121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • shaddam
    #11985
    A titanfall miatt nem perelnek? Kétlem, hogy 792p lenne a dobozra írva
  • SlickAdam
    #11982
    rajuk van nyomva, hogy "bundle verzio, nem eladasra". bar nem nagy / csunya a felirat.
  • zzeN
    #11983
    Rendes dobozos verzió van bennük.
  • gibson9
    #11982
    Sziasztok! Gameshopban látok nagyon jó ps 4 bundle ajánlatokat. 2 ezer ft-tal drágább csak jó pár bundle csomag. Kérdezném, hogy ezekben is rendes dobozos játék van, mint ha külön venném? Vagy csak ez a nem eladásra matrica van rábaszva?
  • TomStorm
    #11981
    Addig berántok egy D3 Ultimate-et Box-ra azzal simán elleszek 1 hónapot.:Đ
  • Moby
    #11980
    Előre röhögök, bukni fogja a büdösparasztja :)
    Még mindig döbbenetesen élvezem a kzsf multit :) Nagyon sok változás jött ebben a pár hónapban, meg új mapok. És még mindig az egyik legszebb játék amit valaha láttam. Szóval bitangjó na. Ez alatt a két nap alatt átbillentettem végre a 3 millió pontot is. Hellyeah :D
  • Kongy
    #11979
    Szerintem gyűjtsd még egy kicsit, és ahelyett, hogy PS3-at veszel sok játékkal, inkább vegyél PS4-et, mert vannak jó használt ajánlatok, és a használt gépek se futhattak túl sokat. Meg amint látod, remasterek röpködnek a PS4-re, idő kérdése, mikor jön egy Beyond, vagy egy Uncharted-trilógia remaster pl. :)
  • TomStorm
    #11978
    De ha nem most akkor jövőhónapban.Lehet igazad van és félreteszem én azt a pénzt és nem költöm most el PS3-ra..
  • TomStorm
    #11977
    Hát még nem biztos:)
    Most találtam pár ajánlatot 100K-ért csak egy telót be kell számolni.Hátha valakinek kelleni fog.Holnap már többet tudok majd:p
  • Kongy
    #11976
    Nocsak mégis PS4 lesz? :)
  • SlickAdam
    #11975
    americans...
  • TDC Geronimo
    #11974
    Sony sued over Killzone: Shadow Fall's graphics

    The lawsuit alleges that "'temporal reprojection' is not the 'native 1080p' that Sony promised" and that Sony has not updated its packaging and marketing to reflect the game's actual resolution. Class allegations in the suit include negligent misrepresentation, false advertisement, unfair competition and fraud in the inducement. The amount sought in the suit exceeds $5,000,000.

  • TomStorm
    #11973
    Ment PM
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.08.06. 23:42:49
  • TDC Geronimo
    #11971
    Nem lehet
  • gibson9
    #11971
    Senki nem játszott itt Killzone SF-t?
  • Rdinho10
    #11970
  • Rdinho10
    #11968
    a képen látható tv állvány félét használok nem pont ugyanilyen de ilyesmi az elrendezés...elég levegőt kap alul a ps4?:)
  • Rdinho10
    #11967
    Szép Estét, lenne egy lehet hogy hülye kérdésem de azért felteszem:):)
  • TomStorm
    #11966
    Háhá én alapból el se kezdem a szarzsák videjóit nézni soha:DD
  • Kongy
    #11965
    Na letoltam énis az egész Last of Us-t PS4-en. Így kellett volna kezdenem, a dizájn sokkal jobban átjön. Minden egyes dohos pince, minden ház a végletekig kidolgozott, és részletes, a tájak úgyszint. Nagyon egybe van az egész pályatervezés, ami PS3-on ennyire durván nem jött át. Jelenleg legjobb játék PS4-en, pont.
  • TDC Geronimo
    #11964
    Atomspoileres az egész review, nem csak a DLC része :p
  • SlickAdam
    #11963
    ja igen, latom. kaccsolja ki!!!!!

    ACHTUNG LEUTE!!! szpojleres a morgos Joe videoja
  • n000rbi
    #11962
    Utána volt pár jelenet, meg minijáték belőle, amiről nem tudtam eddig. Mindegy, nem nézem tovább :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.06. 20:25:34
  • SlickAdam
    #11961
    en se tudtam, hogy szpojleres. sorry.
    amugy LB-rol eddig nem hallottam semmi szpojlerest (16 percnel jarok)
  • n000rbi
    #11960
    Fakk, elspoilerezi itt nekem Joe a Left Behind-ot. Le is állítottam gyorsan, amikor odaért. Szólhattál volna! :)
  • Kongy
    #11959
    Ez a Summer Sale meg kb olyan, hogy most vannak elfogadható áron a digitális játékok. Tomb Raider remaster 9 ezerről kellett volna induljon annó...
  • Kongy
    #11958
    Nincs pvp szerintem :D Reaper is megvan PC-re de nincs pvp abban sem.
  • SlickAdam
    #11957
  • Tatyla
    #11956
    van csak szart se ér...
  • arsmarci89
    #11955
    Fogalmam sincs, régen rebesgették h lesz, de csak az alappal játszottam.
  • Kongy
    #11954
    PC-n sincs pvp, vagy van?
  • arsmarci89
    #11953
    Diablo III Ultimate Evil Editionben lesz PVP?(360on a simában nem volt) Az 576ban csak 13 ropi :)
    Más kérdés.A Blacklight Retribution-ban nálatok is nagyon törik a kép?Eléggé zavaró..
    Utoljára szerkesztette: arsmarci89, 2014.08.06. 19:22:56
  • Kongy
    #11952
    Hehe én 6000-ért adtam el nemrég :DD

    Sleeping Dogs nem egy nagy eresztés szvsz, inkább a GTA V érdekel. Amellett labdába se rúghat.
  • TDC Geronimo
    #11951
    Na jön sleeping dogs definitive edition is... Októberbe. Sok sikert hozzá a rakat új cím mellett. Meg GTA 5 is október/novemberbe jön.
  • kabel15
    #11950
    Sziasztok!

    Lenne egy eladó PS4 em teljesen új bontatlan. Alap gép, játék nem jár hozzá.
    1 év garancia van rá. 117000ft ért oda adom.
    Komárom-Esztergom megyében van.
    Pénteken át is lehet venni ha érdekel valakit. Sose volt kibontva.
    Érdeklődni itt lehet privátba.
  • SlickAdam
    #11949
    remenykedtem, hogy az Outlast DLC-t lejjebb viszik kicsit, de csak az alap jatekot vagtak akcinnyoba...:(
  • shaddam
    #11948
    Akkor jól jártam, hogy 5-ért adtam el :D ugyan nem akciós, de inkább az infamous dlc-t rendelem elő
  • TDC Geronimo
    #11947
    4500ft PS+al a MGS:GZ most storeba hátha valakit érdekel így olcsóbban.
  • TDC Geronimo
    #11946
    VGX? Tavalyi már egy szánalmas hulladék volt. Spike is kibaszta már őket meg gametrailersnél is gondok vannak. Ilyen semmitmondó eseményre már nem fog a sony odavinni egy ekkora címet. VGX 2 éve még jó volt, de tavalyi után az már megy a levesbe.
  • arty
    #11945
    nem volt kápém és a hitelkari is lemerült, kényszerből vásároltam egyet supergamerről (van paypal!)
    minden rendben ment, ráadásul a futárszolgálat előzékeny, rugalmas és kedves volt, amellett, h pénzbe SEM került

    minimálisan javult a renomé, de ha nem muszáj, a jövőben sem tőlük rendelek