121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #7165
    Hát így tippre az 1-et elég sok meló lenne felpimpelni, lévén hogy anno a 360 volt a target, és elég fisifosi is lett a pécés verza. Dehát a bánat tudja. Ha van link, én aláírom persze :)
  • Ulthane
    #7164
    Tegnap egy barátommal beszéltünk róla, ő is azt mondta, azonnal megvenné, akár 40 ezer forintért is.

    Lehet, hogy kéne egy aláírásgyűjtést kezdeményezni az ügyben, valami nagy külföldi portálon.

    Ha elég ember mondaná azt, hogy igen, akkor lehet, hogy az EA és a BioWare fontolóra venné...
  • Moby
    #7163
    Azonnal újravenném a gépet hozzá..., de persze csak ha nem elmebeteg ára lenne a játéknak.
    De hogy jön ez ide? :)
  • Ulthane
    #7162


    Fizetnétek a Mass Effect-trilógia nextgenre írt változatáért, az összes DLC-vel együtt?

    Minden ugyanaz lenne, mint az előző generációban, csak mostani látványvilággal. Mint pl. a Tomb Raider és a Definitive Edition közötti különbség.
  • Kandurex
    #7161
    Oké, vagyis legalábbis számomra...
  • Moby
    #7160
    Hát izé, az eladott 50K oculus devkit nem igazán arra utal, hogy bármi is eddig tartott :)
  • TomStorm
    #7159
    :D
  • n000rbi
    #7158
    A Nintendo válasza:



  • n000rbi
    #7157
    Ennek konkrétan semmi, mert a default youtube tüctüc-t linkelte, de szerintem a MGS: Ground Zereos-ra gondolt :)
  • Ulthane
    #7156
    S ennek mi értelme?
  • Ulthane
    #7155
    Végre valaki, akit szintén idegesít.

    A fő Sony anyaúristen korábban azt nyilatkozta, hogy nem lesz kikapcsolható a lighbar.
  • Omlás
    #7154
    Javíts ki ha tévednék de ez PS4-hez készül tudtommal. Az Ocolus meg főként PC szóval miért is is parázzon az Oculus ? Ha a kettő között választanom kell én special tuti a PC-s verziót választanám. Amúgy meg elfér a kettő egymás mellet.
  • SlickAdam
    #7153
    nemet amazon-on elsö helyre ugrott a PS4. uuuugy, hogy december ota nincs a kinalatban, csak 3rd party eladotol (import cucc). ezek a gepek 500!!! euro + 20 euro postaba kerülnek. szep.:)
  • Kandurex
    #7152
    Ha barátságos áron adják akkor eddig tartott az oculust dala...
  • n000rbi
    #7151
    Megvehető a GZ magyar storeban is. 9363Ft...
  • n000rbi
    #7150
    Ez egyre jobban tetszik.
  • TDC Geronimo
    #7149
  • TDC Geronimo
    #7148
  • Moby
    #7147
    Nah, magyar i:ss streamet nézek.

    /ill. már nem, mert embargo van még a twitchen
  • TDC Geronimo
    #7146
    Olvasom VR headset impressionoket. Eddig csupa pozitív dolgot írnak. Még a Polygon is :D

    Engadget
    The cat's out of the bag and ... uh, on our head? Okay, we can do better than that, but what we're trying to say is that we just used Sony's new Playstation 4 virtual reality headset: Project Morpheus. You already know the specs and all that good stuff, we're here to tell you what it's like using the still-in-prototype-form virtual reality headset for the PlayStation 4. Good news: it's pretty great! Surprise!

    VR Focus
    Sony Computer Entertainment’s Project Morpheus was yet another of their poorly kept secrets, and yet little could have prepared the audience at yesterday’s ‘Driving the Future of Innovation at Sony Computer Entertainment’ for just how accomplished the device would be. Today however, VRFocus was granted access to the playable builds of both The Deep and The Castle Demo. There’ll be hands-on previews of both of these titles coming very soon, but before that there’s something more important to discuss: the headset itself.

    Kotaku
    We'll have more on Sony's virtual reality headset soon, including more detailed thoughts on how Project Morpheus compares with the new Oculus Rift headset. The bottom line, for now: Video game VR is here and it's no joke, and what Sony's got so far seems promising.

    Polygon
    The post-Oculus world has a minimum level of quality for virtual reality that new products have to at least match, if not clear, and Sony’s push into console-based virtual reality could poison the well for other companies if their high-profile hardware isn’t up to the task.

    Luckily, it works well. Very well.

  • SlickAdam
    #7145
    MGS V: GZ Gamer365 teszt
  • TDC Geronimo
    #7144
    Mint írtam nagyon úgy néz ki ez is az 1.70el jön az új patch rendszerrel együtt. Gondolom kell hozzá az is.
  • Kongy
    #7143
    Jó lenne már ha beletennék a PS4-be is ezt az opciót.
  • TDC Geronimo
    #7142
    @The_GrassyNol No preload on PS4 until April and for North America, the PS Store will update at midnight PST…so 3am EST for your download.

    Úgy látszik preload funkció is a patch után lesz elérhető PS4en. PS3on már ugye lehet előrendelni digitálisan meg előre letölteni, PS4en még nem.
  • n000rbi
    #7141
  • TDC Geronimo
    #7140
    Ja néztem. Gondolom majd 1kor unlockolódik. Meglesem akkor
  • n000rbi
    #7139
    MGS már fent van, de még nem tölthető.
  • TDC Geronimo
    #7138
    Nesztek amíg nem jön ki game lehet játszani browserbe
  • TDC Geronimo
    #7137
    Jövő héten majd szerintem
  • Tatyla
    #7136
    van már valami info mi lesz az áprilisi plusz?
  • TDC Geronimo
    #7135
    Na közben sony küldözget levelet a ps storeról, kérdezik embereket felmérésben. Ki is töltöttem, de azt nem teszik zsebre amit kommentbe írtam :D
  • TDC Geronimo
    #7134
    Hát korábban nagyon mondták, hogy nem lesz ilyen opció, de ezt egy állítólagos bennfentes posztolta egy fórumra 2 hete

    "I'm sure the next big (1.70) firmware will have some nice features.......perhaps.

    Be good to see a video editing suite....the ability to remove videos from the PS4 via USB or record onto external devices.....dim the light bar perhaps....amongst other things.

    I'd certainly welcome the ability to remove the videos and put them on my PC for editing. Although I also wish i could set the quality.

    Might keep my eye out for a proper recording device in preparation for recording via HDMI..."

    Nos ahogy nézem ebből minden bejött úgyhogy van remény a lightbaros cuccra is :D
  • TDC Geronimo
    #7133
    Látom stream is 720p lesz, mint most MSél. Ezért jó az a fránya konkurencia :p
  • Kandurex
    #7132
    engem 1 frissítés érdekelne, hogy a fránya jelzőlámpát (lightbar) ki lehessen kapcsolni

    de szerintem ez túl hasznos funkció lenne, ezért hát nem kerül bele
  • TDC Geronimo
    #7131
    Ja. Remélem bekerül a pause download opció is, friend notificationok, meg ha már share enhancementsről van szó remélem javítják a share bugot is :D

  • n000rbi
    #7130
    Ideje volt. (ahogy látom a képeket/videókat már külső usb tárra is lehet majd exportálni)
  • TDC Geronimo
    #7129
    Végre valami...

    New PS4 update to add SHARE enhancements and HDCP Off

    Big new firmware update due in the coming weeks – find out what’s included
  • Omlás
    #7128
    Killzone van már elég jó áron aprón így arra jutottam akkor inkább ez plusz az Infamous jobban felkeltette a figyelmemet bevallom :)
  • TDC Geronimo
    #7127
    Jó választás így kezdésnek :)
  • Omlás
    #7126
    No sok év után csak csak belekóstálok a konzol világba én is ha minden jól megy holnap jön a PS4 Infamous Second Son Bundle