121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #11551
    Hmmm. Tegnap elkezdtem én is. Grafikában sok különbséget nem látok, bár van valamennyi az tény. Szép folyamatos, az viszont tagadhatatlan. Bár a játékmechanika meg az egész ettől még nem változott, nem hiszem, hogy végig fogom nyomni harmadjára. Feltettem hard-ra, hogy kicsit szívassam magam, el sem képzelem, milyen lehet grounded fokozaton.

    Sajna a vizuális gliccsek maradtak, meg a kurva hosszú töltési idő. Az átvezető videók minősége szarabb, mint az ingame játékmenet, ez azért meglepő. Bár ez a régi verzióban is így volt.

    A játék eleje nekem továbbra sem tetszik

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahogy elautókáznak a házból, a kocsik rém bénák, nagy kocka mind, hasonlóan a rendőrautók. Az emberek animációja is tiszta béna, nem tudom, már első játszásra sem tetszett a prológus, sokkal gagyibb, mint a játék később lesz.
  • Ulthane
    #11549
    Akkor töltsd le USA storeból, az is 11 ezer.
  • arty
    #11548
    Semmit nem jelent, ha téged épp most nem vágnak át.

    Tetü cég és pont.
  • Kongy
    #11547
    Pazar lett a TLOU Remastered. Baromi szép, és baromi jól fut. Én hülye PS3-on vittem végig anno először.... ha ezt tudom...
  • Kongy
    #11546
    Leginkább Ulthane figyelmébe ajánlom, mert tudom mennyire imádja az FPS-eket :D

  • Kandurex
    #11545
    Jah, olcsó, ship meg only us, vagy katonai address, csodás...
  • Kongy
    #11544
    PS4 címeket elnézve több, mint valószínű...
  • shaddam
    #11543
    Ez még rumor nem?
  • arsmarci89
    #11542
    Itt is 50 dollár, akár hogy is számoljuk , az nagyából 11.000FT

    "
    PS4 owners will get Octodad: Dadliest Catch and The Swapper i.e another two indie titles. Playstation 3 owners with Playstation Plus subscription will receive Saints Row 4 and Far Cry 3: Blood Dragon (a dream line-up, they can't get anything better than this).

    Playstation Vita owners with Playstation Plus subscription will receive 1001 Spikes and Atelier Rorona Plus. We have not yet received any official words from Sony, so consider this a rumor for time being. With just few days left for the arrival of August 2014, we expect Sony to make an official announcement soon."
    A picsába:)
  • Kongy
    #11541
    Én tavaly áprilisban rendeltem tőlük, minden rendben volt, vadi új volt a játék és a szállítás is pontos volt, rendes csomagolás minden.
  • TomStorm
    #11540
    Úgy tudom akkor nincs posta díj ha paypal előre fizetsz.Máskülönben van.
    De az ár még úgy is jó lesz.Mondjuk érdekesen olcsó jópár játék ennél a cégnél már régóta figyelem de még sosem rendeltem.
    Majd írd meg,hogy alakult
  • TDC Geronimo
    #11539
    Csak első végigjátszás után lehet választani
  • arsmarci89
    #11538
    Nemtudom biztos én vagyok a hülye, és bízok az emberekbe.Azok a negatív vélemények lassan 2 évesek, és abból sincs sok..Több hónapra visszamenőleg visszanéztem és szinte mindenki ajánlja a boltot.Remélem igazam lesz majd megírom:)
  • Tatyla
    #11537
    preorder bouszok mint ellie skin meg joel skin ezek hol jelennek meg?
  • Totti5
    #11536
    S ha ott lesz a posta költség akkor átveszed? ha igen és kifizetted akkor már hiába reklamálsz, leszarják, ha nem veszed át akkor meg nem játszol és akkor is leszarják. Fel kell őket hívni h mi van és akkor nem ér meglepetés.
  • arsmarci89
    #11535
    Árukereső-n ezek az értékeléseik
    Ezek alapján döntöttem.Bebaszna ha 1 kibaszott játékkal szarakodnának.
  • Rdinho10
    #11534
    azt észrevettem h telepítette....de az egészet felmásolja?
  • arsmarci89
    #11533
    Kedves vagy...Csak nem basznak át..Azért rendeltem mert olcsó, gondolom bontatlan lesz..Ha átvesszük a csomagot csak kiderül 1ből mi van benne, és ha baj van lehet reklamálni.
  • Totti5
    #11532
    Berakod a lemezt és telepíti... nem kell semmit csinálni.
  • TDC Geronimo
    #11531
    Magától telepíti ahogy berakod lemezt.
  • Rdinho10
    #11530
    üdv,lehet hülye kérdés de ,hogyan kell teljes játékot telepíteni vinyóra?:)
  • Totti5
    #11529
    Mivel nem látom kiírva sehol a hogy ingyenes a szállítás ( az ellenkezője viszont ott van a főoldalon ), szerintem nyugodtan hozzá lehet adni és úgy készülni... de minimum felhívni őket hogy mi van a kotvadék oldalukkal.
  • arty
    #11528
    Nem kell minden áron szajkózni, hogy igénytelen vagy. (aka nincs igényed funkciókra, nincs igényed 60fps-re)
  • arty
    #11527
    Tudjuk, a Gyűrük Ura is egy fos, mert csak mennek a-ból b-be.

    Szokásos.
  • arty
    #11526
    Remlem átbasz ez a tetü banda.

    (csak azt nem értem, minek kérdezted meg, h milyen a bolt, ha utána végül megrendelted? :D )
  • Totti5
    #11525
    Pontosan azt írja, hogy a CO OP multi fontosabb mint az egymás elleni multi, szóval 99% h storyt lehet majd többen játszani, ami egy ME-nél teljesen kézenfekvő dolog, hisz társakkal mentél eddig is, csak AI irányította őket.
  • Totti5
    #11524
    Ez a része így nem igen érdekel.
  • TDC Geronimo
    #11523


  • BooMiller
    #11522
    Tehát vissza tértünk a lopáshoz:))) én is szoktam de most ne erről beszélünk.
  • arsmarci89
    #11521
    Na megrendeltem a SUPERGAMER-ről a LAST of US-t.Kicsit érdekes a számlázása:)

    A megrendelés értéke: 11.690 Ft
    Futárposta (Futárpostával): 1490Ft
    -------------------------------------
    Összesen: 11690Ft

    Nem bánnám ha tényleg nem kellene futárért fizetni XD Kipróbáltam más játékkal ott összeadta az összeget:)
  • Ulthane
    #11520
    Na szóval. Remélem a koop hangsúly nem azt jelenti, hogy a sztorit koopban lehet nyomni, mert attól leverne a víz. A makózás meg gyűlöletes volt az első részben is, nem vígasztal, hogy most gyors lesz. :)


    Totti5 #149939 válasz privát tegnapelőtt, 21:33
    Mass Effect infók

    - The next Mass Effect has a “Spiritual Successor” vibe.
    - Frostbite 3 allows the animation team to do things they “couldn’t even imagine before.”
    - Speaking of customization, the team wants to give players as much choice as possible.
    - It’ll be set during Shepard’s life time, but won’t involve him/her. It’s a completely new story.
    - Cooperative multiplayer is more important for BioWare than competitive.
    - Some of the characters from old games may make an appearance.
    - It’s too early to announce composers and races available to the players.
    - The mako will return, and it’s very fast.
    - The game isn’t titled Mass Effect 4, at least for now.
    - No release window was provided during the panel.
  • TDC Geronimo
    #11519
    Launch trailer

  • Ulthane
    #11518
    Akkor meg beszerzem a virágboltból. Egészen biztos vagyok abban, hogy még az is, aki a kedvenceit megveszi lemezen, nem csak annyi filmet néz, amit megvesz...
  • BooMiller
    #11517
    Szlovákiában most indul és jönnek ide is.
  • Totti5
    #11516
    Felőlem annyit nézel amennyit akarsz én a tökéletes minőségért veszek BR lemezt, gyűjtői BR lemezt, 3Ds BR lemezt sok extrát tartalmazó BR lemezt. Filmeket nem kölcsönözni akarom, hanem ott látni a polcon sorakozni.
  • Ulthane
    #11515
    A SkyTv most indul majd PS!-en, de van olyan, ami már most is elérhető és működik is. Netflix szerintem jó ideig nem lesz még.
  • BooMiller
    #11514
    Értem:) Ez itthon elérhető? vagy a netflix(nemsokára talán) tökéletes minőség ugyan ár:)
  • Ulthane
    #11513
    Miért is lopás, ha elő vagy fizetve egy SkyTV-re, vagy hasonló szolgáltatásra. Pár fontért havonta annyi filmet nézel tökéletes minőségben, amennyi nem szégyen.

    Nem fogok ezért 6-7 ezer forintot kiadni 1 rohadt filmért.
  • shaddam
    #11512
    Ha otthon lennék tolnék egy képet, a szerény, de gyarapodó gyűjteményemről. Mondjuk az ilyen transzformátor 4 szintű böszmeségeket nem is nézem, de le se töltöm
  • TDC Geronimo
    #11511
    Hát Troy Baker (Joel) meg Ashley Johnson (Ellie) még mindig kivételes tehetség