121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #7685
    amugy nemrég láttam egy mercenary kings szerű játékot videon, de ott coopban is lehetett (MK-ban is lehet h lehet, nemtom) menni és az egész pályát szét lehetett rombolni....

    valaki nem tudja mi lehetett a címe?
  • Moby
    #7684
    Fezről jut eszembe: most néztem meg vitán.
    Azonnalmegvevős :)
  • Moby
    #7683
    3d, és power a 3d-s realisztikus játékokhoz kell. De egy braid, fez, vagy rayman legalább olyan minőséget/játékélményt hordoz, mint egy infamous, és lám, semmi köze a teljesítményhez. Ne kelljen már kéthavonta leírni ugyanazt, mert jön valami divatgémer, és beböfögi ugyanazt a vérciki ostobaságot. Uncsimár.
  • a.carkey
    #7682
    Az ember szeresse amit játszik, bármi is az, és bárhol is nyomja, mert ha csak a végigjátszásért nyomja, hogy ki legyen pipálva, meg a sshotokért, akkor gépiessé válik a dolog.

    De tény, a PS4nél azért számít a graf is, mert ha nem így lenne, nem felt. kellett volna gen váltásnak nevezett dolog sem, VISZONT, miért ne lehetne PS4en is egy Mercenary Kings szintű játék, főleg ingyen?

  • n000rbi
    #7681
    Használd a szellőzőket (ha pedig meglesz a neon, úgyse fog érdekelni :))
  • Moby
    #7680
    Köpök rá. Semmit nem számít. Grafika alapján méred a játékot. Ennyit tudni UNTIG elég, kár ezt tovább forszírozni.
  • cloud.strife
    #7679
    Ebbe az ISS-be direkt b@szták el a falra mászást? Legszívesebben széjjelverném a kontrollert néha...... :/
  • TomStorm
    #7678
    Szerintem meg semmit nem tudsz te senkiről de most csak azért is vissza fogom magam és nem kezdem leírni mit,mióta,mennyit foglalkozom/játszok egy adott videojátékkal
  • TomStorm
    #7677
    Az is v.mi fantasztikusan jó lehet:D
  • Landor
    #7676
    Én a Puzzle Quest 2-t várom PS4re
  • Moby
    #7675
    Szómiszó bundleben kéne adni ps4-el :)
  • deep
    #7674
    Aszittem már rég felszerelkeztél vele :D
  • Moby
    #7673
    Holkapokaztilyenkor?
  • deep
    #7672
    Nemérdekel, akkor is baszd bele a csákányt :D
  • n000rbi
    #7671
    Halleluja!
  • Kongy
    #7670
    Hiába gúnyolódtok, egy Rayman Legends-en nem akadtam volna ki... :D
  • Kongy
    #7669
    Hidd el azért írtam azt amit, mert ki vagyok akadva :D
  • Moby
    #7668
    Érzékelem, hogy a topik lélegzetvisszafojtva várja a végeredményt (LOL):
    Nincs régiólock :) A frissen létrehozott hu accal letöltött addonnal minden működik :)
  • Moby
    #7667
    Nah, hát a restore licences nem oldotta meg a problémát, de TALÁN meg van a hiba. Mivel nem emlékeztem, hogy aktiváltam-e primarynek a hu accon, gondoltam biztos ami biztos rányomok megint, erre közölte, hogy egy másik gépen aktiválva van. Ezt egyelőre nem tudom hova tenni, mert biztosan tudom, hogy deaktiváltam minden usert a régi ps4-en, demivel ez egy temp user, pont kettészarom a sorsát. Csináltam egy másik hun accot, most azzal töltöm a mappacket. Ha leér kiderül minden.
  • Moby
    #7666
    Má nehéz vagyok ezekhez a tizenlóerős szirszarokhoz. A 60 kilós kissrácok kigyorsításnál elhúznak :(( amúgy negyedik helyen zártam, fosidővel :D
  • Moby
    #7665
    Szerintem meg közötök nincs a videójátékokhoz, én meg ezen kacagok. Nektek a videojáték az, amiből lehet gyártani screenshotokat meg a gifeket, és emberkedni egymásnak, akinek pontugyanaz pontugyanúgy pontugyanazon fut. Azjó móka.
    Nekem a videojáték a szórakozás. Itt verem a nyálam az aaa+++ exkluzív kontentért, de ennek is megvan a helye. Persze nem a nongémereknek, nekik a csipogás a jussuk (persze lehet ez egy szarjáték is, de itt és most nem ez a lényeg).
  • Harlekin
    #7664
    Drukkolok neked...Mert ez így tényleg 1 nagy szopatás...
    Jó időt fogsz futni vagy sok a mazsola?Megy a verseny lámpától lámpáig...
  • Moby
    #7663
    Várjávárjá lehet, hogy itt sincs semmi, nemsokára kiderül, csak még haza kell érnem a gokartozásból.
  • Harlekin
    #7662
    Tényleg nevetséges amit csinálnak és szánalmas.Itt nálunk meg semmi korlátozás nincs bazzze a 360 as on a profilom a mai napig UK ra van állítva.Az X1 en USA Alaszka profil van megadva,hogy még TAX(ÁFA) se keljen fizetni a storon megvett tartalmakért jah és 1 sima OTP-s kártyával magyar forinttal kifizetve.Sőt ehhez társul az is,hogy minden tartalmat 2 különböző boxon használhatunk MINDEN profillal egyszerre is.És bármikor vásárolhatok UK profillal is azt is tudom használni majd az USA accal.Nagyon merem remélni hogy ez így is marad miután megérkezik a sok fasz által hőn áhított szánalmas szar magyar live...
  • sirpalee
    #7661
    Pedig ez a játék irtó nagy királyságnak néz ki. Ezért megéri majd újra bekapcsolni a gépet.

    Uh, most látom, van steamre. Akkor mégsem kapcsolom be.
  • arty
    #7660
    vagy gta5 portot, esetleg az áncsártid trilógia portját

    netán gt7...
  • TDC Geronimo
    #7659
    hotline miami jön vitara ps+ba, aki akarja tolni majd PS4en annak érdemes "megvennie" majd, mert crossbuy lesz így lehet majd játszani vele PS4en is.
  • Omlás
    #7658
    Hmm ahogy nézem egy US-es acc kreálás is szükséges lesz digitális vásárlás elég baráti áron megy US shop-ban. :)
  • n000rbi
    #7657
    Minimum egy Infamous-t kellett volna, nem? Köcsög Sony!
  • TomStorm
    #7656
    Én szerintem kiakadnék ha lenne Ps4-em és ilyen Ps+ játékot kapnék ingyen.
    De így csak nevetek rajta:D
  • Moby
    #7655
    >Bocs ha valakit most megsértettem

    Kizárólag rád nézve volt sértő.
  • Omlás
    #7654
    Tegnap végre 2 hét "kaland" telefonálgatás ide oda email oda vissza stb után meglett a PS4 :D bár nem teljesen úgy lett minden ahogy szerettem volna mivel se alapgép nem volt se Infamous Second Son Bundle nem volt sőt heteket kellene rá várni így egy Killzone SF Bundle lett végül is a "loot" :].

    Mivel életem első konzola és kontrollert se nagyon használtam soha még PC-n sem így elég szokatlan kicsit még.
    Első benyomások röviden.

    UK acc reg PS+ izzítás szoftver update aztán hadszóljon.
    Kontroller számomra nagyon kényelmes jó fogású kézre áll minden csak a használatát kell megszoknom ^^
    Sok helyen olvastam hogy hangos a gép hát számomra egyáltalán nem zavaró még terhelés alatt sem az a zajszint.
    Kezelőfelület tetszik maga a dizájn tetszik félig becsúsztatva a tv alá teljesen jól beilleszkedett az új élőhelyén :D
    Killzone így első nekifutásra, hogy tök noob vagyok a kontroller használatban elég hard viszont nem zavaró és pár óra szöszölés után már érezhetően jobban boldogultam szóval bizakodok :)

    Mindenesetre nem bántam meg, hogy megvettem :)
  • n000rbi
    #7653
  • Robi546
    #7652
    Kijött vadi új konzol,erős hardver meg minden,aztán ilyen kis sz*rokat adnak ki rá ? Bocs ha valakit most megsértettem de szerintem ez elég durva,hogy 2014-ben ilyet adnak ki.
  • Moby
    #7651
    Titkon reménykedtem benne, hogy valami csoda folytán hétvégére meglesz az ISS, de sajnos megint kiderült, hogy csodák nincsenek
  • Moby
    #7650
    Tudni kell helyükön kezelni a dolgokat. Minimálgraf mellett is van gémpléj.
  • Kongy
    #7649
    Nyilván. Olcsó, nem kellenek profi grafikusok hozzá, gyorsan kész egy ilyen, nem előzi meg hosszas tervezőmunka.
  • TDC Geronimo
    #7648
    Manapság nagy divat lett ez a retro pixel őrület...
  • Kongy
    #7647
    Bár ha jobban belegondolok 10 éve is inkább a Prince of Persia Warrior Within-nel toltam volna.
  • Kongy
    #7646
    10 éve még úgy ahogy elment volna ez a játék... de így 2014-ben...