121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Sir Quno Jedi
    #8088
    Nemnem. Szólani kell. Mindig. Különben csak az elégedett tömegek bégetése hallatszik és még a végén azt hiszik a devek is, meg mindenki, hogy ez íííígy van jól. Pedig nem. NEM. Bezony. :D
  • Moby
    #8087
    Az egy pécésnek semmi sem volt.
  • SlickAdam
    #8086
    döntsd el magadnak! csak csendben.:)
  • Sir Quno Jedi
    #8085
    Há engem nem győztek meg, főleg nem úgy hogy korlátozott a felbontása (egy vicc).
  • Kongy
    #8084
    Tomb Raider Definitív Edisön ilyen volt. Nem sima HD remaster.
  • Sir Quno Jedi
    #8083
    Zsárekök, hagy döntsem má el ÉN, hogy mit tartok valóban HD kiadásnak. Van akinek az is elég ha a régi dobozra ráfirkantják alkoholos filccel, hogy HÁDÉ rímásztered dájrektorszkát limitid és má rohan is megvenni újra-ésújra-ésújra... NEKEM ez nem elég. Én látni akarom a "revolutionary" különbséget. A saját nyálamon akarok csúszni, seggem a földhöz verni, a leesett államat keresni, kigúvadt merev szemmel bámulni stb. Akkor (!) azt mondom, ha élve beszartam, hogy na EZ A HD baszki. Kb. ennyi.

    HD = HÁJ DEFINÍSÜN (nálam)
  • Kongy
    #8082
    Én pont a jó árak miatt tartottam meg a PS3-at. Itt ez a Húsvéti akció is, ismét sok király cím szaré'hugyé'
  • samsung123
    #8081
    Hehe, milyen igaz! PS3-at eladtam, pedig volt pár cím amit sajnálok, hogy nem vittem végig. Magamtól még nem vettem volna PS4-et Én se még.
    Most a húsvéti akció sincs PS4-re, de PS3-on űber jó árakon van mindenre és Vitára meg fillérek!
  • Evoluti0N
    #8080
    Most ezért lehet, hogy néhány ember nagyon utálni fog. :D Pont az itt leírtak miatt nem sietek PS4-et venni. A fél éve vett PS3-on még mindig nem győzöm bepótolni a játékokat, 4-re pedig annyira nincs mivel játszani, hogy ki akarjátok platinázni mindegyiket. :D
  • Moby
    #8079
    Persze értem, hogy ez nem a vége, és inkább 1:7, de ettől a végszámokkal való dobálózástól még a kicsit tévedés is jobb :D
  • Moby
    #8078
    Hát a konkurencia nélküli ablakban 1:8-as attach rate az jó szar, de persze minden értelmezés kérdése :)
  • Kongy
    #8077
    Jaja, nekem is... de most van más játék is, meg elég zh, hogy nem legyen időm... :D Pedig még hátra van egy JÓ karmás végigjátszás
  • samsung123
    #8076
    Ki kellene már Platinázni :) BF4-hamarabb lesz Platina szerintem :D
  • Kongy
    #8075
    Erre azért számítani lehetett, lévén hogy nagy vetélytársa nem volt.. :D
  • SlickAdam
    #8074
    "Bejött a PS4 premierjéhez viszonylag közeli megjelenés az inFamous: Second Son számára: a Sony bejelentette, hogy több mint egymillió példány fogyott a Sucker Punch nyitott világú akciójátékából - ehhez mindössze 9 napra volt szüksége.

    A Second Son ezzel a sorozat legjobban startoló epizódja lett: korábban egyik PS3-as rész sem érte el ilyen gyorsan az egymilliós határt."

    G365
  • Moby
    #8073
    Hát pont a május vége elég sűrűnek ígérkezik :)
  • SlickAdam
    #8072
    kevesebb jatek ---> több idö szaladgalni odakint a kek eg alatt :)
  • Omlás
    #8071
    Az elmúlt cirka majd egy évben nem egy esetben olvastuk, hogy xy otthagyja az xy csapatot és átmegy indie game fejlesztőcsapatba vagy épp csapatot alapít... én ennek nem örülök ha így haladunk pár év múlva majd pár "nagy" játék ha jön évente az indie játékokkal meg eltemetnek minket. Remélem nem így lesz :]
  • SlickAdam
    #8070
    nincs olyan platform amin nem az indie, rokabör es sokadik reszek lennenek jelenleg a menök.

    gaming quit!

    (vagy nintendo, ha uncsi a hardkor)
  • Moby
    #8069
    >vagyis fejlesztés megy csak éppen időben nincsenek kész velük.

    Amin nyilván sokat javít, hogy olyan játékok portjai készülnek, amiknek az eredetijén meg sem száradt a tinta a borítón. Bár ezek ugye ilyen utcáról berángatott emberek állítólag, de na...szóval ők amúgy sem tudnának mást csinálni :)
  • TomStorm
    #8068
    Bár én könnyen beszélek ha nincs is PS4-em lol:D de ugyanúgy kihat ez PC-re is..
  • TomStorm
    #8067
    Türelemmel kell lenni.Sajnos nagyon rossz időszak van játékfejlesztés terén vagyis fejlesztés megy csak éppen időben nincsenek kész velük.Pár beigért játékot már alapból csúsztattak a többire meg egyszerüen nem mondanak semmit,egyik se jó lássuk be.
    Most lesz PAX a héten még azt hiszem ott lehet meglepetés.Év végére már talán csak lesz több cím amiböl akár válogatni is lehet de ebbe nem vagyok biztos-.-
  • Moby
    #8066
    >Ki,hogy látja vagyis jelen esetben neked k...ra felesleges TloU és meg is lehet ezt érteni.

    Nem felesleges. Egy jó játék megjelenése bármire az soha nem felesleges. A jelenséggel van probléma. Miről is beszélünk megjelenés óta? Indie cuccokról, újrakiadásokról, sokadik részekről, rókabőrről stb. A ND a playstation ökoszisztéma húzóágazata. És megint ott tartunk, hogy ps4 - ND relációban egy remastered cuccról beszélünk. Nem beszélünk új ND IP-ről, de még unchartednyócról sem. Nem beszélünk drive clubról, semmiről. Arról beszélünk, amiről amúgy beszélünk egy éve: TLoU-ról. Amit én nagyon szívesen meg is vennék ps4-re, mondjuk két év múlva. Nem nyolc hónappal azután, hogy letoltam háromszor.
  • Kongy
    #8065
    Szivembol szoltal
  • SlickAdam
    #8064
    ha havonta jönnenek az UJ AAA jatekok, akkor is követelnenk. ha tetszik neked. ha nem.
    mik lettek beigerve löncsre? Drajvklab? 1 jatek. köze nincs ND-hoz. mirol beszelsz?

    lassan tenyleg ugy erzem, hogy Boner kene neked. ha massal nem, a fw frissitesekkel ellennel.:D
  • TomStorm
    #8063
    Ettől függetlenül abban igazad van,hogy vérszegény a játékfelhozatal és valamilyen szinten ha úgy nézzük akár vicc kategoria is lehet ez,hogy kiadják a játékokat újból DE én szerintem ez nem hátráltatja az új még nem látott játékok megjelenését.
    Ki,hogy látja vagyis jelen esetben neked k...ra felesleges TloU és meg is lehet ezt érteni.
    Az én szemszögemből meg ugye jó lenne mert közöm nem volt eddig a játékhoz és még egyszer Ps3-at már nem veszek hanem csakis cur.gen-t amire lesz TLOU:-)
  • Moby
    #8062
    >szerintem nyugodtan kiadhatjak, hisz van ra igeny.

    Ki. Sőt, támogatom: adják ki.
    MIUTÁN kiadták a ps4 címeket, vagy legalább azokkal egyetemben, amik láncsra lettek beígérve. Gondolom azokra is lenne igény, bár ha az itteni bégetést nézem, ebben már nem vagyok teljesen biztos.
  • SlickAdam
    #8061
    tenyleg befejezhetned a rinyat! elözö gen legjobb jatekat szerintem nyugodtan kiadhatjak, hisz van ra igeny. gyakorlatilag követelik a jatekosok (regik ES ujak is). hülyek lennenek nem elkesziteni. elvegre meg mindig a penzert csinaljak elsösorban...
    en se örülnek, ha elkezdenenek minden szart ujra kiadni (TR... külsös csapat csinalta... majd 500 ft-ert jöhet), de ez megerdemli. pont.
  • Omlás
    #8060
    Add el megint az lesz a legjobb neked is nekünk is majd egy év múlva vegyél még egyet addigra lesz mivel lefoglald magad és talán nem itt fárasztod a népet :D
  • Moby
    #8059
    Itt vagyunk lassan fél évvel a láncs után. A platform egyetlen racing játéka egy need for speed.
    Mit kell tehát tenni ilyenkor? Meg kell csinálni újra azt a játékot, ami amúgy már VAN. Jó régen jelent is meg, egy éve SE. A birkoidok úgyis párás tekintettel fognak ehhez is tapsikolni, mint eddig mindenhez.
    Működik™Hétmillió™
  • Moby
    #8058
    Ezt most úgy képzeljem el, hogy van egy "külön csapat" akit a pincében tartanak a sötétben, és ha prevgent kell portolni, akkor leoldják a láncokat?
    Nos, ha ez tényleg így van, akkor nem baj :)


    Bár még akkor is felmerül, hogy ha ez a "külön csapat", akkor lennie kell egy nem-külön csapatnak is, és hát lehet, hogy ha a "külön csapat" legalább kávét főzne nekik, akkor annyival is gyorsabban haladna a nem-prevgenhd-készítés. Persze ez csak ilyen világmegmentő filozofálgatás by én. LOL
  • TomStorm
    #8057
    ..milyen jól jönne" bocsánat pontosítottam mivel nincs még Ps4-em
  • TomStorm
    #8056
    Én nem értem mi azzal a baj ha portolnak egy régebbi játékot új gépre mivel is külön csapat dolgozik ilyesmin és nem hinném,hogy bármi kihatással lenne ez egy másik játékuk fejlesztésére.
    Aki meg nem játszott TLoU-al(köztük én is) annak milyen jól jön már ez a game..
  • Omlás
    #8055
    Orvos látott már ?
    Miért is háromszor annyi a játék ára ?
    Kevés ilyen negatív figura van mint te szerencsére én is keveset ismerek :D
    Az, hogy nekem mi a jó és nekem mi éri meg talán én el tudom dönteni. A "világmegmentő" filozofálásodat meg amit nekem szánnál nyugodtan tartsd magadban én nem kérek belőle.
    Köszi :)
  • Moby
    #8054
    A legjobbak ps3-on kimaradtak, de vettél helyette háromszor annyiért egy ps4-et, amire lószar sincs, és most örülsz, hogy megveheted ugyanazt a játékot háromszorannyiért. Így kell ezt!
  • Omlás
    #8053
    Pont a minap dörmögtem érte magamban, hogy van pár PS3-as cím ami kár, hogy kimarad de azért nem fogok már PS3-at venni és tessék :D
  • DarkSector
    #8052
    Pontosan, persze sokan ezeket a dolgokat nem látják át, és azt hiszik az ami 10x erősebb az 10 szer szebb látványt biztosit, holott ez nem így van.

    Nem SQJ-ről beszélek.
  • Kongy
    #8051
    Jaja, csak a Killzone bármelyik része még csak a TLoU talpát se nyaldossa.
  • arty
    #8050
    Leegyszerüsítve mondjuk, hogy 10x erősebb a gép, mint a ps3.
    - pixel/felbontás több, mint a duplája = máris csak 4-5x erősebb a gép
    - 60fps, máris kb 2x erővel lehet gazdálkodni.
    Ebbe nemigazán fér bele a vágyámod ;)

    Amugy meg igazad van, poligon az isten, hagyd csak ki ezt is, meg a többi fasza játékot :))
  • Moby
    #8049
    Ez csodás :D
    Az idén még igazán kiadhatnák a killzone eddig megjelent részeinek felszkélelt változatát, killzoneból úgysincs soha elég, illetve ha már ottvannak, akkor egy gow összest, beleértve a psp-s részeket. Én támogatnám! ^.^

    /2015-re is televagyok zseniális ötletekkel :)