121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #6274
    Napi pletyka. GDCn leplezik le a VR headsetet PS4re. Lehet ezért nagy a kuss driveclub körül? Régen volt pletyka, hogy az támogatni fogja a VR headsetet.
  • TDC Geronimo
    #6273
    Ma kölcsönkaptam Tomb Raidert. Besza behu milyen képminősége van a játéknak. Egyik legszebb cím PS4re. Elég hangulatos módon használják a light bart meg a hangszórókat is.
  • TDC Geronimo
    #6272
    Szintén. Minden nap játszom szinte és semmi se látszik. Lehet volt itt is pár gyengébb minőségű, de nem ez a jellemző
  • Kasthor
    #6271
    Foliat azert meg szedd le :)
  • TasManXT
    #6270
    Nálam is benne a jószágban már jó pár óra, plusz egyszer véletlen repült az asztalról, szerencsére nyom nélkül. Én azt mondanám, hogy gariztasd. Egy próbát mindenképpen megér, ha egyéb külsérelmi nyom nem látszik a kontrolleren. Értsd nem szedted szét, verted a falhoz, stb.
  • shaddam
    #6269
    A vakuval kicsit lászik a fólia
  • deep
    #6268
    Szerintem te valami alien vagy és sav szivárog az ujjadból :D
  • Moby
    #6267
    Én nem tudom az enyém milyen az ORB alatt, de olyan nagyon nem is izgat :)
  • LeventeV
    #6266
    Most nem tudom mit mondjak. XD
    Van akinél előjön, van akinél nem jelentkezik a probléma.
    Hát puding próbája az evés, úgyhogy majd valószínű élőben fogom tesztelni. :)
  • heady
    #6265
    Nekem januar eleje ota van meg, Fifat tolom nagyon, meg neha KZ-t.
    Eredmenye:

  • SlickAdam
    #6264
    en igazabol a #6084 -es hszomra gondoltam, de en kopas/elromlas-fób vagyok, szoval mindegy is.
  • LeventeV
    #6263
    Olvastam az előző hozzászólásokat, de ti végleg eloszlattátok a kétségeimet. Az ilyenekkel kifizettetném a kontroller árát, hogy máskor még csak ne is gondoljanak a rongálásra.

    Japán launch live stream akit érdekel:
    http://gematsu.com/2014/02/playstation-4-japanese-launch-event-live-stream
  • Kongy
    #6262
    +1

    Nekem is 13 óta megvan, elég sokat használtam, pár játékot végigvittem, és még most is olyan, mintha most vettem volna ki a dobozból. Nyilván nem feszegetem meg nem vandálkodok... mert hogy természetes úton ennyi idő alatt nem szakad le róla a gumi az biztos. De szerintem még évek múlva sem ha nem durvulunk...
  • deep
    #6261
    Én dec 13 óta majdnem minden nap tolom 1-2 órát (néha 6-8) és még semmi nem látszik rajta.
  • SlickAdam
    #6260
    bizonyara OTT IS (olvass kicsit vissza) vadallatok voltak...
  • LeventeV
    #6259
    Az egyik áruház elektronikai üzletében lehetőségem volt kipróbálni a PS4-et és meglepődve láttam, hogy a bal oldali joystick borítása meg volt már szakadva. Tényleg ennyire gyenge lenne az a gumírozott rész? PS3-nál abszolút nem volt ilyen probléma. Dualshock 4-nél ennyire spóroltak volna vagy csak nagyon meggyötörték a kiállított kontrollert?
  • DarkSector
    #6258
    dehogyis.

    ez egy játékautomata, fent beszórnak sok K poly-t, allul meg kiesik a kész Infamous. :D
  • Moby
    #6257
    Néhány tucaszor több melót döntöttek bele :)
  • DarkSector
    #6256
    köszönöm mindenkinek, nah ezekből már értem , akkor az elég zsír lesz.

    #6241 - #6243 - #6245 - #6246 - #6249...thx
  • DarkSector
    #6255
    ok ezen túlvagyok már azért. :D
  • Ulthane
    #6254
    Úgy látom, ehhez sokkal jobban értesz, mint én. Mondd már meg kérlek, hogy hogy a viharban lehet az, hogy egy GTA V-ben egy ilyen részletességgel megalkotott, óriási város ilyen elképesztően jól nézzen ki a jelenlegi konzolokon, mások meg cakkos kerekekkel tömik tele a játékaikat olyan ratyadék grafikával, hogy azonnal törlöm le a játékot?
  • Moby
    #6253
    Ellentételezésûl lám a voxelek sem haltak ki, lásd resogun :)
    Nincs ultimate teknó, csak a megfelelő célra a megfelelő eszköz.
  • n000rbi
    #6252
    Ecstatica rulez, ott nem voltak élek, csak ellipszoidok :))
  • Moby
    #6251
    Hát ez ennyire azért nem egyszerű, bár a példa szemléletes.
    Épp a lágy ívű formák esetében hoz viszonylag keveset a konyhára a magas poliszám, mert bár nem csinos ha a sziluett cakkos, de az árnyalást kvázi elintézi a phong interpoláció, amit meg használunk néhány évtizede. Igazából a kiszögelléskkel tarkított, bonyolult objektumoknál van nagy profit a poliszám emelésével. Namost ez a karaktermodellnél onnan válik érdkessé, ha nem testként gondolunk rá, hanem olyan komplex modellként, aminek
    Haja, szőrzete van
    Ruhát, kiegészitőket visel
    Más objektumokkal kapcsolódik (fegyvert, hátizsákot tesz le, vesz fel)
    Az egyik út az agyontextúrázás, a másik az agyonpoligonozás. A textúrázák giszonylag olcsó, csak szükségszerűen együtt deformálódik a hordozó policsoporttal. Márpedig az elég hülyén fest, amikor a nadrágszíj együtt csavarodik a csípőizülettel. A "mindenthúzzunkfelmeshekből" problémakör meg ott csúcsosodik k, hogy ez nem állóképre kell, és a sok bizbaszt, hajt, ruhát, kitűzőt, nyelvpiercinget meg meg is kell mozgatni. Nem is annyira a renderinggel van a gond. De még ha nem is hatnak rájuk valósidőben kalkulált erővektorok, akkor is valamilyen módon dinamikusan kell követniük a történéseket, ami sokszor még nehezebb.
    Szóval annyira nem truváj lerenderelni egy 100k-s modellt, de annak valahogy viselkednie is kell. 100k-t meg elsütni arra, hogy élben is jól nézten ki a modell tök felesleges.
  • Ulthane
    #6250
    Egy szemléletes példa, mellyel egy életre megjegyzed:

    Vegyük példának a játékokban az autók gumiabroncsát. Azoknál a játékoknál, ahol nem spóroltak a poligonokkal, a kerék tökéletes kör alakú. Ott, ahol alacsony a poligonszám, a kerék sokszög alakú, cikcakkos a széle. Azaz, nem kerek. Ilyen pl. a Mafia II, Keresztapa és a játékok nagy többsége. A GTA V nem ilyen.

    Mnden objektumot a videojátékokban sokszögekből rajzolnak meg, egyenként. Minél több ilyen sokszögből rajzolják meg az objektumot, annál részletesebb, élethűbb lesz. Három darab sokszögből nehéz egy kört megalkotni, de mondjuk 300-ból már lehet.
  • shaddam
    #6249
    Ezt találtam

  • heady
    #6248
    Huhh, ez az Outlast nagyon nem nekem valo. Mondjuk alapbol nem rajongok semmifele horrorert, mert fosok kozben rohadtul, felni meg nem szeretek. 20 percig birtam kb, aztan ki is leptem. Pedig jonak tunik, kar, hogy nincs hozza gyomrom :( Igy szerintem a Daylight is kimarad :(
  • Moby
    #6247
    +1
    Várós
  • Moby
    #6246
    100k az a szám, anit vártunk ettől a generációtól. Előző genben 15-25k környékén mozogtak a szebb játékok karakterei. Kratos ha jól emlékezem ~22k volt a gow3-ban.
  • n000rbi
    #6245
    Uncharted 3 átvezetőiben Drake 80ezer poligonból volt összerakva.
  • DarkSector
    #6244
    kár mert az egy kiindulási alap lenne, most érted mire gondoltam oké a 100k de tudni kéne mihez viszonyitunk. :D
  • The Protector
    #6243
    Anno a batman arkham asylumhoz jött ilyen poligonos hír,hogy mennyiből áll és volt viszonyítás is de akárhogyan googliztam neked,nem találtam semmit sem róla.
  • DarkSector
    #6242
    Oké ember...:D

    Ennyire nem vagyok hülye, de mit takat konkrétan ez, miat hogy 100k?
    Mihez kell viszonyítani? :D
    Mondjuk ha azt mondja valaki hogy a Crysis 3-ban 10K egy karakter akkor értem hogy 10 részletesebb lesz....:D
  • The Protector
    #6241
    A poligonszám azt mutatja meg, hogy egy grafikai objektum mennyire bonyolultan, valósághűen van kidolgozva. Vagyis minél nagyobb a poligonszám, annál résztelesebb, szebb, valósághűbb a grafika.

  • DarkSector
    #6240
    ez mit akar jelenteni?
    mármint nem magyarul hanem technikailag?
  • TDC Geronimo
    #6239
    "The Order: 1886 main characters run over 100K polys each"

  • The Protector
    #6238
    MA egy áruházban dolgoztam tíz 20percig.Életemben először láttam ps4-et,fogtam kontrollert és Killzone-t nyomattam.Húúú bazdmeg.Szopjátok ki a faszomat tövig ha ti ezt nyomjátok otthon a nappaliban:)Ez egy dícséret mindenkinek.NAgyon komoly cucc.Egy 1 millió forintos tv-n ment.Elképesztően szép volt a játék.NEm is magát a játékot hanem a kontrollert vettem leginkább szemügyre.Nagyon aranyos az új DS4.Picike,karcsú,nagyon kellemes a fogása.A rendszer eléggé gyors,míg nem néztek oda kotorásztam a menüben.Nagyon nagyon klafa volt az egész.Mondjuk nekem alapból ekkorában is fura nyomatni 22colos pc moncsi után.
  • heady
    #6237
    Eleg sok negativ previewt olvastam rola, de meg igy is elegge erdekel, szerintem viszonylag hamar beszerzem majd.
  • TasManXT
    #6236
    Ez jó cucc. Vártam. Akár egy psn plus free-t is kinézek belőle áprilisra. :)
  • TDC Geronimo
    #6235
    Atlus has just revealed the release date of Zombie Studios' psychological survival-horror Daylight. The $14.99 title will be out on April 8 digitally for PC and PlayStation 4. It supports Oculus VR and is 3D compatible. Also, the developers are playing around with the use of Twitch, for exemple (not final) if someone types "meow" into the chat, the player will hear a cat noise in the game. The feature is on timer to avoid spam and the full list of words won't be revealed. New screens revealing new areas inside plus story details.





    Első UE4 játék bár ez indie cucc így sokat nem mutat. 3Dnek viszont örülök. Outlastba is elment volna... :D