121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #6394
    Eh. Már ascensionnél is látszott, hogy lassan kipukkad a GoW lufi. Elég nagy overhaul kéne a sorozatnak, hogy továbbra is érdekes maradjon. Egy új IPnek százszor jobban örültem volna, főleg, hogy ahogy olvasta hasonló lett volna, mint a Destiny...
  • The Protector
    #6393
    Szerintem már mindenkinek tele van a fasza ezzel a sok pénzhajhász HD remakekkel,éegalábbis én így vagyok vele.El kéne már felejteni ezt a dolgot a kedves fejlesztőknek.Húzzanak fel hd-ra extrákkal és jobb textúrákkal nagyon régi játékokat,az jó lenne.Am íg a sok marha megveszi a HD cuccokat addig lesz is még ilyen sajnos,ahogyan a DLC-zést is beszopta mindenki.

    Régen epizódokra akarták szedni a játékokat,most csak átnevezték DLC-re a dolgot és kicsit változtattak a szisztémán.NEm a történetből vesznek el(de ez is előfordul),hanem játéktárgyakat.
  • DarkSector
    #6392
    Inkább egy GOW, attól azt kapom amit elvárok.
  • Kongy
    #6391
    Hát annak nem örülnék, ha jönne egy Ascension 2... Már az az előzmény történet is épphogy elment.. Inkább azon ügyködjenek, hogy átportolják a God of War 3-at PS4-re 60fps 1080p mellett... bár erre nagyon kicsi az esély szerintem...
  • Kongy
    #6390
    Épp ezt mondtam, az élő fába is belekötsz. Nem érdekel milyen nemű vagy, nem arról volt szó. De mindegy is, innentől kezdve a topik érdekében ignorállak.
  • n000rbi
    #6389
    Tapi-morze az Order 1886-ban :)
  • n000rbi
    #6388
    Erre tényleg semmi szükség ebben a topikban. Légy szíves lépj túl rajta és beszélgessünk játékokról, ps4 hírekről ésatöbbi.
  • Ulthane
    #6387
    Honnan tudod, hogy nekem "faszom" van? Az meg sem fordult a fejedben, hogy nő vagyok?
  • TDC Geronimo
    #6386
    Állítólag az új IPt törölték, ami valami jó kis scifi lett volna :(

    Helyette lehet készül a 26. GoW. Csodás...
  • TDC Geronimo
    #6385
    Ezért lesz 15-20 óra single :)
  • TasManXT
    #6384
    Hirtelen nagyon fellelkesültem a videó láttán, aztán megguglizva tapasztaltam, hogy nem lesz benne multi. Reméljük a single élmény kiemelkedő lesz.
  • neonx
    #6383
    Köszi
  • shaddam
    #6382
    Boxon mennyi lesz? :D
  • Tatyla
    #6381
    igen
  • neonx
    #6380
    Ha egy US regióban ps plus-on vásárolok játékot, átváltok Pl:Magyar regióra akkor ott is tudok vele játszani?
  • Kongy
    #6379
    Ez nagyon beteg lesz. A 2009-es Wolfenstein-t is imádtam, bár elég sokaknak nem tetszett.
  • TDC Geronimo
    #6378
  • TDC Geronimo
    #6377
    1080p/60fps, 15+ órás single story. Új wolfenstein egész jól néz ki.

  • Kongy
    #6376
    Ha nem tetszik a magyarok viselkedése miért egy magyar fórumon vered a faszod és fikázol mindent? Most már tényleg idegesítő, hogy minden szar ami mai játék, meg ami PS4... Nem értem, akkor egyáltalán minek kell játszani, ha nem tetszik ami van a játékiparban? Menj el horgászni, ott nem világít a horgászbot a kezedben....
  • Moby
    #6375
    Pedig ez a fő funkciója. Egyúttal más jelzés nem lévén, összevonták a játéksok megkülönböztetésével, azaz ha több kontrollerrel játszotok egyszerre, a különböző színek jelzik a játékosnak megfelelő kontrollert is.
    Az más kérdés, hogy egyszemélyes játéknál, kamera hiányában akár lehene kikapcsolható is.
  • Kasthor
    #6374
    Csak annyit irtam hogy kar pazarolni minden karaktert erre a temara, mert nem ngyon van mirol beszelni.
    Nekem nincs bajom azzal amit irsz, de ha pl en magambol indulok ki es ha valami ennyire zavarna akkor keresnek ra megoldast... Ami jelenleg az a matrica. Szal tovabbra is csak azt tudom irni hogy vagy megszokod vagy teszel vmit ellene de ezt olvasni nekem faj es errol nem te tehetsz.

    Szar ugy de jellenleg mast nem tudsz csinalni.
  • TDC Geronimo
    #6373
    Amit deep is írt. TRt toltam sötétben és amikor lősz fegyverrel, akkor villog mintha torkolattűz lenne. Elég poén. Napközben tényleg nem sok haszna van.
  • Ulthane
    #6372
    Na, ez legalább egy kulturált válasz, sőt, új információt is hordoz a Move-ról. Ezt nem tudtam.
  • Ulthane
    #6371
    Tényleg sajnálom, hogy te is azok közé az emberek közé tartozol (tipikus magyar), aki ha más véleménnyel találkozik, mint az övé, nem tudja elfogadni, és egyből támadó pozíciót vesz fel.

    Ha én lennék az 0,001%, akkor nem tették volna fel hivatalosan is a kérdés Yoshidának a hivatalos PS blogon, hogy ugye egy következő firmware frissítéssel ki lehet majd kapcsolni a lightbar-t?

    Illetve, ha kicsit próbálnál gondolkodni, akkor feltűnt volna, hogy ha senkit nem zavarna mindez, akkor nem gyártanák azt a matricát, amit saját magad reklámozol.
  • deep
    #6370
    Ha rendeltetésszerűen lesötétített szobában játszol, a kezed környezetét bevilágítja. Szerintem tökjó, Killzone-ban látom pl. mikor gyógyultam vissza. Ezen kívül a kamera használja, ezt a fényt követi, mint anno a Move fényét.
  • Kasthor
    #6369
    Nem neked talaltak ezt ki.Te vagy az 0.001% akinek ez szar legy ra buszke :D

    Amugy ha tenyleg zavar akkor tegyel nekunk egy szivesseget es vedd meg a matricat ra... Igen lehet olyat is rakni ra ami teljesen lefedi es akkor mindenki boldog lesz... De komolyan.

  • Ulthane
    #6368
    Sajnos sokadjára vagyok kénytelen nekifutni ennek a lightbar dolognak.

    Nem értem, hogy az a japán mérnök, akinek ez kipattant a fejéből, mégis mire gondolt, hogy mire lesz ez jó? Mit szeretett volna elérni vele? Induljunk ki abból, hogy magát a lightbart játék közben ugye nem látjuk, hisz az tőlünk "elnéz". Így akármilyen színben is pompázik, teljesen értelmetlen, hisz a játékos azt elvileg nem látja.

    Ha látja, akkor csak tükröződés formájában, vélhetően valami fekete kávás lapos televízión, vagy rosszabb esetben magánt a televízió képernyőjén. Ez viszont zavaró, pláne, ha az adott fény pulzál is.

    Jelenleg a TR: Definitive Edition-nel játszom. Akármikor Lara meggyújt egy fáklyát, a lightbar felváltva sárga és piros színekben pulzál. Mi ennek a célja? Hozzátesz a játékélményhez? A fenti két oknál fogva biztosan nem. Jópofa? A fenti két oknál fogva biztosan nem. Funkcionális? Semmi szerepe nincs a játékra nézve.

    Akkor miért?
  • TDC Geronimo
    #6367
    Én úgy tudom "csak" 1 project állt le. Még ígyis maradt ott szerintem 150+ ember, mert ők rengetegen voltak. Nem lesz itt gond...remélem.
  • Kongy
    #6366
    Igen sokan aruljak de lehet azert mert csak kiprobalasra vettek vagy xbox onet vesznek helyette:D esetleg keves a jatek es egyesek nem tudnak varni 1-2 evet mig lesz ra par utos cim. Reszemrol en turelmes vagyok el nem adnam a ps4emet:)
  • Moby
    #6365
    Nagy hiba lenne pedig :) Nagggyon jó cucc.
  • TomStorm
    #6364
    Lehet.Annyira nem érdekel azért nem adnék pénzt úgyse
  • n000rbi
    #6363
    /Megnéztem még valami Torchlight féleséget azt hiszem Knack a címe

    A kettőben annyi a közös vonás, hogy mindkettő videojáték. :)
  • TomStorm
    #6362
    Ja és azt igérte,hogy hétvégén felhozza hozzám és kipróbáljuk a Plazma TV-men milyen képet ad.
    Ha jó lesz akkor nem kell új Tv-t vennem mejd esetleg,kiváncsi vagyok
  • Evoluti0N
    #6361
    Azért vicces, hogy még csak most jött ki a konzol és egyesek már árulják.
  • TomStorm
    #6360
    Na haverom vett egy PS4-et használtan.Voltam is kipróbálni:)
    Valami iszonyat nagy fejlődés lett itt a PS3 óta.Gyönyörű az egész ahogy van maga a gép,kontroller meg a kép.
    Killzone-al nyomattam vagy 1 órát spanom már kivolt tőlem egy szót se szóltam közben annyira tetszett a game:D

    Megnéztem még valami Torchlight féleséget azt hiszem Knack a címe.Az annyira nem tetszett de lehet idővel bejönne az is.
    BF4-et már csak néztem egy kicsit mert haver ennyit bírt PS4 nélkül és elkezdett ő gémelni,megértem:)

    Én most vettem egy PC-t mert arra szükség van de közeljövőben nagyon ráállok egy új konzolra gyűjteni.
    Látszik az egészen,hogy nagyon megéri az árát!
  • Moby
    #6359
    Pedig szerintem nagy bizonyossággal azt jelenti. Ha nincs kiadható játék, az innen-onnan csurranó jogdíjak már nem tartják el a stúdiót, akármennyire építik le.
  • n000rbi
    #6358
    Remélem ez nem jelenti lassan a stúdió végét. Mindenesetre kicsit sem biztató hír :/

    Meanwhile at MS - LOL
  • Moby
    #6357
    Van egy olyan rossz előérzetem, hogy a SSM mostanában semmit nem fog bejelenteni.
    Twitter szerint 50 embert menesztettek első körben. Futó projektek leállítva.
  • Mr Manson
    #6356
    Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 (PS4/PS3/PS Vita)
    Price: £73.99
    This item will be released on February 28, 2014.
  • TDC Geronimo
    #6355
    Angie Smits, Executive Producer at Guerilla Games

    Well, we are working on a new IP... we started on that already, [b]2.5 years ago[b/]. But, unfortunately, we cannot share details yet of the new IP. So, you'll have to be a bit more patient.

    Eddig is tudtuk mondjuk. E3on gondolom okosabbak leszünk. SSM is szerintem ott fedi fel új IPt.