121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • miezviz
    #6635
    Csak azért gondoltam mert ugye írtad, hogy 4,1M gondoltam úgy jön ki,hogy eladott és letöltött 2,1M + amit bundle csomagban adtak:)
    Am a 2,1M így nem nagy durranás de nem is kevés.
    pl 2010 GT5 10,6 Millió ami elég durva, persze nem lehet összehasonlítani.
  • Moby
    #6634
    Azt nem jegyzik külön, az ugyanúgy eladott játék.
  • Moby
    #6633
    Igen, rossz helyen néztem a szamot, és az maradt meg.
    De valójában csak megelőlegeztem a következő 2 hónapot ^.^
  • Totti5
    #6632
    Ez az összes.
  • arty
    #6631
    sztem meg de :)
  • miezviz
    #6630
    Gondolom ebben nincs benne amit a gépek mellé adtak.
  • Totti5
    #6629
    'eddig 13.7 millió játékot vettek a PS4 tulajok (ebben a bolti és a digitális eladások is benne vannak) - mind közül a legsikeresebb a Killzone: Shadow Fall, melyből 2.1 millió példány talált gazdára."
  • Kongy
    #6628
    Van rá esély.
  • Moby
    #6627
    Akkor már vörös lesz az óceán, szóval az már nehezebb lesz. Akkorra szendboxokkal lesz tele a piac.
  • arty
    #6626
    hacsak a third son meg nem előzi egyszer :D
  • Moby
    #6625
    De visszautalva a felvetésre: tippre a secondson lesz minden idők legsikeresebb infamous-e :)
  • Moby
    #6624
    Nyilvánvalóan ezt a helyzeti előnyt lehet meglovagolni bármilyen nagycímmel. Akár egy új batmannel.
    Erre utaltam azzal, hogy minden cím kékóceánra fut ki. Most van annak az időablaknak a nyitása, amikor már relatíve magas az eladott konzolszám, egyúttal magas minden cím tie-rate-je.
  • Kongy
    #6623
    Lefogadom, ha a Second Son jött volna ki a launch-kor akkor meg az lenne minden idők legsikeresebb Infamous-e.. :D Nyilvánvaló, hogy a legtöbb PS4 vásárló a legjobbnak tűnő (és majdnem egyetlen) exkluzív címmel kezd.
  • Moby
    #6622
    Üzletileg nehéz ignorálni a prevgen usrbaset. Másrészt viszont a ps4 láthatóan elérte a kritikus tömeget: 6 millió az hatmillió, és minden játék kékóceánra fut ki.
    Ha jól néztem a kzsf 4.1m-nál tart. Ezzel minden idők legsikeresebb kilzone-ja (kz2:3m, kz3:2.5m). Ez már elég beszédes minden kiadónak. Mindez 4 hónappal a platform megszületése után.
    Elég kemény.
  • DarkSector
    #6621
    kemény. majd meglátjuk.
  • Kongy
    #6620
    Na igen, még mindig a PS3 meg az X360 húzza vissza a multiplatform játékok grafikai fejlődését
  • n000rbi
    #6619
    >fullnextgen

    Szépen követhetné mindenki a példájukat. Várós!
  • Moby
    #6618
    Batman, fullnextgen, és nem hülyék csinálják. Ez így elég bíztató.
  • DarkSector
    #6617
    Ez így izgi de maga a játék milyen lesz, az a kérdés, akciós cg-t nem nehéz csinálni.
  • Kongy
    #6616
    Lehet ezen dolgoztak, és azért passzolták át az Arkham Origins-t másoknak? :)
  • TDC Geronimo
    #6615
    Itt a trailer
  • DarkSector
    #6614
    ja akkor nem lényeg. :)
  • TDC Geronimo
    #6613
    CGI lesz sajna, 10 perc és jön elvileg
  • Moby
    #6612
    Há engem vajon kéne izgasson milyen fisifosi gép alapján állítassz hülyeségeket? Nálam jobbam futott, miközben jobban nézett ki. Nekem böveb elég ennyit tudni.
  • DarkSector
    #6611
    Várjuk szeretettel.
  • TDC Geronimo
    #6610
    4 perces debut trailer ma nemsokára
  • TDC Geronimo
    #6609
    The developer that made Arkham a household name is back. Rocksteady Studios' Arkham Asylum innovated with the freeflow combat system and stalking gameplay in 2009, and the team blew it all out to an open world in 2011's Arkham City. Rocksteady is hoping to raise the bar even higher on what will be its final Arkham game. Set after the events of Arkham City, Batman: Arkham Knight may just end the Dark Knight's journey.

    As you've probably guessed from the cover imagery, the Batmobile is finally a core element of the gameplay. An entirely new area of Gotham City, far larger than Arkham City, has much wider streets to accommodate the new driving gameplay that is designed to integrate smoothly with Batman's gliding and grappling traversal. Batman chases down super villains Scarecrow, Penguin, Two-Face, Harley Quinn, and more.

    Arkham Knight will release later this year on PlayStation 4, Xbox One, and PC. We've got 14 action-packed pages loaded with the first details and a whole month of exclusive content here on gameinformer.com. Get a sneak peek at what's in store in our coverage trailer below and come back for the debut game trailer at 10 AM Central Time.





    Rocksteady csinálja megint és currgen only fákkje! :D
  • The Protector
    #6608
    A tavalyi év egyig legkorrektebben összerakott játéka tehnikai szempontból is.Konzolhoz képest szép látvány és stabil fps.Gyengécske pc-men nem túl jól muzsikált a játék sajnos,főleg a proci miatt.Ha sok volt a fizika egy jelenetben akkor hajlamos volt akadozni.
  • Kongy
    #6607
    aha.. ja, ismét egy olyan dologba ütöd az orrod amiről halvány lila fingod sincsen.
  • nemgyenge01
    #6606
    pontosan :)
    + pótolni a hiányzó featureokat...
  • Moby
    #6605
    Ez maximum a TE pc-dre igaz, amúgy nem :)
  • Moby
    #6604
    Én egy-hatmilliomod részben érzem magam felelősnek.
    A többi a TI saratok!
  • n000rbi
    #6603
    Elkényeztettük őket. A mi hibánk :D
  • TDC Geronimo
    #6602
    -d
  • TDC Geronimo
    #6601
    GZ Sony. HOL VANNAK AZ FW UDPDATEK?!
  • Moby
    #6600


    Ideje nekiállni a hibákat kijavítani!
  • n000rbi
    #6599
  • Ulthane
    #6598
    Nem fogod megbánni! Én végigtoltam tavaly X360-on, most pedig PS4-en járok a legvégén, az utolsó fejezetnél.

    Hétvégén egyszerre futott a két verzió, betöltöttem ugyanazt a játékállást, s a tévén csak a csatornát váltottam, ide és oda.

    Hááát, amikor tavaly játszottam az X360-nal, nagyon szépnek láttam a játékot. Most pedig, a PS4 mellett egy szürke, fakó, ronda ratyadék, szemcsés valami, elképesztő a különbség a kettő között!

    Hibái ellenére számomra az egyik legjobb játék, amivel az utóbbi 30 évben játszottam.
  • DarkSector
    #6597
    Igaz nem ps4 kontroller, de fasza szép háttérkép!

  • TDC Geronimo
    #6596
    Csütörtökön este 8-tól 1 órás Infamous livestream IGNen.