    Igen...vagy nehéz lenne megoldani a dongle-t olyan méretben, mint ami pl. a logitech bill./egeremnek van? Nem is látszana semmi.
  • Moby
    #5944
    Pedig elfogja...bökhettek volna a hátuljára legalább egyet.
    Mindegy, viszek haza egy hubot(tápost), megnézem mit szól hozzá.
  • n000rbi
    #5943
    Nem lenne hülyeség, de már a dongle-tól is kiráz a hideg, hogy el fogja csúfítani a gépet :(
  • Moby
    #5942
    Használ valaki USB3 hubot a ps4-hez? Ha meglesz a GWSH egyet rögtön elfoglal a dongle.
  • Moby
    #5941
    Év végére várom a hajrát. De jó lenne látni ezt a listát, legalább a címeket.
  • deep
    #5940
    Nagyon nem sok ám a 100, ha belegondolsz. Eddig idén kijött idén mennyi is? 6-7? De ebbe beleszámítanak a PSN címek is, és az őszi-tél időszakban lesz majd tolongás bőven. Márciustól havonta 9 játéknak kell megjelennie, ez nem tarthatatlan.
  • Moby
    #5939
    Egyébként nyilván nem egy ha erre gondoltál, de az arányok picit hogyismondjam...:)

    Don't Starve
    Koszréjder
    Outlast

    Én többre nem emlékszem. Ez másfél hónap termése.
  • Moby
    #5938
    Ha jól emlékezem tik is kigyöttetek mán tavaly.
    Vagy egy most úgy 100, hogy ebben minden dlc, meg nálatok az összes asztal, meg minden basz benne? :) Merúgy még oké :)
  • deep
    #5937
    Mármint hogy értve egy?
  • Moby
    #5936
    >More than 100 PS4 games are planned for release in 2014.

    Joahhh. Végülis még csak február közepe van, és eddig vót ugye EGY, mondhatni a lemaradás még nem nagy. LOL.
    Errő valahogy rögtön ez ugrik be :D
  • shaddam
    #5935
    Remélem ömlenek majd a videók az orderből
  • TDC Geronimo
    #5934
    PS media event van éppen. Vita, ps3 meg ps4 játékokkal

    Hírek meg previewk az elkövetkezendő napokban jönnek. Infamous embargo 12e, Order meg 18.

    PlayStation ‏@PlayStation 34m
    Here's a fun fact: More than 100 PS4 games are planned for release in 2014. Stay tuned for more updates from today's media summit
  • Moby
    #5933
    A killzonet csomagoltam el. Resogunt el sem kezdtem. Előttem még egy knack veryhard, de jópofának tűnik az outlast is.
    De pcn is ott egy tonna cím, illetve félig benne vagyok a kz mercenaryban, de az annyira mocsokszar, hogy sosem fogom befejezni.
    Túl,sok a platform meg a játék megint :(
  • arty
    #5932
    mesélj, milyen játékok között válogathatsz a ps4en? korai volt az az elcsomagolás!

    (sejtem, h a pécés beklognak fekszel neki... kezdj a blacklistel!)
  • Moby
    #5931
    Nah, 1millió pont letudva. Most pedig szépen eltettem a dobozába, és NAGYON hosszú időre elég volt ebből a fasságból :D
  • Kongy
    #5930
    Ja, hát akkor az más :D Én Magyarországon élek (még).
  • KaBuTo666
    #5929
    Tegnap elég szarul láttam a képet, de ezek szerint csak sokat ittam, mert most faszán látom! Sorry!
  • Kasthor
    #5928
    6 nap alatt ert ide. (Anglia)
  • Kongy
    #5927
    Én is ilyen matricát rendeltem, elég jól néz ki :) Mennyi idő alatt jött meg neked?
  • Kasthor
    #5926
    Szerintem elmegy a piros kupak :D
    Mondjuk multkor haverom atjon (meg nem latot ps4-t) ra nez a joystickra es azt mondta ra hogy "ez de gatyi!" es miutan megmutatam neki hogy az csak egy kupak utana megnyugodott.:D
    Amugy nekem nincsenek nagy kezeim es vigyazok is a dolgaimra szoval szamomra nem is kellene ez a kupak dolog ra.Lehet idovel le is fogom szedni.
  • n000rbi
    #5925
    (a piros kupakot túlzásnak érzem, de ha Neked tetszik :) - a levonó viszont frankó, várom a ps-logóimat :D)
  • DarkSector
    #5924
    ez fasza. :D
  • Kasthor
    #5923
    Szerintem nem baj hogy onnan rendeltuk, sok jot olvastam roluk.

    ---
    Ma megjott a matrica a ds4-hez, hat azt kell mondjam nagyon profin meg van csinalva :D Kicsit feltem tole hogy gatyi lesz igy a vegtermek de most kellemeset csalodtam :D

    itt van video hogy kell felhelyezni a joyra.

  • Moby
    #5922
    Úristen...hát én ezt még pénzért SE Egyrészt túlzóak a számok, másrészt kurva feleslegesek is, az unbalance miatt. Én eddig csak highcap szervert láttam, szóval nem is értem mi a tököm értelme van a supply boxnak. Semmi. TheParknál hajoltam le egyedül, amikor nevetségesbe fordul át a dara, mert ki sem bírnak jönni a bázisról. Na ott volt, hogy kifogytam a purgerrel is, de amúgy semmi (ennek meg meg sem szabadna történnie, az a map egy elbaszott hülyeség :) )
  • deep
    #5921
    Nekem az meglett szombaton. Ellenben még mindig nincs kimaxolva az első kaszt SE! Még hátravan 35 kill a 400-ból air supportal. Meg a supply box majdnem egésze. Röhej, mennyire túllőtték ezeket a számokat...
  • Moby
    #5920
    Lassan megvan az egymillió pontom (a délelőttinél kaptam vmi díjat 900000-re). Valahogy pénzre kéne váltani. Vagy küldhetne a guerilla egy gwh-et, vagy valami :D
  • deep
    #5919
    Nekem ma volt egy 14-0 :D
  • Moby
    #5918
    Hogy a mittetszikjóestét?

    /nemértem