121109

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #11235
    Ne csodálkozz rajta, g365ön most esett nekem 15 Sony fan ( MS hírnél... ) h a PS4 op rendszere perfekt a kezdetek óta az MSé meg HIBÁSAN jött ki ezért is fejleszi a MS vagyis FOLTOZGATJA ( és mág így is egy fos a 360hoz képest blablabla ). Sonynál erre nincs szükség, mert hyper gyors és hiba mentes.

    Ha ez az általános vélekedés a Sony fórumain is akkor nem csoda hogy szarnak bele, mert a fanok szopkodják a faszukat örömükben.
  • Ulthane
    #11234
    Mondtam én! :)
  • The Norberto
    #11233
    Sikerült.
  • Ulthane
    #11232
    A neten keresgélj, én is találtam ott. :) És működött is.
  • Ulthane
    #11231
    Erre kíváncsi leszek.
  • Ulthane
    #11230
    Még a Brotherhood jó volt ebből a szempontból, a Revelations kezdett megkopni már.
  • *PS4*
    #11229
    Jó lenne, ha így lenne, mert ez a recept szerintem már iszonyatosan elkopott.

    Igazából az a gond a küldetésekkel, hogy nem tudnak értelmes feladatokat kitalálni. Míg a második részben tök jópofa küldik voltak Leonardoval, meg másokkal is, ezeket kéne visszahozni.
  • Newfronter
    #11228
    Pedig most azt mondták, hogy nem kell követni, kihallgatni, hanem te döntöd el mit csinálsz, akár le is rohanhatod az ellenséget, és úgy is megszerezheted a szükséges infókat. Remélem nem csak 1-2 küldetésnél lesz így, hanem mindegyik ilyen opcionális lesz, mert így nem lesz unalmas.
  • N0rbi san
    #11227
    Valaki tudna adni nekem egy Destiny béta kulcsot privátba? Szeretném kipróbálni.
  • *PS4*
    #11226
    MMi van akkor, ha az AC szar lesz? Márpedig az lesz, mert az Ubi képtelen a megújulásra, majdnem minden játéka egy kaptafa.

    Szép lesz, nagyon hangulatos, de a játékmenet ugyanaz lesz: menj, kövesd, hallgasd ki, öld meg. Menj, kövesd, hallgasd ki... Ebben most merek fogadni.

    Aki a követős meg a hallgatózós küldetéseket kitalálta az Ubinál, azt már rég ki kellett volna rúgni onnan!
  • shaddam
    #11225
    Ezzel a sok asszasszinkodással azt értétek el hogy elgondolkodjak az októberi játákvásárlásomon. A fanboyságom az alien felé húz, de mi van akkor a szar lesz? Az eddigiek túl szépnek tűnnek :D
  • n000rbi
    #11224
    Oké, értem :)
  • *PS4*
    #11223
    De, használtam. Csak munkahelyen még régebbi az IE, és valamiért nem műxik. Hasonlóképp nem tudom megnézni azt sem, hogy mi volt egy üzenet előzménye

    Válasz '*PS4*' üzenetére (#11218)

    Ha rákattintok, nem nyitja le. :) Áttértem Firefoxra, azzal megy. :)
  • Ulthane
    #11222
    Ezzel egyet tudok érteni!
  • n000rbi
    #11221
    Ez most valami fórumbug, vagy nem használod a 'válasz'-gombot? :)
  • *PS4*
    #11219
    Forza Horizon 2 + Én ezt kihagyom
    Alien: Isolation - dettó
    Middle-Earth: Shadow of Mordor - megvestem, de tartok tőle, hogy csalódás lesz a vége
    The Evil Within - tegnap olvastam róla egy beszámolót, parás, de ronda lesz., nem ér meg 18 ezret. Megveszem.
    Assassin's Creed: Unity - tuti, hogy kihagyom!
    Sunset Overdrive - röhejes
    Driveclub - az ingyenes részét megnézem
  • *PS4*
    #11218
    Nem látok gondot a sandboxokkal ebből a szempontból. Inkább egy 20+ órás sandbox, végtelen szabadsággal, semmint egy cső FPS 5 órás kampánnyal, vagy valami tucatjáték hasonló tartalommal.

    Az AC-sorozat elkurvult, mert mi, játékosok ezt megengedtük az Ubinak. Én azt mondom, hogy az egészet abba kellett volna hagyni a Brotherhood-nál, na jó, legrosszabb esetben a Revelations-nél. Ezio felülmúlhatatlan karakter volt.
  • *PS4*
    #11217
    Kezdődik....

    A Shadow of Mordor bekavar nekik...
  • *PS4*
    #11216
    Az AC4 a sorozat szégyenfoltja. Nem csak a karakter miatt (milyen Assassin az, aki a parton leszed valakiről egy ruhát, majd magára ölti, s egyből a képességekkel is bír??????)

    Nem vagyok hajlandó olyan AC-vel játszani többet, amiben csak lopakodós és hallgatózós küldetések vannak!!! Márpedig a Unity is tök ugyanez lesz.
  • *PS4*
    #11215
    Rakatukatékon vagy mi a fene volt a neve. :-D
  • TDC Geronimo
    #11214
    Jött 32 megás destiny patch és most elindult beta megint. Gyors meglesem, hogy javították-e a frame pacing bugot vagy sem...
  • TDC Geronimo
    #11213




  • TDC Geronimo
    #11212
    Evolve is akkor jön. Azért az egyik szemem sír a másik nevet :( Valahonnan kell októberbe egy boxot kummantanom, mert sunset overdrive nekem baromira tetszik. :y
  • Moby
    #11211
    Asse tudom hogy hívják azt a senkiházit,:pedig végigszenvedtem. Egy jellem nélküli generic barom és ott az utolsó mentsvárát dobta el a széria: a karaktereket. Már a háromban is valami hiba folytán maradt benne Haytham, vagy lett olyan, amilyennek egy ac főhősnek lennie kell(ene).
  • arty
    #11210
    nem mondom, h a karakterrel gondom lett volna, de az első küldik alapján szívesebben nyomtam volna Haythammal!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    persze lehet, h csak a későbbi, markáns ellenfél-karakter miatt vágytam rá, játszva nem lett volna olyan nagy szám.
  • Totti5
    #11209
    Ennek örülök!

    Október:

    Forza Horizon 2
    Alien: Isolation
    Middle-Earth: Shadow of Mordor
    The Evil Within
    Assassin's Creed: Unity
    Sunset Overdrive
    Driveclub
  • Totti5
    #11208
    Az még beleillett, átéreztem a jellemfejlődését, és a motivációját. Teljesen rendben volt, Ezio után más, badassabb jellem, amikor kellett akkor odatette magát rendesen. AC4ben nincs semmi ilyen csak egy sablon kalóz.
  • arty
    #11207
    ejj, tényleg - kár volt, h a kis indiánra terelődött a szó... de ugytudom a negyedikben nincs ilyen gond, konstans végig a szinvonal :D
  • TDC Geronimo
    #11206
    BF is elhalasztva 2015 január-március. Na -2 játék októberbe akkor. EAnek nem lesz év végén fpse cod mellé és először halasztanak bfet köv év elejére. Úgy látszik a BF4 fiaskó meghozta eredményét...
  • Tatyla
    #11205
    Destinyhez:

    Ingyenes cuccok a végleges játékban!
    A következő kódok különböző gyűjtői kártyákon jelentek meg. A Bungie azt igérte, hogy aki érvényesíti őket, a végleges játékban egy-egy kisebb jutalomban részesül. Még nem lehet tudni, hogy melyik kód mit aktivál majd. A lényeg, hogy a http://www.bungie.net/en/User/coderedemption oldalon aktiválni kell őket, úgy, mint a retail béta kódokat.
    Warlock
    YKA-RJG-MH9
    Hunter
    3DA-P4X-F6A
    Titan
    MVD-4N3-NKH
    Rixis
    TCN-HCD-TGY
    Old Russia
    HDX-ALM-V4K
    Hive
    473-MXR-3X9
    Moon
    JMR-LFN-4A3
    Gjallorhorn Launcher
    HC3-H44-DKC
    Duke Mk. 44
    69P-KRM-JJA
    The Tower
    69P-VCH-337
    Hive Ogre
    69R-CKD-X7L
    Valley of the Kings
    69R-DDD-FCP
    The Fallen
    69R-F99-AXG
    Red Death
    69R-VL7-J6A
    The Cabal
    69X-DJN-74V
    The Devastated Coast
    6A7-7NP-3X7
    Vex Minotaur
    6A9-DTG-YGN
  • TDC Geronimo
    #11204
    I’m writing to let you know that Dragon Age: Inquisition has a new release date of November 18, 2014 in North America (November 21st in EU).

  • Moby
    #11203
    Az alapproblémát ott látom ma már az összes sandboxban, hiába kedvelem a világát. Rossz az irány. Az ac-ban is azt látom, hogy az igéret valóra váltásához ki kellene szakítani a mai, jrpg-k sorsára sodródott sandboxokból, és egy sztori-intezívebb játékot kellene felépíteni egy ezio, altair, vagy haytham kaliberű karakter köré.
  • Totti5
    #11202
    Különösebben nem meglepő, elég a graf ( amivel nincs is gond, mert az egyik erőssége a környezet és a korhűség, hisz ettől IS jó ). Nézd meg hogy pár napja a legjobban várt játék szavazáson ez az AC a 3.! lett a gamer 365 listáján. Ennyi. Nincs miről beszélni. Nem kell ide gameplay.... mindek. Bezzeg a Watch Dogs amiben van, az a világ szara szerintük. Olyan kettős mérce van, hogy ezen igazodjon ki az aki meg akarja érteni mi játszódik le az emberek fejében. Hétfő reggel sírnak hogy csak a grafika, minden szar semmi sem jó, évente jön, bullshit, csilli villi, nincs már kihívás, péntek estére meg nyáladzva ülnek az AC4 előtt hogy milyen csudajó rész és már pre orderben vannak az AC5el.

    Egyik legnagyobb AC rajongó vagyok, de álljon már meg a menet... kurva rossz az irány.
  • Moby
    #11201
    Én is pontosan ezekre értettem. Mínusz gameplay.
  • Tatyla
    #11201
    US storebol szedd le...
  • TomStorm
    #11200
    Sz.tem arra értette,hogy az egész jól néz ki.Mármint a mozgások,hangok,gameplay,animációk stb.
    Nem csak a grafikára gondolhatott de ha igen kövezzetek:)
  • arsmarci89
    #11199
    DC Uiverse Online-t h h nem találom az ingyenes játékok között?
  • Moby
    #11198
    Soha, egyetlen egyszer sem a kinézetével volt a baj. Az egyetlen pontja, ami konstans rendben volt.
    Ez a legkevésbé fontos kérdés.
  • TomStorm
    #11197
    The Crew nincs CB PS4-en?PC-n egész jónak tünik
  • TomStorm
    #11196
    Az összes része megérte eddig a pénzt,ez se lesz kivétel.