121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #6314


    Az ilyen keleti fos mmoktól kiráz a hideg :D
  • shaddam
    #6313
    Azért engem megcsapot a nextgen szele amikor rájöttem hogy a karakter melle mozog. Wowban anno nem volt ilyen. Kis cuki
  • Kongy
    #6312
    Nincs az az isten.
  • shaddam
    #6311
    Final fantasy bétát próbálta valaki?
  • The Protector
    #6310
    Alapszabály,hogy screen alapján nem ítélünk meg egy játékot sem.Sajnos újabban videó alapján sem.
  • Kongy
    #6309
    Savanyú a szőlő gyerekek úgy érzem :) Részemről várom már a március 21-et.
  • arty
    #6308
    az van, h bedőltök a 4k-ról leskálázott promóképeknek és azt gondoljátok olyan lesz a játék is... :)

    ahoz képest persze, hogy randább lesz egy valódi INGAME pillanat
  • DarkSector
    #6307
    oks én azt látom hogy a felső inkább látványosabb élethűbb az alsó meg inkább fabrikált mű...a felsőnek jobban örültem volna az alsónak csak ugy örülök. :D
  • TDC Geronimo
    #6306
    Segítek kicsit

    "Guerrilla Games stated that the lighting has been improved in “Killzone: Shadow Fall” since the February reveal. Furthermore, the texture quality is four times higher in the new build when compared to the older one."
  • The Protector
    #6305
    Abban igazad van,hogy nem az ablakoktól lesz szebb,azt sem várom el,hogy belehessen látni és randomizált berendezési tárgyak legyenek benne ezzel is elhitetve azt,hogy milyen fasza.Egész egyszerűen ahogy közeledik egy játék megjelenése a bullshot faktor leszáll és gyengébb játékot lát az ember.
  • TDC Geronimo
    #6304
    Felső kép supersampled, a fegyó meg ugyanaz, csak a végleges verzióba másak a fényviszonyok, más a scope és változott a fegyver FOV. Olvass inkább utána, hogy mennyivel javult a reveal állapothoz képest a KZ mielőtt megint olyanról magyarázol, amihez nem sok közöd van az elmúlt pár hszed alapján.
  • TDC Geronimo
    #6303
    Néztem és a nem ilyen agyontömörített szarokon látni, hogy bitang jól néz ki. Ilyen videókon teljesen elveszik a textúrarészletesség is.

    Ablakokkal nem értem mi a baj. Az, hogy egy textúra és nincs egy open world játékban minden szoba a városban berendezve? Vagy nem értem.
  • DarkSector
    #6302
    nézz a fegyókra melyik szebb szerinted?
  • DarkSector
    #6301
    Aha én inkább ennél a fos látványnál maradtam volna..



    vs a mostani állítólag szebb modusz:

  • TDC Geronimo
    #6300
    Te inkább ne mutass. KZ az első bemutató óta kapott jobb AAt, nagyobb textúrafelbontást, jobb lett a frém és kapott +effekteket pl az erdőben a köd stb.
  • The Protector
    #6299
    Még valami.Az infomous 2 volt szerintem a legbotrányosabban jellegtelen játék hangok tekintetében.Borzalmas volt,zene gyakorlatilag nincs is,ha meg van az ilyen lehangoló trombitálás.Remélem ezen javítanak sokat.
  • DarkSector
    #6298
    aha meg a kutya faszát. :D
    mutassma meg hogy nem?
  • The Protector
    #6297
    Ne legyél elfogult,ez közel sem az amit az elején mutogattak.Nézz meg több gameplayt,fókuszálj a távoli dolgokra,nézd meg az ablakokat stb.....

    A falra ugrabugra ugyan az mint a 2. részben ami nagyon jó volt,mert jól lehetett használni,viszont röhejesen nézett ki az,hogy a falnak nekiugrálva haladsz feljebb,gyakorlatilag mászó mozgás nincs a játékban.

  • TDC Geronimo
    #6296
    Igen a KZ se olyan, mert szebb. LOL

    Miről beszéltek :D
  • DarkSector
    #6295
    tény ami tény a régi első gameplay meszse szebben nézett ki...dehát tudjuk a Killzone sem olyan azért mint az elején 100%-ig!

    szépek de nem annyira sajnos.
  • TDC Geronimo
    #6294
    ps3 szint? Na micsodát találsz annak? :D

    freerun rész meg szarkupac? Már a 2ben is jó volt itt meg még jobbnak néz ki.
  • The Protector
    #6293
    Sajnos a free run rész még midnig az a nagyon jól használható szarkupacnak kinéző dolog mint az elődje.
    Egyes dolgok még eléggé ps3 szintűek,de az efektek káprázatosak.
  • TDC Geronimo
    #6292
    Az, de szerintem semmi jelentősége :)
  • arty
    #6291
    kezdjük újra...

    japán a gép? :D
  • TDC Geronimo
    #6290
    Szó volt itt a gumikopásról a DS4en. Na enyém ilyen állapotú. Dec 13 óta használom szinte minden nap.

  • arty
    #6289
    UK

    svéd reged addig töröld, amig nincs rajta mentésed, játékod, stb
    esetleg másod regnek csinálj egy USA-t is
  • LeventeV
    #6288
    Brutálisan jól néz ki. Figyeljétek az esernyőn az esőt. Ez nagyon részletesen ki lett dolgozva. Le a kalappal a készítők előtt.
  • shaddam
    #6287
    Japó launch :D
  • Kongy
    #6286
    Nagyooon beteeeg... :D
  • TDC Geronimo
    #6285




  • TDC Geronimo
    #6284
    Új infamous gameplay videó

    KELL
  • neonx
    #6283
    Amikor csinálsz egy új user nevet, akkor melyik országot érdemes megadni? Gondolok a friss hirekre az online emberekre stb. Mert én Svédországot választottam és láttam hogy PL: a thief játékot még meg sem tudom rendelni de még híreket sem látok.
  • Kongy
    #6282
    Hát az biztos, hogy durván fog kinézni. Tegnap toltam egy kis Uncharted 2-t, és az a 2009-es játék is.... Mai napig RITKA az ilyen grafikai minőséget felvonultató játék, ahol a hátterek nem egy képből állnak, hanem rendesen le vannak modellezve. Hihetetlen milyen hangulatosan van megcsinálva az amúgy tök lineáris játék környezete.
  • shaddam
    #6281
    Ja utána már rájöttem. Határozottan tetszetős így.
  • Kasthor
    #6280
    Nem tudom hogy ez volt-e a szandekod hogy igy fenykepezd le vagy tenyleg elfelejtetted levenni a foliat a ds-rol mint ahogy irtad is hogy tukrozodik neked. Ha meg nem akkor itt a video hogy hogyan kell :)
  • shaddam
    #6279
    Hogy mit?
  • arty
    #6278
    akkor karácsonyra naughtys ps4 bundlit "kapok" :)) (azt hittem gt7ig kitartok, de ismerve az uckat és a lastofus-t....)
  • TDC Geronimo
    #6277
    Amúgy ma végre megkapták Japánok is a konzolt hivatalosan. Szegények csak most :)
  • TDC Geronimo
    #6276
    "Shuhei Yoshida Sony Worldwide Studios elnök szerint a Naughty Dog első PS4-es, exkluzív játéka 3 éve készül. Mivel jelenleg egy ilyen szoftverről tudunk, az egyelőre alcím nélküli "kalózos-térképes" Unchartedről, minden bizonnyal valami nagy durranás várható. Az biztos, hogy pár nagyon bennfentes már látott valamit a játékból, állítólag bődületesen néz majd ki..."

    Akkor idén év végén akár ki is jöhet karácsonyi szezonra.
  • TDC Geronimo
    #6275