121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #7928
    lesz a francokat. 30 napon belül ha barmi borzalmas törtenik, megy vissza a feladonak.:)

    nem cserelunk klubot, viijut tovabbra is szeressük. vagy neked volt ps4 es eladtad?
  • Kongy
    #7927
    Csak azért mondom, mert az én kontrollerem félév használat után is olyan mint az új :D
  • n000rbi
    #7926
    Jajjleszittsírás :D
    Üdv, úgy látom klubot cserélünk ;)
  • SlickAdam
    #7925
    yeah, sure buddy. teljesen logikus ez a hozzaallas.:D

    Gero:
  • TDC Geronimo
    #7924
    na üdv :D

    Szerencsére én kontrolleremen még mindig semmi jele kopásnak.
  • Kongy
    #7923
    Ilyen szirszarokat én biztos nem veszek, ha elkopik a gumi inkább veszek 17k-ért egy új kontrollert...
  • pimppi
    #7922
    en ezt vettem
  • SlickAdam
    #7921
    talaltam 6 ojroert es elvileg holnap itt lesz.
    amugy nem furi / tul magas ovszerrel?
  • Moby
    #7920
    Csájnából hulladékot kapsz. Lehet kapni olcsóbban, zacsisan (assecure -tól), de az UK-ből jön.
  • SlickAdam
    #7919
    ez-e? ar stimm vagy jöjjön csájnábol inkabb?
  • SlickAdam
    #7918
    nem kopik az, hanem szetfoszlik.:D
    nincs kep, multkor irtak, hogy BestBuy (meg egy csavoka aki onnan vett) megerösitette, hogy javitott modellek vannak mar a boltokban. de lehet kamu...
  • Moby
    #7917
    Csak az ORB(vagy annak a zacsis változata), kerüljmindenmást.
  • vg
    #7916
    Gyorsan kopott? Van valami kép, hogy milyen az új?
  • SlickAdam
    #7915
    tenyleg! melyik kondom faszanyos ra? latok sokat ebay-en. vagy mindegy?
  • SlickAdam
    #7914
    a kaucsukot az analog karokon.
  • vg
    #7913
    Milyen a javított kontroller? Úgy értem mit javítottak rajta?
  • Moby
    #7912
    Szép nagyot kummantottál, és ezt most úgy adod elő, mintha a poszt előtti percekben történt volna mindez :D
  • SlickAdam
    #7911
    tudom megmondtam, hogy majd 2017-ben csak, de mikor irt az Amazon, hogy van (december ota elöször), rendeltem egyet gyorsan (ra 5 percre el is fogyott mind)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    mar idei gyartmany, de a kontroller sztem meg nem a javitott verza. lemezes jatek (KZ & Infa) csak szerda körül lesz, ugyhogy egyelöre csak BD filmmel probaltam... olvassa. este Outlast csekk, hogy mennyire üvölt.
    OS tenyleg elegge fapados meg... :S
  • shaddam
    #7910
    Egy srác árulja kihasználatlanság miatt
  • Moby
    #7909
    Hol annyi?
  • shaddam
    #7908
    Sony Wireless Stereo (7.1) headset 14 körül jó ár? Elvileg ez a legelső széria, ps4-en is megy igaz?
  • Moby
    #7907
    >lassan fél évük lett volna rá

    A név viszont kötelez: Soon Or Next Year
    Elbaszott egy generáció lett ez, és nem könnyítette meg a MS sem, pedig nem kellett volna más, mint az erősebb hw, és mínusz kinekt. Bár kezdek már úgy lenni vele, hogy a 900p is elviselhetőbb, mint ez az állandó problémahalmaz a fisifosi rencerrel, psn-el, meg a többivel.
  • arty
    #7906
    :(

    pedig nincs sok: ps4en 30-40 trükkel már jól el lehet boldogulni!
  • arty
    #7905
    igazából az lett volna sorsszerű, ha az egész fájlrendszer kinyíródik és rakhatod újra az egész hóbelevancot ;))

    döbbenet, hogy egy kicseszett felvétel ekkora nehézség a sonynak, lassan fél évük lett volna rá... asszem ez a töketlenség reprezentatív minta a képességeikről, vszeg egy egész generációt végigbénáznak (pedig a hw adott volt, ahogyan a sw-es alapok is ...)
  • Moby
    #7904
    Ezt az alapsabályt nem ismertem
  • Kongy
    #7903
    Meglepne ha a share működne. Az alapszabály az, hogy nem szabad kilépni a játékból, előbb gyors fel kell tölteni a mentett videót, hogy ne vesszen el :D
  • Moby
    #7902
    Ó igen: ma másodszor is próbáltam vitán remotrplayen iss-t nyomni. Nem meglepő módon mint eddig minden játékkal horrorrettenet. A vita analógkarjai teljesen alkalmatlanok erre, éshát az sem segít sokat, hogy nincsenek olyan egyezményes megállapodások, hogy a célkereszt pl. ne legyen má 1 pixel szélesmagas, mer az lecsumpítva nem látszik...szóval ha bárki ilyen remoteplayben gondolkodna, ne tegye. Arra jó, hogy távolról el lehet pl. psn letöltést indítani, de másra nem.
  • Moby
    #7901
    Nah, lepörgöt az iss credits.
    -rövidebb volt, mint vártam
    -viszont nagyon vártam a végét, rettenetesen untam már
    -az utolsó bossfightnál kiestem a pályáról, valami fal mögött korcsolyáztam, nyomtam sharet, csináltam 3 videót, hogy tuti meglegyen
    -mire kiléptem a játékból elveszett az összes videó. Aligha tudok jobb mintavételt, mint a hibás játékról hibás rendszerrel készült felvétel, amit aztán elnyel a végtelen fekáliatenger(bár sorsszerűbb lett volna, ha megvan, de hibásan)
    -a neon rész fasza volt, de nagyon rövid, bár a képességek úgy egyáltalán inkább csak grafikailag jelentenek bármit is, valódi lényegük nincs a mechanikát tekintve
    Összességében életem egyik legszebb feledhető alkotása volt.
  • deep
    #7900
    Rámentem, 2-3 trophy hiányzik. Nem tudom befejezem-e, annyira nem happy grind. Bár ha már benne van 100 órám kb, azt a maradék 30-40 már meg se kottyanna :D
  • arty
    #7899
    Nem hiszem, hogy bírnék bármiből két végigtolást egymás után :)

    KZ-d is platina? Mer' ha nem, akkor arra kéne rámenni ;)
  • deep
    #7898
    Legkönnyebb platinám ever. 2 végigjátszás, még hardon is könnyű a játék. Utána egy kis bohóckodás, a maradék 4-5 trophyért.
  • arty
    #7897
    :O

    +
  • DarkSector
    #7896
    Ja van dobozosba is? :)
    grat hozzá, megállt az eszem mikor megvettem x360-ra és utána láttam hogy drágább lett 5590ft
    életembe nem láttam még teljes értékü játéknál sem hogy a megjelenés után az ára felfelé ment volna és nem lefelé.
  • Kongy
    #7895
    Meg használt azért olcsóbb... :) 6k is sok egy demóért, de na bevállaltam... :D
  • Kongy
    #7894
    Jaja, de nem vidéken..... Letölteni meg nem tudom, mert nincs pénz a bankszámlámon... vagyis van, de nem arra... :D
  • DarkSector
    #7893
    Megrendelted? az már megvehető nem? :D
  • Kongy
    #7892
    Csak nem bírtam ki, megrendeltem a Ground Zeroes-t.... :(
  • n000rbi
    #7891
    Yeah, grat :)
  • deep
    #7890
    A DUP torony legtetejére kell menni, és még ott is ki kell lőni magad egy antennából.
  • TDC Geronimo
    #7889
    170mes comet dropot honnan lehet megcsinálni? Én felmásztam küldetés után a 6os hírcsatorna tetejére ameddig tudtam és onnan nyomtam, de nem adta be :(