121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #6595
    FEZ, március 26.

    Cross-buy and cross-play
    1080p@60 - 3D - PS4
    720p@60 PS3
    Native on Vita.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Please, don't take into account the gamescom demo, it was a very early version of the game, where the priority was to make the game playable from beginning to end.

    The vita version runs smoothly at 60fps and at native vita resolution. Very much effort has been put on that version so it's not inferior to the other console versions.

    All us in BlitWorks are gamers, and so, we wouldn't like a game that forces us to choose between a good and smooth version for home console or an inferior, choppy, low framerate port for portabie consoles, so every bit of power from the vita hardware has been squezzed in order to make the vita version match the home console versions (apart from resolution of course), so don't worry, the gameplay on vita is great, and the OLED screen makes it even better, making the game vibrant colors really shine on the screen.

    About the other two versions, the game has been rewritten from C# to C++ (one of the reasons why it took so long, if you were wondering), and there is no interpreter, jit, garbage collector or other system between the game code and the system stealing precious cpu power, so you can expect a smoother version, more steady framerate and zero choppiness in these versions.

    We follow this forum and take seriously every comment and suggestion you make for any of the games we port, so you can be sure that your opinions are taken into account :)
  • nemgyenge01
    #6593
    nálam akkor is elmúlt,ha csak áramtalanítottam...
    de pár napra rá előjött ismét :)

    hivatalos sony eljárás a gép nullára törlése,system update el mindennel.
    tuti szoftveres problem.mind1 most egy hétig figyelem,remélem jó lesz.
  • Kongy
    #6592
    Én is végigvittem PC-n is, meg most PS4-en is, fasza játék. PC után sokkal szebb, és stabilabb sebességben a PS4-es verzió :) Tényleg hű a nevéhez (definitive edition). :)
  • TDC Geronimo
    #6591
    Letoltam PS3on meg PS4en is. PS4re az egyik legszebb játék. Multija fos még mindig.
  • miezviz
    #6590
    Na holnap tolom már a Tomb Raidert!
    Ps3 on nem nyomtam le így reménykedem, hogy simán megéri majd az árát és jó szórakozás lesz:)
    Multit nem dicsérik, viszonyt látványra nem lehet rossz.
    Meg van valakinek?
  • Kongy
    #6589
    Wut? XD Ezt mi okozza, azt nem írták?
  • Forrest Gump
    #6588
    Igen, ez bevált.
  • Hentes75
    #6587
    Zombik megjöttek már?
    Különben be se kapcsolom a gépet.
  • TDC Geronimo
    #6586
    Prohardveren írták

    "Kikapcs, táp kihúz, oldalára fordítod majd vissza. Elvileg jó lesz. Néhány példánynál előfordult ez a hiba youtube-on van pár "oktató video" általában ahogy jött el is tűnik a hiba."

    Elvileg ez megoldja problémát.
  • TDC Geronimo
    #6585
    Ingame történetmesélésnél nem arra utalok, hogy ingame átvezető, hanem hogy pl radio chatteren keresztül, megtalált magnókazettákon keresztül illetve játék közben történő eseményeken keresztül megy a történetmesélés. Átvezetők meg in-engine mind és nem CGI.
  • TDC Geronimo
    #6584
    Erről a 2 óráról volt már szó. A főstory másfél-két órás. Mellette van még 5 vagy 6 side ops küldetés. Ott a nyitott bázis rengeteg lehetőséggel, többféle végigjátszással, leaderboards rendszerrel stb. 10+ órát simán bele lehet majd rakni. 10k még ígyis sok érte ez tény, de ennek ellenére mivel MGS meg infamous mellett más játék nem nagyon lesz ezért én meg fogom venni.
  • Kongy
    #6583
    Azért ne essünk át a ló túloldalára se.. :D Van olyan játék, ahol pl kifejezetten hiányzott a több átvezető... :) De az sokkal jobb, ha egy átvezető ingame van, mert az kevésbé zökkent ki, mint egy előre renderelt minőségi cgi videó.
  • TDC Geronimo
    #6582
    Kojima mondta, hogy ezen változtat a GZ/phantom painbe. Sokkal kevesebb átvezető és ingame történetmesélés lesz. GZbe sincs már csak 2 átvezető, egy az elején meg egy a végén és ennyi.
  • Kongy
    #6581
    Ja igen MGS 4 lopakodással sem volt problémám, nekem az állandó cutscene-ek nem jöttek be.
  • Kongy
    #6580
    Nem jött be soha, de 5000 Ft-ot adnék még érte, hogy legyen mivel tolni PS4-en.. és ki tudja hátha bejön. Hasonló példa az új Thief. Utálom a lopakodós játékokat, mint Hitman, Splinter Cell, és épp a régi Thief játékok sem voltak a szívem csücskei. De az új Thief nagyon megfogott, nagyon tetszik mégis.
  • Forrest Gump
    #6579
    Ugyanez a hiba nálam is :S
  • n000rbi
    #6578
    Várjunk csak...ha nem érdekel az MGS, akkor miért nézegeted, hogy hol olcsóbb a Ground Zeroes? :)

    Sőt:
    >5000-ért gondolkodás nélkül venném.
    >Nekem nem jött be soha a MGS.

    Most akkor mi van? :D
  • Kongy
    #6577
    Nekem nem jött be soha a MGS. 3-mal, 4-gyel játszottam, és egyszerűen nem hagy játszani. Negyed óra játék - cutscene - 5 perc játék - cutscene.. és úgy el van húzva az egész, hogy csak na. A karakterek van hogy 1 percig egymáshoz sem szólnak... :D A Metal Gear Rising-ot végigvittem, az tetszett, de az nem rendes MGS, mint ahogy a címe is mutatja, csak egy spin off.
  • shaddam
    #6576
    8-ért van zavvin. Pár héttel a megjelenés után( az infamous a prioritás) majd olcsón behúzom használtan. Ha tényleg 2 órás, akkor jó olcsón jutok hozzá :D
  • n000rbi
    #6575
    Részemről így már legfeljebb akkor lesz meg vitán, ha psplusban adják. :)
  • n000rbi
    #6574
    Itt
  • Moby
    #6573
    nem hiszem, hogy ez egy olyan hiba, amit nem lehetne javítani :)
  • Mr Manson
    #6572
    Hol vetted?
  • n000rbi
    #6571
    Zavviról most 8k körül megvan. Te döntöd el, hogy ér-e annyit neked.
  • Kongy
    #6570
    Hát Gameshopnál most nézem, 12k.. egy 2 órás demóért az is sok... 5000-ért gondolkodás nélkül venném. Egy Far Cry 3 Blood Dragon indult ilyen árról, és ott még voltak melléktevékenységek is bőven, szóval ki lehetett tolni a játékidőt 5-6 órára, mindezt 4550 Ft-os kezdőáron.
  • n000rbi
    #6569
    #6516

    Eu-ban "Wireless Stereo Headset 2.0" néven forgalmazzák.
  • Mr Manson
    #6568
    Vett már valaki ilyet? ->PlayStation Gold Wireless Headset
  • n000rbi
    #6567
    Akkor ezt mindketten elkúrtuk :D
  • Moby
    #6566
    Akkor éppen nem volt vitám (a régi már nem, az új még nem volt meg) :(
  • n000rbi
    #6565
    Nem is olyan régen volt 4-5k körül, talán karácsonykor (én meg nem vettem meg, mert abban a hitben voltam, hogy herélt verzió...)
  • Moby
    #6564
    Nah, éppen akartam írni :)
    Már csak az kellene, hogy psnplus akcióban mondjuk 11fontért behúzhassam :)


    /nem mintha 22-t ne érne meg, de mégis... :)
  • Csibe001
    #6563
    En nemreg vettem dobozosan Legends-t s egy patch utan mar benne vannak az Origins mapok. Zsenialis jatek egyebkent, meg a sok napi-heti challenge-ek elegge lekotik az embert. :)
  • n000rbi
    #6562
    Igazad van, legalábbis itt azt írják, hogy ingyen letölthetőek vitára a hiányzó pályák.

    A másik dolognak is utánaolvastam, nem használhatod vitán a touchscreen-t a repkedő karakter irányítására...
  • TDC Geronimo
    #6561
    Ahol 18ért adják az rohadjon rájuk. Az ajánlott fogyasztói ára kb a fele annak. Ezt a csak 2 órás dolgot meg már párszor itt átbeszéltük meg máshol is.
  • Kongy
    #6560
    Most ez komoly, hogy a Metal Gear Solid Ground Zeroes sztorimódja 2 órás lesz? :DDD Akkor ez igen vicces, mivel így is sok helyen 18 ezer.
  • n000rbi
    #6559
    Nem tudok róla, hogy lenne dlc, vagy bármi ilyesmi.

    Viszont ps4+vita second screen-nel lényegében ugyanaz, mint a Wii U, nem?
  • SlickAdam
    #6558
    nem ugy volt, hogy belerakjak utolag? :S pedig komplett csomagkent versenyezhetne a Wii U verzioval.
  • n000rbi
    #6557
    Origins-t szénné játszottam ps3-on, aztán jött plusban vitára is.
    Vigyázz, Legend-nél a vitás verzióban nincsenek origins-pályák ;)
  • Moby
    #6556
    Ó azt megveszem én is!

    Vitára :) Most nyomom az originst is, és EZ a tökéletes platform neki :)


    Mr Manson: Ha az segít, kipróbálom valamivel. Most egy egész friss build van fent.
  • Moby
    #6555
    Egy poszttal később megfejtettem, hogy ez technikailag sem lehetséges :)