121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #6354
    Igen, bízom benne, hogy úgy is marad.
  • Moby
    #6353
    De nem lehetetlen. Neked példul elég olcsón jön. Vagyis van rá esélyed, hogy a végén is elég olcsó marad. És az úgy még bőven okés lehet.
  • n000rbi
    #6352
    Azt a 14 ezres árat nehéz lesz bármivel überelni :)
  • Moby
    #6351
    Az olasz amazon napok óta szállítja már. Ismerősöm, aki szinte napi szinten ingázik el is hozná nekem, de 90eur, ami duplája, amennyiért vettem a "régit" cloudnál, és mivel azzal meg piszkosul elégedett vagyok(az árát is figyelembe véve), ennyiért már nem váltok.
  • n000rbi
    #6350
    Az GWHS európai változata febr. 28-i megjelenéssel már előrendelhető uk amazonon.
  • Moby
    #6349
    Mindenképp várd meg n000rbi tesztjét. Ha a gold nem valik be, hasonló árban vehetsz Ilyet is. Ezen olyan basszus van, hogy leszakad az arcod. Nagyon kényelmes, és viszonylag sokáig bírja. Hátránya viszont, hogy nem hordozható, és vitához nem használható (nincs analóg benenet)..
  • Zero Hero
    #6348
    Köszi. Nézegettem review-kat és hát elég vegyes a vélemény: IGN 7.6-ot adott rá, hátrányként az olcsó anyaghasználatot és a gyenge audió teljesítményt említette, de kiemelte, hogy ennyi pénzért (99$) nem rossz füles. Máshol felhasználók a bass hiányára panaszkodnak, meg a relative kicsi hangerőre. Mondjuk ez meglepő egy Sony-tól...
  • miezviz
    #6347
    Dead Nation lesz belőle sajnos:/
  • TDC Geronimo
    #6346
  • TDC Geronimo
    #6345
    Érdekes, hogy jövő héten már március és még nincs hivatalos PS+ EU lista.
  • Moby
    #6344
    De bánom... ^.^
  • Totti5
    #6343
    Csak japán.
  • a.carkey
    #6342
    Lesz ez Európában? Vagy csak Japán, hazai évekig?
  • n000rbi
    #6341
    10-én adták fel, 4-25 business day átfutási idővel. Gaf-on egy belga vevő kb. két héten belül kapta kézhez vgp-től, szóval még nem aggódok. (de már fáj a várakozás:D)
  • Moby
    #6340
    Van mar vmi hired?
  • n000rbi
    #6339
    A hónap végét megvárnám a helyedben, mert már uk amazonon is megjelent a napokban, de ár nélkül...
  • n000rbi
    #6338
    Sehol semmi, külföldről rendelhetsz, annak minden előnyével és hátrányával.
  • Zero Hero
    #6337
    Mit hallani erről a Gold Wireless Headset-ről? Megjelent már itthon? Pár bolt 02.20-21-ét írogatta, vagy csak egymástól szedték az infót?
  • TDC Geronimo
    #6336
    De pl driveclub szinte biztosra veszem, hogy támogatni fogja. Anno februárban azt úgy is jelentették be, hogy az ultimét fps autós élmény.
  • TDC Geronimo
    #6335
    Mondták ezt korábban is, hogy normális VR címet úgy kell eleve fejleszteni, hogy az VR cím lesz. Persze megcsinálhatják visszafele sok mindenre a kompatibilitást. Pl killzonenál el lehet képzelni, hogy nem lesz akkor head tracking "csak" egy kivetítőként szolgál a fejes és továbbra is a kontrollerrel célzol.
  • TasManXT
    #6334
    Most nézem a videót. :D Ez inkább a vicc kategória, de jópofa.
  • TasManXT
    #6333
    Amihez el tudom képzelni: exploration game, mint mondjuk a Everybody's Gone to the Rapture, ahol a célzás nem annyira fontos, hanem csak maga a látvány és a felfedezés. Maga a kontroller a probléma a célzásnál, vagy kell egy fegyver amit fogsz és azt használod, vagy teljesen más módja a célzásnak.

    Persze a célközönség tuti nem az átlag user lesz, aki megvesz egy kontrollert és csókolom. Bármilyen kiegészítőt kitalálhatnak hozzá, és úgy is meg kell venni, hogy jó legyen a játékélmény.
  • Moby
    #6332
    Akkor felmerül a kérdés, hogy vajon a Virtuix mihez fejleszti az Omnit. merthogy nem autósjátékokhoz, azt biztos :)
  • TasManXT
    #6331
    Inkább az olyan játékoknál működik ez, ahol az irányítás és a nézelődés függetleníthető egymással. Pl autós játékoknál cockpitben nézelődés, vagy bármilyen szimulátorban akár. Kiváló példa erre a hawken is, abban is van oculus támogatás.
  • Moby
    #6330
    Gríteszt multipléjer mómenc of dö Killzón sedó fól:
    Tegnap 12vs12-ről fordultunk parkra, és valami történhetett a hoszttal, mert végül 12vs3-an érkeztünk meg, és úgy s maradt a kör végéig. Én 2 scouttal, akik ki sem mertek jönni a folyosóról, magyarul szembetaláltam magam 12 dühös majommal. Társam csak a sokat próbált turretem.
    A végeredmény:


    Kiderül a képről, de megnyertem ellenük a meccset. Egyedül. LOL
  • DarkSector
    #6329
    nekem nincs konzol csak nézni tudom
    :D
  • Moby
    #6328
    Figyelembe venni a mit? Hogy előny a kontrollerrel szemben?
    Márpedig ha ez ilyen opcionális feature lesz mint a move, nem tudják olyan olcsón adni, hogy érdekeljen...
  • TDC Geronimo
    #6327
    VR szemüvegre úgy kell fejleszteni, hogy ezeket mind figyelembe kell venni, így nem fogsz KZ:SFel vr szemüveggel játszani. Áron sok fog majd múlni, ha be tudnák lőni olyan árban kb, mint a PS4, az jó lenne.
  • Moby
    #6326
    Kemény lenne kz multit tolni vr sisakkal :) bár tartok tőle az ára embertelen lesz. És akinek lesz, az nagyobb csíter lesz mintha egerezne :)
    Nem világos nekem a működése sem. Monuuk egy killzoneban. Merthogy akkor oda célzok, ahova nézek? Ha igen, az tényleg végtelen előny a kontrolleresekkel szemben. Vagy egy pontra célzok, és a fejem függetlenül mozgatom? Az meg nem kontrollálható./természetellenes. Hiszen ha oldalra fordítom a fejem, ott meglátom az ellent, a kontrollerrel megpróbálok ráfordulni. Ilyenkor a kamerát tovább kell forgatni, azaz nekem kell a fejemet visszafordítani, ami mozgáskoorrdinációban teljesen kifacsart dolog.
  • TDC Geronimo
    #6325
    Adam Boyes retweetelte a PS4es VR headsetes IGN tweetet... Már ők se nagyon tagadják úgy néz ki. Lehet GDCn tényleg megkapjuk a bejelentést.
  • Moby
    #6324
    Nem, biztos, hogy volt játszható verza. Csak épp nem azt mutatták be. Meg nem is azt, amivel én játszok. Erről beszélek.
  • Moby
    #6323
    Egyértelmű butításokról van szó. Azaz semmi nem lett más vagy jobb.
  • TDC Geronimo
    #6322
    A másik meg, hogy ugyanazt a demot bemutatták pár napra rá a jimmy fallon showba pl, ahol az a láma ott balfaszoskodott vele, még célozni se tudott rendesen. Akkor azt a lámlulást is prerenderelték volna?
  • TDC Geronimo
    #6321
    Még mindig azt mondom, hogy egy fejlesztés alatt lévő játék állandóan változik. Amit egyszer bemutatnak az holt biztos, hogy nem úgy fog kinézni 9 hónap múlva. Nem egyszer volt rá példa, hogy 1-1 bemutatott játék jelenete pl teljesen más volt a végleges verzióban.
  • Moby
    #6320
    >Milyen prerendered cucc? Az ott live gameplay volt egy fejlesztés alatt lévő játékból. Természetes, hogy közel 8 hónap alatt az még változni fog.

    Ott nem volt semmi live gameplay. Az lehet, hogy valami pécé renderelte ott helyben, de a csávókam lószart nem irányított. Dec 13-án azzal kezdtem, hogy élőben megcsináltam a komperzsiont. Egyik monitoron a videó, másikon a valóság.
    A graf gyengébb lett, eltűntek objektumok, némély dolgon nincs fizika/statikus, és így nem mozgatod a kamerát akkor sem ha ezt tanulod hetekig.
    Magyarán bullshitet vittek, amit megpróbáltak ingamenek eladni. Nincs döbbenetes különbség köztük, még nagynak sem mondanám, de a guerilla ezt eddig minden alkalommal eljátssza, és nálam hitelük már nincs. Mert teljesen indokolatlan, értelmetlen, és felesleges amit művelnek.
  • Kongy
    #6319
    Én már nem nézni akarom, hanem játszani.
  • DarkSector
    #6318
    Na ezen már szebben fest a játék.

  • TDC Geronimo
    #6317
    Milyen prerendered cucc? Az ott live gameplay volt egy fejlesztés alatt lévő játékból. Természetes, hogy közel 8 hónap alatt az még változni fog.

    Van aki mondjuk tényleg prerendered fost visz, lásd Deep Down.
  • Moby
    #6316
    Azért az továbbra is vérciki hogy e3-on kiáll a hülye a kontrollerrel a kezében a színpadra, majd előadják a prerendered cuccukat.
    Mér kell ezt? Mér nem lehet azt mondani, hogy valami ilyesmi lesz?
    Tényleg nagyon szép a kz, a lelátóról bekiabálók ezt nem tudják. Néha csak nézelődök a multi pályákon, annyira kibaszott szép minden. Lassan 80 órám van benne, és kevés pálya van, pixelenként ismerem lassan őket. De minden indulásnál mellbevág a látvány.
    BŐVEN elég lett volna ezt bemutatni.
  • Kongy
    #6315
    Engem nem izgatnak fel a poligonmacák, a japán anime-poligonmacák meg még kevésbé.