121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #6845
    És fülbemászó zene.

  • n000rbi
    #6844
    Vagyis a Legends-et :) Rohadt jó, csak ismételni tudom magam, tonnányi tartalom, napi-, heti online-challenge-ek, kánaán :))
  • Kongy
    #6843
    Ha Nolan North lesz Nate hangja (ami több, mint valószínű), akkor már nagyon rossz nem lehet :D
  • Kongy
    #6842
    Reméljük. De azt már látatlanban el merem mondani, hogy a grafikától tátva marad majd a szánk :D
  • Moby
    #6841
    Nem érdekel egy ötödik uncharted. Megmontam láncskor. Ha ennyire nem képes megújulni a core nd, eltemetem őket is.
  • heady
    #6840
    Akkor megis milyen ertelmes autosjatekra lehet szamitani mostanaban? Keszul barmi hasonlo egyaltalan? Ilyen utemben a Project Cars is elobb megjelenik...
  • Moby
    #6839
    Dehogy adom el :)
    A héten még megveszem rá a rayman originst is :)
    Meg még jópár címem van oda. Ill. Borderlands2-t is szándékom van vételezni, ha el nem basszák.
    Arra az idei évre van címem. A továbbiakat meglátjuk.
  • TDC Geronimo
    #6838
    Szerintem egy ND játék nem csak a látvánnyal fog.
  • Kongy
    #6837
    PS Vitát is eladod? :) Én tavaly azon buktam hatalmasat.. az is remek Sony termék, amire 0 játék van :D

    én nem féltem a játékipart. Biztosan lesz még évekig NFS, CoD, AC... :D Az más kérdés hogy milyen minőségben.

    De az tuti, hogy mindenkit elfog majd a sárga irigység akinek nincs PS4-e, mikor a Naughty Dog előrukkol az új Uncharted-el :D Mert ha valaki, akkor az a játék minimum látványvilágban tarolni fog.
  • Moby
    #6836
    De az is elég bszéds, hogy 3 nap alatt nulla érdeklődés volt a gépre, pedig ha meghírdetem a gyerek használt pelenkaját, arra is érkezik legalább napi egy ostoba kérdés.
    Lehet a végén annyiért fogom hírdetni, hogy valami nepper megvegye...
  • Mr Manson
    #6835
    Akkor most full halott a PSN?
  • Moby
    #6834
    Istenbizony nem tudtam még tegnap.
    De úgy tűnik a sony rosszabb forgatókönyvet ír, mint amit vízionálok. Kérdés mikor pukkad ki az igéretlufi. 6 millióig könnyen ment, de recseg-ropog a kartyavár.
    A géming matt meg nem kell aggódni. Amíg pc van, videojáték is van.
  • deep
    #6833
    Rohad az már legalább 10-15 éve :D
  • TDC Geronimo
    #6832
    Dologhoz hozzátartozik, hogy emiatt lett elhalasztva és nem most álltak neki megint.
  • TDC Geronimo
    #6831
    Hát az utolsó 1-2 hét mint PS4 tulaj nem volt a legjobb. Most majd jön a GDC ott felhájpolják a VR headsetet, amit majd 5* eltolnak és mire kijön fele olyan se lesz, mint amit ígérnek. Már kicsit kezd elegem lenni :(

    Sorra derülnek ki a dolgok játékokról is, hogy parasztvakítás volt a graf és ehhez hasonló dolgok. Rohad a géming tényleg :/
  • deep
    #6830
    LOL?
  • vortel
    #6829
    ok köszi visszaolvastam, hát kapjáb be a faszt, egész nap azt vártam h meló után fifában szétalázzak mindenkit, erre baszhatom... na majd holnap :D
  • TDC Geronimo
    #6828
    Sony’s Gone ‘Back to the Drawing Board’ to Make Driveclub ‘Great’

    Na akkor asszem ez 2015 :D
  • n000rbi
    #6827
    #6813
  • TDC Geronimo
    #6826
    There is PSN Maintenance scheduled for Monday 10th March from 16:30 until 22:00 GMT
  • vortel
    #6825
    PSN-re PS4ről mindenki be tud jelentkezni? nekem folyamatosan hibát ír, holott PS3on minden gond nélkül belogol. Valami tipp?
  • n000rbi
    #6824
    Ez a Rayman kurvajó :))
  • The Protector
    #6823
    Ahham.Értem.
    Mondjuk nem gáz,sőt okés is.Az infamous2 ben is a karmától függően változott a képességünk.Jó a jég és tűz a gonosz.
  • Kongy
    #6822
    A smoke az kb olyan mint a 2-ben az a sokkoló kard, ugyanaz a szerepe. A neon cucc meg gondolom a gyorsabb haladást segíti elő.
  • TDC Geronimo
    #6821
    2 powerről tudunk eddig. Smoke meg neon. Ezeket a városban tudja változtatni csak oda kell állni egy forráshoz. Lesz több power is még, de ezekről csak megjelenés után lesz infó meg játék közben.
  • The Protector
    #6820
    Ha már Infamousról van szó.Miért neon/lila színűeket dobál/varázsol a srác?
    Kezdetben füst,tűz,parázs stb...volt neki az ereje?
    Azt értem,hogy lehet több féle ereje,de ez a neonos dolog miből származik?

  • Moby
    #6819
    Nem csinált.
    Pusztán óvatosságra intettek a látottak. Azaz csak annyi történt, hogy nem kapkodok vele. Ha kiderült, hogy kurvajó, sem buktam el semmit. De jelenleg 40 tonna címem van pécére, amiket szívesen lenyomnék. Ezt meg még nemtudom, hogy milyen. Ráérek. Kezet fogtunk, lepacsiztunk, megvolt a hype, örültünk egymásnak, de még nem az igazi. Bevárom míg az lesz, vagy amíg lesz olyan, ami eltereli a hibákról a figyelmem. Ne feledjük, 8 vagy 9 xbox360-am volt, és ugyanannyi ps3-am. Jelentősen kevesebbet ebben a generációban csak xboxból tervezek :DDD
  • TasManXT
    #6818
    Lassú a letöltés? Nekem pont azzal nincs bajom, csak a magyar store-ból. UK-ről töltve 30 megával hasít.

    Nekem a psn felépítése zavar, nem az oldal menü, nem a sebesség, mert ezekben nálam gyors, hanem hogy mit hol találok. Nem értem az addonok miért nem jobban hozzáférhetőek, miért nem lehet egy gombnyomással hozzáférni a megvásárolható tartalmakhoz,ha a gépben a rohadt lemez. Miért engedi letölteni, ha más régiós... és persze még vannak dolgok, de nem ide kellene posztolnom, hanem feedback fórumra, na majd ha nem leszek lusta. :D
  • TDC Geronimo
    #6817
    Eleve mi az isten nyilát csinálnak 12 órán át? Letöltés ugyanolyan fos marad gondolom utána is
  • TDC Geronimo
    #6816
    Továbbra se értem mit vártok egy sorozattól. Legyen totál más, mint az előző részek? Akkor már hívják másnak. Itt van új karakter, új város, Teljesen más powerek. Küldetésekből meg láttunk kb 2 darabot eddig? Továbbá rengeteg dolgot rejtegetnek SPnél direkt, hogy legyen launchra meglepetés. Powerekből is lesz még jó néhány, amit direkt nem árulnak el.

    Mindenkinek szíve joga eldönteni mi tetszik neki, de szerintem a mostani negatív dolgok erősen rámentek nálad erre és ezért csináltál egy MSes 180at infamous kapcsán :)
  • TasManXT
    #6815
    Hát ez fasság, hogy pont akkora ütemezik, amikor mindenki otthon van, vagy fordítva gondolták, vagy balfaszok (értsd hajnali 3 és 15 óra között)
  • TasManXT
    #6814
    Nekem is ez a bajom vele, hogy 18at nem adok ki érte. Szerencsére az előző generációban az utolsó 3 évben csatlakoztam be és volt cím bőven amit tolhattam. Itt tényleg valamiért lassan indul be a szekér, de ha az eladott konzolok után szeretnének pénzt is, akkor gyártani kell a játékokat, nincs mese. Azon van a haszon, nem a gépeken.

    Az instabil rendszeredről pedig annyit írtál, hogy én a helyedben tényleg gariztatnám az egész gépet, mert nálam a killzone connect crash-en kívül egyetlen pillanatig nem volt gond a géppel. Semmi. Mondjuk a share funkciót olyan szépen megpatchelhették patch notes-on kívül, hogy nekem már nem rögzít semmit magától, csak ha nyomom, hogy szeretném. Rejtély.
  • TDC Geronimo
    #6813
    PlayStation Europe ‏@PlayStationEU 1h
    There will be Network maintenance today (10th March) until Tuesday 11th March between 15:00 and 03:00 GMT.

    12 óra? Most komolyan?
  • Kongy
    #6812
    Ebben egyetértünk. Kivétel a 4-et. Azért az nem lett olyan rossz, de tény, hogy messze elmarad az Ezio-féle részektől, még a Revelations-től is. Azért az a nyersanyag gyűjtögetés, szigonyozás, sandbox kalózkodás jól sikerült szerintem, a sztori küldetések viszont sajnos felejtősek, unalmasak, helyenként idegesítőek
  • Ulthane
    #6811
    Ez így igaz. A mai napig szívesen veszem elő és tolom végig. Messze a legjobb AC volt. Az első rész hulladék, a II és a Brotherhood a legjobbak, a Revi már hanyatlás, kivéve Ezio-t és a szinkronját.

    A III az már meredek lejtő, a IV pedig egy ratyadék szánalom fostenger, végig sem játszottam.
  • Kongy
    #6810
    Kilépsz a Greatness-ből? :(
  • Moby
    #6809
    Hótugyanazt csinálom benne, hótugyanazokkal a mozdulatokkal, miközben más színek repkednek a képernyőn.
    Ez elég pontosan definiálja az indokolatlan harmadikrész szindrómát. Ez kettőnél többször csak nyomós indokkal megy.
    Nem találok ilyet.
  • DarkSector
    #6808
    Jó ezt értettem én is ez alatt, marha jól néz ki oszt ennyi, maga a játékmenet annyira egy semmitmondó unalmas hogy hihetetlen, és ez az UNSZIMPATIKUS karakterekkel, lol.
    Annyi hogy szép.
  • TDC Geronimo
    #6807
    Nem igazán értelek. Infamous a neve és olyan, mint az előző részek. Az tetszett ez meg már nem?
  • arty
    #6806
    áh, max akkor csapnék le ilyenre, ha valaki épp elkótyavetyélné :))

    (nekem 1-2 ótóka nagyon kéne a gépre, ami máshol nincs...)