121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #6925








  • SlickAdam
    #6924
    megjobb lenne, ha dinamikusan valtozna... :S
  • TDC Geronimo
    #6923
  • TDC Geronimo
    #6922
    Gamekapocs Ground Zeroes teszt
  • Moby
    #6921
    Mégis csak nekik sikerült megfelelő minőségben implementálni. Folyamatosan.
    Az már más kérdés, hogy ötödik unchartedre játékként nem igazán vagyok kíváncsi, de a teknóra nagyon. Szóval majd vmi betyárminőségű streamben jöhet :)
  • TDC Geronimo
    #6920
    Fákkje most hívtak platinumból, hogy már szerdára megjön Infamous :O

    Pénteken jelenne csak meg, mondjuk láttam már külföldön is jó pár helyen árulják. Kedden GDC, szerda infamous, csütörtök MGS. Micsoda hét :D
  • sirpalee
    #6919
    Azért mert leírták azokat a fejlesztési elveket, amiket évek óta mindenki sulykol? :))

    Btw múlt hétvégén letoltam a KZ4-et, és nem voltam elájulva tőle... Anno a KZ2 sokkal nagyobbat szólt. De nembaj, már csap pár nap és MGS5GZ :) .
  • Mr Manson
    #6918
    Konzol studio megbízható? Ott lehet már venni PS4 headset-et.
  • n000rbi
    #6917
    Nem akarlak elszomorítani, de #6900. Február 28. volt a Thief megjelenési dátuma, 26-án adták fel. (ami UK-n belül oda is ért volna)

    Amikor értékelni kellett a helpdesk-et, a szöveges résznél be is írtam, hogy nem ártana, ha nem-UK vásárlóknak hamarabb postáznák az előrendelt játékokat, mert így kb. semmi értelme. (szóval ha mégis megkapod, nekem köszönheted:D)
  • shaddam
    #6916
    Azért örülnék ha úgy adnák fel, hogy megjelenésre ideérjen
  • TDC Geronimo
    #6915
    Külföldön már csomó helyen árulják infamoust :(
  • TDC Geronimo
    #6914
    Vótmá párszor, de most kijött hivatalosan az evil karmas mission

  • The Protector
    #6913
    De csöcsöket eddig nem nyomkodtál vele......
  • Kongy
    #6912
    Hát ez baromira nem az én stílusom..
  • n000rbi
    #6911
    Alien: Isolation - Creating the Alien
  • Kongy
    #6910
    Eddig is volt haszna, még egy Rayman Legends-ben is van mire használni..
  • n000rbi
    #6909
    Egy meglepetéssel kevesebb
  • The Protector
    #6908
    Azért a szexes minigame adja rendesen az elején...végre a kis touchpadnak is van értelme.
  • DarkSector
    #6907
    Ja értem én Várok egy Robotzsaru Steelbook-ot. :)
  • a.carkey
    #6906
    Ez - nhmé - bh@szott jó!

    Áldom, hogy előrendeltem.
  • AntiHero
    #6905
    Oké Magyarországon hol a legolcsóbb ez a játék? :D
  • n000rbi
    #6904
    :D

    Beletekergettem és...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ...és felüdülés volt, hogy az elején nem a városban vagyunk. Elgondolkodtam :)
  • TDC Geronimo
    #6903
    Belenéztem nem bírtam ki, hogy rohadjál meg! :D

    Hát a kamerakezelések ,mocap, acting, voice over, storymesélés már most látszik, hogy bitang nagyot fejlődött az előző 2 részhez képest.
  • TDC Geronimo
    #6902
    Nemnézemmegnemnézemmegnemnézemmeg
  • warass
    #6901
    Itt az első 20 perc is (Van nap így árnyék is)

    http://www.allgamesbeta.com/2014/03/infamous-second-son-first-20-minutes.html
  • n000rbi
    #6900
    Változó. Thief pre-orderem febr. 26-án adták postára, tegnap érkezett meg. Közben március 3-án rendeltem Rayman Legends-et, ami meg már 10-én itt volt.
  • DarkSector
    #6899
    7-11 working day.
    havernak is 2 hét volt kb, az 8-10 munkanap.
  • shaddam
    #6898
    Remélem a zavvi időben küldi
  • TDC Geronimo
    #6897
  • Moby
    #6896
    >mert senki se mer majd belevágni <- ide kellett volna tenni a pontot.
    Kicseszett drága lesz. Nyilván. És senki nem kíván majd százezreket költeni egy kijelzőre, hamár egyszer ezt úgyis megtette. 1-2 hc geek arc megveszi, meg a tehetősebbje, de nem lesz néptermék. Így aztán fejleszteni sem fognak rá a sony stúdiókon kívül. Hiszen az eladásokhoz lufaszt tesz hozzá, miközben egy vagon pluszköltség.
    A move, vagy itt ps4-en a kamera egy filléres dolog, a ligthbar meg adott. És így sem használja senki semmire. Minek? Több fog fogyni így? Ugyan...
  • TDC Geronimo
    #6895
    There’s also no pressure on developers from platform holder Sony to adopt the tech; indeed, the studios we spoke to were excited by the technology, but questioned its viability as a platform. The cost of VR game development and its niche appeal means that many developers will wait and see how the Sony-authored experiences fare before committing to VR game development in earnest.

    Ez a baj ezzel. Ha ki is jön mondjuk év végén, akkor is mire erre lesznek értelmes cuccok az nagyon sokára lesz, mert senki se mer majd belevágni azelőtt, hogy tudná milyen sorsra fog jutni.
  • Moby
    #6894
    A fosfelbontású devkit. Hogy mennyi lesz a kereskedelmi a fasztudja. Specifikációk sincsenek.
  • TDC Geronimo
    #6893
    300 dollár
  • TDC Geronimo
    #6892
    Devkit talán 100k körül, de nem tudom pontosan
  • SlickAdam
    #6891
    mennyibe vannak ezek a keszulekek? vagyis mennyi egy Oculus manapsag?
  • TDC Geronimo
    #6890
    Sony will reveal its Oculus Rift-beating VR headset at GDC next week, according to developers familiar with the tech.

    A prototype is already in some thirdparty developers’ hands, who have told us that Sony’s VR headset is far superior to Oculus Rift’s first incarnation, though that is expected to even out a little with the arrival of Rift’s new, more advanced Crystal Cove devkit. They also said that there’s little software to speak of currently, but they expect to see something from one of Sony’s firstparty studios at GDC, even if it is just a tech demo.
  • n000rbi
    #6889


    Bennük még bízok...
  • SlickAdam
    #6888
    Naughty Dog Explains PS4′s CPU, Memory and More in Detail and How They Can Make it “Run Really Fast”
  • Ulthane
    #6887
    Ahhoz képest, hogy januárban még megesküdtek rá, hogy megjelenik idén...
  • n000rbi
    #6886
    A The Witcher 3 is csúszik jövő februárra :(