121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #11944
    ev vegen van az a mittomenhogyhivjak dijatado. na majd ott, gondolom.
  • TDC Geronimo
    #11943
    Kíváncsi leszek nóti mikor mutatja meg UC4et először. E3 2015be gondolom garantált a gameplay demo, de megnézném előtte már valami trailer formájában. GCn szerintem nem lesz róla semmi.
  • SlickAdam
    #11942
    csak 4-ig, ugyhogy nehogy megvedd barmelyiket is!!!

    (amugy igen, de a 4 jobb lenne)
  • Moby
    #11941
    Mit húz ki? 4-5 éven belül nem lesz másik, ha ez a "kihúzza".
  • soundsonic
    #11940
    off: Szerintetek a péesnégy-ikszbokszván generáció tényleg kihúzza még 5-6 évig? (Vásárlás előtt állok) Köszcsi
  • TDC Geronimo
    #11939
    Nem először tolom last of ust, mert már ps3on letoltam, de 3kor azt mondtam na még ezt a részt letolom...erre most sikerült eljutni odáig, hogy kikapcsoltam a gépet :D
  • TDC Geronimo
    #11937
    Summer salebe bekerült jó pár új cím. Van 1-2 egész jó áron PS+al meg további 20%a olcsóbb.
  • gibson9
    #11937
    Kzsf multiját lehet offline játszani ps plusz nélkül? Mint mondjuk egy geow-t? Mondjuk osztott képernyőn haverral botok ellen.
  • cloud.strife
    #11936
    Én mostanában hifi fülessel használom a kontrollerbe dugva. Böszmejól szól.... :)
  • Moby
    #11935
    Nincs ezzel gond, pláne ha jó irányba változik, csak ilyen mély, ökosziszténa szintű policy ritkán változik.
  • TDC Geronimo
    #11934
    infamousbe ritka szar volt az audio mix szerintem. Rakat hang halk volt, aminek nem kellett volna annak lennie. Wolfensteinbe ugyanez volt. Botrányosan szar audio mix :(
  • TDC Geronimo
    #11933
    it begins... :D
  • shaddam
    #11932
    A gyilokzóna meg az infamous se szarul szól, jó hogy erre is figyelnek. Az más kérdés, hogy aki a tévéhangszóró használja annak ez mindegy :D
  • Moby
    #11931
    Változott valami időközben az addon/dlc régiópolicyn? Bent vagyok egy uk és egy hun accal, a hunon rányomtam a killzone mappackra, és mindenből kettőt szed le. És ez hagyján, de mindkettőt felrakja. Wétéef?
  • n000rbi
    #11930
    Grat, így Slickkel együtt megint teljes a létszám :)
  • TDC Geronimo
    #11929
    ... :D

    Garden warfarre összedobhatnánk majd egy partyt :)
  • Moby
    #11928
    Nah, hivatalosan is visszatértem. 3. gép beficcent :)
    Fogalmam sincs mi történt, de üres a friendlistem. Igyekszem pótolgatni.
    Lasszófasz úton.
  • Newfronter
    #11927
    Igen, minden egyes bekapcsolásnál megvolt a feeling. Azért néha féltem, hogy lehet más hang is fog jönni a kontrollerből és úgy megijedek, hogy eldobom a francba. :D
  • TDC Geronimo
    #11926
    Ja amúgy tök poén az is, amikor bekapcsolod lámpát jön egy kattanó hang kontrollerből. Apró dolog, de hozzáad az élményhez :)
  • TDC Geronimo
    #11925
    Marha jól szól az egy már biztos

  • Newfronter
    #11924
    Nagyon annak tűnik.
  • Totti5
    #11923
    Ez most sem az inkább ez vagy inkább az kérdése. Resi 6 is nagyon sikeres volt, jön a következő rész ami majd be lesz mutatva jövőre az E3on és kijön 2015 október vagy 2016 március ( jósnő beszél belőlem ).

    Eddig az volt hogy miért nincs FF7, miért nincs Resi 1 remék. Hát most van erre nem látom hogy őrült örjjöngés lenne. Ez is csak addig jó amíg sóvárogni lehet miatta? a játék kész, csak át kell portolni, amin lehet azon dolgozni kell, csicsázni és kész. Ez nem egy nagy meló, ráadásul jön mindenre, így garantált hogy bőven millió felett fog elmenni, tuti siker.

    Mindeközben ezerrel készül a Resident Evil 7, ami jön akkor amikor jönnie kell, sem előbb, sem később.
  • TDC Geronimo
    #11922
    Valamit teaselnek Gamescomra.



    Horrorféleségnek tűnik, Until Dawn PS4 reannouncement?
  • Kongy
    #11921
    van rola fingocskam kepzeld el
  • Árpitallica
    #11920
    Csak egy kérdés srácok! :) Ma kaptam utó szülinapi ajándékba a watch dogs-ot ps4re és van ez a Uplay tartalom feloldós funkció és azt olvastam valahol hogy ha valaki feloldotta az aranyozott pisztolyt vagy a lopakodós verdát akkor onnantól kezdve nem töltött be a játék, vagy nagyon bugos lett tőle. Akkor azt irták majd patch-elik és a kérdés az hogy ezt már megtették -e azóta vagy még nem? Addig nem oldanám fel ezeket a tartalmakat! Előre is köszönöm a választ!
  • TDC Geronimo
    #11919
  • a.carkey
    #11918
    Ez marhára nem így van, de ti tudjátok.
  • SlickAdam
    #11917
    van rola fingocskad, hogy milyen jatek is a RE1 GC Remake? vagy csak instant makogas megy megint?
  • TDC Geronimo
    #11916
    Nóti easter egg :)

  • TDC Geronimo
    #11915
    rerereremaster. Inkább tolnák ki az új resit valami rebootként.
  • Kongy
    #11914
    Áh mindjárt jobb, hogy egy 2002-es játékkal játszhatok a PS4-emen! Alig várom!
  • Netmániás
    #11912
    Ez a 2002-es GameCube-ra kiadott Resident Evil remake felújított HD verziója lesz, de le se szard !
  • Totti5
    #11912
    Gamecube remake remaster.
  • Kongy
    #11911
    Ez aztán kellett. PS1-es HD remake-ekkel akarok PS4-en játszani.... -.- bráfó kratulálok töpet nem jöfök....
  • Netmániás
    #11910
    Jön ! Jön ! Jön ! PS4 -re is...

  • TomStorm
    #11909
    Még Béta az új Design
  • Kongy
    #11907
    Bugos a fórum, azt írja folyton, hogy 1 új üzenet van itt, aztán semmi... :D
  • Totti5
    #11907
    Azon kívül hogy magasan a legdrágább semmi.
  • Ulthane
    #11906
    Nem egy ezressel! 3-4 ezer forint különbség van a játékáraik között, nagy átlagban. Ne azt nézd, hogy van egy két címük, amit beakcióznak, és az így egy ezressel többe kerül, hanem nézd meg megjelenéskor a last gen árait!
  • a.carkey
    #11905
    Mi a bajotok az 576al? Életemben 1x fordult elő, hogy lemaradtam náluk valamiről. Át még 1x sem qurtak. Drágábbak mondjuk egy ezressel? (Ez sem mindig igaz.) Van ez így. Ha nincs ingyenes előrendelésre, akkor viszont odamegyek hozzájuk, és nix postaköltség.