121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #6474
    Nem, nem ezt mondták...(ha ugyanarra az esetre gondolunk)
    Azt mondták, hogy ne EZT használd. Az autofelvétel mindenkinél szar. De ha te nyomod be felvételre az oké.
    Itt leglábbis nem hiszem, hogy bárki ilyet volna. Itt pontosan tudja/tapasztalja/érzékeli mindenki, hogy HIBÁS. CSak nem ezt használjuk.
    Az is világos, hogy a manuális felvétel nem váltja ki az automatát, mert nem mindig tudod előre, hogy fontos momentum lesz.
    Szerintem nincs ps4 játékos, aki ne várná a hibajavításokat.
  • Kongy
    #6473
    Ó pedig tudod volt az a Share button reklám. Beírtam alá, hogy jó is lenne, ha működne. Erre jött 5-6 megmondó emberke, hogy dehát nekik gond nélkül működik...
  • Moby
    #6472
    Nem hiszem, hogy épeszű ember olyan leír, hogy ez neki rendesen működik. Senkinek nem működik rendesen.
  • Kongy
    #6471
    Én is ezért rinyálok már mióta :DD Erre mindig jönnek a válaszok, hogy: Dehát nekünk rendesen működik. Fityfenét.
  • Moby
    #6470
    Azthittem a tegnapra tervezett fordulót kerékbe töri az update, és isten bizony nem is számolgattam, de éppen meglett :D
  • Moby
    #6469
    Egy mondatba belesűríthető jelenségről majd 3 perces youtube videó???
    Ez kész
  • TDC Geronimo
    #6468
    Hát igen ez a hiba :s

  • Moby
    #6467
    Már nem érdekes, megy a kz router mögül(ismét), tehát mostmár állandó netje van a kis buzinak. Így ismét van remoteplayem is (az sem ment stdby+pppoe-vel). Remélem mégegyszer nem basszák el a guerillás scrácok.
  • The Protector
    #6466
    Hát igen...nem kevesen jöttek át boxról ps-re és bizony van hiba bőven.BOXON nem volt olyan,hogy komplett frissítések miatt ment tönkre ps3,amit elismerten az új FW csinált és az is kb csak fél éve volt.
  • TDC Geronimo
    #6465
    Próbáltad azt, hogy elkezdesz szedni valamit majd közben berakod standby módba. Ha nem folytatja a letöltést, akkor tényleg nem marad neten. Én már szedtem így, akkor működött. Igaz ez másfél hónapja volt kb.
  • Moby
    #6464
    Hellyeah...guerillás srácok kijavították,,ismét megy a kz a routerem mögül.
    Már tegnap írták, hogy szoftvert cseréltek a szervereken, de nem lett jobb, szal ma kliensupdate lesz.
  • Moby
    #6463
    Nem az a baj, hogy nem eloenőrzi, hanem hogy nincs standbyban interneten. Bekapcs után itt vártam, hogy becsatlakozzon...ez vegytiszta hiba.
  • TDC Geronimo
    #6462
    Elvileg standby módban minden nap egy bizonyos időpontban ellenőriz és tölt le. Szerintem valamikor hajnalban, nem akkor amikor egy patch kijön.

    Amúgy ja. FWre marhára ráférne jó pár patch meg új ficsőrök bepakolása. MS kezdi összekapni magát ilyen téren már, Sony meg nagyon hátradőlt...

    Talán infamous előtt jön valami nagyobb patch elvégre az egy system seller cím márciusba akárhogy nézzük.
  • arty
    #6461
    Legutóbbi nagyon is jogos kérdés.
    Ráadásul a most csalódókat simán el lehet egész genre veszíteni... :( (akik boxról jöttek pl)
  • arty
    #6460
    Egy nem is rossz árkád szutyok.
    PS3on játszottam, csak már 2x elveszett a mentésem, nem hiszem h lesz harmadik nekifutás ..... :D
  • Moby
    #6459
    Újabb fw hiba...
    Ha a ps4 csatlakozik az internetre (mondjuk pppoe-vel), nos akkor az nincs standbyban sem direkt itthagyom a gépet örökké, hogy mire este oda tudok ülni, ne akkor álljon neki peccselgetni.
    Hát most itt várom a kz patchet. :( lehet, hogy pont ez a patch fogja megoldani, és visszatehetem a router mögé végre a ps4-et, de ez ígyis-úgyis elég gáz.


    Hol a tökömben vannak a hibajavítások végre??! Ez jóval fontosabb lenne, mint az igc lista...
    Nem fogy elég jól a gép? Nincs pénz szoftveresekre??
  • Moby
    #6458
    >Innentől kezdve nincs miről beszélni.

    Nem ezt mondom az elejétől? :D
  • Moby
    #6457
    Nekem mióta világ a világ lassú a psn.
  • Kongy
    #6456
    *PS3 topikban anubysnak hála, még egyszer köszönöm a kódot innen is.
  • Kongy
    #6455
    :DDDDDD Nem fogok soha előfizetni PS+-ra mert nem kell nekem IGC, se multizni nem fogok pénzért, mikor PC-n és PS3-on ingyen teszem. Ha kell valami játék azt megveszem, és nem arra fogok várni, hogy majd csak lesz PS+-on.. :D A PS3 topiknak hála 3 hónapra kipróbáltam anno, és nekem annyi bőven elég is volt annak felmérésére, hogy ez mennyire éri meg nekem. És semennyire, mert nem használom ki. Egyszerűen nem játszok annyit, és annyi címmel, hogy megérje. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
  • TDC Geronimo
    #6454
    Mostanában nem lassú nálatok a letöltés PS4en? Főleg az 1.61es update óta. Nincs jó netem, de eddig maxon jött minden, de most tetülassú és nem csak nálam, ahogy olvasom pl redditen is.
  • Moby
    #6453
    A véleményd kifejzted a lehető legkifejezőbb módon: nem vagy psnp tag. Mégis, amikor kőzzéteszik az aktuális listát egyfajta kampányba kezdesz :) ugyanezen az oldalon hasonlóért torkolltad le ulthane-t, pedig ő egy olyan problémát pörgött túl, ami érinti is őt. Érthetetlen amit csinálsz. Vagy arra vársz, hogy bedobjanak vmi ütős címet, és akkor előfizetsz? Felesleges. A psnp ma annak éri meg aki multizik és/vagy más gépekkel jelen van a psn ökoszisztémában. Ezen 1 ütős cím sem segít. Erre ne várj. Ilyenmódon a magad és a topik nyugalma érdekében inkább ignoráld az igc listákat. Szólunk úgyis, ha falami már látszik :)
  • Kongy
    #6452
    Azért mert ez egy fórum, ahol megírhatom az én személyes véleményemet. Legalábbis azt hittem.
  • Moby
    #6451
    Akkor mit sírsz?
    Nem tetszik, nem fizettél elő. Problem solved.
  • Kongy
    #6450
    lolmár mert sztem ez a logikus viselkedés. Nem tetszik, nem fizetem elő.
  • Moby
    #6449
    Ne legyen, mert NEKED nem tetszik, aki elő sem fizet?
    Hát lolmár
  • Kongy
    #6448
    Resogun is egy árkád szemét akárhogy nézem. :D Outlast nem rossz játék, de nekem nem jön be.. :D Na csak ennyi. Lehet, hogy valaki iszonyatosan jól elvan ezekkel a címekkel, de én nem. Éppen ezért elő sem fizetem a PS+-t mert minek? Multizni sincs egy értelmes cím sem. BF4, AC4, Rivals ezek vannak PS3-ra is, ahol ingyen multizhatok..
  • TDC Geronimo
    #6447
    lol

    Resogun szar volt? Outlast szar volt? Ez is jó azt mondják, coopba főleg. Egyesek igényeit tényleg sose lehet kielégíteni
  • Kongy
    #6446
    De ez hogy beharangozzák szenzációként, hogy DON'T STARVE, meg DEAD NATION... :D Mintha nagy blockbusterek lennének... ez amúgy megmosolyogtat :D
  • Kongy
    #6445
    Én nem vagyok előfizető épp ezért.. :D csak szóvá teszem, hogy ilyen gagyi szarokkal szúrják ki az ember szemét.. :D akkor már inkább ne is legyen igc amíg nem jön normális cím.
  • Moby
    #6444
    Kicsit már uncsi minden psnp igc valtásnál ez a hiszti. Kinek nem volt világos, hogy a gen elején ez lesz?
  • Kongy
    #6443
    ami ráadásul még nextgennek se mondható :D
  • Kongy
    #6442
    Felőlem lehet az év játéka is, attól még nem érdekel egy ilyen felülnézetes shoot 'em up...
  • TDC Geronimo
    #6441
    Gifbe csak az infamous rész
  • TDC Geronimo
    #6440
    Videó végén infamous montage még nem látott jelenetekkel.



    Már csak ki kéne javítani ezt a ficsőrt azt lehetne is reklámozni rendesen... Hol vannak az FW updatek kérdem én még mindig kedves Sony?
  • n000rbi
    #6439
    Letoltam én is anno, tetszett. (még a nagy psn-hack kárpótlásául adták:))
  • Moby
    #6438
    Ez egy jó cucc. Megvolt ps3-on.
  • DarkSector
    #6437
    ááááááááááááááááááááá :D
  • Moby
    #6436
    Nem hegyeztem én ki, egyszerűen EZ viot a téma :) (a leépítések kapcsán)
  • TDC Geronimo
    #6435
    #6434

    Amúgy meg coopba biztos jó lesz.