121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #11702
    Ha szíved vágya ugyan azt végigjátszani ugyan azt mint az AC3 azzal a szuperb játékmenettel és kihívásokkal, de story és karakterek nélkül akkor bztos nagyon élvezetes az AC4.

    UFC meg verekedés, van belőle demó, próbáld ki!
  • TDC Geronimo
    #11701
  • SlickAdam
    #11700
    Fight Night +1
  • Rdinho10
    #11699
    hát igen ezért fogalmam sincs melyiket:D Fight Night jöhetne már:)
  • Kongy
    #11698
    Tény, hogy sokáig elvagy vele, de annyira nem színvonalas szórakozás, lévén ugyanazt kell benne csinálni órákon át :)
  • Rdinho10
    #11697
    Pedig az összes részt végigtoltam pc-n...nekem tetszett! Ufc-t is szeretem egy ideig,óráig utána annyi.Mindenki csak jót ír az Ac4-ről.
  • Kongy
    #11696
    UFC
  • Moby
    #11695
    Ufc-t én nem ismerem, de azac4-et senkinek nem javasolnám, aki kicsit is kotődik a szériához. Aki meg nem kötődik..nos annak meg pláne nem :D
  • Rdinho10
    #11694
    Egy kis segítség kellene szerintetek melyiket vegyem? UFC vagy Assassin's Creed 4?:):) szeretem mind2 fajta játékot
  • Tatyla
    #11693
    jó így haverral felesben venni a játékot Diablo berántva US store-ról!
  • arty
    #11692
    van spoiler tag, használd
  • arty
    #11691
    A stílusomért bocsánatod kérem.

    Friss a tlou, ebből még nincs használt, nem kockáztattál semmit szinte. Az se kizárt, leszoktak a dologról...ettől még rohadjanak meg a sok, korábbi átverésért.
  • Kongy
    #11690
    Egész jó ez a fotómód :)

  • SlickAdam
    #11689
    az lesz baszod :)
  • Moby
    #11688
    SlickAdam:
    Úgyfest fritzlandban csak a persil jobb, a többiből a gányt terítik :) döglött ps4-ek, cicergö 770-ek...vásárolj inkább innen :)
    Már nem győzöm törölni a sony mailjeit, amiben a pc-m csendességének receptjéért könyörögnek :D
  • gergou
    #11687
    https://www.facebook.com/photo.php?v=680737938668275&set=vb.100001962246117&type=2&theater
    Nos itt megtekinthető egy kis demo :)
  • a.carkey
    #11686
    Majd nézz be néha a GOT topikba is a legújabb rész kijövetelének napján!
  • SlickAdam
    #11685
    10 eves jatekos SE szpojlerezünk. ott a tag. mar csak 1 klikkbe kerül.
  • Kandurex
    #11684
    ha nem rakja tag közé, igen és azonnal,

    ....azért a negyed évszázados film meg egy tavaly megjelent média nem ugyanaz!
  • Kandurex
    #11683
    privi
  • a.carkey
    #11682
    Most ezt komolyan mondod? Egy éves a játék ...

    Most ez olyan, mintha megmondanám, hogy anno a SWEP4ben Luke Leia anyja, és DW az ő körösztapjuk.
  • gergou
    #11681
    soha nem csináltam ilyet, kb 3 játékkal játszottam a ps4 en, ebből a thief hatalmas csalódás volt, a Watch dogs kellemes csalódás, ez, na ez, hááát nem tudom hova rakni, na megnézem, hogy lehet videot felrakni :)
  • sirpalee
    #11680
    Na és? Nem követeli meg, ettől ne is foglalkozzanak vele a fejlesztők?

    Amikről én beszéltem, azok általános dolgok, teljesen függetlenek a műfajtól. Van ami nem követeli meg (pl szimuláció, versenyzés, multi only), de a LoU nem ilyen. Kell kötődés a karakterekhez, kell történetet mesélni. Single player játékról beszélünk, ahol nem a szimuláción van a hangsúly. Vannak rá eszközök, attól, hogy nem olyanok mint az ME-ben, vannak.
  • gergou
    #11679
    ha nem kell postáznom, azért a tiéd
  • Totti5
    #11678
    Mass Effectben nagyon nem csak mész és lősz ( az a TPS része ), ezért is van több idő és más elem arra hogy részletesebben belemenjen egyéb dolgokba ( ez meg a szerepjáték része ).
  • Totti5
    #11677
    TLOU játékmenete nem követeli meg ( nem is kivitelezhető olyan módon ) azt a részletességet mint amit a Mass Effect ad ( pláne h ott 3 részről van szó, de ez lényegtelen ).

  • Kandurex
    #11676
    8.5k...

    toljad csak, ráérek, még mindig a Dark Souls -okat csapatom
  • TomStorm
    #11675
    Stream nem lesz?Mondjuk egy nem kimondottan spoileres részt csekkolnék kicsit:)
    Bár ezért nem fontos elindítani,ahogy érzed
  • Kongy
    #11673
    Persze, hogy az :D De van olyan elvetemült, aki szerint nem az!
  • TomStorm
    #11672
    Az,hogy RPG "csak" a cselekvéseket a játékban változtatja.Ezt tartalmazhatja az adott game vagy sem.Ettől még Mass Effect is third person shooter
  • Kongy
    #11671
    Aki ökörséget beszél az te vagy :D Túlmisztifikálod az egészet. Mit csinálsz mindkét játékban?? Mész-lősz-fedezék. Ennyi. Nincs ezen mit filozofálni. De nem állok le hülyékkel vitatkozni, mert a hülyék a legmagabiztosabbak a hülyeségükben.
  • sirpalee
    #11670
    Rossz példa... Van sztori, vannak karakterek, van benne jellemfejlődés... Ezt a részét össze lehet hasonlítani más játékokkal, függetlenül a játékmenettől. Forzaban ilyen nincsen (ugye? nem toltam vele), és szándékosan nincs, nem érdemes GTA-val hasonlítani. Senkinek sem jutna eszébe.
  • gergou
    #11669
    9k, de azért elöbb végigtolom :)
  • Totti5
    #11668
    "Játékmenetben ME2-3 a GoW-ra hajaz leginkább"

    Most vagy nem játszottál egyikkel sem vagy direkt mondunk ökörséget.
  • Kandurex
    #11667
    sebaj, jól megveszem tőled, mondjuk 8k....? ;)
  • Totti5
    #11666
    Akció-szerepjáték, a harc tps, a játék nem az.

    Uncharted, Last of Us, Gears of War rendelkezik szerepejáték elemekkel és játékmenettel? szerintem közük nincs hozzá.
  • gergou
    #11665
    Lányok, fiúk, ez nem az én játékom :S nagyon sajnálom tényleg, nagyon vártam. Sebaj, sztem az Alien isolation lesz az én játékom :)
  • Totti5
    #11664
    Csak 5 db TPS játékot kértem, semmi extrát. Dehogy független. Írva lett a Wolf Among Us mint jobb sotry. Vicces, ezzel az erővel a GTA5nek is jobb a storyja mint a Forza Motorsportnak, mert pont annyi közük van egymáshoz.
  • TomStorm
    #11663
    Nagyon helyes!
  • Kongy
    #11662
    Nyilván azt fogja mondani, hogy RPG :DDD Ennyi erővel akkor a Gears of War is az :D Játékmenetben ME2-3 a GoW-ra hajaz leginkább, azzal a kivétellel, hogy szintet lép a karakter.