121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Sir Quno Jedi
    #8008
    Az mér jó, hogy végig szánalmas ps3 videókat nyomatnak benne?!?!?
  • TDC Geronimo
    #8007
    wtf

    Neil Druckmann
    For those asking, @Naughty_Dog is developing The Last of Us Remastered and we're targeting 60fps. More info to come. #PS4


  • Kongy
    #8006
    Jó, jó csak belegondoltam, hogy 720p-ben is helyenként k.rva szép volt, milyen lesz 1080ban...
  • TDC Geronimo
    #8005
    Ez egyértelmű volt szerintem.
  • Kongy
    #8004
    Elvileg 1080p-ben fut majd
  • SlickAdam
    #8003
    na most majdnem felallt...
  • TDC Geronimo
    #8002
    Rengetegen váltottak boxról PSre. Ők még nem tudják mi vár rájuk :)

    Így szerintem simán számít system seller exnek.
  • Kongy
    #8001
    Nagyon kellett már egy ütős exkluzív PS4-re. És oké, nem igazi exkluzív, de ennek a játéknak a Second Son meg a Shadow Fall a nyomába sem ér.
  • Kongy
    #8000
    Nagyon beteg lesz!!! :D Év játéka PS4-re ezt már most borítékolom :DDD
  • TDC Geronimo
    #7999
    PS3as verzió után egyből kezdték szinte a portot és nem adták ki külsősnek. Szóval majdnem másfél évig tart/tartott a portolás. Gondolom nem gány port lesz :D
  • TDC Geronimo
    #7998
  • Kongy
    #7997
    +1

    Left Behind-ot szándékosan hagytam ki PS3-on.... na majd PS4-en HAHA%!
  • TDC Geronimo
    #7996
    ÁÁÁÁÁÁ KIBASZOTT DAY 1!4 :D

    Aki most váltott PSre az meg VEGYE MEG. Olyan élmény, amit luxus kihagyni
  • Kongy
    #7995
    A Naughty Dog hatalmas sikernek örvendő játéka, a The Last of Us még idén nyáron PlayStation 4-en is elérhetővé válik. A felújított változat részletesebb karaktermodellekkel, szebb fényhatásokkal, továbbfejlesztett textúrákkal, valamint számos egyéb technikai újdonsággal is rendelkezni fog.


    A látványt javító elemek mellett a The Last of Us Remastered a következő extrákat tartalmazza majd:

    Left Behind történetalapú kiegészítés
    Abandoned Territories multiplayer térképcsomag
    Reclaimed Territories csomag

    A PS4 verzióval kapcsolatban a fejlesztők folyamatosan újabb részleteket fognak megosztani megjelenésig.

  • Moby
    #7994
    Nájsz
  • TasManXT
    #7993
    ja meg az indításnál utána egyszer mindig felpörgeti, hogy rohadjon meg.
  • Kongy
    #7992
    Ahhoz képest, hogy a MGS V Ground Zeroes hossza miatt sokan sírtak, én már lassan 5 órát öltem bele, és még mennyi mindent lehet csinálni, challengektől kezdve a hard fokozatig... :D
  • Omlás
    #7991
    The Crew infók
    Há nem lettem boldog :/
  • SlickAdam
    #7990

  • n000rbi
    #7989
    First comment...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ...from a WiiU. ;)
  • n000rbi
    #7988
    Igen.
  • SlickAdam
    #7987
    ugye minden lemezes jatekot full installal a gep lassan (egy ido utan bekussol a meghajto)?
  • n000rbi
    #7986
    Illene benne lennie a dlc-nek. Remélem így lesz, mert azt teljesen kihagytam. Hivatalos bejelentés még sehol, de az usa webes store-on most is ott a reklám.
  • Kongy
    #7985
    Beyond-ot biztos nem fogják kiadni, mert sokaknak több szempontból is csalódás volt. Ellenben egy kritikailag is, meg játékosok által is istenített játékra - ahogy a példa is mutatja - minden esély megvan. :) Tehát egy GTA 5-re több esély van, mint egy Beyond-ra.
  • SlickAdam
    #7984
    tehat biztosan nem veszel PS4-et.:D
  • TomStorm
    #7983
    Ha még kiadnák a Beyond-ot is ez mellé akkor biztosan PS4-et veszek.Ez a 2 cím kimaradt Ps3-on,talán más is nem emlékszem pontosan de ezek tuti:)
  • Kongy
    #7982
    Itt amúgy nem írja, hogy tartalmazza-e a Left Behind-ot.. én remélem, hogy 60 dollárért tán csak..
  • SpeedXHUN
    #7981
    Szerintem a GTA 5 is kifog jönni,pc vel együtt:)
  • Kongy
    #7980
    Nálam biztos vétel, főleg, hogy a PS3-as verziómat eladtam.
  • n000rbi
    #7979
    Hoppá :)
  • samsung123
    #7978
    Ez így van most. 2-3év és újból egy sima középkatos PC elég, de akkor az exluzivok maradnak ki, ami a lényege a PS4-nél
  • TasManXT
    #7977
    Outlast nagyon jó kis horror cucc és szépen is fut ps4-en.
  • n000rbi
    #7976
    Nem igaz, Te a kinézet alapján egyből leírtad, nekünk alapunk is van rá :)
  • Kongy
    #7975
    Ezt én látatlanban megmondtam :D Arra sem érdemes, hogy letöltse az ember.
  • n000rbi
    #7974
    Én is csak kipróbáltam, de mi ez fos irányítás (ugrás előtt megtorpan egy tizedmásodpercre), meg-megakadó hang? Hulladék.
  • Moby
    #7973
    Az. Sajnos.
  • SlickAdam
    #7972
    tolem kb masfel percet kapott. johetnek a jobb indie cimek (contrast tetszetös, dead nation is aranyos kis cucc, ...), na de ez mar tulzas. az ilyen handheld-re menjen.:) bar biztos van akinek bejön...

    Outlast-ot iment fejeztem be. nagyon beadta. 1-2 apro zavaro dolog volt csak benne, de amugy siman nyócPETtíz
  • TasManXT
    #7971
    ez a mercenary kings melyik párhuzamos dimenzióban szórakoztató? Adtam neki 1 órát, ment a kukába. Túlértékelt fosch.
  • DarkSector
    #7970
    Én értem, de ettől független a hírben nem hazudnak , hiszen semmi olyat nem mondtak ami nem állja meg a helyét.

    Egyszerűen az emberek reakcióját kell megfigyelni. :D

    Ha itt most lehetne nyerni valamit, megnyertem volna, mert előre tudtam mi fog történni, hiszen ez megy mindenhol kicsibe és nagyba is.
  • TomStorm
    #7969
    Valamit magára adó cég nem mond hülyeséget csak kiírnak egy ultra Pc gépigényt vagy éppen csak PS4-es videokat adnak ki.Szerintem ez tök ugyanaz mint itt,hogy állításuk szerint PS4-en jobb tehát vedd meg arra.

    Amúgy meg mindegy ki mit mond a lényeg,hogy Ps4-en ennyi pénzért ami nem sok teljesen jók a játékok és jól is mennek.Meg nincs mit tenni,muszáj menjen tovább a szekér mert ez még csak a kezdet.
    Ha nem is hazudnia kell ennek a Japónak csak nagyot mondani,teljesen igaza van mert annak érdekében,hogy ne warezolják szét a játékát hanem megvegyék megtesz és mondhat bármit.
    Másik,hogy nem is biztos,hogy itt valami csúcs szuper 4K felbontással bíró Pc-t vett számításba hanem egy átlagot aminél akár PS4 biza jobb