121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #11783
    Eddig tetszik amit láttam, kivéve a ps2es textúrákat meg fosfrémet. Atmoszféra meg enemy design elég beteg. Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
  • Moby
    #11781
    >Mert sokkal-sokkal többet vártatok a rengeteg pozitiv hsz, kritika, goty ésatöbbi miatt.

    Nem. Azért, mert a tlou egy zombis akcióba töltött dráma, kőkemény emócionális felütéssel. És mint ilyen, nem egyértelmű a fogékonyság, vagy nyitottság iránta. Mint a QD játékaira. És ha ezt leszedem túl sok minden nem is marad. Mint zombis akciójáték kecigyenge. A zombiu pl. élve zabálja fel. Az összké szép, de azért az egy uncsi kettéharapja. Storytellingben is tudnék mondani számtalan jobbat. Szóval az a gond vele, hogyha bármelyik komponens nem működik valakinél, atomjaira hullik, és elvérzik. Kevés játékra igazabb ettől, hogy az egész több, mint a részek összege. A tlou esetében SOKKAL több.
  • Totti5
    #11780
    Japók... csodát nem várok, de remélem valamit letesznek az asztalra, vagy megint egy csalódás és majd a nyugat megmutatja hogy kell azt csinálni ( Alien Inso )
  • arty
    #11779
    Igen, de azon már túlvagyunk ;)

    Egyébként elmondjam, hogy neked és a többieknek is miért csalódás? Mert sokkal-sokkal többet vártatok a rengeteg pozitiv hsz, kritika, goty ésatöbbi miatt. Márpedig, ha az elvárások (határ a csillagos ég) túlzóak, a csalódás borítékolható.

    Én/sokan mások még "szűzen" vágtunk bele a tlou-ba - "n. zombis cucc, de páran annyira dícsérik...", s ezekután igen ütős játékkal találkozhattunk (már akinek végül bejött, de az itteni topikok alapján szinte mindenkinél jól szerepelt).

    Pláne irritáló, hogy sokan a végét folyamatosan magasztalják - bár nem spoiler, de sztem ezzel igencsak el tudják rontani mások szórakozását. (Nyilván kíváncsi leszel és valami NAAAAAGY dolgot, fordulatot, stb vársz a ~20 óra után, de valójában nem lesz úgyse AKKKORA - nem tud akkora lenni :) )
  • TDC Geronimo
    #11778
    Kéne már valami jó kis horror. Evil within remélem jó lesz. Ahhoz képest, hogy idtech 5, eléggé szaggatott még a legutóbbi bemutatón pedig PCn futott :/
  • arty
    #11777
    :D
  • sirpalee
    #11776
    Akárcsak a LoU-t...
  • TDC Geronimo
    #11775
    Na kellett neked venni PS4et most megint elkezdted a fölösleges aggódást :D
  • Kongy
    #11774
    Meg az UC4-el főleg.
  • arty
    #11773
    Es h mi lesz az ND-vel igy...
  • arty
    #11772
    Meg nem kezdtem el, nem tudok hozzaszolni :(

    (csak multizni szoktam haverral)
  • shaddam
    #11771
    Kiváncsi vagyok tehetségükkel hogy járulnak majd hozzá a szériához.
  • SlickAdam
    #11770
    The Saga Continues:

    Call of Duty: Ghosts developer Infinity Ward has been on the prawl for new talent, and just hired two prominent designers from Naughty Dog: former Narrative Design Lead Taylor Kurosaki and Lead Game Designer Jacob Minkoff.
    Minkoff has been working at Naughty Dog in since 2009 first as a Game Designer and then taking the position of Lead in 2011, while Kurosaki is one of the veterans of the studio and contributed to its games various roles since the times of Crash Bandicoot in 1995.
  • SlickAdam
    #11769
  • Kongy
    #11768
    Ok.

    Super Mario meg Zelda ne röhögtessél már :D
  • SlickAdam
    #11767
    GOTY 2013:

    IGN - TLOU
    Gametrailers - TLOU
    Gamespot - The Legend Of Zelda: Link Between Worlds
    Eurogamer - Super Mario 3D World
    Polygon - Gone Home
    ...

    GTA V csak az ovodasoknak GOTY
  • Kongy
    #11766
    GTA V
  • arty
    #11765
    tatyla74 accod teljesen ment a levesbe? töröljem friendlistemről? :)
  • arty
    #11764
    Jelöld már meg akkor 2013 év játékát lécc. Gyanítom 2 perc lesz cafatokra szedni.
  • arty
    #11763
    Tárcsere hiánya gáz.

    Villámlás: ezt úgy gondolták, hogy adott erőforrásokkal rendelkező konzolra készítették a játékot, nem pedig végtelen erőforrásokkal rendelkező csodára. Tehát dönteniük kellett, hogy mire "költenek" és az nem a villámlás hibátlan megjelenítése volt.

    Remélem tudtam segíteni! :D
  • arty
    #11762
    Bukjanak, nagyot, gyorsan.
  • heady
    #11761
    Abbol a 429 Reaper medalbol egy az enyem :)

  • TDC Geronimo
    #11760
    Hát igen... megyek is folytatom kampányt :)
  • TDC Geronimo
    #11759
  • SlickAdam
    #11758
    hat meg a jatek! belekukkantottam es ....
  • TDC Geronimo
    #11757
    De cép :)
  • Totti5
    #11756
    Ez is régen rossz, ha valaki azt keresi játák közben hogy az IGN miért adott neki GOTY címet. Ez hibás hozáállás, ezzel csak a saját élményedet rombolod és veszed el feleslegesen az időt más neked jobban tetsző játéktól. Azért kapta mert minőségi, tartalmas, ilyen módon tálalva, prezentálva, előadva és egybegyúrva nem volt még a survival zombiag téma. Ezt nem kell magyarázni, adja magát h miért.
  • SlickAdam
    #11755
    hat lebeszeltel rola vagy mi :)
  • Moby
    #11754
    Végül nem órakutyák bundli?
  • gergou
    #11753
    Pont így vagyok ezzel én is... Bár már jobban tetszik a játék, mint eleinte, továbbra sem értem azt a sok díjat, amit nyert :S
  • SlickAdam
    #11752
    na, uj masina megerkezett, mukodik is egyelöre.

    ami erdekesseg:
    - made in japan (erre abszolut nem szamitottam, altalaban csak launch gepek japanok)
    - ugy tunik ez mar uj revizio: CUH-1116A (eddig CUH-10XXA-k voltak). erröl mar volt korabban hir, hogy keszül, de 1-2 aprosagrol lehet csak szo. kontroller sztem meg a regi (made in china), otvar gumival.
  • TDC Geronimo
    #11751
    Jó kis Destiny pvp montage

  • Totti5
    #11750
    Egyenlőre nagy a kuss, EA-MS hír több fröcsögést kapott ennyi időt alatt.
  • Tatyla
    #11749
    lastofust streamelek most ha érdekel valakit
  • TDC Geronimo
    #11748
    Sony mondjuk vicces, hogy elutasította az EA féle bérlős megoldást, ami most indul boxon, mert hogy "lack of value" erre beáraz 50 dollárra 90 napos PS3 játék bérlést ps nowon...
  • SlickAdam
    #11747
    igenyes != irrealis elvarasok
  • Ulthane
    #11746
    Ugyanezt éreztem tavaly, PS3-on. Vártam kíváncsi voltam, és azt vettem észre, hogy eltelt 1 óra, 2, 3, 5, és vártam, hogy jó legyen a játék, de olyan semmilyen volt, vártam, hogy mikor történik valami végre, de nem nagyon akart, később sem.

    Amikor meg vége lett, az utolsó képkockánál azt mondtam: WTF?
  • Ulthane
    #11745
    Végre valaki, aki hasonlóan igényes egy játékkal szemben, mint én. Én például azt is utálom még, hogy amikor Joel guggol egy doboz mögött, és a tetején van valami, úgy veszi azt onnan le, hogy hozzá sem ér, csak a kezébe terem a dolog. Amikor fiókból kivesz valamit, az dettó. Ez már 5-6 éve sem ment el, nemhogy egy ilyen agyonsztárolt játékban!

    200 év játéka díj, mi? Muhhaha!
  • Kandurex
    #11744
    ott sincs már kolbászból a kerítés, sőt, sehol nincs
  • Moby
    #11743
    Számolni ott is tudnak.