121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Angyisz
    #6034
    Sziasztok

    "ps4 lan cable not connected" a neten több helyen olvastam, hogy ez a probléma másnál is szokott jelentkezni, de igazából megoldást nem találtam rá. Érdekessége, hogy nekem BF4 közben jelentkezik, de csak az indítást követő időszakban aztán megszűnik, a játék online része ledob viszont a PSN nem jelentkezik ki, aztán magától ismét helyreáll a kapcsolat. A LAN kábel nem hibás mivel próbáltam másikkal valamint másik a router másik portját is.
  • zzeN
    #6033
    @geoffkeighley

    per @LuckyLongworth: PS4 was #1 in sales for next gen consoles in January, nearly doubling the nearest next gen competitor.

  • vortel
    #6032
    pont ezért jöttem be én is, hogy klubhoz keressek játékosokat :) mi is ketten vagyunk de sajnos úgy nem az igazi. felveszlek akkor és 4en megnézzük mit tudunk alkotni!
  • Tyrant01
    #6031
    Elég perverz, hogy így tolja hátulról
  • miezviz
    #6030
    Sziasztok

    Játszótársakat keresünk Fifa 14 ben pro clubs meccsekhez.

    Most indítanánk egy csapatot haverommal.
    Jó lenne ha összejönne egy jó kis közösség, mert sztem elég szórakoztató ez a játékmód, online sem rossz, de nem igazi csapatjátékosok és csak sprintelnek és bikáznak, semmi tiki taka meg védekezés:D


    ID: Daniel_Hun
  • Kongy
    #6029
    Állat! Nekem még nem jött meg :(
  • n000rbi
    #6028
    Behold!! (bocs a f*s minőségért :))
  • Tatyla
    #6027


    amelyik játék miatt PS4-et vettem... című rovatunkat látták...
  • Moby
    #6026
    A múltkor mondtam, hogy nem csinálta meg kz-ben a scoretable screenshotot. Na ott pl. totál hektikusan működik.
  • Moby
    #6025
    Momentán egy szar rapoo wireless-t használok, amit még a tévéhez vettem (annak az optikájára van rákötve). De ez valami kotvány nyilván. Sokat nem várok a pulsetól sem, viszont így cloudtól piszkosul olcsó volt, addig kihúzom vele, amíg kitalálom, hogy mi lenne a jó. Gondolkoztam a vezetékesen, de az nekem sehogyan sem jó erre. Meghát az sem lenne baj, ha nem lenne túl drága, mert a fiam bármit, amit egy pillanatra elölhagyok, szétkap :)
    A gold lett volna a jó megoldás, de egyre több forrásból az jön vissza hogy szar a hangja. Aztán az elite is jó megoldás lett volna, ha nem törik, és ha nem maradok le cloud akciójáról, de így, hogy lecsúsztam, már az sem derül ki, hogy törik-e :) Így aztán maradt a sima. Egyelőre.
    14-ért akármilyen is, megérte :) A mostanitól biztosan jobb.
  • n000rbi
    #6024
    Mit cserélsz le? Megéri erre váltani?
  • TasManXT
    #6023
    Hát az kivételesen nekem mindig. :D
  • Moby
    #6022
    Néha még a screenshot sem működik normálisan.
  • TasManXT
    #6021
    Hát nekem inkább egy percet ne vegyen, ha kell valami akkor quick share és csókolom.
  • Moby
    #6020
    Nem, arról így nagyon ügyesen lemaradtam. Ha tehetném az lenne, de teljes áron már nem kell.
    Viszont rendeltem egy olcsó "simát"
  • n000rbi
    #6019
    LOL, mégis bassimpact lesz? :D
  • Moby
    #6018
    Dobtam egy privit :)
  • Kongy
    #6017
    Ugyan már, a beharangozott forradalmi share gomb is egy nagy hulladék. Állítom, hogy 5 perc lenne kijavítani, hogy az utolsó mocskos 15percemet vegye, ne az első játékban töltött negyed órát....
  • Moby
    #6016
    Mer ronda!
  • n000rbi
    #6015
    Kérdezz rá itt.
  • Moby
    #6014
    >de ez tuti a fejlesztő sara?

    Jah. Az OS fejlesztőé :)
  • Mr Manson
    #6013
    Kék kontroller miért nincs sehol?
  • arty
    #6012
    de ez tuti a fejlesztő sara?
    miért nem az OS mond pause-t a játéknak, ha érzékeli h a profil által használt konti leszakadt (kikapcsolt)?

    360on anno nagyon gyanusan egységes hibaüz (dash üzenete) jött, amikor elszállt a konti....
  • n000rbi
    #6011
    Mint oly' sok minden. Most ez komolyan akkora probléma? (igénytelenség, ez tény)
  • Moby
    #6010
    Igaza van, 3 perc LENNE a deveknek.
  • n000rbi
    #6009
    Nekárogjá' :D (előtte szól jó fél órával, hogy le fog merülni, sose várom meg míg teljesen kipurcan)
  • arty
    #6008
    tökjó, akkor ezt sikerült kijavítani a ps3as szemétdombhoz képest (volt játék ami megállt, volt ami nem)

    NOT
  • Árpitallica
    #6007
    Nekem nem xd de olyan hirtelen történt, mert ahogy próbáltam volna háromszöget nyomni nem sikerült, lecsaptak majd az előbbi chekpoint amikor betöltött akkor pause képernyő fogadott, így töltőre tettem. Mostmár fajinul műkszik a kontroller újból vezeték nélkül! :)
  • Evoluti0N
    #6006
    De vazz, nem állítja meg a játékot, ha lemerül a kontroller? o.O
  • Árpitallica
    #6005
    Hát ez az outlast játék nagyon para ps4en fülessel tolva besötétítve mindent! Mai esetem: üldöznek,bujkálok egy szekrényben 10 perce,kiszállok belőle észrevesznek, aztán menekülnék tovább,kifogyott az aksi a kamerából, tölteném újra, de a ds4 kontrollerem nem reagál, mert közben lemerült és paff lett nekem máris! :D Bitangjó játék, ahhoz képest, hogy nem lehet benne ütni/lőni csak kamerázni,menekülni,bujkálni egész jó,rég paráztam egy játéktól ennyit, utoljára a Doom 3 volt nagyon para számomra, pedig abban lehetett aprítani is! xD
  • DarkSector
    #6004
    Bocs én csak megjegyeztem hogy arra hasonlít. :)
    De mindegy nem is lényeges.
  • Kongy
    #6003
    Jajaja, csak ez PS4 topik nem retekklub.. :/
  • DarkSector
    #6002
    Amúgy én legszívesebben éjjel-nappal a tv-ben a Heti Hetest, nyomatnám magamnak és lnézném non-stop, de sajnos az csak vasárnap van.
  • DarkSector
    #6001
    Nem annyira tetszik, csak ha nincs más ezeke mennek, ennyi, ha más van nézek mást, de vv elsőre nem tetszett, mert tudom legtöbb ember bent egy tulok, de az a csaj inteligens, még vitatkozni is tud.
    a többiből nem sok normális van az a zsolt gyerek még korrekt.
  • DarkSector
    #6000
    meg Columbo....megy ezerrel melette ha nincs letölthető film.
    ez nem iq kérdése, meg gyomor.
  • Kongy
    #5999
    Retekklub szó szerint. A Tolvajkergetőkben volt egy ribanc, aki védte a tolvaj testvérét, és szerepelt vmilyen Feleséget Keres nemtom ki című műsorban. A csaj prosti, a testvére meg egy egyszerű tolvaj. Aztán ezek mennek műsoron.
  • Kongy
    #5998
    Aha, okéé... :D Jó szórakozást hozzájuk.
  • deep
    #5997
    Fúbazmeg. Ekkora retkeket, és ráadásul halmozottan nézni, szándékosan. Ehhez aztán iq kell. Meg gyomor.
  • n000rbi
    #5996
    6 másik reviewernek meg nincs baja vele. Na majd kiderül.
  • DarkSector
    #5995
    Hát én gépezek fórumozok, nézem éjjelnappalt, utána szokott menni a BK, és át a VV6-ra, de igazából odafigyelni csak a vv-re szoktam ha buli van és vitatkoznak...ez a Viki nagyon jól tólja....