121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #6554
    >S aki újonc, és most ismerkedik a multik világával, az mitől lesz faszlámacigány, te nagyon okos, te!?

    És ki beszélt itt "a multik világával most ismerkedőkről" te nagyon hülye, te?
    Kissé már unalmas az állandó ostobaságba oltott kötekedéseid olvasni.
  • nemgyenge01
    #6553
    nem...
    nesze http://www.youtube.com/watch?v=UlvTm7b3_uM
  • n000rbi
    #6552
    Berendeltem a Rayman Legends-et 22 fontért zavviról. Ennyit simán megér, főleg, hogy az Origins pályáit is tartalmazza.
  • Ulthane
    #6551
    Az inkább infemösz.

    S aki újonc, és most ismerkedik a multik világával, az mitől lesz faszlámacigány, te nagyon okos, te!?

    Pont az ilyen felfogás miatt (se) nem multizom, mert épp elég hülyével van dolgom napközben, este, amikor nyugton vagyok, legalább akkor ne kelljen ilyen hülyéket látnom, még virtuálisan sem.

  • Mr Manson
    #6550
    wifi
  • Moby
    #6549
    A wifi? Vagy kábelen? Vagy mi szakadozott?
    Wifin nem használom a ps4-et, arról nem tudok nyilatkozni.
  • Mr Manson
    #6548
    Bocs ... TPLINK routeren volt fent, minden jól ment csak a PS4 szakadozott vele. A gyárival minden ok. Ez még egy novemberi DDWRT volt, nem tudom azóta javitották-e.
  • Moby
    #6547
    Nem tudom a kérdést értelmezni :) mi jó? Mi szakadt le, és honnan?
  • Mr Manson
    #6546
    Már jó?
  • Moby
    #6545
    Igen.
  • Mr Manson
    #6544
    Használ valaki DDWRT-s routert PS4hez?
    Nekem novemberben volt fent ,de leszakadt a PS4 állandóan.
  • TDC Geronimo
    #6543
    Többet én nem veszek BFet, day 1 semmiképp. Idei, ha tényleg jön pletykák szerint tutira kimarad. Jön úgyis szeptemberben Destiny meg előtte már beta az nekem elég lesz. Pletykák szerint már május környékén jöhet a beta.
  • Mr Manson
    #6542
    Most platinára nyomtam,és megy a polcra rohadni.
  • TasManXT
    #6541
    Türelmes voltál. :)
  • TDC Geronimo
    #6540
    Most lett elegem BF4ből nekem is. 3 szerverre mentem fel és mindhármon a kibaszott rubberbanding lag. Játszhatatlan trágya fos szar szemét. DICE is ott rohadjon meg ezzel a szeméttel ahol van.
  • deep
    #6539
    Mivel pár órás, szerintem napok alatt rengeteg lesz belőle eladó.
  • TDC Geronimo
    #6538
    Mit találtam. Megint egy sekikem

  • Moby
    #6537
    Infémüsz jöhetne már. Kz multit jó időre félreraktam. Még sehol sincs az ingyenes időszak, de pár napja már ellepték a játékot a mozogni lőni és gondolkodniéptelen faszlámacigányok :( kár érte :(
  • TasManXT
    #6536
    Hiszem ha látom, de úgy legyen. Mindenesetre bizakodó vagyok és várom a Phantom Pain-t :D
  • TDC Geronimo
    #6535
    1080p/60fps. Így fut ps4en :D
  • TasManXT
    #6534
    play-asian is van annyiért. 5-6-ot ér meg nekem max, csak az engine-re vagyok kíváncsi és arra hogy fut ps4-en.
  • heady
    #6533
    Multkor £20-ert linkeltem, szallitassal is £23-ra jott ki ha jol emlekszem. Az nem jo?
  • TDC Geronimo
    #6532
    Ettől a trailertől még mindig kiráz a hideg :)



    Kár, hogy phantom pain még másfél-két év mire kijön :/
  • TDC Geronimo
    #6531
    Biztos lesz 1-2 hónapra rá már olcsóbban.
  • TasManXT
    #6530
    MGS engem érdekelne, baromi jó árban, de olyan áron akarják eladni, ami nekem most nem szimpatikus, úgyhogy várok vele egy darabot, hátha lesz jól árasított másodkézből.
  • TDC Geronimo
    #6529
    19 nap már csak az MGS meg infamous. Ideje lesz már, hogy jön valami. Sony még megfejelhetné valami értékelhető FW frissítéssel a dolgot így márciusba.
  • Moby
    #6528
    Tény, hogy kz multiban nem finomkodom vele.
    És nem fogok a jövőben sem. Ha nem akarják folyton cserélni, csináljanak olyat, ami a 12 hónapot kibírja.
    Ennyi. Nem azért vettem, hogy babusgassam :)
  • Moby
    #6527
    A lőtéri döglött kutyát se érdekli mit mondanak. A garancia az garancia. Nyilvánvalóan nem fogom megkérdezni a véleményüket.

    Amúgy a ms anno úgy cserélte a kontrollert, hogy bediktaltad a telefonos supportnak a gép gyáriszámát, és pár nap múlva jött a futár egy új kontrollerrel. Le se szarta a régit. Sokunknak lett így ingyen másodkontrollere :D
  • SlickAdam
    #6526
    kb. amit az itteni, üzleteknel joval megertöbb emberkek is: vadallat-diszno-malacok hasznaltak.:D
  • miezviz
    #6525
    És ha majd kijön egy autó verseny szimulátor amire várok akkor mi lesz?Nekem mindig azok eszik a kontrollert.
    Arra meg kivi leszek mit fognak neked mondani erre:/
  • Moby
    #6524
    Jaja, vettem vagy 8 kupakot, hogy ne kopjon el a gomba, erre kiszopósodik máshol. LOL
  • n000rbi
    #6523
    3 hónap után...
    Nagyon remélem, hogy lesz egy újragondolt verzió belőle, mert én addig nem is veszek másikat.
    Kontrollert hogy gariztatsz? Egyszerűen odasétálsz a boltba a gép számlájával, hogy ennyi volt, kérlek cseréljétek?
  • Moby
    #6522
    Ja igen, lassan gariztatnom kell a kontrollert. A bal analógkarja úgy nyikorog, mint a kurvaélet (a jobb is, de az nem annyira), és végállásokban akad olyannyira, hogy felfelé úgy is marad.
    Magyarán kikopott.
    Több ponton rettenetes a kontroller tartóssága.
  • n000rbi
    #6521
    Így a reset után tökéletes, legközelebb akkor fogok hozzányúlni, ha tényleg kijönnek valami játékspecifikus profillal. (vagy akkor se:))
  • Moby
    #6520
    A companion appal rengeteg a probléma ahogy olvasom. A használatával is, meg a beállított hangzásokkal is. Ha belekerülne az enyém sem hiszem, hogy használnám.
    Még ha valós időben menüből tudnám csesztetni, és átküldené a rádión, akkor még csakcsak. Fogalmam sincs miért nem így működik. Ez így nagyon béna és nehézkes.
  • n000rbi
    #6519
    Update: companion appal szórakoztam kicsit, fps profilt betöltöttem, KZ indít, betölt egy pályát, ahol atom mélyhang szól. Torzít, kezdek beszarni, hogy valami gobd lenne? AC4 indít, kincskereső térkép elővesz, alatta pulzáló mélyhang szintén torzít, de ez is csak a bass boost módban. Gondoltam oké, akkor companion appban factory reset, aztán megnézem úgy is. Rohadt lassan meg is csinálta, majd az instrukciók szerint usb-kábel kihúz, headset ki-, majd bekapcs. Pirosan villog a headset ledje, sehol semmi. Kikapcs megint, vissza,ugyanez. Factory reset vol2. Ugyanazt csinálom, már kéken villog a led, de nem kapcsolódik a dongle-hez. Net feltúr, hiba ismert, online manualban le van írva hogyan reseteld a dongle-t és a headsetet. Most működik minden, a factory bass boost nem torzít.
    Anyád, Sony!
  • n000rbi
    #6518
    Az érdekes mindenestre, hogy AC4-gyel is reklámozták a goldot és annál valóban nem ront annyit a hangzáson, mint máshol. Sztereóban használom természetesen.
  • Moby
    #6517

    Szerintem a vss egy rettenet. Nem hsználom sehol. Oké, hogy olcsó trükkökkel szélesíti a teret, de ez nem egy valós környeezeti leképzés, emiatt a közeli dolgok is kitolódnak a térben, hazavágva az egészet.
  • n000rbi
    #6516
    GWSH hands-on :)

    Előrebocsátom, hogy nincs mihez viszonyítanom, első gamer headsetem.
    +tényleg kényelmes és könnyű
    +elég jól zárnak a fülesek, alig hallani a kinti zajokat
    +könnyen kezelhető funkciók
    +üzemidővel nem lesznek gondok, teljes töltöttség után 3-4 óra játékkal maradt két egység a háromból

    -jó, hogy összehajtható, de félek a zsanéroktól és ettől kicsit lötyögős az egész
    -új hangprofil feltöltése csak usb kábellel lehetséges és egyszerre csak egy
    -mikrofon némítását minden bekapcsolásnál meg kell tennem, nem jegyzi meg (ez egyéni probléma, mert nem igazán használom a mikrofon részét)

    A hangzást szándékosan nem soroltam fel sehol, mert (egyelőre) nem tudok határozott állást foglalni. Azt mondanám, hogy játékfüggő. Próbáltam ps3, ps4 és vitával is. Egyeseknél vigyorogtam és olyan hangokat is felfedeztem, amiket eddig soha, máshol meg a számat húztam. Ugyanez mondható el a VSS-re. AC4-ben például nem éreztem rossznak, vagy legalábbis nem annyira, mint mondjuk a KZ-ban. Sokat számít az is, hogy lehet-e varálni az audió-beállításokat a játékban (speaker size, dynamic range, ilyesmik) Ezen változtathatnak majd a companion apphoz beígért direkt játékokhoz készített profilok is. Az a bizonyos basszus pedig van :)

    Most azt tudom mondani, hogy amennyiért Kanadából meglett, annyit mindenképpen megér. A hazai forgalmazói árat nézve viszont lehet gondolkodóba esnék.

    Folyt.köv.

  • Moby
    #6515
    Bocs, most nézem valszeg elektromágneses, nem infrás a közelségszenzorja, mert nem látok infravöröst kigyönni belőle.
    Szóval így lehet, hogy beszart a szenzor. Esetleg szokatlanul heves naptevékenység is okozhatja