121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #6234

  • Moby
    #6233
    Jelenleg ez megy, de elég szopás, hogy a remoteplay miatt meg kell a hálózat. Most megy a dugdosás, de ha elfelejtem átdugni, akkor szoptam a remoteplayt :( meg hát elég gáz ez így.
  • deep
    #6232
    Jaértem, akkor magamból indultam ki. Iktasd ki a routert ha játszani akarsz :)
  • Moby
    #6231
    A 10 oldalas topik szerint az offisül fórumon nem csak nálam létezik az "elszigetelt" probléma.
    Mellesleg fogalmam sincs milyen hálózati beállításaimat. Nincsenek beállításaim. Be van írva a routernek a felhasználónevem, a jelszavam, meg be van kapcsolva a upnp (amin szart sem kér le a kilozone). Ez így még a remek bf4-nek is elég volt, és a kiscsillió más játéknak illetve szolgáltatásnak pc-n és a többi platformon az elmúlt néhány évben. Csak a killzone-nak nem. Mellesleg nem várom, hogy iderepüljenek, elég lenne az is, ha elmondanák, hogy mégis mit kellene beállítsak.
  • deep
    #6230
    Azt azért elárulhatnád, hogy mégis mi a zisten köze van ennek a hibának a játékot fejlesztő stúdióhoz. Simán megy router nélkül. Innentől kezdve ők mit csináljanak, ha neked xy router mögül nem megy? Repüljön ide valaki és nézze át a hálózati beállításaidat? Nekem is megy router mögül. Gondolom még másik fél millió embernek is.
  • Moby
    #6229
    Nah feladtam az ölőzóna multijáért folytatott küzdelmet. 5 router próbáltunk ki vegyesen broadcom és atheros belsővel, vegysen stock, ddwrt és openwrt fw-el, és nem megy! Ha a ps4 közvetlenül lóg a nezen akkor megy, nat mögül sehogysem.
    Gerillasupport válasza a problémára: ötletük sincs, hogy mi lehet. Lol.
    Ezeknek a dice-al kéne közös stúdiót csinálni, a tehetség az ottvan mindkét bandában...
  • Ulthane
    #6228
    Van, amire jó, de van, amilyen hangot nem oda kéne rakni. Például, az jópofa, hogy a Tomb Raider: Definitive Edition-ben mondjuk a gallyak ropogása hallatszik, ahogy Lara kolbászol, de zenét kitolni rá, meg a menü hangjait teljesen értelmetlen.

    Ezt viszont nem tudtam, hogy le lehet némítani! :)
  • n000rbi
    #6227
    Gondolom akkor azzal is tisztában vagy, hogy le lehet teljesen halkítani...(nekem egyébként nincs bajom vele, jópofa dolognak tartom)
  • Ulthane
    #6226
    Ha már itt tartunk, csak engem idegesít, hogy a kontrollerből hangok jönnek? :) Szörnyű a hangzása, mondhatni gagyi, nem tudom, hogy mit akartak ezzel elérni a fejlesztők, hogy bizonyos hangokat "kitesznek" a kontrollerre.
  • Ulthane
    #6225
    Az igaz, de ha nem lenne a bar, szerintem biztos, hogy egy órával legalább tovább bírná szuflával.
  • Ulthane
    #6224
    Világít, de legalább nem látjuk! :) Ezen a ragtapaszon nem üt át a fénye!
  • TasManXT
    #6223
    A fogyasztás töredéke a lightbar. Idle állapotban számítana leginkább, hogy ki van kapcsolva, de az azt jelenti, hogy nem is használod. A rumble motor a legnagyobb fogyasztó jelenleg.
  • Kongy
    #6222
    Annak sincs semmi értelme, mert attól ugyan úgy világít.... Akkor már inkább matrica... Bár, nem lep meg amit írsz, te az élő fába is képes vagy belekötni.
  • Ulthane
    #6221
    Ennek a lightbarnak semmi értelme nem volt, csak annyi, hogy meríti a kontrollert, mint a hülye. A matricának pláne semmi értelme, hisz attól még úgyanúgy világít, ráadásul játék közben nem nézem a lightbart. :)

    LEUKOPLAST a megoldás!
  • Kongy
    #6220
    Hmm.. mondasz valamit :D
  • arty
    #6219
    én inkább magam húznám meg a ravaszt...
  • Kongy
    #6218
    Azzal a fossal max akkor játszanék, ha pisztolyt tartanának a fejemhez :D
  • DarkSector
    #6217
    az már rég megjelent nem?
  • TDC Geronimo
    #6216
    FF14 beta felkerült PS4re, ha valakit netán érdekel.
  • Moby
    #6215
    Dehogynem, csak ugye kontrooler kábel, füleskábel és vevő az mindjárt 3 usb...
  • n000rbi
    #6214
    Innen
  • SlickAdam
    #6213
    nem is rossz ötlet... :D
    megmutatod honnan rendelitek ezeket?
  • heady
    #6212
    Nem. Logok, feliratok, fegyverek, amit akarsz.
    Nekem Batman a kedvenc szuperhosom, azert lett ez.
  • n000rbi
    #6211
    #6205

    Egyébként akármilyen lehet, csak elküldöd a mintát és megcsinálják. Akár Nintendo-logót is tehetsz rá :D
  • SlickAdam
    #6210
    csak szuperhösös van? ...
  • heady
    #6209
    Sajat ;)

  • heady
    #6208
    vótmá
  • arty
    #6207
    vettél?
  • shaddam
    #6206
    Pénteken tolok képet ha el nem felejtem. Megjött a pakk, csak nem vagyok otthon :/
  • n000rbi
    #6205
    Igen? :)
  • Kongy
    #6204
    Ezen nem kell kiakadni mert az osszes ps4 game ennyit igenyel kb vagyis AAA cimek xd
  • gazgoblin
    #6203
  • TDC Geronimo
    #6202
    na itt faszán látni a különbséget főleg 30 meg 60 fps között. PS4es verzió tényleg a definitive. XBonen még a fények is szarabbak, szinte 360 szint...

    Meg PS4en ilyen is van

    "Special treatment for the sky is made for PS4 based on atmosphere simulation."
  • TDC Geronimo
    #6201
    Akkor már inkább ez

    Jó minőségű videó meg 60 fps is.
  • DarkSector
    #6200
    nem is csodálom.
  • SlickAdam
    #6199
    Infamous full cover (24 gb install, asszonnya')
  • n000rbi
    #6198
    Mert nincs számottevő különbség?
  • SlickAdam
    #6197
    legalabb PS3/PS4 valtasnal latszik picit a különbseg.
    360/Boner-nel nem nagyon.:D
  • TDC Geronimo
    #6196
    youtube comparioson. Grat konaminak ismét :D
  • n000rbi
    #6195
    Na most akkor ehhez képest a Gold-nak se lehet rosszabb a hangzása, nem igaz? Minden bajom van már, hogy még mindig nem érkezett meg...

    WSH-t nem lehet töltés közben használni? (egy charger stand is megoldás lehetne a kevés usb-re)