121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • cloud.strife
    #7485
    Köszönjük az építő kritikát. :)
  • cloud.strife
    #7484
    :D Köszi! :)
  • cloud.strife
    #7483
    Holnap jön gép is, ISS is, csomagba, külön, géppel mindenhogyan. Még kamera is, igaz arra mindre van előrendelésünk..... :(
  • shaddam
    #7482
    Ha előbb látom akkor tőled rendelem a szpesöl edisönt
  • shaddam
    #7481
    A hotline miami egymaga elviszi a hátán. Mondjuk megvan pécére meg ps3vitára (és ps4-re is hamarosan) de nem sírok
  • Ulthane
    #7480
    Egy üzlet ne csak egy játékra adjon jó árat, hanem mindenre. Akkor megyünk oda. :)
  • TDC Geronimo
    #7479
    :o
  • Kongy
    #7478
    Az nem egyszerű... :D Szoptam vele fél órát.
  • Evoluti0N
    #7477
    OFF: Akkor hülye vagyok. A Dreamfall-nak olyan vége volt, hogy folytatásért kiáltott, de a Funcom nem adott rá pénzt. Tørnquist bácsiék alapítottak új céget, kellett nekik zsé a folytatásra, hát Kickstarter kampányba kezdtek. Összejött a pénz, én is adtam nekik, mindenki örül, készül a játék. Enélkül valószínűleg soha se készült volna el. Jó dolog ez a Kickstarter, csak jól meg kell gondolnia az embernek, hogy kiknek ad pénzt.
  • Omlás
    #7476
    * Volt már?
  • Omlás
    #7475
    Voltár ? :D
  • n000rbi
    #7474
    Ha nem vetted volna észre az Infamous-ról beszélt...
  • TDC Geronimo
    #7473
    3. power előtti bossfight... :D
  • Omlás
    #7472
    inFamous-ról volt szó.. :]
  • Ulthane
    #7471
    PS3

    Heavy Rain - 9900 HUF
    GoW Ascension - 12,990 HUF
    Uncharted 3 - 8,990 HUF
    God of War 3 - 6990 HUF

    Hát barátom, ha ez neked jó ár, akkor nézzetek kicsit körül a Konzolvilágban, vagy a Konzolok szervizében, de mehettek még a Platinum Shop-ba is, és számos más helyre. :)
  • n000rbi
    #7470
    #7456

    Ne mondd :)
  • cloud.strife
    #7469
    Ha valaki még nem vett inFamoust, elég jó árakat találtunk rá. :)
  • Ulthane
    #7468
    Az elmúlt másfél év legratyadékabb felhozatala. :(

    (Pro Evolutions Soccer 2014? Mert az nem rossz annak, aki szereti a focit)
  • shaddam
    #7467
    Rumoured April Playstation Plus (Europe) content #1
    PS4 Mercenary Kings

    PS3 Pro Evo 2014 and Sly Cooper Thieves In Time

    Vita Hotline Miami and Moto GP13
  • samsung123
    #7466
    AHA, köszönöm! Igen mert azt észrevettem hogy share gomb után maradnak csak meg. Csak így screenshotokat hogy csináljak hogy ne mentse szénné vinyóm videókkal?
    Törölgetés ok, de hogy mindíg:( ha 1db képernyőmentést is csinálok lesz vagy 3db 1gigás videóm kb, Erre megoldás? De köszönöm az eddigieket is!
  • TDC Geronimo
    #7465
    Nem lehet kikapcsolni, de ha nem nyomod meg a share gombot, akkor nem menti el a HDDre. Meg simán törölhetőek is a profil résznél a kis mappára rá kell kattintani és ott lehet őket törölni.
  • samsung123
    #7464
    Hali! Kérdésem lenne: Hogyan lehet kikapcsolni hogy random (nem is nyomom a share gombot meg) és veszi fel a különböző hosszúságú videókat a játékokból. van egy csomó már mind 800Mb körülüli...
  • Moby
    #7463
    Jah, a nyomorékok. Összekalapoztak indulásra lóvét kikcstarteren, majd fossákeresik magukat azzal, hogy eladják a más pénzéből összetákolt céget a multinak.
    Minhülye, aki crowdfundingba adakozik.
  • TDC Geronimo
    #7462
    Közben tegnap oculust megvette a facebook (LOL)

    Sonynak kb nyílt a pálya ezután :D
  • TDC Geronimo
    #7461
    Feletted megfogalmazták a lényeget. 2014 végén már jöhet AAA cím, de az is szerintem olyan lesz, ami nekünk itt már megvan. Knack esetleg KZ. Driveclubot most nem mondom, mert azzal ki tudja mi lesz... Nem kell 2016ig várni, PS3on is vannak olyan AAA címek amik még 1 évesek sincsenek.
  • n000rbi
    #7460
    Akkor
  • Moby
    #7459
    2 napja kérdeztem cloudot, akkor azt mondta egyetlen gépük sincs raktáron. Semmilyen.
  • n000rbi
    #7458
    Az Infamous:SS bundle-t akkor már nem is linkelem :) (szvsz az is jó áron van, 10k-ra jön ki a játék)
  • Moby
    #7457
    Mire idehozza a futár, pont egy ezressel lesz több, mint ha a sarki fűszeresnél venném. Persze az nem cloud hibája, hogy nem győri vagyok, ettől még az ár tényleg jó :D
    Majd 13-14 körül behúzom használtban szerintem.
  • n000rbi
    #7456
    Nem rossz ár :)
  • Totti5
    #7455
    Kéne de nem csinálják. Hatalmas bullshit volt az egész ahogy tavaly el lett hypolva E3on.

  • Moby
    #7454
    A driveclubot kéne csinálniuk, nem rókabőrt.
  • SlickAdam
    #7453
    francokat! WRC-t!
  • arty
    #7452
    csináltak volna olyat, amihez értenek

    motorstormot :(
  • Kongy
    #7451
    +1
  • The Protector
    #7450
    Hát te mást mit adnának?Biztos nem fognak 15ezer ft-os játékot adni mellé.Jelenleg kevés a cím és fiatal a konzol ahhoz,hogy AAAcímeket adjanak mellé.
  • Tatyla
    #7449
    tököm tele ezekkel az indy,retro és egyébb fosokkal,Daylight miért nem lehetett,látom már a Destiny-ig semmivel nem lehet majd játszani mert én ilyen single dolgokra biztos nem költök,ez a ps+ is max 2016-ban lesz értékelhető PS4-re...
  • SlickAdam
    #7448
    csak a Last Guardian utan :D
  • Moby
    #7447
    Má várom mikor jeletik be, hogy cancelled.
  • TDC Geronimo
    #7446
    DriveClub's game director Col Rodgers has left Evolution Studios, VideoGamer.com can reveal.

    Rodgers left the studio in February to form indie startup Big Red Switch Games, a development studio that he says is working on "some cool game concepts".

    Rodgers also confirmed to VideoGamer that his departure is not connected to today's wave of layoffs, which saw redundancies at Evolution, Guerrilla Cambridge and Sony London Studios.

    However, with Rodgers out it isn't yet clear who will be leading development on Evolution's delayed PS4 racer in his place.

    -.-