121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #7726
    És azt mondom, a PSP jobban megéri :D Egy tizessel olcsóbb kb a vitánál, de dupla annyi jó játék van rá :D
  • Kongy
    #7725
    Vita már a megjelenés évében halott volt. Nekem 1 évig volt meg majdnem starttól, és volt rá asszem összesen 5 játékom egy év alatt. Ami elég kevés. PSP-re sokkal több jó játék volt. Hol vannak vitáról a Burnout-ok, meg a hasonló minőségi játékok?
  • Totti5
    #7724
    5 év múlva a VITA már nem lesz. Már most halott az egész. Fillérekért szórják ki. Ami van rá az frankó, de már most pangás van, tavaly is az volt. Semmi nem várható rá, hype elmúlt, system seller nem lesz rá. R.I.P.

    Filléres áron szerzek rá még egy Soult, meg Tearaway-t és kész. Más nincs is ami még nincs meg és megjelent volna rá az emúlt 1 évben ( Killzone kell a halálnak ). Ez pedig nagyon gáz.
  • The Protector
    #7723
    Az biztos.De ezt nem engedhetik meg maguknak(bocs de igen).Ps vita 2 év után kapott egy szaros naptárat ami fasza,a frissítés mellé meg minden 30Gb-os memkarival rendelkező egyénnek összeszarta magát a gépe.Nem sok ideje,4 hónapja van VITA-m.Soha,egyszer sem fagyott le.Az új frissítés óta egy nap 4x lefagyott.A psn-t picit túl sokszor heggesztik 0változással.A ps3-as psn rendszeresen bugos,katyvasz szar.Ps4 ről csak azt tudom amit itt olvasok.
    Talán 5év múlva kap a Vita végre egy szaros számológépet stb.......
    A VITA-ra nem panaszkodok annyit mert vannak jó dolgai és kap jó dolgokat de én azt mondom,hogy vághat Banderas fejet az aki ezekért felelős miután telibe nyomtam gecivel a pofáját.
  • arty
    #7722
    Látszólag fordított az arányosság. Ha szalad a szekér, beleszarnak. Most nagyon szalad, nagyon belesz*rnak :(
  • The Protector
    #7721
    Remélem ezt a sok lóvét arra költik,hogy jobb csapatot verbuválnak szoftveres téren mert ami a ps-nt illeti az a béka segge alatt van.
  • TDC Geronimo
    #7720
    Mikor lesz neked géped? Még idén? :p
  • Landor
    #7719
    hipergeró
  • shaddam
    #7718
    Február végén volt 6 millió, meg elvileg 7:1-ben többet adnak el mint boxot. Megy a szekér
  • TomStorm
    #7717
    Az a hír járja,hogy túl a 7 millión a PS4 eladások.
    Mikor utoljára néztem még 2 milla volt,durva.
    Hát ha még kijönnek a 2014-es beigért játékok(DA3,WD,LoU,Crew,TES,Diablo+kieg és még sorolhatnám) ez simán sokszorosa lehet ennyi idő alatt

    Bejött nekik az egyszer biztos:-)
  • Moby
    #7716
    Kösziek! (nem baj, nem hajt a tatár :) )
  • n000rbi
    #7715
    Pár hete volt egy boltban 3 db 26-ért, de el is vitték fél óra alatt mindet. Ha tudnék linket jelenleg ilyenről, már bent lenne.


    Szerk.: VAN (beszerzés alatt :/)
  • Moby
    #7714
    >de ki lehet fogni 30 alatt is...

    Az ilyen felelőtlen kijelentéseket minimum egy linkkel szokás alátámasztani
  • SlickAdam
    #7713
    volt mar? METRO gyujtemeny deluxe gepekre - pletyi
  • n000rbi
    #7712
    Pár hét után az a véleményem, hogy kurvajóvegyedmegazonnal :) (itthoni ár elég horror, de ki lehet fogni 30 alatt is...)
  • Moby
    #7711
    Pár hét után is ugyanaz a vélemény a GWSH-ról? Lehet, hogy behúznék egyet, bár a legjobb lenne valahol kipróbászni előtte
  • a.carkey
    #7710
    "-a graf nem volt meglepetés, lévén szarránéztem sztrímen, bár én valamivel nagyobb részletességre számítottam, ebben nem egységes a kép"

    Na ugyanezt éreztem én is.
  • Moby
    #7709
    Lehet, hogy nem volt világos a verdikt: szerintem a suckeunch megcsinálta, amit a legtöbb rajngó látni szeretett volna. Le a kalappal előttük. Tényleg. Nálam viszont 2 fontos tényező árnyalja a képet:
    1. A szép nekem nem biztos, hogy ugyanaz, ami bárkinek. Ott a pécém ugye, ami olyan minőséget tol ki az outputján, amitől leomlanak a hegyek. Bár az iss pécés szemmel is nagyon szép, csak pécés szemmel nem jól fut.
    2 . A knack kapcsán elmondtam sokszor: ha nem lehet egyszerre szép is meg jó is, nos akkor én inkább a jót választom. Mindig. Ilyenmódon az iss nekem pont nem kedvez, merthát azt nehéz lenne ráaggatni, hogy szép is meg jó is :) inkább szép.
  • SlickAdam
    #7708
    ehhh buta kakas SG... irtam egy szep hosszu hsz-t, erre nem jelenik meg.... vatevör...
  • Moby
    #7707
    Nem is értettem a géppel kapcsolatos dolgot. Persze hogy kell, de nem maga a gép, nekem az csak a szükséges rossz, hogy a tartalomhoz jussak. Ha nem kéne, nem lenne :) csak azért nem veszek semmit, hogy elmondhassam: van.
  • Moby
    #7705
    Nem értelek, ez nem volt egy negatív poszt. Leírtam amit gondolok 2 óra után. Minden jót és rosszat. Mi evvel a baj?
  • SlickAdam
    #7704
    szerintem hw teren nem akar ö semmit se bizonygatni. ha kell neki vesz egyet, ha nem, akkor meg hiphopp eladja. minek ragodna ezen?
    inkabb optimista, kis negativ beutessel. inkabb ez, mint a lila köd.
  • TDC Geronimo
    #7703
    Ha azt lehet mondani, hogy rajtunk a lila köd van, akkor rajtad az anti hype. Minden postodban valamiért bizonygatni akarod magadnak vagy másnak nem is tudom, hogy neked ez a gép nem kell. Mintha állandóan csak a negatív dolgokat keresnéd vagy nem is értem. Még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák ízlés terén :)
  • Moby
    #7702
    Mér, eddig mit csináltam? :D
  • SlickAdam
    #7701
    leszel mostantol hivatalos beta teszterem? :D
  • Moby
    #7700
    Nah, 2 óra iss utáni gyorsjelentés:
    -a graf nem volt meglepetés, lévén szarránéztem sztrímen, bár én valamivel nagyobb részletességre számítottam, ebben nem egységes a kép
    -a történetmesélésen kívül nem igazán problémás a csapkodó frém, ott viszont nagyon
    -mocap és mimika: beleadtak apait-anyait storytelling mentén, össze van hordva az összes létező tudás, csókoltatom érte a sp-ot, de az uncanny valley legmélyebb bugyraiba hullik bele. Ez óriási gond lesz ebben a genben.
    -ha már storytelling: őrületesen szájbarágós az egész, nem érzem jól magam a curscene-ek alatt
    -a kamerakezelés botrányos, ahogy delsin mászása, és...gyakorlatilag az előző két rész összes hibáját megörökölte kivétel nélkül
    -a környezet csodás
    -a 2 óra alatt egyelőre nem volt olyan pillanat, amikor élveztem volna a játékot. Tudom, mert láttam sztrímen, hogy ha megjönnek a képességek jobb lesz, de na...ez nem egy hűdejó játék.
    Mielőtt betettem volna a lemezt mindent tudtam róla, tehát nem volt meglepetés, csak a sztoriban, azt szándékosan nem néztem, de ennyi erővel nézhettem volna, mert az meg nem jó :) egyébként meg semmi baj nincs ezzel a delsin gyerekkel, tőlem ő lehet főhős simán.
    Naszóval nekem a killzone nextgenebb volt ettől nagyjából minden tekntetben, miközben kevesebbet csetlikbotlik, de ez is ikább egy nagyon tisztességesen összepakolt cucc, amiben a gémpléj ebszolájte nem volt fontos.
  • TDC Geronimo
    #7699
    Ménem?! :D
  • Tatyla
    #7698
    ha ez igaz lesz simán behúzom de szerintem nem premierkor...
  • arty
    #7697
    röhej, h enélkül jött ki :(
  • arty
    #7696
    kiváncsi lennék, egy ótóka (driveclub) hozna-e akár csak megközelítőleg ekkora számokat/eladást

    az biztos, h ezeket látva a konzol első (fél?)évében esszenciális az ütős exkluziv cím...
  • Kongy
    #7695
    Napszakváltás se lenne rossz, ha hozzácsapnák. Kicsit vicces, hogy rossz karmával folyton naplemente van :D
  • TDC Geronimo
    #7694
    Sucker Punch
    ‏@SuckerPunchProd
    @HX422 We've heard this request quite a bit and are working on getting that option in.

    framerate lockra írta.
  • SlickAdam
    #7693
    monstrous shipment? hol is? errefele biztos nem...
  • TDC Geronimo
    #7692
    PS4 reaches 7 million worldwide as Infamous : Second Son sells a million at launch

    Courtesy of a monstrous shipment of PS4 units in the extended last 2 weeks amidst very high consumer demand, PS4 reached 7 million units globally for the extended Infamous Week ending March 28, 2014. For the extended week, PS4 outsold the Xbox One by a whopping 7:1 across the PAL region. Below are the numbers for the entended week ranging from March 17,2014 to March 28,2014. Infamous : Second Son reached a million at the same time.

    PAL(includes UK)
    PS4 : 180,000 units (PS4 sold over 100,000 units across PAL during the weekend covering March 21 - March 23 )
    Xbox One : 25,000 units
    Infamous : Second Son sold 400,000 copies at retail across PAL and around ~50,000 across Asia , with around 90,000 units sold across UK (includes bundles)

    North America
    We do not have the final hardware numbers for PS4 but we can confirm based on the near final number across most retailers, that PS4 sold well over 100,000 units across North America for the extended Infamous Week ending March 28,2014.
    Infamous : Second Son sold over 450,000 copies at retail

    Damn son...
  • Totti5
    #7691
    Mint a Tomb Raidert ezt is max fillérekért tolnám újra. Új élményt már nem ad, sehogy sem, teljes árat csak annak éri meg aki még sosem látta / még nem vettem meg már egyszer.
  • TDC Geronimo
    #7690




    Remélem tényleg igaz lesz
  • lwb
    #7689
    Most tényleg azon megy a sírás meg a flame, hogy nem aaa+ next gen játékot adnak ingyen a psplushoz? Mit adnának, abból a kb. 5 játékból, ami eddig megjelent?

    Nekem van xbone is, ott büdös nagy lóf.szt kapunk a live mellé. Ehhez képest itt mindennek örülni kell.
  • Kongy
    #7688
    Rohadtul benne voltam, mert TomStorm, akinek válaszoltál az én hsz-emre reagált. De inkább hagyjuk. Divatgémer vagyok
  • Moby
    #7687
    Ez abból is látszik, hogy még úgy is válaszoltál a posztomra, hogy benne sem voltál a beszélgetésbe
    Magadtól behelyezted magad a "divatgémer" halmazba? Határozottan fejlődsz! ;)
  • Kongy
    #7686
    Mi meg a te véleményedre köpünk, na ennyit erről.