121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arsmarci89
    #11588
    Persze ha te mondod biztos ìgy van èn hiszek neked
  • arsmarci89
    #11587
    Ha tudtad hogy megkapm nemtom minek okoskodtál bele feleslegesen,meg mi okból szólod le őket.Tök felesleges volt ennyi erővel a beszollásod.
  • arty
    #11586
    Az atlag boltal szemben nem az a panasz, h uj helyett hasznaltat kuld. Sokat szamit, h mi is a konkret panasz, a mennyisegi peldad marhasag - gondolom te se rendelnel onnan, ahol minden 5. ember penzet pl siman csak ellopnak... vagy igen, mert csak 20% az atbaszottak szama, azok is csak rinyagepek amugy is?
  • arty
    #11585
    Sajna ettol neha picit hullamos lesz a folia :(
  • arty
    #11584
    Egy vegtelenul ostoba embertol ez az egyik legszebb bok, amit kaphattam.

    Koszonom.
  • warass
    #11583
    Még régebben Cloud fórumtársunk mondta a megoldást; hajszárító. Nekem mindig bevált. Átmelegíted a matricát, kb 1perc, utána kezded lehúzni, de a hajszárítóval továbbra is kíséred. Ha a végén marad foltokban ragacs, azt a lejött matricával odanyomkodva lehúzod.
  • n000rbi
    #11582
    Nyomjad hard-on, én ps3-on elsőre úgy játszottam. A lényeg, hogy ezen a nehézségen már nem fogsz sokat lőni :)

    -----

    Azt írják ugye, hogy a Remastered-hez jár a Left Behind DLC és két multis térképcsomag. Ez utóbbiakat hol találom?
  • arty
    #11581
    Na, ezert remeltem, h atbasznak.

    Tudtam, h jossz majd, h "naugye".
  • Mr Manson
    #11580
    The Last Of Us mennyire durva Hardon? Élvezni szeretném , de gagyizni se akarok
  • TDC Geronimo
    #11579
    LOL egyik naughty dogos animator aki tavaly csinalta a joel banderas gifet most előrukkolt még egy memevel :d

  • TomStorm
    #11578
    Jövőre, március végét írnak
  • n000rbi
    #11577
    Inkább csak hiszed, hogy jó lesz az neked. Bár nem vagyunk egyformák.
  • n000rbi
    #11576
    Én inkább egy DeS, DaS-szerű játákot vártam tőle, de...nem tudom, majd kiderül, ha valaha megjelenik. (ugye idén februárra ígérték ezt is :P)
  • TomStorm
    #11575
    Nekem jó lesz a F2P
  • Kandurex
    #11574
    Amikor először bemutatták durva volt,...és mindenki valami fasza Oblivion-Skyrim stb. típusú játékot várt,aztán jött a pofára esés, hogy csak multi, szerintem onnantól kezdve lett totál érdektelenség
  • n000rbi
    #11573
    Ezt sajnos már kb. a bejelentése óta tudni lehet. Nem is érdekel már annyira.
  • TomStorm
    #11572
    Azt írják F2P lesz Deep Down.
    Sajnos csak Japó gameplay-t találtam:
  • TDC Geronimo
    #11571
    Nekem is az összes 1st party sonys ps3 meg ps4es játék dobozan okádék helyen van, pedig van egy pár... összes doboz el van baszva így :(
  • Kongy
    #11570
    na ja másik kedvencem, mikor a nyomorék cseh, román meg hasonló feliratok elb.sszák a hátsó borítót... Nem értem USA-ban ezt valahogy meg tudják oldani enélkül is.
  • n000rbi
    #11569
    +1 :D

    Nem tudom miért nem lehet legalább a doboz hátuljának alsó felére tenni, az még nem is zavarna annyira.
  • a.carkey
    #11568
    A kedves édesanyját innen a távolból is csókoltatom annak a degenerált állatnak, aki a magyarországi PS3/PS4 nem CE változatoknál FOLYAMATOSAN a doboz képére, belülre, a celofán alá pakolja fel a cseh, magyar és lengyel nyelvű szutyok, semmire sem jó cetlit, a világ legocsmányabb matricanyomdájának termékét! (Ez a TLOUR esetében most még benzinnel sem jött le, miután vagy 4 helyen elszakadt.)
  • n000rbi
    #11567
    Egyetértek a spoileres résszel, főleg így 60fps-sel "érdekesen" néz ki.
  • n000rbi
    #11566
    Nyilván, ezt a régihez képest mérve értettem :) A KZ például még mindig messze a legszebb ps4-es cím, szerintem.
  • n000rbi
    #11565
    Helyesbítenék, a belső tereken eléggé ráfeküdtek a textúraminőségre, kívül már itt-ott érezni, hogy ez egy ps3-as játék volt. Viszont a különbség nekem legalábbis eléggé meggyőző és öröm ilyen képfrissítéssel játszani.
  • Ulthane
    #11564
    Nem, de az új konzolokon ez a belépőszint, amit MINDEN játéktól elvárok!!!
  • TDC Geronimo
    #11563
    Naughty God
  • n000rbi
    #11562
    Úgy, hogy nem fest rosszul :)
  • Newfronter
    #11561
    "Hát hogy néz ez ki??? :OO "
    Ezt hogy érted?
  • n000rbi
    #11560
    Megjött a játék. Hát hogy néz ez ki??? :OO

    @TATYLA: a ps4 skin nem olyan mintájú, mint a képeken volt, sajnos jobb...így még meggondolom mi legyen vele, sry.
  • Kongy
    #11559
    +1 csatlakozom. Semmi baj nincs velük.
  • Ulthane
    #11558
    A játékokkal kapcsolatos véleményeid is hasonló demagógiát tükröznek...
  • Ulthane
    #11557
    Neked.

    Én minden játékot normál fokozaton játszom. Szórakozni szeretnék, nem frusztrálni magam, s 10-15-ször nekimenni egy szakasznak.
  • Ulthane
    #11556
    Ennyiért megéri a lemezes! Én nem mertem rendelni tőlük, a negatív felhangok miatt. De legközelebb fogok, ha valami jó áron lesz.
  • Ulthane
    #11555
    A normál bőven elég. Ha szeretsz beállni a pofonfa alá, és te is azért játszol, hogy szívasd magad, s nem azért, hogy dinamikusan haladj és szórakozz, akkor vedd erősebbre. :)

    Még normálon is vannak benne kihívást jelentő részek, pláne első végigjátszásra.
  • Kandurex
    #11554
    még a legjobb, legtutibb boltoknak is vannak olyan vásárlói akik nem ajánlanák őket soha, nem kell vele foglalkozni, míg egy bolt megítélésekor több pozitívumot, mint negatívumot olvasol, nyugodtan és bátran kell ott vásárolni, minden más csak műhiszti vagy az egyén fafejűsége-ostobasága a bolt ellen
  • Kandurex
    #11553
    hard -on érdemesebb kezdeni? (még nem játszottam vele) túl gyenge alapon?
  • arsmarci89
    #11553
    Megjött a lemez sèrtetlenül,bontatlanul attól a tetü bandától!Fogadni mernèk hogy te nem rendeltèl tölük mèg semmit.Mások kedvèt legalább ne vedd el tőle.Vicces hogy mennyire ellenük beszèlsz.Bátran ajánlom a supergamert
  • n000rbi
    #11552
    "Feltettem hard-ra"

    Már a legelső alkalommal azzal kellett volna kezdeni ;)
  • Ulthane
    #11551
    Hmmm. Tegnap elkezdtem én is. Grafikában sok különbséget nem látok, bár van valamennyi az tény. Szép folyamatos, az viszont tagadhatatlan. Bár a játékmechanika meg az egész ettől még nem változott, nem hiszem, hogy végig fogom nyomni harmadjára. Feltettem hard-ra, hogy kicsit szívassam magam, el sem képzelem, milyen lehet grounded fokozaton.

    Sajna a vizuális gliccsek maradtak, meg a kurva hosszú töltési idő. Az átvezető videók minősége szarabb, mint az ingame játékmenet, ez azért meglepő. Bár ez a régi verzióban is így volt.

    A játék eleje nekem továbbra sem tetszik

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahogy elautókáznak a házból, a kocsik rém bénák, nagy kocka mind, hasonlóan a rendőrautók. Az emberek animációja is tiszta béna, nem tudom, már első játszásra sem tetszett a prológus, sokkal gagyibb, mint a játék később lesz.
  • Ulthane
    #11549
    Akkor töltsd le USA storeból, az is 11 ezer.