121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #6434
    megis mit adjanak az eddigi PS4 felhozatalbol?...
  • DarkSector
    #6433
    Ebbe van a pénz.
  • Kongy
    #6432
    Már megint egy újabb árkád szutyok. Remek.
  • TasManXT
    #6431
  • TasManXT
    #6430
    Na akkor március Dead Nation: Apocalypse Edition

  • DarkSector
    #6429
    Szerintem olcsóbb az 6000-től, mikor tavaly én rendeltem akkor jött ki kb 5000ft-ra
  • TDC Geronimo
    #6428
    Kiderült, hogy utálod a multis játékokat. Akkor ez a gond vele.
  • Ulthane
    #6427
    Én végigtoltam a klasszikus első három részt, és nagyon tetszett, úgy, ahogy volt. De amikor véget ért a harmadik rész, egy negyediket már nem kezdtem volna el. Szerintem az úgy volt jó, ahogy volt.

    Az Ascension-t már meg sem vettem, és nem is érzek rá kísértést még most sem, hogy kiadjak érte 6 ezer forintot.
  • Ulthane
    #6426
    Hogy mi a gond vele? Számomra mind a 9 betűje. TITANFALL. Egy agyatlan, multis lövölde. Egy fillért nem adnék érte, és semmilyen multiplayer játékért.

    Soha nem értettem, hogy mit lehet abban élvezni, hogy respawn, két lépés, fejlövés, meghaltál, respawn, öt lépés, leguggol, gránát, meghaltál, respawn, célzol, azt sem tudod honnan, de lelőnek, meghaltál. Szintet léptem. Már nem baka vagyok. Hurrá. Vagy egy perkem. Csináltam egy kilsstreaket, kaptam két medált, meghaltál.

    Engem ez teljesen hidegen hagy.

    Nekem ez a gondom vele.
  • Kongy
    #6425
    Nem kell még egy GoW. Szép volt, jó volt, az Ascension meg bizonyította, hogy ELÉG volt. Ennyi. Lehet még mást is csinálni ilyen mitológia témában, nem csak GoW-t. Kratos története véget ért, és csak a rókabőrt húzták le róla az Ascensionnel.
  • DarkSector
    #6424
    Most szerintem te kihegyezted a kérdést 1 adott studióra, ez volt a félreértések térgya. :)
    Nem én vagyok a szószóló. Nem egyéni véleményem az hogy azok a játékok nem futottak be.
  • Moby
    #6423
    Már soha be nem következő elméleti dolgokról vitázunk. Felesleges szócséplés. Az egyetlen TÉNY, hogy az jórészt az ascensionnel a stúdió elbaszta. Ezért vált minden kérdés elméletivé. Teljesen mindegy, hogy neked mi tetszik, vagy mi nem.
  • DarkSector
    #6422
    Azt elhiszem, megint nem érdekel mit mondtam, te kitaláltál valamit magadba, jössz itt hogy mit mihez mérsz aztán ennyi, de amit én elsőnek ELŐTTED írtam, az téged tudom már nem érdekel...csak gondolom kiötlöttél valamit megint, aztán kötöd az ebet a karóhoz, így könnyű :)
  • Moby
    #6421
    Támogatom :)
  • DarkSector
    #6420
    Én tökéletesen tudom, azt nem tudom Moby miről beszél. De valszeg nem egy témáról beszélünk. Én leszarom mi vs mi....játék az játék.
  • n000rbi
    #6419
    Szerintem már magad sem tudod miről beszélsz, szóval inkább lapozzunk :)
  • DarkSector
    #6418
    Ne vágj pofákat! :D
  • Moby
    #6417
  • DarkSector
    #6416
    Tökmindegy hogy hivják az új IP-t....
  • Moby
    #6415
    Hát ezaz...
  • DarkSector
    #6414
    Milyen "vs SSM"?
  • DarkSector
    #6413
    Oks nem lehet minden rész egyforma.
  • Moby
    #6412
    Ezt komolyan gondolod? Velvet assassin vs. SSM new IP?
    Ez esetben zárjuk a témát.
  • Moby
    #6411
    Ki lett finomítgatva. GOW3 a neve. Nincs hova finomítgatni tovább.
    Lásd lóhugy ascension. Bele is tört a bicsek.

    Nincs már több ebben az egész témában. Ezt üzente a piac. 50 munkavállalóba került, mire felfogták.
  • DarkSector
    #6410
    Játszottam mindegyikkel, valszeg azért irtam ki ezeket példának.
    Ja ezek nem tartoznak ide? akkor irj már egy listát, mik számíítanak ide mint új IP-k....várom a listát.
    Vagy te beszélsz a levegőbe? :P
  • Moby
    #6409
    Látom a google nagyon megy, de ebből egyrészt hiányzik egy vagon név, ráadásul van benne bőven oylan, ami bizony eléggé okés is volt, csak
    nem játszottál velük gondolom (dishonored, vanquish pl)
    eszetlenül guglizol
    leveőge beszélsz
    Továbbra is. Idehordassz olyan lowcost szarokat, amik ebszolájte irrelevánsak a kérdésben. A felvetésednek ezekből egyetlen egy felel meg: A rage. Snitt.
  • DarkSector
    #6408
    Mi a siker? hogy azon a héten sokan letöltötték torrentről? vagy hogy szar értékeléseket kaptak?
    Jó 1-2 esetleg még belefér, de a 95%-át odaadnám egy meglévő jobb minőségibb játék következő részéért inkább.

    Titanfall jó de, megunnám azért, meg nem fizetnék érte, annyira nem nagy szám szerintem.
    FTP-ben biztos jó lenen néha belejátszani.
    És ezt nem csak én mondom.

    Persze nem úgy lesz ahogy nekem jó lenne, de csak mondom hogy lehet új is,, de sokkal kisebb az esélye hoyg nem pukkad ki a lufi, mint egy olyantól ami már kiforrott, és csak finomitgatni kell. :)
  • TDC Geronimo
    #6407
    Titanfallal mi a gond? Én kurvára élveztem a betat. Te nem adnál érte pénzt, mert te eleve nem bírod a multi játékokat sem, ha jól tudom.

    A felsorolt játékaid közül jó pár eleve nem új IP és jó pár meg elég nagy siker lett. Azért, mert neked nem tetszett az még nem jelenti azt, hogy szar volt.
  • DarkSector
    #6406
    TitanFall.
    Pénzt nem adnék érte, ahogy sokan mások sem a beta után.

    Pár új ip az előző genből, ami max 1 végigjátszás.

    Asura's Wrath
    Binary Domain
    Rage
    Spec Ops The Line
    Asura's Wrath
    Damnation
    Dark Void
    Dark
    Deadpool
    Deadfall Adventures
    Dishonored[13]
    Fuse
    Inversion
    NeverDead
    Quantum Theory
    Saboteur, The
    Singularity
    Sniper: Ghost Warrior
    Syndicate
    Turok
    Shadow Damned
    Vanquish
    Velvet Assassin
    Wet
    Wheelman

    pár cím....elég lesz?
    max ha 1x végigviszem ezeket és megy a kukába.

    Tudod mik a befutók? most ha új ip-nek veszem akkor a Gears és Uncharted volt amik télleg faszák.
    És 2 címet tudok megemlíteni ami nem régi IP, vagy oldscool remake! Red Dead Redemption, és Alan Wake....ennyi jut eszembe hirtelen, amik nem 3 napig tartottak mint egy csoda.
  • TDC Geronimo
    #6405
    Zombie Studios director Jared Gerritzen is teasing PS4 gamers on Twitter, suggesting that there’s going to be a big announcement on the U.S. PS Blog today.

    "Keep PS4 turned on and check out PS blog today"

    Tegnap írta ezt. Na mi lesz ma? Daylight demo PS4re? Valami leszedős cucc gondolom azért hagyjuk gépet bekapcsolva :)
  • Moby
    #6404
    Címeket!
    A levegőbe beszélsz.
  • DarkSector
    #6403
    szinte mindegyik....
    igéretek vannak, csak utána megy el az ember kedve.
  • Moby
    #6402
    >Még egy új IP, ahogy azok mostanában elsülnek inkább ne.

    Felsülő új IP??
    Sorold!
  • DarkSector
    #6401
    Nembaj nekem csináljanak azé még ilyen fos játékokat mint a GoW uccsó része. :)
  • TDC Geronimo
    #6400
    Nem vitatkozom. GoWból kijött 26 rész már. Akármennyire epic volt az utolsón látszott, hogy kurvára el van már fáradva a sorozat. Igenis kell új cím.
  • DarkSector
    #6399
    Jó a The Last of Us , de mást nagyon nem lehetne mondani. Szóval 100 új ip-ből 2 ha megragad. :D
    Lehetne új IP, de ne más régi fasza játék helyett, főleg ne ókori H&S helyett egy Scifi lövölde vagy nemtudom.
  • TDC Geronimo
    #6398
    Hogy sülnek el? Pl a last of us is szar lett nem? :D

    SSM nem az a kaliber, ahol szerintem gond lenne az új IPvel...
  • DarkSector
    #6397
    Mondj 1 új címet ami mostanában jött és odabaszott, hogy na ezt így kéne! :)
  • DarkSector
    #6396
    Nekem elég, annyi hogy ez erről szól az újdonság az lenne hogy még 500x látványosabb lenne, piszok EPIC kaland, feltörőkkel, nem is kell nekem más.
    Még egy új IP, ahogy azok mostanában elsülnek inkább ne.
  • TDC Geronimo
    #6395
    Ja. Azért egy last of ust még elviselnék :D