121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #11663
    Nagyon helyes!
  • Kongy
    #11662
    Nyilván azt fogja mondani, hogy RPG :DDD Ennyi erővel akkor a Gears of War is az :D Játékmenetben ME2-3 a GoW-ra hajaz leginkább, azzal a kivétellel, hogy szintet lép a karakter.
  • TomStorm
    #11661
    Hát mi?
  • Kongy
    #11660
    Hát akkor mi a lóf@sz már nem azért?
  • Totti5
    #11659
    Mass effect nem TPS.
  • sirpalee
    #11658
    Igen, és a Naughty Dog csinálja, meg legyen PS4-re is, igaz? :) Ez a rész pl tök független attól, hogy tps akció.
  • Kongy
    #11657
    Mass Effect 1-2-3 :D De inkább utóbbi 2, az már tekinthető akciójátéknak, az elsőben több volt az RPG elem. De ha megint az a kifogás, hogy ezek túl hosszúak a TLOU-hoz képest, akkor Uncharted 1-2-3.
  • sirpalee
    #11656
    Nekem hiányzik ez az alapos felépítés.

    Nagyon könnyen be tud rántani egy sztori / karakter / világ (vagy akár egy jó intro zene), és végigtolom, még ha a gameplay rossz / dögunalom is (pl Spec Ops The Line). Itt egyszerűen ez hiányzik. (nekem) Ezért pampogtam.

    Neked tetszett, that's all, attól, hogy szerintem középszerű a történet / karakter része a te élményed nem lesz kevesebb. :) (bár ez inkább annak szól, aki enyhén utalt arra, hogy biztos a Transformerst szeretem)
  • Totti5
    #11655
    "persze van jópár játék ami igen"

    Mondjuk 5 dbot sorolj fel ami kategóriákkal jobb mint a TLOU. Természetesen TPS-akció játékot.
  • Kandurex
    #11654
    szándékos spoilerezés kizárást eredményez az oldalról, minden regisztrációra ami az adott userhez kapcsolható
  • a.carkey
    #11653
    Szerintem ua a vége, mint egy évvel ezelőtt volt ... :D
  • TomStorm
    #11652
    Addig szarakodtok még valaki elköpi a végét de akkor ideges leszek-.-
    Minden játéknak kellene konzolos topikot nyitni és nem érdekel ki lusta ki nem de húzzon át oda:D
  • SlickAdam
    #11651
    van aki csak a Transformers szintu "sztorit" es karaktereket csipazza :D
  • a.carkey
    #11650
    Nem, csak érdekelt volna, hogy "Vártam egy komoly sztorit, zseniális karaktereket, ezért vágtam bele" nálad más játéknál mit jelent? Mert ennél KOMOLYABB sztorit, mint amit a játék végén produkál, nos, nem tudnék más videojátékban mondani. Meg érdekelt volna, hogy más játéknál nálad mit jelent a zseniális karakter? Mert amit itt a két főszereplőbe érzelmileg beleraktak, és ahogy őket felépítették a kezdetektől a végéig, nos, erre sem igazán tudnék jobb példát mondani. Vannak hiányosságai, mint pl. a csapatban mozgásnál az észlelhetőség, de ez több, mint "szépen összerakott, minőségi iparosmunka".
  • sirpalee
    #11649
    Jah igen! Viszont a multi koncepciója nagyon bejött a videók / elemzések alapján. Ha van hely valahol, szívesen becsatlakoznék egy 4-es partyba...
  • Harlekin
    #11648
    Na azért van ami lényegesen halkabb.Mint bármi más.
  • Kongy
    #11647
    Így van. Ezért nem kell a másikat utálni, mert átlát a hype-on. :)
  • sirpalee
    #11646
    Igen, 75-80. Persze ettől még szórakoztató. :)
  • sirpalee
    #11645
    Miért? Hogy elmondd azoknál mennyivel jobb a LoU? :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy most random, Kentucky Route Zero, Stanley Parable, Transistor, Wolf Among Us etc...
  • a.carkey
    #11644
    Írjál már három plusz egy olyan játékot, ami neked tetszett! Csak kíváncsiságból ...
  • Kongy
    #11643
    Egyetértek. Túl van ajnározva, ez tény. Mint már többször mondtam, erős 80-as, semmiképp sem 95 meg 100... :D Vicc.
  • Kongy
    #11642
    Prevgen hd-sítás miatt én tuti nem vennék újra PS4-et, de te tod. Majd max 1 hét múlva eladod :D
  • sirpalee
    #11641
    Pedig nekem B kategória. Maxmimum annyiban lehet velem a baj, hogy magasra teszem a lécet történet / karakterek szintjén, és ezt a LoU nem ugorta meg (persze van jópár játék ami igen). Ettől függetlenül egy szépen összerakott, minőségi iparosmunka. De semmi több.

    Ha megmutatnak egy karaktert, pár percet beszél, és már azonnal sejteni mi lesz vele... Nos az a játék sara. Nem a játékosé.
  • sirpalee
    #11640
    Nem azért játszom vele, mert sikeres a cím. Vártam egy komoly sztorit, zseniális karaktereket, ezért vágtam bele. Pont ott lett gyenge a játék (nekem), ahol a legnagyobb erősségét vártam. Ezért a nagy csalódás...

    De már az is az én hibám, hogy jó értékeléseket kapott a játék, tetszik az alapkoncepció, megveszem (ugye nincs demo...), erre nem olyan jó, mint vártam, de én hoztam rossz döntést? Ugyanmár.
  • SlickAdam
    #11639
    truth hagyta el szádat, veszem a TLOU Bundle-t, gari bövitest meg lehet meg kesöbb is, azt skippelem egyelöre.

    üvölteshez meg: üvölt a gemer pc-m is (kb mint a PS4) mikor mar joideje megy a jatek, szal meg se probald megmagyarazni az ellentetjet! :) volt nalam 4-5 GPU (papiron kussolos fajtabol), ketlem, hogy mind hibas lenne. esetleg egy hangszigetelt haz eseten elhiszem, hogy halkabb, mint a PS4.
  • Moby
    #11638
    Üvölt killzone-al, vagy Infamous-al, vagy bármivel, ami megcibálja.van akit ez nem zavar, mert zajban él, de ettől a gép még hangos, és engem rendkívül zavart.
    Nemtudom a kérdés nekem szólt-e, nekem nem döglött be gépem.
  • arsmarci89
    #11639
    Mitöl döglött be a gèped?
  • arsmarci89
    #11638
    Üvölt??Èn mèg nem vettem èszre.Vagy mennyi idő után jön elő a hibalehetősèg?
  • Moby
    #11637
    Ami pont 5-6 euróval több, mint amennyit ér :D
  • Moby
    #11637
    Igen, azokról van szó :D de mostanra neghalt a topik, már csak a mobiloldalról nyitható meg, különben porzik :DD

    /vagyis az egész fórum...
  • n000rbi
    #11636
    ?? A mobiloldalon se látok csak 2 hsz-t tőled (amire válaszolok és a #11634)
  • Moby
    #11635
    Jó ez az új design LOL
    Írtam egy postot, ami csak a mobiloldalon látszik :D
  • Moby
    #11634
    A másodikad kvázi kényszerből volt, szóval jóindulattal is maxinum egy fél ps4-el vezetsz :)
    Majd egyszer talán behúzom a harmadikat. Azt is nagyon maximum használtan. A sonyt tovább biztos nem támogatom. De azt is akkor, ha majd sikerül játékokat is kiadni rá, meg kialakítani egy nem-üvöltő kivitelt. Ezekből viszont a másodikra látok egyáltalán esélyt.
  • SlickAdam
    #11633
    #11628 :)
  • TDC Geronimo
    #11632
    Ejjha na lehet tippelni meddig marad meg? :d
  • TDC Geronimo
    #11631
    Az egy dolog, de a történetet meg pont a karaktereket luhúzni egy last of usba háááát...
  • Kandurex
    #11630
    neki nem jön be, nem tetszhet mindenkinek a játék :/
  • TDC Geronimo
    #11629
    B kategória?? Hajjaj akkor nálad komoly gondok vannak.
  • SlickAdam
    #11628
    kutyás lesz, mert ezt a gepet mar megtartani tervezem, bövitett garival, hogy ne idegeskedjek 1 ev utan se. pont 400 eurotol (WD Bundle 399,90 :)) dragabb a gari dolog, szoval ha igy nezem 5-6 eurora jönne ki a Kutyatelep.
  • n000rbi
    #11627
    Miket beszélek, a bundlis játék "not for resale" :P :)