121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #6764
    Mondok jobbat: fasznak van benne víz?? Kérték a játékosok? Elengedhetetlen kellék?
    Mér nincs ott valami barrier, hogy oda se tudjak menni? Ez nem egy végtelen viilág, nem rohadtmindegy meddig tart?!
  • Evoluti0N
    #6763
    Vagy tudjon járni a vízen, vagy bánom is én, de ez a meghal dolog elég béna. Még az első két részbe kvázi bele lehetett magyarázni, de ebbe már nagyon erőltetett.
  • arty
    #6762
    mármint ps2-n, amikor a gta4 előtti sandboxokban nem lehetett úszni... ;)
    totál szánalom... miért nem oldják meg úgy, hogy jön egy mutáns cápa és kettéharap 20mp úszás után? :( még az is jobb lenne....
  • Moby
    #6761
    Nem ezen kellett volna spórolni. Gyökérül néz ki.
  • Moby
    #6760
    Hát nem rohanok érte én sem. Tegnap a közvetítésben amikor a kisgyerek elkezdte ecsetelni, hogy miért is jó direkt, hogy nem lehet úszni, meg meghalsz a víztől, nem sok kellett, hogy kikapcsoljam, és felejtsem örökre az egészet. Ps3-on még elnéztem...

    /hint: nem az úszás hiányzik, hanem a nyomrult magyarázatok zavarnak
  • TDC Geronimo
    #6759
    Perf miatt gondolom, mert nappal elvileg lesz árnyék. Éjjel nem lesz, ahol sok a fényforrás.
  • SlickAdam
    #6758
    nalam mar alabbhagyott a zInfamous hype is, nem nyügöz le annyira, mint ahogy azt tavaly ilyenkor elkepzeltem. pedig neztem a lossless directfeed mittomenmilyen sokgigabajtos videot is plazmacseken. öszi ps4 vasar lesz ebböl.:)
  • Moby
    #6757
    Kb semminek nincs árnyéka, ahova volumetric shadow kellene. Egy nagy statikus bemappelt izé az egész.
  • Angyisz
    #6756
    A BF4-hez Én is Az UK store-ról szedtem le a prémiumot, igaz az accom is UK-s. Biztos vagyok benne, hogy a Magyar accoddal UK store-ról szedett tartalom működni fog. A régiózár dolog szerintem nem azon múlik hogy Te lokálisan hol vagy vagy hogy melyik store-ról töltesz. A gond akkor van ha pl. Te vásárolsz egy BF4-et az USA-ban vagy Kínában vagy Dél-Afrikában és azt itthon (Európában) használva európai store-ról akarsz letölteni hozzá tartalmat. Viszont a fenti országok store-járól ugyanúgy tölthetsz hozzá.
  • SlickAdam
    #6755
    ez valami szellem srac, hogy nincs arnyeka?
  • Árpitallica
    #6754
    Értem köszi! :) egy kérdés még, ha teszem azt valami csoda fojtán a BF4et fixálják ezt az idegesítö akadásokat multiban késöbb, akkor hozzá a premium-ot UK akkrol(ez a fõ fiokom) le tudom tölteni, vagy itt is magyar akkról kell megvenni hogy tudjak UK fiokon játszani vele? Fontos lenne mert akkor nem 35fontot veszek PS4re hanem forintosat, meg jo lenne tudni hogy hogyan lehet rájönni melyik régiozáras melyik nem, mert ha veszek 10fontért valamit, nehogy menjen a levesbe az egész mert uk akkon keresztül játszom sokat multit nem szeretném az összes ott szerzett pontjaimat elveszteni, nomeg magyar akkról 30 perc volt leszedni 1GB-ot mig UK-rol 5 perc!
  • n000rbi
    #6753
    Nem rendeltem elő, az 1-2 is kimaradt. Review-kat megvárom azért, de egyelőre nem érzek késztetést a birtoklására.
  • TDC Geronimo
    #6752
    Aki elmulasztotta volna

  • Moby
    #6751
    Sapkát? A trópusokra?
    Amúgy leírom ide is, mert nem volt téma, de nekem a tagnapi közvetítés elvette a kedvem az infamoustól.
    Szép volt, tényleg, ez nem kérdés, de én nem láttam benne többet mint egy infamous1-2 HD-t. Szóval szinte semmi újat, de hogy még repülni még mozogni is ugyanazzal a testtartással, meg mocappel mint cole...nah, hát itt eléggé a grafikára ment el a kraft.
  • TDC Geronimo
    #6750
    “We have high expectations for Infamous: Second Son and are excited by the level of pre-orders which are exceeding that of The Last of Us at this point in the run up to its launch,” said SCE UK product manager Josh Walker.

    Hát igen, ha nem nagyon van más ugye. Nagyon jó időben jön ki még az is megveszi majd, aki nem játszott régiekkel. Ez borítékolható volt.
  • n000rbi
    #6749
    Mert a sapkás gyűjtői.

    Az alapverzió kóddal 44.99font, ~16800Ft.
  • deep
    #6748
    De ez drágább, mint az itthoni 18k-s árak. Akkor miért? :)
  • shaddam
    #6747
    £51.65, Forintban a gugli ír 19300-at (volt még reward pontom, az is lenyomta az árat)
  • deep
    #6746
    Mennyire jött ki forintban?
  • shaddam
    #6745
    Zavvin 10% kedvezmény van a nextgeny címekre. Be is csúszott egy infamous :D
  • Angyisz
    #6744
    Szerintem mivel Európáról beszélünk a Magyar accoddal simán töltheted a UK-s tartalmat hiszen egész Európa egy régió ilyen szempontból.
    Pl. 2-es Európa
  • Árpitallica
    #6743
    Akkor az UK Store kilőve :( gondolom USA store se jó, akkor ezekszerint ha magyar akkot csinálok, magyar store-ról le tudom tölteni rendesen a kz map-okat? Nekem a ps4 killzone-val együtt jött, "registered in Europe" áll a borító hátulján. de érdekes hogy ps3on eddig ezzel nem volt gond, uk storeról mindent le tudtam gond nélkül tölteni mostmeg nem? hát elkeserítő legalábbis szerintem.
  • n000rbi
    #6742
    DLC-nél maradt, ahogy korábban.
  • Kandurex
    #6741
    Nem arról volt szó, h nincs régió zár?
  • deep
    #6740
    Na annyi van, hogy régiózáras. A lemeznek régiójának megfelelő store-ból kell leszedni.
  • Árpitallica
    #6739
    Értem, bár érdekes hogy azt mutatja a KZ menüjében hogy kb 296-an játszanak a "just the new dlc maps"ban, szal nem értem xD
  • TDC Geronimo
    #6738
    MSen látszik, hogy szoftveres cég. Néztem ott elég szép fw frissítések jöttek meg jönnek is a géphez. Sony meg nagyon leült.
  • TDC Geronimo
    #6737
    Szoftveres banda még mindig nagyon béna náluk :(

  • Moby
    #6736
    lassan kezd kínos lenni, ami ps fronton zajlik...
  • deep
    #6735
    Iszonyat mennyire bénák. A storeban azt mondja installed. A játék meg le akarja töltetni megint, ha rányomok a deathmach-re. Ekkora kretén bandát.
  • TDC Geronimo
    #6734
    Írták gafon is, hogy ezt csinálja mindenkinél. Valamit elkúrtak...megint
  • deep
    #6733
    Ugyanez történik nálam is. Szétbasz az ideg. Nem értem, hogy mit bénáznak a sonynál...
  • TDC Geronimo
    #6732
    Jack Tretton has stepped down as CEO of SCEA.

    :O
  • Árpitallica
    #6731
    Az új ingyenes KZ:SF dlc pályáit letölti a gépem majd azt irja ki hogy: Waiting for install. és vártam is több órát de semmi, ugyanaz még mindig kiirva :( mi lehet a baj? Netemmel nincs gond vígan futnak a multis játékok. Valaki hasonló probléma ezzel?
  • TDC Geronimo
    #6730
    Na most indult!
  • TDC Geronimo
    #6729
    Nemsokára stream

  • deep
    #6728
    Page not found:( PS4-en sem látom a storeban. Ezek nagyon nem akarják, hogy hozzá tudjunk jutni.
  • TDC Geronimo
    #6727


    Messze még, de nembaj dolgozzanak csak vele.
  • Kongy
    #6726
    Nagyon addiktív tud lenni a Knack :D Nem is értem, miért húzta így le a sajtó, talán mert nextgen exkluzívként sokkal nagyobbak voltak az elvárások.

    Mindenesetre én a mai napig nem értem azt se, hogy az új Thief is miért kapott 70% körüli értékeléseket... egy remek játék, amiben volt meló bőven. Aztán ilyen Castlevaniák meg 85%-on vannak... vicc :D
  • TDC Geronimo
    #6725
    Hát. Nappali városos rész akkora prevgen szint, mint a ház. 0 árnyék, iszonyat lapos fények. E3as bemutatóhoz képest ez sehol sincs. Ezért nem kell azt se elhinni, amit a Divisionból láttunk...

    Ettől függetlenül várom. Abban a hónapban jön a Wolfenstein is.