121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #11863
    Igen, és még nem láttam mindent, úgyhogy a Riley-s fejezeteket újra fogom játszani :)
  • TDC Geronimo
    #11862
    Igen nem mindennapi DLC volt. Főleg azoknak kedvezett, akik szeretnek bámészkodni, megnézni minden apró dolgot.
  • Kongy
    #11861
    Apám ez a Left Behind nagyon ütős lett, főleg a vége. Most játszottam először. Nagyon tetszett, ahogy összefűzték a két párhuzamos szálat, Ellie és Riley plázás kalandjait imádtam. Még a ND-tól is meglepett mennyi ötletük volt ehhez a játékhoz. Fantasztikus. Talán még jobban is tetszett, mint az alapjáték.
  • gergou
    #11860
    Mindemellett, valami káprázatos a grafika. Nagyon sokat dolgozhattak ezzel, az elején amolyan semmilyennek éreztem, de a közepe környékén nagyon ütősen néz ki :)
  • SlickAdam
    #11859
    told ju niga
  • gergou
    #11858
    Most hogy többet játszottam a Last of us-al, egyre jobban tetszik. Nehezen indult, de összességében jó kis játék ez :)
  • arsmarci89
    #11858
    Nekem is kb 1, másfèl hete van meg a gèp,ès nálam is eljátszotta 1x hogy nemvolt hang.:S Az mitől van hogy fasza a joyon minden, de a bal hátsó (alsó) gombot megnyomom, ès ilyen fura nyikorgó hangot ad ,mintha nem olajozták volna be rendesen.Amùgy működik rendesen, meg faszán vissza is "rug" a gomb,csak a hang zavar nèha..
  • shaddam
    #11857
    Abból kiindulva hogy én melóhelyen meddig keresem a kulcsom a táskában, teljesen reális a hosszan x nyomás :D
  • SlickAdam
    #11856
    amcsi balfaszok. azert kell szoposkodnia szegeny Joel-nek vegig, mert nincs arra egy epkezlab Cricket ütö
  • n000rbi
    #11855
    "Állj rá az adott fegyverre, majd nyomd az X-et hosszan, hogy fegyvert válts..te jó ég! Lomha, lassú, körülményes."

    Ezzel szerintem semmi baj nincs, ez nem darálda. A nehezen összeszedett alkatrészekből pedig csinálhatsz magadnak extra "pisztolytáskát" és akkor egyből tudsz váltani - persze azt az adag alkatrészt egy fegyver fejlesztésére is használhatod akár, rajtad áll. Ez így van jól szerintem.
    Az ólomcsőhöz: értelmét vesztené az egész craftolás, ha egy szál ólomcsővel vernéd végig a játékot.
  • Ulthane
    #11854
    Az érzelmi faktorral semmi gond nincs, az egyetlen, ami ebben a játékban jó.

    A harcrendszer kritikán aluli! Állj rá az adott fegyverre, majd nyomd az X-et hosszan, hogy fegyvert válts..te jó ég! Lomha, lassú, körülményes. Az ólomcső ugyan már miért törik el attól, mert kupán vágsz öt idiótát? Ha ezret versz fejbe, sem törik az el!
  • Rdinho10
    #11853
    Az mivel kapcsolatos?illetve hogy lehet kikapcsolni?:)
  • heady
    #11852
    Leporgott a credits TLoU-ban. Wow... hat nem mondom, nehany helyen igencsak elerzekenyultem, meg valami furcsa modon mindig olyankor belement valami a szemembe.
  • Moby
    #11851
    Outsider ötlet: próbáljátok meg a hdcp-t kikapcsolni(most már ki lehet), hátha vmi handshake probléma.
  • Rdinho10
    #11850
    nálam semmi ilyen csak egyszerűen nincs hang:/ most csinálta először.remélem javítják
  • Kongy
    #11849
    Igen ,és csak bootoláskor jön elő, random nem megy el. Nekem ha úgy bootol be, hogy nincs hang, akkor általában a PS logo helyett ilyen szemcsés kép villog mielőtt betölt a rendszer...
  • Rdinho10
    #11848
    HDMI csak nem mivel akkor játék közben is elmenne szerintem.ez valami szoftveres lehet haveromnak 2szer csinálta eddig. Elég nagy véletlen lenne ha mind3-unknak hdmi gond lenne:)
  • Kongy
    #11847
    Valami hdmi-hiba lehet... De amíg működik a gép rendesen, csak 10 indításból 1-szer jön elő, addig én nem izgatom magam rajta.
  • Rdinho10
    #11846
    hát érdekes bár ez sztem megoldható szoftveresen....
  • Kongy
    #11845
    Nálam is csinálja, és még nem jöttem rá mivel van a gond. Nekem is kb azóta csinálja mióta megvan. Gyors megoldás, ha standby módba rakod, és egyből felébreszted, akkor nem kell kivárni amíg bebootol újra. Fogalmam sincs miért csinálja.
  • Rdinho10
    #11844
    Üdv, ahogy bekapcsoltam a ps4-et nem volt hang...újraindítottam visszajött ez most mi?:O másfél hetes a gép...
  • Newfronter
    #11843
    Végigtoltam, és azt kell hogy mondjam igen is jó lett a story!!! Mintha egy jó filmet néznék, csak ez nem 1,5 órás, hanem tizenakárhány, és végig izgalmas! Sok érzelem átjön, és ez nagyon fontos egy komoly hangulatú játékban. Úgy tudom te NŐ vagy, így teljesen érthetetlen számomra, hogy ez nem tetszett. Odáig kéne lenned meg vissza! Ha ez nem érzelmes, akkor semmi sem!
    Ez nekem olyan volt, mint egy Half-Life, de a mai színvonalon és igényesebben megalkotva.
    Semmiféle hosszú töltési idő nem volt nálam.
  • Árpitallica
    #11842
    Okés akkor vegyétek semmisnek amit előbb írtam! Bocsi! :D
  • SlickAdam
    #11841
    hülyeseget mondtal, felejtsd el! :)
  • Totti5
    #11840
  • Árpitallica
    #11839
    Sziasztok! Azt hallottam nemrég hogy a PS4 köv szériája valamivel jobb grafikus chip-et kaphat, most akkor ez majd jobb grafikájú játékokat eredményez majd az első szériás után? :O Ha hülyeséget mondtam nyugodtan helyesbítsetek ki! ;)
  • Moby
    #11838
    Dehát leírtam 3 posztban :) Sehol semmi nincs hangoztatva, valamit nagyon keversz. A sony marketingjében semmiféle hardveres dolog nincs(nagyon helyesen), pláne nem összehasonlításban. A rajongók ezt harsogják, az a maroknyi, de a konzolt nem nekik kell eladni(nekik amúgy is el van), hanem az egységsugarú usák meg belga apukáknak meg anyukáknak, fiataloknak.
  • Harlekin
    #11837
    Na igen és pont itt sántít a dolog hiszen az az eszköz nem annyi mint amennyivel így olcsóbb lett,ha lehet hinni az előzményeknek és a beárazásoknak...De legyen igazad és legyen nyereséges,pont teljesen irreleváns számomra, hogy az vagy sem jelenleg se ennek se annak nem érzem a negatív következményét(ÉN)...És igen ez szubjektív vélemény
  • Totti5
    #11836
    Mármint kivettek egy elemet a gépből, azért csökkent.
  • Harlekin
    #11835
    És ezt még úgy is,hogy csökkent a gép ár?!oké...
  • Harlekin
    #11834
    Akkor ha szerinted nem ez a baj akkor mi a baj????Ezt fejtsed ki nekem légyszíves!!!!Ez van hangoztatva a 2 gép közötti különbségre hivatkozva.Ha nem erre van építve a NAGY marketing akkor mire szerinted,ha annyira jó a marketing...És ha ennyire nem számít a tartalom...
  • Totti5
    #11833
    Minden eladott gépen profitjuk van. Persze bőven mínuszban vannak, még az előző generáció és a nextgen bevezetése, de minden üzleti negyedévben ebből lefele faragnak, és nem pedig termelnek bukót.

    Ezért csináltak kb azonos elemekből gépet, ezért nincs semmi megalomán hardwer egyikben sem.
  • Moby
    #11832
    >hogy MS visszahívja a konzolt a gyenge HW miatt ami most szerinted...

    MI?????
    2x írtam le csak ezen az oldalon, hogy a tartalom másodlagos. HOGY JÖN EZ IDE? Erősítse meg valaki, tényleg ennyire dekódolhatatlan, amit leírok?

    >hiszen ez a konzolosdi,már régen nem a konzol eladásról szól.Maga a konzol eladás mint eszköz bukó főleg itt az elején.

    Miután a szolgáltatást a gyártók a konzolon keresztül adják el, a konzolt el KELL adni. Az eladatlan konzolon nincs szolgáltatás. Az, hogy a konzoleladáson mennyi közvetlen profit van, az más történet, de bármi is az üzleti modell, ahhoz először is értékesíteni kell a platformot. Minél nagyobb számban.
  • Harlekin
    #11831
    "Mind a két konzol profitál már most és ez csak egyre jobb lesz, ahogy jönnek az olcsóbban előállított gépek. Egyik vállalat sem indított bukóval mint ahogy 360 és PS3 esetén."

    Na erre ne vegyél mérget!!! Ekkora eladásnál kizárt az,hogy profitál egy ilyen termék 1 év elteltével,mikor még mindig a gép eladások jó nagy része a marketingre megy el hiszen Moby is ezt mondja akkor gondolod még ezek mellett is nyereséges!?És azért tegyük hozzá nem kevés lóvét öntöttek ebbe a csuporba bele már előtte is ez is biztos...

    És így most Mobyval 2 homlok egyenest más szemléletet közöltetek velem!Nincs ezzel baj hiszen nekem is megvan a saját verzióm...
  • Totti5
    #11830
    Mind a két konzol profitál már most és ez csak egyre jobb lesz, ahogy jönnek az olcsóbban előállított gépek. Egyik vállalat sem indított bukóval mint ahogy 360 és PS3 esetén.

    Kapkodás nincs. Egyikból elment 9 millió, másikból meg 5 millió. Mind a kettő olyan szám amire egyik gyártó sem számított, sem a média, sem a játékosok és igazából mind a kettő cég a láncsból él, hisz 1 év sem telt el.
  • Harlekin
    #11829
    Oké nyilván és akkor szerinted mi a jó döntés ahhoz,hogy másként legyen,hiszen kizárt,hogy MS visszahívja a konzolt a gyenge HW miatt ami most szerinted és mások szerint is a vessző paripa...Akkor Mi lehet az a momentum ami ezt nagy mértékbe megváltoztatná???

    Meg miből gondolod,hogy ez fáj neki hiszen ez a konzolosdi,már régen nem a konzol eladásról szól.Maga a konzol eladás mint eszköz bukó főleg itt az elején.MS a szolgáltatásait részesíti előnyben amiben ezek szerint hisz.Lehet neki megfelel kevesebb stabilabb tábor,de az használja a szolgáltatásokat ami már minimális belefeccőlést jelent MSnek.De ez mind mind találgatás a jelen és az elmúlt időszak azt tükrözi,hogy senki semmit nem tesz szépen ül a seggén elégedetten...Vagy látsz olyan döntéseket ami idegbeteg kapkodás eredménye lenne valamelyik részről is???
  • Moby
    #11828
    A számokat az ms is látja. És biztos nem röhögnek. Fáj neki. És ha fáj, valamit csinálni kell. A feedbackek sehol nem jelennek meg. Telibefossák. Az eladás lényeges, az meg nem jó.
  • Harlekin
    #11827
    Az eladások a számok,hiszen az a mérce,hogy a bizonyos termék sikeres vagy sem.Nincs kérdés csak okfejtés volt a részemről és így ha ezek mind helyesek amiket Te mondasz akkor itt a közeljövőbe semmi nem fog változni.Szimplán ennyi minden marad úgy ahogy van hiszen a felhasználók maradnak a cégek meg csak pozitív visszajelzést kapnak...
  • Moby
    #11826
    Aki sokat ad el annak jó a marketingje, aki keveset, annak meg nem. Ez egyszerű, ezt mindenki érti :)
  • Moby
    #11825
    Fogalmam sincs mi ez a zagyvalék. Erre én nem tudok válaszolni (bár azt sem tudom volt-e kérdés).