121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #6805
    Valld be, hogy erre vártál :D
  • arty
    #6804
    mi az ara? :)
  • n000rbi
    #6803
    Sajnálom, de végülis értelek. Pc mellett én se biztos, hogy jelen helyzetben megtartanám. Ősszel várunk vissza ;)
  • arty
    #6801
    szerintem nem :) max ha nagyon nekimentél a mellékküldetéseknek és egyéb activityknek (ez egy sokadik ac-ben már őrültség), mer' amugy hamar vége, pontosabban

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    jön az új helyszín, ott is elvagy pár órát és


    vége.
  • Moby
    #6800
    Ja igen: szóval van egy eladó killzone bundle-öm knackel, ha valakinek a környezetében épp ilyen kell. Nem kérek érte sok pénzikét :)
  • Kongy
    #6799
    Igen, a Revelations eleje nekem is tetszett, aztán szépen lassan leült a játék, és unalomba fulladt :)
  • Moby
    #6798
    A magam módján búcsúztam a kzsf multitól
  • SlickAdam
    #6797
    objektive nezve szerintem is az AC2 volt a legjobb, de en valamiert (a 4-et meg nem toltam, s valszeg nem is fogom...) a Revelations-el szorakoztam a legjobban. az elsö par perce nagyon badass volt.
  • Totti5
    #6796
    Újnak hatott még másodjára is és volt honna fejlődni, de mivel utána lényeges dolgokban nem lépett előre az a formula ami az AC2ben is volt kínos, viszont helyszínben a legjobb volt ( számomra ( Velence )). Tele lehet tolni tartalommal egy játékot lásd GTA5. Na az ACnál az nem megy. Nagyon rebútolni kellene és erős alapokra építani a játékmechnaikát, mert a Ryse pl atomjaira szedni az AC4 hacrendszerét. Közvetlen utána álltam neki, és azóta sem igen indítottam el, mert annyira ROSSZ.
  • Kongy
    #6795
    Fityfenét. AC2 volt a legjobb minden téren. Az azutáni részeknek meg fokozatosan csökkent a színvonala. AC 1 megteremtette az alapot egy kiváló játéknak, ami végül a 2 lett.
  • Totti5
    #6794
    Mint játék az AC1 volt a legjobb. Még abban volt némi kihívás is. Ami utána jött az borzalom gameplay szinten, hiába csillog villog és tele van tömtve tartalommal ( nincs, csak látszat, kamu, időpocsékolás, de ezek szerint ez kell ).
  • Kongy
    #6793
    Az inFamous oda fog baszni grafikailag az biztos. De szerintem semmi több, csak a szokásos inFamous-ös dolgok. Amiért egyre inkább aggódok az a Watch Dogs. Nagyon AC 1 érzésem van... :D Azt is mennyit hájpolták, hány videót láttunk belőle, meg milyen ütősnek tűnt, aztán a 3. fejezet után kb mindenki ráunt :D De NE legyen igazam.
  • Moby
    #6792
    A gémpléjtől, amit láttam.
    Persze lehet, hogy kiderül, hogy a sztori zseniális, ez esetben majd pótolom. Mindenestre amit eddig láttam az alapján nem fizetek érte tizennyolcat, és nem érzek késztetést, hogy rohanjak érte. Ez egy inf. HD.
    Az egyetlen gondolat ami maradt a látottak után:hamar munka ritkán jó. Hát ez most pont nem a ritka.
  • TDC Geronimo
    #6791
    Mi, az hogy marha jól néz ki és eddigiek alapján ugyanolyan fun, mint a többi? Én ebben nem látok problémát.
  • DarkSector
    #6790
    infamousnál szerintem pont ez a probléma.
  • TDC Geronimo
    #6789
    Infamousből mitől ábrándultál ki? Csaknem azért mert nem lehet úszni? :D

    Infamous még mindig marha jól néz ki, driveclub meg 100%, hogy VR cím lesz és szerintem emiatt nem is látjuk majd csak év végén leghamarabb.
  • Moby
    #6788
    A gond ottvan, hogy perfektre csiszolt fw-el sem érdekelne túlságosan. A secondson iránti érdeklődésem csíráját is kiölték a héten. A driveclub gyakorlatilag meghallt. A the order a kurvanagy igéretek, msjd egyszer, a santa monica bekerült a leszaromkategóriába, a többieknél még bejelentés sincs, mint ahogy az indieheaven is egy öblös nagy hazugság eddig.
    Ez volna a TEH gémerplatform? 3 hónap alatt azt tudtam meg, kik nem fognak játékot csinálni, és hogy mennyire instabil az alaprendszer, meg hogy a kontroller tartóssága egy fos.
    Ez eddig elég gáz.
    Szóval, most, hogy a kíváncsiságom kielégítettem, és amit benne találtam az olyan nagyon nem tetszik, ráadásul jelenleg semmi cím nincs, amit várnék, kiugrok a platformból. Aztán erősen figyelek merre halad a dolog, és magamat ismerve az első nótidog játéknál visszatérek, de addig szinte biztosan nem.
  • SlickAdam
    #6787
    beleszarnak a sajat studioikba (santa monica), beleszarnak a frissitesekbe, beleszarnak a hibajavitasokba, beleszarnak a vasarlokba is (olasz, spanyol, ... üzletekben van mindenhol ps4, angliaba is folyamatosan szallitjak oket, söt meg magyarorszagon is kaphato siman ha jol tudom, de pl - ez engem erint - nemetorszagban launch ota NINCS sehol), beleszarnak mindenbe, de ertheto is, nem egyszeru feladat szamolni a dollart...



  • n000rbi
    #6786
    Nem értem őket. Amennyire pozitív kép alakult ki róluk a launch-ot megelőző időszakban, annyira ellenszenves ez a mostani beleszarok-hozzáállás...
  • TDC Geronimo
    #6785
    :(

    Arconcsapnám őket, mert kurvára ráültek a launch előtte hypera.
  • n000rbi
    #6784
    Én meg is mondom neked biztosan: NEM. :/
  • TDC Geronimo
    #6783
    Na tippeljünk. Lesz a héten valami érdemleges FW update? :D
  • Ra1n
    #6782
    A kulcsszó az utolsó patch....Ne csodálkozz, Dice termék....
  • SlickAdam
    #6781
  • Angyisz
    #6780
    "Az utolsó patch óta BF4(PS4) ha megölnek nem mutatja meg a kép alján az "elkövető" adatait (embléma, fegyver stb) másnál is eltűnt vagy csak nekem szar."

    A fenti kérdést feltettem a BF4 topicban is de ott főként PC userek vannak, hátha itt hamarabb választ kapok a fenti problémára. Köszi
  • arty
    #6779
    lokál coop! :)
  • TasManXT
    #6778
    Ennél a többi map már csak jobb lehet. :D
  • deep
    #6777
    Nemtom, ez ihlette meg őket, mindkettő a single kampányból jött.
  • TasManXT
    #6776
    25 perc munkával komolyabbat dobnék össze. Nem értem. Ott van egy A park, Remains. Miért nem tudják ezt a színvonalat tartani?
  • deep
    #6775
    Ugye? Egyik hányadékabb mint a másik.
  • TasManXT
    #6774
    Ja kipróbáltam a 2 új pályát. Mik ezek a hulladékok?
  • deep
    #6773
    Hadd hulljon a férgese tesó :D
  • TasManXT
    #6772
    Nekem azzal is bajom van egyébként, hogy Infamous mindenféle többjátékos módtól mentes. Szeretem, ha benne van a játékban az opció, hogy a haverokkal is csapasd egyet egy fárasztó nap után. Nincs is annál jobb, amikor egy fos nap után Deep fegyvertárssal és egy sör lekísérésével ölünk némi ellent. 2014-ben szerintem a minimum egy játéknál co-op vagy multi. Minimum.
  • Moby
    #6771
    Elfogadható érv :))
  • TasManXT
    #6770
    Pc verzióban klikk fesztivál. Konzol verzió, egyik stick-el irányítod a karaktered, másikkal "gurulsz". Utóbbi csak a konzol verzióban van benne.
  • TDC Geronimo
    #6769
    Nagyon tetszett ahogy átírták az irányítást kontrollerre. Marha kényelmes volt. PCn meg nem támogatja kontrollert így kanapégéming meg káucskóop kizárva :(
  • Moby
    #6768
    Miért mennyiben lesz más vagy jobb a ps4 verza? Sok értelmét nem látom ennek.
  • TasManXT
    #6767
    Nagyon jó a 2.0 és csúnyán elbaszták, hogy anno nem így jelent meg a játék. A konzolok érdekessége ugye a twin stick irányítás ami nagyon egyedivé teszi. A klikkelgetős irányítás annyira nem gyerebe. Az viszont igen, hogyha látok esni valami cuccot, akkor megvan az izgalom, hogy vajon mi lehet. A rohadt akciós házzal kinyírták ezt az élményt és egyébként is mindig fos cuccok estek. :D
  • TDC Geronimo
    #6766
    Én is játszogatok 2.0ás patchel PCn és nagyon tetszik, de direkt ps4 verzió miatt nem akarok vele játszani. Ha jól emlékszem a 3at is talán 1 hónappal megjelenés előtt jelentette be konzolra blizz, remélem itt se kell sokkal többet várni rá.
  • TasManXT
    #6765
    Igazából én is max azért venném meg, mert exkluzív... de valahogy jobban izgat a PC-s diablo 3 kiegészítő megjelenése. Azért külön rohadjon meg a blizzard, hogy még mindig nem jelentette be a PS4 verzió megjelenését, mivel azt szeretném megvenni. Lehet lemondom a pre-ordert és beszerzem olcsóért másodkézből... ebből is lesz úgyis 10 alatt 1-2 hónap múlva. :D