121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #7806
    Az iss megvilágítási modellje szebb. Vitán felüli. De rohadtul várom. Csodát várok, ez is nyilvánvaló. Inkább remény ez.
  • Kongy
    #7805
    Mindegy hogy engem mi idegesít :D Csak böszmeségnek tartom. Amit eladok, azt nem veszem meg újra, mert egyszer már a tököm tele lett vele, akkor az később se lesz jobb, na :D
  • Moby
    #7804
    Tippre addig Lesz még vagy 4 gépem :)
  • TDC Geronimo
    #7803


    Éjjel se tetszik meg a nappal se. Nappal túl laposak a fények, éjjel meg nekem túl világosnak tűnik. Naplemente egyedül, ami jól néz ki :(
  • Moby
    #7802
    Áhá. Tehát téged az idegesít, hogy más nem így csinálja?
    Engem az idegesítene, ha bárki azt csinálná amit én :D
  • Kongy
    #7801
    Na ja, ebben van valami :D
  • SlickAdam
    #7800
    csak neked a nextgen Uncharted megejelenesenek napjan mar csak 0 nap garancia lesz a gepeden (söt, lehet be is szarik addig), Moby-nak pedig 365.
  • Kongy
    #7799
    Igen van, el is mondtam, ennyi. Nekem se minden tetszik a PS4 körül, sőt eleinte is szkeptikus voltam, meg sem akartam venni startkor, de aztán mégis bevállaltam, és ha már egyszer bevállaltam, akkor meg is tartom minimum a nextgen Uncharted-ig.
  • Moby
    #7798
    Sőt lehet, hogy holnap újraeladom, és két nap múlva veszek ismét.
    Van róla vêleményed? Azod lehet :)
  • TDC Geronimo
    #7797
    Ma kijött egy WD videó, amire oda volt írva, hogy PCs videó. Gafon a master race jól be is cumizta és jöttek a "sokkal jobban néz ki ez, mint az eddigi PS4es videók" meg a "PS4 megolvadna, ha ezt kellene renderelnie" meg hasonlók. Aztán 1 óra múlva kiderült, hogy PS4es az egész videó :D Placebo effekt rulez.

    Itt a videó

  • Kongy
    #7796
    De az felettébb idegesítő, hogy az újra megvásárolt PS4 jelenlegi talán legnagyobb húzócímét fikázod, mintha valaki arra kötelezne, hogy ezzel játssz. Nem kell. Add el újra a PS4-et, mert "szar a Sony szoftveres supportja, és az exkluzívok és gyengék".
  • Kongy
    #7795
    Nem az a bajom, hogy pénzt adsz ki érte, nem nyulkálok a zsebedbe, itt nem parasztkodásról, meg kötekedésről van szó. Magával az elvvel van bajom. Felnőtt ember vagy, döntsd már el, hogy kell-e ez neked, vagy sem. Ez ilyen Tirexi-szintű böszmeség már komolyan mondom :D Amikor eladott egy csúcs VGA-t, és vett egy gyengét, aztán megint megvette ugyanazt a csúcs VGA-t. :D
  • Moby
    #7794
    Te tényleg akkora türhőparaszt vagy, hogy az együgyű játékod okán a zsebemben turkálnál? Legyen az már neked mindegy, hogy én mikor mit adok el meg mit veszek macskajancsi
  • Kongy
    #7793
    Azért nem tudsz érdemben válaszolni, mert nekem van igazam :D
  • Kongy
    #7792
    Én meg a hülye magyarázkodásod. És már gecirég unom.
  • Moby
    #7791
    Kezdem unni az ostoba kötekedésed.
  • Kongy
    #7790
    Már bocs, de az nem hülyeség, hogy eladod a PS4-edet, aztán 1 hétre rá újat veszel? :D Most akkor döntsd már el, hogy kell-e vagy sem. A Second Son-nál is.
  • Kongy
    #7789
    Erre az lesz a válasz, hogy baromira nem határozatlan, csak mocskosszemét sony :DD
  • Moby
    #7788
    Na akkor el!esélem a sztorit: a megjelenés előtt úgy egy héttel volt egy ign livestream, amiben az egyik SP-os srác tolta a gém elejét. Ott Aztmondtam, hogy na ezt nem. Egyébként most, hogy játszom vele, pontosan azt érzem, amit akkor. Aztán megjelent a játék, és néztem twitchen olyanokat, akik előrébb tartottak benne, és a képességelnek hála érdekesnek tűnt. Amit azóta is írtam, csak én nem kívánom addig végigunatkozni.
    Ez volt ennyire bonyolult? Máskor inkább szólj, ne posztolj hülyeségeket.
  • SlickAdam
    #7787
    Daylight honap vegere csuszik, de Plus-osok kapasbol kicsit olcsobban, 10 dodoert vehetik.:)
  • Evoluti0N
    #7786
    Nincs (még) PS4-em, nem érdekel, hogy tetszik-e neked a játék vagy se és nem kötekedek, csak vicces, hogy ennyire határozatlan vagy. Különben, igen, visszaolvastam, mert már nem emlékeztem pontosan. Onnan tudtam ilyen pontosan leírni, hogyan is történt a dolog.
  • Moby
    #7785
    Én meg most tolom vitán a littlebigplanetet, mert úgy hozta az élet, hogy ps3 valahogy örökké elmaradt.
    A stílus, az art sosem évül el. A gameplay és a graf igen, csak épp a gameplay sokkal-sokkal lassabban fejlődik, mint a graf. Egy jó játék sokáig jónak számít, graftól függetlenül. Ha artban erős mégtovább. Egy szép de kevésbé játék borítójába egy hét múlva a gyerek uzsonnáját csomagolják :)
  • Moby
    #7784
    >Tedd hozzá, hogy SZERINTED.

    Miért, ha nem teszem hozzá, vajon kinek a véleményét írom le? Az éhező afrikai gyerekekét?

    >inf1...
    Az volt messze-messze a legjobb rész a trilógiában. Mit jelent ez tehát? Semmit. Az égvilágon.
  • samsung123
    #7783
    Őőő, nem két regről ír, nem az alteregója vagyok:D, mert kb Én is így toltam az előző két részét, bár az elsőt nem toltam végig(közepéig talán, mert az UC széria közbeszólt) csak kettőt, de azt aranyra is:)
  • Kongy
    #7782
    Alig közepes :D Vicceseket írsz. Tedd hozzá, hogy SZERINTED.

    Fosgraffal senki nem tolta vna végig? :DD Ez is elég vicces, ugyanis alig 1 éve vittem végig az Infamous 1-et, aminek mai szemmel fosgrafja van O_O mégis élveztem.
  • Moby
    #7781
    Nah, hát ha érdekel a téma, olvass vissza. Ha meg csak kötekednéked van, mert a tyúkszemedre léptem avval, hogy leszaroztam ezt az aligközepes graforgiát, azon meg próbálj túllépni. Elfogadom, hogy van akit ez szórakoztat, de attól ez még gameplay szempontjából egy feledhető alkotás. Fosgraffal a topikból ezt senki nem tolta volna végig. Ideje lenne minden kérdést a helyén kezelni.
  • SlickAdam
    #7780
    uj PSN+ cuccok elerhetök!
  • Evoluti0N
    #7779
    Igazad van. Rosszul emlékeztem. Először azt mondtad, hogy megveszed, aztán azt mondtad a streamek után, hogy nem veszed meg, aztán azt mondtad, hogy majd talán egyszer, aztán azt mondtad más streamek után, hogy mégis megveszed. Figyelek én.
  • Moby
    #7778
    Hát ezaz: az őrületbe kergetetett a sziszegésével, amikor kussban kellett volna lennie.
  • Moby
    #7777
    Szerintem te nem figyeltél eléggé. A streamek hatására vettem meg.
  • Moby
    #7776
    Tod a nemunalmas játék egyik ismérve, hogy végigtolom többször szívesen. Namost ezt eddig csak láttam...
  • Evoluti0N
    #7775
    Bocsi, de nehezen értelek. Nézted streamen, azt mondtad, hogy nem tetszik és meg se veszed. Erre mégis megveszed és most meg csodálkozol, hogy nem tetszik.
  • Kongy
    #7774
    Nyilván unalmas, ha előtte végignézted streamen :DDD Nem értem mit vártál, hogy élőben más lesz? :D lol.
  • samsung123
    #7773
    Hmm, három pc-vel is próbáltam és nem volt alapzaj, csak ha nem ment semmi benne, és azt is csak véletlenül vettem észre, pedig jó fülem. Nem nálad volt a gond?
  • TDC Geronimo
    #7772
    Good karmat tolod akkor semmit, ha evilt akkor meg azt, amit alattam írtak :d
  • SlickAdam
    #7771
    tipp: szeeeeejjjelb...!!!!4!!!
  • Mr Manson
    #7770
    Egy hülye kérdés: Second Son-ban a tüntetőkkel mit kell csinálni?
  • Moby
    #7769
    Most olyan 20 körül amikbe én belebotlottam.
  • shaddam
    #7768
    Mennyiért mennek ezek? Gondolkodok hogy az albérletbe is kellene egy ps3, jó lenne valami headset hozzá, mert ott a falnak is füle van
  • Moby
    #7767
    A windows felismeri a hozzávaló usb dongle-t. Drivert sem kell telepíteni.