121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #6514
    Nem lehet, hogy valami infra (mondjuk táv, vagy kinekt/wii sensorbar infrája) birizgálja a ps4-en a proximity sensort?
  • arty
    #6513
    már akartam is írni :D
  • Kongy
    #6512
    Japán vagy kínai ? :D
  • nemgyenge01
    #6511
    no behányt a gépem :)
    hétfőn viszem vissza.
    magától bekapcsol a disc-et magától kiadja,de utána nem engedi vissza.
    ez no comment gyerekek...
  • gergou
    #6510
    Jíajj ez az Outlast, a frászt hozza a nyakamra:) Rég nem játszottam ilyen jó kis horror játékkal :)
  • Zozo76
    #6509
    nalam ugyanez, nekem a titanfall is csak egy sima cod annyi kulombseggel hogy van benne egy hulye robot, mar ettol a transzformersz szeru robottol is kiutest kapok. a masik meg tenyleg az amit irtal, ez a megyek meghalok megyek meghalok effektus rovid idon belul... regen nagy cod-os.voltam aztan keztem a battlefield fele nezelodni, nekem az sokkal jobban bejon.

    de azert ha igazsagos akarok lenni nezzuk a masik oldalt is. a battlefield-ben akar percekig is rohanhatsz mire az akcio teruletre ersz egy nagyobb palyan, foleg ha a kozelben egy kibaszott jarmu sincsen, aztan ha szerencsed van mikor odaersz ott lonek bele a foldbe. :) aztan kezdheted a futkoraszast elolrol... :)
  • Moby
    #6508
    Mondjuk jobban állt volna a platformnak, ha a trine 2-t csapják az igc-be. Nulldolláros cím már, teknóban, artban és gémpléjben viszont eléggé okés.
  • Moby
    #6507
    Igen-igen ez mind nagyon érdekes, de jelzésértékkel mondanám, hogy RETTENETESEN várom n000rbi rivijúját a GWSH-ról, mert azt beszélik a városban, hogy megérkezett neki! :D
    Tehát várjuk.
    Mára.
    Képekkel.
  • Tatyla
    #6506
    az ingyenes multi kliens teljesen más mint a full,és majd csak kedden lesz elérhető ha legutóbb nem szedted le...
  • gergou
    #6505
    Lehet most nagyon szigorú leszek, de ez a Thief 4, ez, hát olyan gyenge sztem a Thief 1-hez képest, hogy azt szavakba önteni nem lehet :S
  • gergou
    #6504
    Sehogy, 40 gigát letöltött, de indítás után 18 rugóért meg akarja vetetni... Elvileg 60 perces próbaverzió lehetne, de nem indul el :S :) Az Outlast viszont nagyon tetszik :)
  • Moby
    #6503
    Ingyenesen tölthető?? Az hogy? :)
  • gergou
    #6502
    Kicsit utána olvastam, már világos minden.
  • gergou
    #6501
    Értve ezalatt, hogy most ingyenesen letölthető, ezért szedem.
  • SlickAdam
    #6500
    merhogy "30 fps-re volt kodolva az eredeti verza"
  • deep
    #6499
    Hogy nem jött össze egy felülnézetes címnek a 60 frém?
  • SlickAdam
    #6498
    no, Dead Nation 1080@30-al "suhan"... hmm.
  • gergou
    #6497
    Ez az Outlast nagyon ütős cucc :D :)
  • arty
    #6496
    irány a 3 milla :))
  • gergou
    #6495
    Ő, mégegy kérdés, elkezdtem letölteni a killzone-t a ps storeból, azzal singleben is csak addig játszhatok, amíg psn+ előfizetésem van? Köszi a választ előre is :)
  • Moby
    #6494
    Úristen, ellepik a noobok a játékot :D
    Lesz átlag 50 fragem, meg 400 a vérnyomásom, hogy lépni nem tudok a csapat"társaktól".
  • Ulthane
    #6493
    "Azért mert ez egy fórum, ahol megírhatom az én személyes véleményemet. Legalábbis azt hittem."

    S akkor mi van a lightbar-ral? Erről én nem írhatom meg a személyes véleményem?
  • Ulthane
    #6492
    Érdekes, azok fogyatékosok, akik téged savaznak, mert fikázod a share gombot, de te nem vagy fogyatékos, amiért engem savazol, hogy fikázom a lightbart.

    Hmmm. Hogy is van ez?
  • Ulthane
    #6491
    Ingyen Killzone: SF multi egy hétig!

    Szép gesztus! :)
  • gergou
    #6490
    Köszi a választ! Világ életemben Xboxos voltam, de végre a jó útra tértem :) Iszonyat tetszik ez a ps4 :)
  • Moby
    #6489
    -nem
    -igen
  • gergou
    #6488
    2 kérdés: ha töltök le, és játékot indítok, nem fog kilépni a letültésből?
    Kaptam 14 napos psn+ elérést, és kért bankkártya adatokat, meg le is vett kb 37 hufot a kártyámról, ha jól gondolom, ezt le kell majd mondanom ahhoz, hogy a 14 nap után automatán ne vegyen le pénzt a kártyámról?
  • Kongy
    #6487
    Jól látod a helyzetet. A plusos címek 80%-ával játszottam. :) Metro Last Light, meg Bio Infinite-et is ezer éve végigvittem.. :) Max az árkád, vagy indie címeket nem, de azokért mert nem akarok előfizetni. Multizni sem nagyon szeretek.
  • gergou
    #6486
    Ma jött meg a Ps4-em :) Nagyon tetszik, annyira gusztusos a design-ja, meg tök stabil rendszernek tűnik így elsőre, a Thief-el játszottam eddig csak. Nagyon látványos ahhoz képest, hogy ez még nem igazi next-gen játék :)
  • Moby
    #6485
    No offense, de azt mondtad neked nem éri meg a psnp, és hogy ps3-od van. Így, hogy látom is, ezt maximum úgy tudom elképzelni, hogy ezek nagyrésze megvan/volt, és akkor is ez jelenlegi kínálat (a többségnek viszont már csak a mostaniért megéri az egyéves előfizetés ps3 viszonylatban)
  • Moby
    #6484
    The Order 1886 - Behind the scenes. Votmá?
  • Kongy
    #6483
    Hát ja. A fogyatékosok engem osztottak ki, hogy miért fikázom a share buttont.
  • Moby
    #6482
    Mármint a YT kommentek között? Azt én nem olvasom, csak egy életre kalkulálok jelenleg :D
    Oda minden elmebeteg posztol, sz'al az nem jó, ha onnan mintavételezünk :)
  • Kongy
    #6481
    Ennek a videónak a kommentjeinél.. De az már eltűnt a több ezer komment között.

  • Moby
    #6480
    DE
    HOL???
  • Kongy
    #6479
    Szóval nem. Tehát ne magyarázd meg nekem, hogy mi írtak az emberek ott, mert nem láttad.. :D
  • Moby
    #6478
    Én nem használom már egy ideje, akkor még működött, de a kz alatt egy ideje már a screenshotokat sem lövi meg. tele van corrupted data-val a screenshot mappa.
    Sony Szoftverben és supportban mindig erős!
  • n000rbi
    #6477
    Na most az az érdekes, hogy tegnap akartam felvenni egy kis KZ gémpléjt havernak és rohadtul nem vette fel, csak egy korábbi próbálkozásom volt a videók alatt. Szóval lehet már a manuális mód is szarakodik :D
  • Moby
    #6476
    Holmelyiketmit? :)
  • Kongy
    #6475
    Bocs már, de láttad te az én youtube-os kommentemet?