121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • JaSoN HuNTeR #7846


    Akkor PS kontrollerel nyomod a facebookot meg a társkeresést 40 felett?
  • DarkSector
    #7845
    laptop? :D
  • JaSoN HuNTeR #7844
    u3 alig adtak el belőle. Az a játék csak FUNra jó.
  • Moby
    #7843
    A pécés színvonalhoz az egér semmilyen módon nem tesz hozzá :)
    Konkrétan nekem nincs egerem a pécémhez. Sokkoló?
  • TDC Geronimo
    #7842
    Ha nem veled történt volna ez el se hinném. Téged valami átok sújt :D
  • JaSoN HuNTeR #7841
    Milyen egeret támogatott? Nem hozta a PC-s színvonalat.
  • arty
    #7840
    Ok, fogadtunk.

    Nézz egy unreal3 ps3 eladási adatot. (az támogatta a bill+egeret)

    Senki még csak le se sz*rta.

    Vesztettél
  • JaSoN HuNTeR #7839
    Fogadni merek.!
  • arty
    #7838
    soha, semmi gondom nem volt a windóz milleniummal!

    -> user error.
  • Totti5
    #7837
    Dúrva ilyeneket olvasni egy konzolon... , mármint súlyos hiba, restartok, systemcheck stb...
  • Moby
    #7836
    Kevesebb bajom azzal sem volt, csak nem ilyen gyorsan :)
  • Moby
    #7835
    Nem, ettől meg sem rezdülne a pc-s játékvilág. Egyébként nincs, a konzolok nem támogatják a billegeret játékra.
  • Kongy
    #7834
    Ez is azt mutatja, hogy kár volt eladni az előzőt :D
  • Moby
    #7833
    Ma az irodábol bepöccentettem a rencert vitáról, gondolván, hogy majd játszok picit, de az istennek nem épült fel a kapcsolat. Most hazaértem, kiderült hogy egész nap ment a gép. Tv bekapcs, nincs kép. Próbálom kikapcsolni, semmi. Falimalacból kihúz, visszadug. Ezután 5x-6x kibekapcsolgatta magát, mire sikerült elindulnia, majd közölte, hogy súlyos hiba van a rencerben, úgyhogy filerendszert fog ellenőrizni. nájsz. 1 hetes gép.
    Windows milleniumról álmodom : DDD
  • JaSoN HuNTeR #7832
    PC minőségű élményt nyúltó egeret és billentyűzetet keresek amit rálehet kötni PS4, létezik ilyen??

    Amúgy hogyha létezne akkora halna ki igazán a PC játékrészleg.
  • JaSoN HuNTeR #7831
    Miért ilyen akados/lassú a böngészője? Elég gáz, alig tud betölteni valamit értelmesen.
  • TDC Geronimo
    #7830
    Wolfenstein: The New Order is as surprising as it is bombastic. EDGE

    As we begin our time with the opening three chapters of Wolfenstein: The New Order, the last game we’d ever expect to compare it to is The Last Of Us. And almost from the start we’re dual-wielding machine guns and fending off Nazi-branded robotic quadrupeds – no surprises there. Yet while the tone throughout is more Inglourious Basterds than The Pianist, in terms of character development, believable humanity and sheer pathos, MachineGames appears to be squaring up to Naughty Dog.

    :O
  • Moby
    #7829
    Ha jó lesz?!?!?! Rettegek! :D
  • SlickAdam
    #7828
    csak ovatosan mit kivansz! ha bejön, evente kapod majd.:D
  • Moby
    #7827
    Nem várok gtav-t deeeee nagyon kelene egy sikeres új ip.
  • Moby
    #7826
    Olyanja sosem volt, csak egy igéret a második résszel, amit inkább hinni akartunk. Utólag a racionalitás azt mondatja velem, hogy az egy véletlen volt, hogy jól sikerült. Csakhogy a ubi nem egy stúdió, hanem sok. És készült ott mostanában fc3-tól raymaning néhány jó cucc, szóval van bennük spiritusz ha akarják.
  • SlickAdam
    #7825
    figy, en szoritok, hogy elvezd a WD-t.:)
  • Kongy
    #7824
    Az, hogy elbaszták az AC széria varázsát.
  • Moby
    #7823
    Az a játékelképzelés nyilvánvalóan kamu volt, ezért az volt a félelmem, hogy igszából valamimorbitális fasság készül. Amióta viszont be merték mutatni a valóságot, elég sok bíztató jelet látok.
  • Moby
    #7822
    Miért mi baj a ubival, a kamuzáson kívül persze?
  • SlickAdam
    #7821
    akkor mire? lemaradtam valamirol?
  • Moby
    #7820
    Látom rettenetes megy a wd szakértés úgy, hogy semmit nem tudunk róla :)
    Csak hogy tiszta legyen a kép: azóta tetszik, amióta hivatalos lett, hogy a kamu valóban kamu volt (nem a grafóra értem)
  • Totti5
    #7819
    De legyen igazad! Inkább legyen a Mafia 2 szerű játék, mint sem GTA. GTA minőséget úgy sem tudja semmi sem hozni, mert a R*-ék UFÓ-k. Viszont akik állanódan megpróbálják lenyúlni, na azok a játékok nam jók. A tartalommal való megtölést nem értik, nem tudják leutánnnozni, dekódolni, nem értik hogy működik ez s így bukik az egész mutatváy, mert lesz egy ( szerintük ) tartalmas, de ( valójában ) mononoton és unalmas játék.

    Legyen szkriptelt, velős és jól rendezett az a kaland, s eközben lehessen autókázni, legyenek igényes mellékesek de mértékkel!

    Aki meg mindent akar csinálni ami elképzelhető annak ott van a GTA5 játszótere továbbra is.
  • SlickAdam
    #7818
    "szalmaszálként kapaszkodok a ubiba"

    most komolyan...

    vagy szünetet kene tartanod, vagy a videojatekok mas területen kene nezelödnöd (tapigeming? :D) legalabb egy ideig, mig ujra kedvet nem kapsz a HARDKOR-ra!
    mit gondolsz milyen lesz a WD? grafban elmegy kategoria, hekkelgetes meg ugyis unalmas lesz 1 ora utan, olyan szabadsag sose lesz, mint amit sugallnak a hoki izeleitokben. mi marad hat? szkriptelt szinematik 4328. akcinnyo bummbumm.
    ne legyen igazam!
  • Kongy
    #7817
    Nem szabadna, tekintettel az AC4-re... A mostani húzásaik nem túl szimpatikusak nekem.
  • SlickAdam
    #7816
    hat ezaz... mar tul regota a marijo volt, most meg ugyis A PROGRAM-ra vagyok racsuszva.:)
  • Moby
    #7815
    Ha már a cseréknél tartunk, mér van neked hetente új logód, he? :D
  • Moby
    #7814
    Bocs, de nem fogok hypetopikot csinálni még a többség kedveért sem. Kizártnak tartom, hogy egy tematikus topiknak főleg az együttörömködésről kell szólnia. Éshát legyünk őszinték: az iss is megosztja a topikot. Engem személy szerint megoszt, mert az általam súlyozott tulajdonságokban nem remekel, míg más területen odacsap mindennek. Az, hogy ennek hangot adok többször, az a csalódottságomat tükrözi. Szerettem volna, ha engem is kiszolgál a suckerpunch, és most szinte szalmaszálként kapaszkodok a ubiba.
  • Moby
    #7813
    És ez egyáltalán nem hangzik rosszul ha...
    Nem egygomb harc lesz
    Meg is lehet halni
    Nem repetitív mellékküldikre építik a mechanikát
    Lesz normális sztorivezetés
    ...és egy k. Jó játékot kaphatok.
  • Kongy
    #7812
    Na pl a Killzone volt nekem olyan, hogy semmi se tudta velem feledtetni mennyire gyökér a sztori, és unalmas a játékmenet. Second Son-bam legalább van némi színészi játék Troy Baker-nek hála. Legalább ő kicsit feldobja a dolgokat ilyen téren, és talán nem a fejemet fogom, ha 2 akció között egy NPC hozzámszól.
  • Kongy
    #7811
    Szerintem senki sem haverkodni van itt, hanem csupán a PS4-et érintő dolgok megtárgyalása miatt. Attól még nem fogok lenézni senkit, mert nem tetszik neki valami játék. Van olyan game a piacon, ami pl nekem sem tetszik, mégis a nagy többség isteníti. De nem ez a lényeg. Egyszer is megérti az ember, hogy ez szerinted szar, szóval nem kell napokon át magyarázni, hogy ez miért szar, főleg egy olyan közösségben, ahol zömében mindenki jót elökörködött ezzel a játékkal. Szerintem sem az év játéka, félreértés ne essék. Szimplán egy jó játék, ennyi.
  • TDC Geronimo
    #7810
    Nem azt mondom, hogy szar lesz csak azt, hogy csodát nem kell várni, mert az eddig ismert/bevált formula lesz WDbe is. CtOS tornyok = ac kilátók = FC outpostook ismerős? :) És az ehhez hasonló dolgok.
  • Moby
    #7809
    Háthát...az ubi nagyonon jókat is tud csinálni, és az ac2-vel sínen voltak az istenjáték felé, csak lepottyantak róla. Meg kurválkodnak a pénzért, de közben meg vannak életképes elképzeléseik. Mi van ha most nem basszák el? Okéoké...de mivan ha...?HA? :)
  • Moby
    #7808
    De ha csupa jót írtam volna az infamousról, egyenesen indokoltnad tartanád. Sőt, mindenki nagy barátja lennék a topikban. Deviszont ez nem a népszerűségről szól. Arra én kakkantok nagy ívben. Engem kizárólag a videójáték érdekel, azért vagyok itt. Nempediglen, hogy a szimpátiád elnyerjem. Vilinger?
  • TDC Geronimo
    #7807
    Csodát? Akkor csalódni fogsz. Olyan lesz mint az eddigi ubi gamek összegyúrva. Mindenhonnan mindenféle ficsőr összeszedve és egybepakolva. Én is várom, mert szeretem az open world cuccokat, főleg ha tényleg annyi tartalom lesz benne, amennyit mondanak.