121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #7325
    digitalfoundry
  • DarkSector
    #7324
    Mi az a DF?
  • n000rbi
    #7323
    Első nekifutásra 4:35 lett, a fűszálak alá is benéztem :)
  • n000rbi
    #7322
    GTA5-be majdnem száz óra ment, úgy, hogy észre se vettem. A tartalomtól függ. A Watchdogs a kezdetektől fogva jobban érdekelt.
  • TDC Geronimo
    #7321
    MGS V DF elemzés.

    "Onto more good news; the Fox Engine is already cementing its reputation as an engine built for rock-steady performance. Not only is it designed to hit 60fps with v-sync on PS4 and Xbox One, but the overhead so high that not a single frame is dropped during our tests. What we're left with is an absolute lock on that number from start to finish, giving us a monotone 16ms reading in our frame-time analysis, ensuring an entirely consistent experience. This entitles Ground Zeroes to the fastest turn-around for a frame to appear on-screen following the player's input - a sublimely responsive game on whichever of these consoles you might own."

    "But the king of the roost is most certainly the PS4 version, with its slick 1080p presentation marking a clear lead over the maximum 720p possible on Xbox One. The atmospheric rendering for skies is also a welcomed, if subtle extra on PS4 - the ramifications of which aren't fully fleshed out for single area demonstrated here. With no PC version in sight for the moment, this is clearly the way to brace yourself for the full Phantom Pain package due late next year."

    Jöhetne már PP :(
  • Kongy
    #7320
    Nekem ezzel ellentétben nagyon bejön eddig a játék :D A melléktevékenységek is szórakoztatnak, meg a sztori küldetések is.. :) Pedig én játszottam az 1-2vel is, meg a Prototype 1-2-vel is, de ez a formula nálam még mindig működik :) Pláne, ha ilyen gyönyörű
  • TDC Geronimo
    #7319
    Akkor a sandbox lehet nem neked való. Sajna ez a műfaj tele van "filler" contentekkel. Watch dogsra is ilyen 50 órát mondanak. Tudod mi lesz ott is. Azt se vedd akkor meg :)
  • Picar77
    #7318
    megvan köszi, regisztrálásnál gmail helyett gmal-t írtam.
    Fasznak fogad el hibás címet :D
  • deep
    #7317
    Ez az usa store oldala. Próbáld az accodnak megfelelő régiójú store-t.
  • Picar77
    #7316
    kértem jelszó emlékeztetőt akkor meg azt mondja nem regisztrált e-mail cím.
    Érdekes...
  • Moby
    #7315
    A sanboxok általában nagyon megosztóak, namerthogy lényegében a tevékenységek teszik ki a nemkevés játékidő gerincét. Nincs bennük olyan feszített történetmesélés, mint az akciójátékokban. Ésha valakinek a tevékenységen nem jönnek be, egy nagyon híg dolgok maradnak csak hátra,
  • Picar77
    #7314
    Az hogy lehet itt ha beakarok lépni azt mondja hogy "Incorrect e-mail address or password."
    Az email cím ,meg a jelszó is tuti jó, mert a ps4-en megy...
  • n000rbi
    #7313
    Majd figyeld a pm-eket :)
  • Moby
    #7312
    Akkor nincs jó hírem...
  • n000rbi
    #7311
    Látod ez az, hogy teljesen kimaradtak. (ahogy az AC-k is) Megvan! Olyan játékot vettem meg mindkét esetben, amik valamiért korábban sem vonzottak és most valamiért azt hittem, hogy majd nextgenen megszeretem őket. Lehet ettől függetlenül jó, de nem nekem.

    @Deep: +1
  • Moby
    #7310
    Egyébként ha meg akartok válni tőle, keressetek meg bátran :)
  • Moby
    #7309
    Mennyire bírtad az előző kettőt?
  • deep
    #7308
    Én az első kettőt is halálosan unatkozva toltam végig. Ezt is kb. techdemonak vettem meg. Mondjuk az első kettőnél jobb, ez vitathatatlan és nem csak grafikailag. De hát ez a stílus erről szól. A GTA-n kívül nekem minden sandbox játék kb. az unalom definíciója.
  • n000rbi
    #7307
    Infamous

    Eddig pár órát játszottam (még mindig csak az első képesség birtokában) és baj van, kezdek unatkozni :( A látvány lehengerlő (egyelőre csak emiatt nem akarom abbahagyni), cserébe viszont helyenként zavaróan beszaggat. A küldetések nagyon egyhangúak, kb. azt érzem, mint az AC4-nél, ami nem jó.
    Moby, mondd , hogy láttál valami olyan ószom dolgot a streamekben, amit nem szabad kihagyni, különben hamar megválok a lemeztől.
  • Kongy
    #7306
    Jaja, meg egy kis sixaxis is befigyel... :D Ilyenekre kellett volna az előző gen-ben is használni a sixaxist, nem pedig arra amire pl a Heavenly Sword-ban próbálták... na mindegy :D
  • TDC Geronimo
    #7305
    Ja nagyon jól használja a játék a tapipadot meg a hangszórót :)
  • Kongy
    #7304
    Tényleg jópofák ezek a kis küldetések, a rejtett kamera keresés kifejezetten ötletes, a graffitizés is állat, nagyon tetszik :D
  • Kongy
    #7303
    Ahha. :D Hát akkor megnézem mit tehetek. Bár ha vannak minigunos csávók, akkor nem lesz könnyű kiirtani bázisokat, eddig mindig azok nyírtak ki.
  • TDC Geronimo
    #7302
    Meg azután megnyílik oda a fast travel is úgyhogy érdemes takarítani.
  • Kongy
    #7301
    Na, akkor majd én is rászánok egy kis időt.
  • TDC Geronimo
    #7300
    Teljesen eltűnnek onnan a DUP-s ellenfelek akkor.
  • Kongy
    #7299
    ... és nincs idő ámulni a grafikán, meg az effekteken. A smoke meg a neon is fenomenális.. nagyon jól néznek ki. Szinte ha nem játszok elvonási tüneteim vannak, hogy nem látom ezeket az effekteket, olyan jól néznek ki :D
  • Kongy
    #7298
    Ha kitakarítod, akkor utána nem cseszegetnek folyton? :D Csak mert kicsit idegesít, hogy állandóan lőnek rám...
  • TDC Geronimo
    #7297
    Én azt mondom így 4 óra játék után, hogy a régi infamous játékmenet szteroidokon. Minden javult olyan szinten, hogy le a kalappal SP előtt. Graf lélegzetelállító, animációk, voice acting, facial animok, writing, combat. Minden téren hatalmas az előrelépés.

    ja és kb 3 főküldit csináltam eddig meg, mert takarítom 0%ra az összes kerületet sorba :D
  • TDC Geronimo
    #7296
    De és van benne még sly logó is és a csngőhangod is az a telefonon :D
  • Kongy
    #7295
    Az ott nem Sly Cooper? :D Mert ha igen, akkor találtam egy Easter Egget :D

  • Kongy
    #7294
    Wáááá ez az Infamous :D Nagyon állat a grafikája az biztos :) Az elején mikor megyünk a világítótoronyhoz volt egy fa, aminek a törzsében víz volt, már-már fotorealisztikusan nézett ki... ilyen apró kis dolgok is ki vannak dolgozva :D A többi meg valóban a régi jellemzői... de ez nem probléma, mert régen is szerettem :D
  • TDC Geronimo
    #7293
    Hát amit én eddig láttam ott nem volt probléma. Elején, amikor bekerülsz belső részbe is minden éles volt, falon is az írások, fényképek minden.
  • SlickAdam
    #7292
    volt mar?
    Project Morpheus DF Analysis
  • a.carkey
    #7291
    A Second Sonban nem lehet valahogy a felirat betűjét nagyobbra állítani? 51es tévén nekem picit pici. Mondjuk nem is tudom hogy került oda, de valahogy felhoztam. :)

    Amúgy, hogy érzitek - mármint akinek már megvan -, mennyire élesek a belső!!! textúrák? A külső részekkel nincs problémám, gyönyörű, bár nem esett le az állam, de a belső részek textúrái számomra picit csalódáskeltőek közelről, ha már next gen. (Végigzongoráztam minden beállítást a tévén, plusz ingame a brightnessel elszórakoztam, de még nem békültem meg vele a korábbi videókhoz képest értve.) Tudom hülyeség, csak érdekelne más véleménye is ...
  • TasManXT
    #7290
    Csak találgatások, de nekem a Daylight a tippem, mert az jelenik meg hó elején.
  • The Protector
    #7289
    Van már vmi pletyka az áprilisi psplusról?
  • TasManXT
    #7288
    Secret Ponchos-ról továbbra sincs semmi hír. :( Lassan meg itt az április és teljesen meglepetésként fog érni, hogy az április 8-án megjelenő Daylight lesz az ingyenes játék. Meglepődnék, ha más lenne.
  • Ulthane
    #7287
    Ez dícséretes a Sucker Punch-tól
  • n000rbi
    #7286
    Én csak felpakoltam és belekukkantottam. Hát

    Annyit hozzátennék, hogy Baker orgánuma nagyon sokat hozzátesz a főkarakterhez (akinél első ránézésre féltem, hogy meg fogom-e kedvelni)