121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #12596
    Az egy barom elszólás volt. Úgy fog ez 1080p/60al futni mint watch dogs. Szerintem még 1080p se lesz nemhogy 60 fps.
  • SlickAdam
    #12595
    v-sync rulez!
    ezt igerik, hogy 60-al fog suhanni, ugye?

    annyira nem is szep amugy. reveal-kor meg jobban gyönyörködtetett.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.08.14. 18:27:19
  • TDC Geronimo
    #12594
    Na végre megjött a hivatalos AC Unity walkthrough. NAGYON tetszik, amit látok. A visszatérő assassination küldik számomra a legjobb dolog és már nagyon hiányoltam.

  • Rdinho10
    #12593
    Valaki nem tudja mitől szaggathatott be az ufc?
  • SlickAdam
    #12592
    pon-to-san!
  • TDC Geronimo
    #12591
  • n000rbi
    #12590
    Azért a sok faszsága mellett elhiheted, hogy ez is Kojima műve ;) Na én az efféle munkásságát/ötleteit bírom.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.14. 17:07:15
  • Moby
    #12589
    Igen, ezt elfelejtettem írni: a cuccot létrehozó alapötlet zseniális.
  • SlickAdam
    #12588
    sikerült a P.T.!!! (ha erdekel valakit mit csinaltam, jelezze! bar sztem csak veletlen volt)

    sajnalom, hogy nem ugrottam ra egybol bejelentes utan, es igy az internetröl tudtam meg elöre, hogy mi is ez a teaser.:( igy nem ütött akkorat, oda a meglepi... mert amugy szvsz ez a vilag egyik legötletesebb jatek reveal-je.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.08.14. 16:49:09
  • TDC Geronimo
    #12587
    Most nézem IGN streamen alien isolationt. Hát ez is a fosatós kategória erősen.
  • TDC Geronimo
    #12586
    Share playen lesz 60 perces limit

    “How it works is, for example, say a friend has a game that I don't,” Worldwide Studios president Shuhei Yoshida told Famitsu magazine. “I ask them to let me play it, and if they send me an invitation, I can access their PS4 and play while watching the video that is streamed. You could call it a mini PlayStation Now.” It’s certainly ambitious stuff, and developers won’t even need to do anything to make their games compatible.
    The best part is that, if you start a game on someone else’s machine, you’ll be able to save your progress locally, and then pick up where you left off should you decide to purchase the title at a later date. And, in addition to acting as a kind of try before you buy option, it’ll also come in handy if you’re stuck on a particular boss or puzzle, as you’ll be able to invite a pal to help you out. We wished that this feature existed when we tried playing God Hand.

    Mondjuk újabb ficsőr, amit az itteni nettel képtelenség lesz majd használni. 5mbit rulez :(
  • Kongy
    #12585
    Na nekem annál a pontnál végképp elszállt a bátorságom, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megszólalt a rádió, hogy nézz a hátad mögé, nézz már a hátad mögé!!!
  • Moby
    #12584

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.14. 14:05:39
  • SlickAdam
    #12583
  • Kongy
    #12582
    Az mi a geci a csapban te úristen XD
  • Kongy
    #12581
    Igen, vagy hogy elém ugrik valami, én meg beledobom a tv-be a kontrollert, és akkor volt TV nincs TV :DD
  • SlickAdam
    #12580
    ARRA varok basszus...!!!! :D
  • Moby
    #12579
    Ne izéljetek már...ez csak egy játék :) A legrosszabb ami történhet, hogy megrezeg a kontroller a kezetekben :DD
  • SlickAdam
    #12578
    mondom a vege az egy nagy kibaszas(nak tunik... kojima). minden mm-t bejartam mindenfele sorrendben, mar pacsizok a szellemekkel.:D
  • TDC Geronimo
    #12577
    Én 20 percet toltam, de utána mondtam hogy...

  • Kongy
    #12576
    Bazd hogy bírtad te ezt 7 órát tolni, nekem 10 perc is folyamatos félelem :D
  • SlickAdam
    #12575
    ja hogy a legeleje :)
  • Kongy
    #12573
    Ja oké, megvan.. :D Nagyon fosok, ez baromi ijesztő :D Lejjebb is veszem a hangot, nem akarok szívrohamot kapni :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ANYÁS OTT EGY NŐ-SZERŰ ALAK A FOLYOSON

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.14. 13:52:08
  • Tatyla
    #12573
    Mindig a hang felé kell menni az a kulcsa az egésznek...
  • Kongy
    #12572
    Folyosóról bekanyarodtam, és kinyilt egy ajtó, onnan jönnek a hangok valszeg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És folyamat onnan jönnek ki csótányok blöe..

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.14. 13:48:09
  • SlickAdam
    #12571
    na de pontosan hol? mi törtenik epp?
  • Kongy
    #12570
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megyek körbe-körbe, először csak nyikorgás, most már valami sírás is hallatszik, de sehol senki
  • SlickAdam
    #12569
  • Kongy
    #12568
    Most én vagyok fogyatékos, vagy tényleg körbe-körbe megyek csak PT-ben? Fogalmam sincs mit kell csinálni :D Nem parázok, inkább felbasz. A hangok mondjuk nyugtalanítanak.
  • n000rbi
    #12567
    Aztarohadtéletbe, miért nincs ez már a gépemben??
  • SlickAdam
    #12566
    nnnna kb. 6-7 orat tettem bele a P.T.-be tegnap 23:00 ota. ne kerdezzetek hogyan, en se ertem.
    termeszetesen nem lattam meg mindig a veget, mert az uccso reszen az istennek se akarja beadni, amit kene (nyilvan ott ment el 5-6 ora). mindenki csak talalgat, hogy mit kellene ott pontosan csinalni, de valszeg random fos az egesz. pedig mar mikrofonba is enekeltem... van aki arra esküszik.:D
  • TDC Geronimo
    #12565
    BB képek

    Artban nagyon ott van az biztos.
  • TDC Geronimo
    #12564
  • Moby
    #12563
    Már csak az orosz felirat, a popkornos zacskó-csörgés, meg az eldőlő kamera hiányzik róla :D
  • Moby
    #12562
    Csak este van időm játszani, és csak fülessel tudok :)
    Apropó füles: beszartam, hogy elbaszódott a GWSH-m. Többször megtörtént, hogy elnémult. Látszólag be volt kapcsolva, de semmi. Aztán tegnap kiderült, hogy a killzone-t elbaszták, és ha játék közben ránézek a táblára, elkussol az egész játék, aztán egyszer csak percek múlva visszakapcsol...
  • TDC Geronimo
    #12560
    BB potato cam gameplay



    Pár sor GI previewből

    "Whenever the player gets hit by an attack, they lose health. Nothing new there. But in Bloodborne, the player has a chance to regain some of that life by landing successful blows during a small window of time. It forces the player into constant dangerous choices - Do you go for a quick assault and risk taking even more damage to try and gain your lost life, or let it go. Don’t think for a second that this turns the Souls-style combat into some sort of dumbed down hack-and-slash, players will be placed in continual life and death situations and must make difficult choices based on their own skill, the environment, and the enemies in the encounter to survive."

    "The presentation moved into a Grave Town area featuring some terrifying, frenzied old woman enemies that brandished flaming weapons and scythes. They swarm and things look quite bad for our hero, but something happens - The player rolls into them. It’s then stated that these enemies, being thematically old and frail, are actually susceptible to being staggered by a roll. These rolls saved the player’s life and got him through what would have been an overwhelming attack."

    "While I can’t wait for details on the new multiplayer functionality, Bloodborne is hitting all the right notes right now."
  • Tatyla
    #12560
    Én többször beszartam és minden egyes alkalommal mikor a kísértet átrohant rajtam kirázott a hideg...
  • zzeN
    #12559
    Tényleg elég hangulatos hiába kicsi a bejárható terület, azért megnézném teljes játékként váltakozó helyszínekkel.
  • AntiHero
    #12558
    Tudom, de ha este játszol, fülessel akkor igen is félelmetes. Nem tudom engem megvettek kilóra. :D Semmi nem történik, de mégis. Ez a "tudatlanság" tetszik. Persze ha ezt 2-5 óráig kellene játszani akkor megunnám. De így, ebben a formátumba tetszik.
  • Moby
    #12557
    Mivel gyakorlatilag semmi hatása semminek a játékban (aka nincs tét), így nem szippant magába annyira, nem köti le a figyelmem olyan mértékben, hogy féljek...akármennyire is.
    A ZombiU. Na azon még én is beszartam :D