121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #11824
    Na de ebből ez a következtetés vonható le!

    Hiszen akkor ezek szerint,ha a számok semmit nem jelentenek,mivel hazugságokon alapulnak,főleg ha kivesszük a képletből a felhasználókat!!!
    Akkor csak 1 sok ismeretlenes egyenlet matematikai anomáliáját kapjuk,amit a már meglévő felhasználók tökéletes toleranciával el is hisznek és semmit nem tesznek ellene plusz még hirdetik is,hogy ez jó...Így hát csak az van,hogy az igénytelen felhasználó a jó felhasználó minden téren.És nem a cégek a hibásak....
  • Moby
    #11823
    Én itt nem véleményeztem semmit. Pusztán analizáltam, és leírtam, hogy mitől olyanok a számok amilyenek. A képletben sehol nem jelennek meg azok, akik vettek gépet, és az ő "jól járásuk". Gépet főleg annak lehet eladni akinek még nincs.
  • Harlekin
    #11822
    Aha értem tehát akkor ez így a jó,hogy az igénytelen felhasználóknak kell kedvezni ami homlok egyenest más mint az ésszerű érdeki dolgok...Fasza akkor legyen.Mert jelen pillanatba se a fúrógép nem jó ezek szerint se szimplán a lyuk...Így akkor konkrétan kijelenthető szerinted,hogy csak azok jártak jól akiknek fala sincs idestova 1 éve????Na azért ne már...
  • Moby
    #11821
    >Vagy hogyan???

    Hát úgy, hogy a felhasználónak nem abszolut igénye van, hanem érzelmei főleg. Az apple óriási üzletet csinál egy zárt rendszerrel, miközben a google hatalmas sikert ér el ennek az ellenkezőjével. Minden csak marketing és üzleti modell kérdése, a tartalom másodlagos. De itt egyszerűbb, már-már marketingtanmesei a helyzet: csak meg kell nézni a két platform átlagbannerét. A microsoft a fúrógépet akarja nekem eladni, a sony meg egy lukat a falban, amitől még nagyszerűnek is érzem majd magam. Az ms-re sokszor jellemző ez a fejnehézség. És a sonyra is, de most úgy fest megfelelő szakembereket találtak. Tuti, hogy lesz váltás ams-nál is. Kell legyen.
  • Harlekin
    #11820
    Tehát akkor ezek a nagy cégek ezzel a múlttal mind és mind szándékosan hoznak rossz és még rosszabb döntéseket?És az egyik magát szopatja a másik meg a felhasználóit.Vagy hogyan???Esetleg ez is csak véletlenül alakult így???Vagy ennyire nehéz nyögvenyelős a kitaposott útról elindulni más irányba mind a 2 cégnél????
    Netán ennyire vakon hisznek abba amibe belekezdtek...
    Nem akarom elhinni,hogy ott ahol ekkora erőforrások vannak és képesek lennének arra,hogy más felé mozduljanak kevés lett volna ez az idő az eszmélésre!
  • Moby
    #11819
    Aki a legelemibb szabályokat dobja kukába, az a kötelet akasztja a nyakába. Az egy szinte véletlen dolog, hogy az övék a gyengébb gép, de fordított esetben is ugyanez lenne a végeredmény, talán minimálisan lenne konszolidáltabb a helyzet.
  • arty
    #11818
    :(((((
  • arty
    #11817
    pl egy COD szinglire hibátlan lenne :)
  • Kongy
    #11816
    Hát inkább maradok a másik két balfasznál, minthogy a Pikmin grafikájától kapjak szemrákot :D Nem a kevés pixellel van a baj, hanem a dizájnnal.

    Anno mi is volt a Xbox szlogen? Asszem 'Jump in' de nem biztos... sokatmondó.. :D
  • Moby
    #11815
    Nem ez számít. A marketing számít, ami a ms-nál egyszerűen nincs. Előtérbe tolták az a lófasz kinektet, amiből az lett, hogy az átlagemberbek van két kinekt, az egyik 500€, a másik meg 200. Ennyit lát. Totál hibás a névválasztás is. Nincs szolgen. Amit anno behoztak annyira szar volt, hogy inkább felejtik ők is.
    Ez így nem megy. Így nem lehet. Pláne úgy, hogy mellette a szotyi marketingje őrültjó. Iskolapélda. Greatness awaits. Ömlik a sajtóból. Beszarsz. Akkora hazugság, mint az állat, de ezt akarja a játékos hallani/hinni.
  • Kandurex
    #11814
    ez egy nagyon fontos pofon , bizony - bizony nem lehet lófasz HW -t rakni és ez meglásd milyen lesz a következő generáció
  • SlickAdam
    #11813
    mas teren meg fenyevekkel jarnak a masik ket balfasz elött. az X-szer annyi pixeltöl meg nem lesznek jobbak a jatekok.
  • Kongy
    #11812
    Már akinek :D Techben most érték el a PS3/X360 szintet. LOL. Vell dán bráfó kratulálok.
  • SlickAdam
    #11811
    ennyi.:)
  • Totti5
    #11810
    Nintendó a király!
  • SlickAdam
    #11809
    tehat a Boner-en vannak a superior 1st & 3rd party jatekok es a vassal sincs gond? :D
  • Kongy
    #11808
    Már nem azért, de nagy reklám kell egy ilyen gépnek. Aki magára valamit is adó játékos, az tudja mi az az Xbox, meg hogy melyik a legújabb verzió. Sőt, még casual játékosok is tudják...
  • Totti5
    #11807
    Minden bolt árulja, de az áuházak nem, rekláma nincs, hazai support nincs.

    Kína lehet nagy piac és a többi 20 akárhány ország együttvéve, de csoda nincs. A Sony remekül épített a semmire és pontosan tartják magukat a nagy semmihez.

    MS teljesen mindegy mit csinál, egy a fontos h a Sony gépe valamivel erősebb és olcsóbb ( volt ), ez számít 2014ben egy konzolnál és nem a játékok, nem a support, nem a gép minősége.
  • Harlekin
    #11806
    Pontosan!Lófasz lesz az eladás az eddigiekhez képest ez borítékolható....
  • Kongy
    #11805
    Hát igen, főleg, hogy azért pár hazai bolt árulja start óta :)
  • Harlekin
    #11804
    Remélhetőleg ez még jó pár évig így marad,hogy MS így azt sem tudja miként kedveskedjen a meglévő és az új felhasználóinak...
    Hajrá sony!!!
  • arsmarci89
    #11804
    Nemhiszem hogy 1-2ezernèl többen vennènek itt nálunk gèpet launch-kor.Aki akarta már règ megvette...
  • shaddam
    #11803
    Majd a magyar launch megtolja az xbone szekerét :D
  • arsmarci89
    #11803
    Mèg 1 hete sincs meg a kontrollerem de már most hallom a bal alsó gombnál h halkan "cicereg" Amúgy mükszik rendesen csak kicsi zavar..:S
  • TDC Geronimo
    #11802
    ejjha...
  • SlickAdam
    #11801
    "Németország komoly versenyben van az "Európa legnagyobb videojátékos piaca" címért (tavaly itt költöttek a legtöbb pénzt gamingre), így semmiképp sem mehetünk el szó nélkül a Gfk által szállított friss eladási adatok mellett.

    Az újgenerációs csatában - ahogy Európában szinte mindenhol - tetemes a PS4 az előnye: 540 ezer példány fogyott eddig a Sony gépéből, míg az Xbox One 170 ezernél jár.

    Az előd, a PS3 már 4.2 millió eladott példánnyal büszkélkedhet, míg az Xbox 360 csupán ennek a felével."

    G365
  • n000rbi
    #11800
    Abban az esetben, ha biztosan tudod, hogy azt a 7 napot rá tudod szánni. Ami család/munka mellett nem feltétlenül kivitelezhető :)
  • cloud.strife
    #11799
    Marhaság amíg a lemezes eladás és a használt piac működik.
    Maximum néhány játéknál megérheti a 7 napos 8 dollárért. Annak talán lesz értelme.
  • TDC Geronimo
    #11798
    jó a multija, de bugos a matchmaking és negyed óra mire talál embert.
  • arsmarci89
    #11798
    Valami èrtelmes magyar leìrás kellene:)
  • Moby
    #11797
    Passz. Én még ps3-on toltam, de ilyenekkel sosem multizok. Mondjuk mással sem.
  • sirpalee
    #11796
    Értem én miről szól. Azzal sincs baj, hogy szerintem átlagos / erőltetett lett a sztori, szerinted meg nem.

    A multi részével mi a helyzet? Néztem, de folyamatosan csak keresi az embereket... Ennyire nem tolja senki sem? (vagy nálam van tech probléma?)
  • Moby
    #11795
    Mert nincs. A végén már nincs. Nem érted, nincs ezzel baj. Engedd el, nem neked készült.
  • shaddam
    #11794
    Becsülettel elakadtam benne :D
  • TDC Geronimo
    #11793
  • sirpalee
    #11792
    Én is megálltam a végénél. Régen láttam egy sztorit ennyire erőlködni, hogy jaj nézzétek, dráma van!!!
  • Kongy
    #11791
    Szerintem egyformán hulladék mindkét játék ;) (Bound by Flame meg a Dark Souls is.)
  • arsmarci89
    #11790
    Infamous Second Son-ba valaki megcsinálta ezt a Paper Trail nevezetü küldetést?(100%-on vagyok már csak ez a küldetés van hátra) Aztán végre belekezdek normálisan én is a TLOU-ba :)
  • Kongy
    #11789
    Csak spoilerbe merem tenni, mert még valaki leszedi a fejemet TLOU elspoilerezése miatt :D

  • SlickAdam
    #11788
    nem aggodok. csak mutatom, hogy lassan mar nem marad ott senki.:)