121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #11742
    pf szánalmasak a digitális árak is, most meg még ez is... Mondjuk nálunk ez a PS now szerintem úgyse lesz egy hamar meg nem is igazán érdekel főleg az itteni nettel.
  • Kongy
    #11741
    Amerikaiak megfizetik, hidd el :D
  • Totti5
    #11740
    PS NOW árak

    Remélem nem jön be nekik, mert nem akarok teljes áron 3 hónapra bérelni egy játékot... ezek nem normálisak / ez a bérlés egy zsákutca.
  • TDC Geronimo
    #11739
    Istenem még mindig szar a multi matchmaking last of usnál negyed órája egy árva meccset se talál... -.-
  • Kongy
    #11738
    Max eladod azt kész. :D nem lesz nehéz szerintem, mert elég sokan szeretik.
  • gergou
    #11737
    Lehetséges, na játszom, aztán meglátjuk mi lesz a véleméynem :)
  • SlickAdam
    #11736
    ha te ilyen jelentektelen dolgokon, mint pl villamlas, kiakadsz, akkor igen, veled van a baj.:)
  • gergou
    #11735
    Biztos velem van a baj, szeretni akarnám ezt a játékot, de nem megy... Annó a Watch dogsot utálni akartam, de az sem ment, belopta magát a szívembe. Ennek a játéknak nem sikerült.
  • Kongy
    #11734
    Kell 3 óra is, hogy úgy beinduljon. Talán mikor Bill városában vagy akkor kezd.

    Ilyen bugokat amiket említettél tudok ám még mondani :D A legjobb mikor lopakodni kell, és Ellie sétál össze-vissza, csak őt nem veszi észre az ellenség, így kicsit komikussá teszi mikor te bújkálsz, ő meg rohangál kedvére.
  • gergou
    #11733
    Tudom, nagyon kritikus vagyok, de ha azt látom, hogy egy ellenség észrevesz, és el kezd lőni rám, és tárcsere nélkül lő, mint egy végeselem szimulációban... Hát ez elveszi a kedvemet a játéktól. Ja és ha villámlik, tökmindegy hol vagy, az egész kép villog :S Na ezt hogyan gondolták???
  • SlickAdam
    #11732
    meddig vitted el? ha csak 1-2 orat, az nem mervado. az eleje tenyleg nem jo, amolyan tutorial csak.
  • gergou
    #11731
    Last of us, már megint elírtam :)
  • gergou
    #11730
    Hm... Nagyon csalódott vagyok :S Ezért vettem ki szabit, nemigaz... The Lust of us nálam nem nyert hangszórót :S Ez van, ilyen a világ.
  • a.carkey
    #11729
    Előtte kell nézni egy kis Black Sailt, egy kis Crossbones, és máris nem hányod el magad a főhőstől sem. :)
  • Moby
    #11728
    Mármint nincsenek ismereteim a tizennyolcadik századi karibi világról, tehát lehet, hogy full hiteltelen, de az én fantáziámnak jó lenyomata :)
  • Moby
    #11727
    Lekjobb karib-szimulátor evör :D
  • Kongy
    #11726
    Igen sajnos. De a PoP-ba is belerúgott a Ubi mielőtt elkezdte mellőzni... Épkézláb PoP rész már lassan 6 éve nem jött. : / A mobilos szutykokat nem veszem PoP-résznek.
  • Moby
    #11725
    Egy új popért most beülnék az autóba, és elmennék egy ps4-étt, de ilyen játékok ma nem kellenek. Ma egygombharc, egygombhack, egygombwin kell. A knack sem kellett senkinek.
  • SlickAdam
    #11724
    tehat ha karibi trip-re vagyik maugli, akkor erdemes beszerezni?
  • Kongy
    #11723
    Hát igen sajnos... Bár egy más játékot kaptunk volna ugyanezzel a körítéssel..
  • Moby
    #11722
    A világ szégyene, hogy ehhez fogható karibi világot senki nem tudott teremteni. Tragédia. Nagyfokú jóságtényező elpocsékolása, kukába gyűrése, elrohasztása.
  • Kongy
    #11721
    Nevetséges volt az a főhős. Ellop egy assassin ruhát, és már instant ugyanazt tudja, mint a többi assassin kiképzés nélkül :D Átgondolatlan, pénzhajhász szutyok, ahogy a Ubi is úgy általában mostanában. Ha egy kicsit háttérbe szorítanák a pénzéhséget megcsinálhatnák a 2008-as PoP folytatását, nem pedig ilyen semmirekellő AC folytatásokat, meg gagyi új IP-ket (ugye ugye waccsdogsz) gyártanának.
  • Moby
    #11720
    Hát az ac3 helyszínekben ramaty, de abban még legalább volt egy Haytham Kenway, még ha röviden is, aki majdnem ekvitte a hátán az egész retket. Meg volt még a Desmond vonal, tehát volt kapocs az ac univerzummal. A 4 ezzel két nevenincs senkiházival, meg egyáltalán ezzel a bohóckodással a jövőben, meg ezzel az inkonzisztens, fregmentált, és végtelenül együgyű sztorival, a repetitív pótcselekvéseivel kvintesszenciája annak, amit biztosan NEM szabad videojátékként megcsinálni, ha valami értékes dolgot szeretne a stúdió létrehozni.
    Vacak. Nincs rá találóbb szó.
  • Kongy
    #11719
    Akkor meg inFamous... bármi :D
  • Rdinho10
    #11718
    Azt kijátszottam ps3-on.elég volt belőle:)
  • Kongy
    #11717
    Helyedben amúgy inkább a Last of Us-t venném, mert mindkettőnél sokkal jobb :)
  • Rdinho10
    #11716
    Már nem agyalok jó lesz az AC4 :) az UFC vel tolok pár demo játszmát ha annyira verekedni van kedvem:D
  • Kongy
    #11715
    Akkor egyértelmű, hogy AC4.. nem értem miért gondolkozol rajta még, ha a 3 is tetszett, ez is fog. Ugyanaz a színvonal. Van akinek bejön, van akinek nem.
  • Rdinho10
    #11714
    Esetleg ha beállna a sorba a 2K foci körökbe tuti vétel lenne....
  • Rdinho10
    #11713
    Egy Michael Buffer által beharangozott,hivatalos licencekkel ellátott nextgen Fight Night-ot akarok gyorsan:D
  • Rdinho10
    #11712
    Kövezzetek meg de nekem tetszett nagyon az Ac3,story,karakter minden.
    Ufc demot leszedtem ,hát nagyon komoly a játék de továbbra is azt mondom hogy 10-20 meccset belerakok és adhatom el kb...
    Most pillanatnyilag nincs "fölösleges" 17 ropim:/
  • Kongy
    #11711
    +1 de talán a 3 szarabb 1 fokkal :D
  • TomStorm
    #11710
    Különösebb képpen nem érdekel,hogy Assassin Creed-nek nevezték el ezt a játékot.Felőlem lehetne Hook a világ közepén akkor is tetszik a game:-)
  • Moby
    #11709
    De inkább egyszerüsítek: akinek tetszett a 3-ban az indián gyógyegér az szaladhat ezzel is bátran. Olyan szar ez is van. Aki akar még egy utolsó jó emléket az ac-től az inkább szerezze be a liberationt, és felejtse el a szériát (csak remélem hogy nem cseszték el a nagygépes portot, én még eredetiben, vitán nyomtam).
  • Moby
    #11708
    >jó kis sztori

    Az. Konkrétan az assacreedek szégyene. Nem állítom, hogy a legszarabb az utóbbi időben, mert ömlik a moslék rendesen, de könyékig kell túrni vájúba.
  • TomStorm
    #11707
    AC4!!
    Végigjátszottam X360,PS3 és PC-n félig:-)
    Van kalózkodás,kincskeresés,iszonyat szép vidéken játszódik,Open world rengeteg felfedezni valóval,jó kis sztori,fegyverek,ruhák hát még sorolhatnám.Szerintem tetszeni fog:)
  • TDC Geronimo
    #11706
    Ja frém meg screen tearing hányinger egyelőre. Ebben hozzák a DaS szeria minőségét az már biztos :D
  • Totti5
    #11705
    Fosfrém töri a képet és a statikus mindenbe belelógó 2Ds fű a BOSS fájt középpontjában, a graf okés mármint B kat, az árnyékok jól festenek ahogy mozog, de nem ez fogja megizzasztani a vast.... CI játék nem lesz semmi kiemelkedő, nem AAA. Majd lesz rendesen DS klón a gépre From Software-től és lesz minőségi RPG ( DragonA, Wicser ). Bound by Flame szintjére várom.
  • SlickAdam
    #11704
    remelem frém stabil lesz es kiirtjak a keptörest. kezd jobban erdekelni, mint barmi mas az evben.
  • Moby
    #11703
    Aki arról jót ír annak nincsen semmiféle igénye a videojátékokkal szemben, ergo megkérdezni is tökéletesen felesleges.