121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #7645
    Egészségedre.
  • Moby
    #7644
    Nekem ez jöhet, végig is tolom.
  • Moby
    #7643
    Nah hát remélem Ha működik jövök neked egyel :D
  • n000rbi
    #7642
    Nincs mit, egyébként az előzőre jött válaszul ez (már szinte a Te eseted):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "I had the same problem, but from a different reason.
    I bought a US disc, and used it on my primary PS+ EU account.
    So once i downloaded the DLC from the EU account it didn't work.
    You need to download it from you'r US account, Make it primary on you'r PS4 (it doesn't change your EU account from primary either), then restore license on both accounts.

    That solved it for my at least"
  • Moby
    #7641
    Köszi!

    Rányomtam a UK accommal, ez nem segített, majd még kipróbálom a Hu accal, amivel letöltöttem a dlc-t, hátha, de azt most nem tudom vitáról megnézni.
  • Kongy
    #7640
    Hölgyeim és Uraim, a PS4 következő Plus-os játéka: Mercenary Kings

    Ez a játék maximálisan ki fogja használni a PS4 hardverét, félek szaggatni fog.
  • n000rbi
    #7639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hi, I've been playing Killzone for couple of months (without problem) and yesterday I downloaded the free Cruiser/Hangar map pack. The problem, is that the game keeps telling me to download it to play the new maps. The DLC has successfully installed and I have the latest patch update for the game, but it still says:

    Download the free DLC maps and the full game (including single player campaign) to join this Warzone.

    I have a physical copy of the game (not a psn download). I've even tried deleting the game, re-installing the latest patch and re-downloading the dlc, but it still doesn't work.

    WTF?

    If anyone can help me I would be really grateful.

    All the best guys.


    EDIT: FIXED IT!

    I contacted Sony and the guy told me to go to settings/psn/restore licences. After restoring the licences (took 10 seconds) I launched the game and it worked. Apparently, sometimes the store doesn't activate the licence. It's very rare, but good information for the future if this happens again.
  • Moby
    #7638
    Nekemis(NOT)!
  • Kongy
    #7637
    Nekem pl személy szerint a PC-mmel több gond van, mint a PS4-emmel.. :DD exe hibáktól kezdve a kékhalálon át minden van :D
  • samsung123
    #7636
    Értem a felháborodást, de ilyenkor(Én) továbblépek, nem szabad fent akadni és többi örömről lemondani(PS4 további játékai), és ezen rágódni. Várni egy kicsit, mert tényleg összerakott dolog ez, még így hibákkal is. Sejtem mi a problémád, hogy melóba(meg az életben is) szopás van mindennel, itt pont nem ezt akarod, csak leülni és játszani, nem pöcsölni., amire pont kitalálták. De már olyan komplex, hogy hibák előfordulnak, személy szerint nekem ez már így is felüdülés, Sok éves PC gép/játék moddolás után.
  • Moby
    #7635
    Najó, hát bárki hibázhat, pláne ha helyrehozható :D
  • n000rbi
    #7634
    Nem tudom, még kibontva sincs :)
  • Moby
    #7633
    Egyébként milyen a thief? Belenéztél már?
  • Moby
    #7632
    Nos akkor ez úgy tűnik, hogy KZ specifikus...illetve jó lenne, ha ezt konkrétan kz-vel valaki tudná csekkolni, mert még az is benne van a pakliban, hogy nálam van valami gond, és újra kell húzni az egész rencert. Ami nem nagy gond, óriási tapasztalatom van már benne, és egy 3 napos gépnél ez eléggé indokolható is
  • Moby
    #7631
    Én egy szem KZ-val is elvoltam addig, amíg tönkre nem baszta a sony a játékomat mindörökre, nem a mennyiséggel van továbbra sem a baj.
    De ha már az sg fórumra hivatalosan is a hülye példák temploma: ha a pincér pont azt nem hozza, amit rendeltél, de hoz helyette minden szirszart, amik között még esetleg van is olyan, amit szeretsz, és mindez megtörténik két egymást követő héten, akkor oda visszamész harmadjára? :)
  • n000rbi
    #7630
    Nos, elnyomogattam gyorsan az Infamoust a kabátig, jelentem UK acc is látja a dlc-t (annak ellenére, hogy a libraryban nincs benne)
  • arty
    #7629
    +1
  • samsung123
    #7628
    Gen elején vagyunk, én örülök a kevésnek is. Legalább van idő Platinázni. Ami van játék azok jók(BF4,I:SS,WarTunder,NFS:R,KZ) lehet már másnak uncsi, de lefed egy jó területet, egy ideig. Igaz mindenből egy van és ha az nem jön be akkor van nyígás, de nem kell 100 játékkal játszani egyszerre, akkor ott az előző gen.
  • Moby
    #7627
    Már csak abban bízom, hogy ügyes gyerekek rommátörik valamikor a rendszert, onnantól fossáwarezolom az összes játékot az összes dlc-vel együtt. Ez lenne az én személyes köszönetem a régiólockért. Szorítok érte.
  • Moby
    #7626
    Tesztre fel! :)
    Mindenestre a 2.5millió pontos, ~500-as szintű, mk.XI-es turrettel felszerelt kz supporterem-től lélekben már búcsúzom, egyúttal az egész kz multitól, mégegyszer nem ugrok neki egy csirkét tápolni.
  • n000rbi
    #7625
    Az már nincs sajnos, pár napja adtam el :(

    Van viszont egy UK Thief-em, bonus missionnel. Megmarom magam, ha magyaron nem tudom használni a dlc-t :D
  • Moby
    #7624
    És killzone-od van-e? Megtennéd, hogy lecsekkolod avval?
  • Jinchuu
    #7623
    Hogy követendő lenne? Dehogy, gondolom a Sonynál se repesnek örömükben és nem kis pénzt buknak a plusz idővel, viszont az, hogy inkább csúsztatnak az utolsó pillanatban, hogy a jóból még jobb legyen az már inkább követendő.
    Gondolom biztak a directorban, hogy össze fog ez álni novemberre....aztán mégse, de a promo videókak és marketinget gondolom nem 1-2 héttel előtte dobják össze. Sajna ez szivás, mert valami fasza autós game nagyon hiányzik a kinálatból....és az NFS Rival nem tartozik ide az fos. :)
  • Moby
    #7622
    Ez egy fórum. Megtehetem. Vagy ide csak a hypekeltő gifeket lehet tolni?
  • Kongy
    #7621
    De attól, hogy itt pattogsz ez nem fog változni... sajnos
  • Moby
    #7620
    Nincs ezzel baj, de akkor mit és minek mutogatnak a játékosoknak? Ezekkel az igéretekkel adtak el 6+m konzolt. MÁIG ott fut a driveclub videó a kioszkokon.
    Ennek valóban így kell lennie? Ez lenne a támogatandó eljárás? Számomra biztos nem.
  • Jinchuu
    #7619
    Hát ha a game director nem tudja tartani a határidőket akkor bármilyen jó is lett volna ha megjelenik a game novemberben egy félkész szart kaptunk volna, inkább tolják el hátha lesz belőle vmi jó is.
  • Moby
    #7618
    És a legszebb, hogy itt a vitám, teliverve játékkal az accountomon, ami UK, és vitán a userswitch az nyente!
    KURVAJÓÓÓÓÓÓ!!!!!

    Kedzem írni a kedveshangú levelet a sonynak...
  • Jinchuu
    #7617
    Igen ezt olvastam, viszont ez nem jelenti azt, hogy teljesen más játékot kapunk, plusz szerintem ez a back to drawing board ez nem most márciusban történt hanem még novemberben amikor is ki kellett volna jönnie, azóta pedig eltelt fél év gondolom rendesen haladtak azóta.
    Mondjuk ha még sokáig tolják a megjelenést akkor lehet alapvető problémák voltak a projektben és az elképzelés nem találkozott a megvalósitással. :P
  • n000rbi
    #7616
    Kipróbálni még nem tudom, mert a "kabátos" menü nem elérhető a játék elején.
  • Moby
    #7615
    NADE EZ EDDIG MŰKÖDÖTT!!!!!!!!!!!!!NÉGY
  • n000rbi
    #7614
    Aktiváltam a dlc-t a magyaron. Mivel az egyes játékok add-onjai a libraryban is megjelennek és így az uk alatt nyilván nem lesz ott, ezért gondolom nem fogja látni.
  • Moby
    #7613
    >Valszeg rájöttek, hogy egy tartalmilag kevés

    Mármint a fejlesztés VÉGÉN??? Tehát a sony nem tudta mint hegesztenek az evolutionnél? Vagy tudta, csak nem sejtette?
    Az ugye nem baj, ha én ehhez nem tapsolok? Én sírvaröhögök minden alkalommal, amikor meglátom a ps4 kioszkokon a driveclub videókat. Nagyon jól jellemzi az egész mostani generációt.
  • samsung123
    #7612
    Valszeg rájöttek, hogy egy tartalmilag kevés, árkádos játék volt eddig, és GT széria hiányában nincs (komolyabb)autós játékuk és remélem sok tartalommal és elfogadható fizikával jön, nem pedig árkád online bohóckodás. Ha ez van csak örülni kell, mert a GT= nemhogy nem tudni mikor jön hanem azt se tudni jó lesz e. Kell egy normális(kormánytámogatós) vezetős játék, mert az nincs és a Forzának semmi konkurencia nincs.
  • Moby
    #7611
    >Driveclubnál nem tudok rebootról

    Az baj.
  • Jinchuu
    #7610
    Driveclubnál nem tudok rebootról, ott szvsz csak jóval több idő kell nekik, hogy az elképzelést megvalósitsák, mert ezek szerint nem tartott ott a fejlesztés ahol kellett volna (lásd DC figura kilépése), a concept nem változott szerintem.
    Suckerpunchos srácot nemtudom, biztos vannak összezörrenések mint mindenhol, de az összeesküvés elméleteket én kihagyom.
    Az látszik, hogy a ps3 után a ps részlegen elég nagy változások történtek és úgy tünik vezetői szinten egy jó csapat jött össze és jó irányba tartanak. A játékokból kiderül, hogy ezek a lelépések jót vagy rosszat tettek-e.
  • Moby
    #7609
    Úgy érzékeled, hogy viccezős kedvemben vagyok? :)
  • arty
    #7608
    komolyan mondod, hogy UK és EU külön régió lett?
  • Moby
    #7607
    Ráadásul a racionalizálási hullám vezet oda, hogy egy driveclubra rebootot kell nyomni? Nekem ez az egész nagyon nem akar összeállni.
  • Moby
    #7606
    Oké, ez hihető lenne, és a suckerpunch lead designere kinek volt útban? Vagy ők sem teljesítettek? Vagy...